Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Pretty Little Liars

+46
Don't Worry, Be Happy ♥
MissNothing
MissGabi.
LoveDamon
Team Daroline
Klaroline_♥
|Evanna|
little red bird.
Spirit Crusher
Ket ♥
Rose ♥
Dr. John Watson
daray
Mehurić
Crazy Lady (:
fearless.
Just Freedom
Little J
VampireFreak
♥_Vampire_in_love_♥
TheVampOne
FirstLove-LastLove
I.Love.You
chocolateChanel.
Elena Gilbert
Angel From Hell
˙·٠•●♥єℓєηα .ℓσνє ♥●•٠·˙
.Samantha.Jones.
irenatuna
Fire Bomb*93
Love's bite
Tasha'94
Zox (:
mimica
eatmyfeelings
Damons'Girl*
-Neznanka-
LoveSucks
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
Delena ♥
pendragons
Mrs.Somerhalder
DEstiny :3
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Nathan's girl.
Zla_Sam
50 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down  Message [Page 11 of 11]

251Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Wed 29 Aug 2012, 4:58 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

upravo odgledala summer finale. epizoda je pokidala, cijela sezona je fenomenalna, svaka epizoda je sve bolja.
hm.
scena na početku.
Spencer: 'Sharon Stone movie. Do you remember that movie?'
Hanna&Aria: 'No !'

divna scena, najdivniji trio. obožavam ih. obožavam scene gdje su njih tri, obožavam ta 3 lika, njihovo prijateljstvo. jedno od omiljenih iz serija uopšte.
Definitivno najbolji likovi su mi Hana i Kejlob. I bolje da se ništa ne desi Kejlobu.
Hana koja tješi Ariju. Kejlob, koji se sprema da ubije -A, kako bi zaštitio Hanu. Kejlob, koji uprkos svemu uzima pištolj. Kejlob, koji govori Hani: ' I love you' i rizikuje život zbog Emili. Hanine suze na kraju i Hana koja grli Emili. Najdivnije osobe u seriji i najdivniji OTP. I ako mi unište Haleb, ne odgovaram za svoje postupke.
Pejdž, Nejt i Emili su mi dosadni. U redu, Pejdž je htjela da zaštiti Emili i bla bla bla. Koja je fora sa Nejtom ? Maja mu je slomila srce, šta ? Apsolutno me ne interesuje. Ćao.
Ezria je smorila. Previše me podsjeća na sapunicu. I ona nova priča sa Megi. Nije abortirala. Totalno nepredvidljivo, stvarno. Bitch please, give us Jaria Cerek
Spenser takođe obožavam i ne želim ni da mislim šta će sa njom da bude. Sad Jednostavno, ona sve ovo ne zaslužuje.
ovo me je šokiralo:
Spoiler:
mada, budimo realni, ovo očekujemo još od prve sezone.

Mona je genijalan lik. Sve ih vrti oko malog prsta i briga je. I obožavam je.

Znači, Haleb ne smiju da mi unište, Kejlob ne smije da umre. toliko o tome.

https://twitter.com/#!/

252Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Wed 29 Aug 2012, 8:48 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Mina, slažem se oko svega ♥ ali ja ne mogu sa tim da je moja ljubav A.
Spoiler:
Srce mi je slomila ta poslednja scena. Ali onda sam jednostavno stvorila potpuno drugu priču u koju želim da verujem. Mora biti ovako.

253Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Fri 31 Aug 2012, 9:40 am

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Mina, slazem se sa tobom.
A Marlene je u nekom intervju-u izjavila da Tobi nema dobre namjere, dok je neki drugi producent, sta li vec, rekao da Tobi stvarno voli Spencer, kao i ona njega.
Pa ja ne znam sta da mislim. Neutral

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

254Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 20 Oct 2012, 7:59 pm

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Gledam je, al mi je dosadila malo. Duuugo traje i nekad ima nepotrebne scene

255Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 21 Oct 2012, 1:30 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ja kad sednem i razmislim zasto gledam ovu seriju nemam pojma jer mi je totalno besmislena i toliko lose uradjena da je to neverovatno. Da ne pominjem koliko je plot lose organizovan i nejasan. Prilicno sam sigurna da ni writeri nemaju moja sta se desava i ko koga tu ... , haha. xD Valjda kad hocu da odmorim mozak ukljucim ovo. xD

Jedino sto valja je Ezra jer ono .. lep glumac, a i nije lik toliko los, I guess. Cerek Cerek Cerek
Pre sam volela i Caleba (glumac je prelep) ali lik je tolikoooo dosadan da mi se smucio. xD

I da, naravno, Holly ljubav moja najdraza. Cerek

256Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 21 Oct 2012, 8:49 am

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

^^ Takođe. Ja 95% vremena ne znam šta se uopšte dešava Laughing
Šipujem Hanu i Caleba, pa je to valjda jedan od razloga zašto gledam PLL.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

257Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 21 Oct 2012, 12:17 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Dafaq?

ŠTA RADI ARIA Oo

Ljudi imamo i Božićni specoijal.

PLL are back Very Happy Yay.

I imam osećaj da će da umre neko koga volim!!!

258Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 21 Oct 2012, 7:17 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Elijah♥️ wrote:Ja kad sednem i razmislim zasto gledam ovu seriju nemam pojma jer mi je totalno besmislena i toliko lose uradjena da je to neverovatno. Da ne pominjem koliko je plot lose organizovan i nejasan. Prilicno sam sigurna da ni writeri nemaju moja sta se desava i ko koga tu ... , haha. xD Valjda kad hocu da odmorim mozak ukljucim ovo. xD

Jedino sto valja je Ezra jer ono .. lep glumac, a i nije lik toliko los, I guess. Cerek Cerek Cerek
Pre sam volela i Caleba (glumac je prelep) ali lik je tolikoooo dosadan da mi se smucio. xD

I da, naravno, Holly ljubav moja najdraza. Cerek
Ja često razmišljam ZAŠTO I DALJE GLEDAM OVU SERIJI, i odgovor je uvek "Zbog glumaca". Otvoreno to kažem, jer to jeste jedini razlog. Čak me više ni ne zanima ko je zapravo A, ko nije, jednostavno volim sve ove glumce da gledam, kako pojedinačno, tako i zajedno.
I jesu mi dosadni Ezra i Arija i njihov storyline, ali ja jednostavno uživam dok gledam Lusi i Ijana. :')
Spenser mi je definitivno omiljeni ženski lik jer je najdinamičnija, Tobi omiljeni muški, no regrets iako je možda A. I ako je Tobi A, JA VOLIM A. xD
A, ubeđena sam da pisci nemaju pojma šta će dalje za serijom. Rade i pišu epizodu po epizodu, bez ideja šta će se desiti u onoj sledećoj. Vidi se koliko su razbacani na sve strane, raštrkani i neorganizovani. A, opet imaju TOLIKO fanova da pokpe sve nagrade na TCA i PCA svake godine. xD

I imam osećaj da će da umre neko koga volim!!!
Mislim da neće niko umreti.
HOĆU ALISON.
I DALJE ŠIPUJEM TOBIJA I EMILI xD

259Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 21 Oct 2012, 9:00 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Rose ♥ wrote:
Mislim da neće niko umreti.

Umire neko u Halloween specijalu. To su objavili.

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

260Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 21 Oct 2012, 9:22 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Mislila sam da neće niko koga volimo. xD

Inače, najviše me u ovoj seriji nervira što IZBACUJU I UBACUJU LIKOVE KAD IM SE ĆEFNE BEZ IAKVOG OBJAŠNJENJA.
Gde je MAJK? Gde je DŽEJSON? -.-

261Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Sun 21 Oct 2012, 11:05 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Fifth Marauder ϟ wrote:
Rose ♥ wrote:
Mislim da neće niko umreti.

Umire neko u Halloween specijalu. To su objavili.

samo da to ne bude Kejlob.

https://twitter.com/#!/

262Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Wed 24 Oct 2012, 9:54 am

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

AAA.. So weird.. Mene je najvise ona ruka na kraju prestravila Shocked
Pa hajde, valaj znamo da je Tobi namjerno udario Noela, pa mozemo zakljuciti da je i Noel znao sta radi prije toga.. Very Happy
Garett, tako mi ga je zao :/

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

263Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Wed 24 Oct 2012, 10:09 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Pretty Little Liars - Page 11 Tumblr_mcdrysHctX1r2sn6bo1_250

Trenutak kada se Jason DiLaurentis pojavio, okej. :') Serija je istog sekunda postala bolja, zanimljivija, lepša Smile Ja sam zaljubljena u njega. Literally. I opet ga šipujem sa Spenser, iako bi trebalo da budu porodica. Da, šipujem ih kao brata i sestru, ali....ima tu to nešto, sue me. xD

Pretty Little Liars - Page 11 Tumblr_mcene2fIlm1rf8ctgo1_250Pretty Little Liars - Page 11 Tumblr_mcene2fIlm1rf8ctgo2_250
Pretty Little Liars - Page 11 Tumblr_mcene2fIlm1rf8ctgo3_250Pretty Little Liars - Page 11 Tumblr_mcene2fIlm1rf8ctgo4_250
Pretty Little Liars - Page 11 Tumblr_mcene2fIlm1rf8ctgo5_250Pretty Little Liars - Page 11 Tumblr_mcene2fIlm1rf8ctgo6_250

I srce mi se slomilo kada je Ezra došao, a Džejson u pozadini spustio glavu jer nije mogao da ih gleda. :') PA LJUBAV. I kako odmah ustaje da smiri situaciju, i kako mu se srce cepa kad vidi kesu sa telom...

WTH više sa ovom serijom? Sve je previše retardirano, nepovezano....Gospode.
I dalje gledam samo zbog Džejsona i ekipe. xD
Volela bih da tumačim sa nekim seriju, ali odakle početi? xD

264Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Thu 25 Oct 2012, 8:06 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ooo daa.. Dusa moja najdivnija.. Uff, i ja sam sva za taj incest.. Ahh well, nadam se da ce ipak ispasti da joj on nije brat, i da ce moci ziveti srecno do kraja zivota .. Very Happy
Tako mi je bilo zao Arije. Sta se sad desava sa Bajronom.. Ne mogu da vjerujem da i on ima neke veze sa Alison.. Al dobro, ko vise nema..
Hmm, sada znamo da je jos neka zenska osoba A, a da nije Jenna ili Paige. Mozda Cece, ili bas Alison, a mislim da je ona druga osoba bio Tobi posto ga bas tad niko nije mogao pronaci..
Nesto mi je weird izmedju Lukasa i Dzejsona, ne znam zasto..
Ona ruka na krajuuu, Shocked Sta ti mislis sta predstavlja, i cija je uopste??

And btw, A je pocela da ubija lazljivice.. ili bar pokusava.. Otkud takva promjena odjednom?!

And let me just say: Ovako izgledate kad planirate da ubijete nekog Twisted Evil

Pretty Little Liars - Page 11 Tumblr_mcgskepsKT1qb5vczo1_500

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

265Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Tue 20 Nov 2012, 9:36 pm

marw


At Mystic Grills
At Mystic Grills

samo dzejson!♥

serija je osrednja ... mnogo razvlache a ja ne volim kad ne znam shta se deshava ... pola likova mi je iritantno nevidjeno ...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

266Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Wed 21 Nov 2012, 9:43 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Fifth Marauder ϟ wrote:Ooo daa.. Dusa moja najdivnija.. Uff, i ja sam sva za taj incest.. Ahh well, nadam se da ce ipak ispasti da joj on nije brat, i da ce moci ziveti srecno do kraja zivota .. Very Happy
:') Znaš kako, ja inače šipujem Wrencer i kao šipujem Spoby, tj. volim Tobija. Iako se ispostavlja da je A, i da je sve bila farsa, ja ga i dalje volim. xD Znam da je glupo, ali zar nije i sve u ovoj seriji retardirano? Very Happy realno, Toby > Jednosavno ga volim.

Tako mi je bilo zao Arije. Sta se sad desava sa Bajronom.. Ne mogu da vjerujem da i on ima neke veze sa Alison.. Al dobro, ko vise nema..
To je nešto na šta se verovatno više nikada neće ni vratiti i nikad nećemo ni saznati kakve veze Bajron ima sa Alison? Da li smo bilo šta u ovoj seriji saznali? xD Realno, sve tako nabacuju i nikad ništa ne razotkrivaju ili objašnajvaju. Tako da me uopše i ne interesuje ko šta kako i zbog čega, iskreno Very Happy
Hmm, sada znamo da je jos neka zenska osoba A, a da nije Jenna ili Paige. Mozda Cece, ili bas Alison, a mislim da je ona druga osoba bio Tobi posto ga bas tad niko nije mogao pronaci..
NADAM SE DA JE ALISON. Znam da je tako u knjigama, i da bi ima sad kao bilo glupo da to urade i u seriji (wtf?xD), ali ako je Alison stvarno živa, a verujem da jeste, i nadam se da jeste, sve će bii zanimljivije! Želim Alison/Toby scene Very Happy
Ona ruka na krajuuu, Shocked Sta ti mislis sta predstavlja, i cija je uopste??
POJMA NEMAM a i ne zanima me. Kao što rekoh, ubeđena sam da nikad nećemo ni saznati xD Šta ti misliš? Smile

And btw, A je pocela da ubija lazljivice.. ili bar pokusava.. Otkud takva promjena odjednom?!
Bilo je i vreme više. Ali, svi znamo da ih nikad neće ubiti :/

And let me just say: Ovako izgledate kad planirate da ubijete nekog Twisted Evil

Pretty Little Liars - Page 11 Tumblr_mcgskepsKT1qb5vczo1_500
KEEGAN >>>> ! Da, ja Tobija definitivno volim zbog Kigana. Savršen je. Very Happy

samo dzejson!♥️
Na prvom mestu ♥️ Ako ga ubiju, a kako su krenuli sa onim timom, plašim se da hoće, ja prestajem da gledam seriju. xD I neću zažaliti znam...

267Pretty Little Liars - Page 11 Empty Re: Pretty Little Liars Sat 24 Nov 2012, 8:20 am

marw


At Mystic Grills
At Mystic Grills

Rose ♥️ wrote:
samo dzejson!♥️
Na prvom mestu ♥️ Ako ga ubiju, a kako su krenuli sa onim timom, plašim se da hoće, ja prestajem da gledam seriju. xD I neću zažaliti znam...[/font]

apsolutno! Very Happy

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

Sponsored content



Back to top  Message [Page 11 of 11]

Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Similar topics

-

» The Pretty Reckless

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum