Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Televizija » Gossip Girl

Gossip Girl

+72
Delena.Eternal.Love
Amsterdam
_SSalvatore.♥
Damon Salvatore
PooX
AnGel_Perroni
Team Daroline
vampirekaca
little red bird.
ElenaGilbert
Spirit Crusher
Delena ❥
Rose ♥
Angi93
Filip
LoveDamon
Stefana
LadyNina
MissNothing
¿coka?
♥_Vampire_in_love_♥
Stonehenge
Mehurić
Crazy Lady (:
**Miss Salvatore**
Just Freedom
fearless.
Lady Autumn
FirstLove-LastLove
ikicaD&E
Little J
Mαяi♥
PunkRockChick
AnaSalvatore
Twin.flames
♥Stelena♥
RebelleFleur.
Aimee Liam
Starlight
I.Love.You
Katherine Pierce
daray
Elena Gilbert
Emma Cobain ♥
Fire Bomb*93
.Samantha.Jones.
Endzi
Em (:
ILoveVampires
mimica
LoveSucks
Damons'Girl*
1 crazy person
Love's bite
TooLostToBeSaved
Nika Kći Zevsova ~
YoungerSalvatoreKink.
snow white
chocolateChanel.
eatmyfeelings
MissJeca92
Zla_Sam
irenatuna
pendragons
Nathan's girl.
Mrs.Somerhalder
<3 Originals <3
миранда переа♥
Delena ♥
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
.Sunny.
76 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Next

Go down  Message [Page 4 of 33]

76Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Tue 10 Aug 2010, 5:35 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Nisam još, malo smara pa sam usporila.
Al' napiši, slobodno. xDD Meni to ne smeta, a i sad me baš zanima o čemu se radi. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

77Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Tue 10 Aug 2010, 5:36 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Zla_Sam wrote:E, da ..
Pogledala sam prvih 8 epizoda treće sezona ... Očaj.
Čak mi ni C&B nisu što su nekad bili. Ja bih da se oni svađaju opet. xDD
Serenu bih ... UH! Likuša je nepodnošljiva! Little J je gledljivija od nje.

POTPUNO se slažem.

78Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Tue 10 Aug 2010, 8:56 pm

Love's bite

Love's bite
Invited in
Invited in

Da li hejtujemo Serenu i trecu sezonu?I'm in!xD
Milice,svadjace se oni.Ne bih da ti upropastim ali nece ti se svideti,trust me!=/ Cela sezona je jedno veeeliko,nepovezano sranje.Jedna jedina epizoda koje se meni malo svidela je dvanesta.
A shto se Serene tiche jedini gori lik od nje je Jenny!Obe su odvratne i ljigave i mrzim ih!xD Ahahaha!Daaaa,Serena je ubila nekoga!To je bila takva joke da je to strashno!

79Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Tue 10 Aug 2010, 9:13 pm

.Samantha.Jones.

.Samantha.Jones.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Hahaha LoL slažem se u vezi S! A J mi je bila zanimljiva u onoj priči sa kreiranjem, ali na kraju je htela da se odrekne roditelja :S Jedino mogu da razumem zašto je htela da upropasti Rufusu i Lili vezu, shvatila je kakva je postala i bilo joj je dosta Aper Ist Sajda. Ali da spava sa Čakom?? To joj nikad neću oprostiti.

Milice, pa na kraju se ispostavi da najgora stvar koju je ikad uradio bila upućena njoj. Toliko o tome, izdrži i odgledaj do kraja Very Happy

P.S. Slažem se s tobom u vezi Edove glume, moćna je. Pa kako onda da uvek onaj prokleti Chace (nije da ga ne volim, al me ova stvar iritira) uvek pokupi sve nagrade vezane za GG? Msm on mi dođe kao neki sporedni lik, a osvaja nagrade zaj sa Leighton :S

80Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Tue 10 Aug 2010, 9:20 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ahahahaha, da, sećam se toga kad je bilo da je Serena nekoga ubila. Bila sam kao WTF kad sam saznala celu priču. GLUPOST. Mrzim Serenu, od samog početka. Još doduše, tad mi je bila i podnošljiva, sad kad vidim njenu facu na ekranu dođe mi da je gađam nečim xD

81Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Tue 10 Aug 2010, 10:19 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

.Samantha.Jones. wrote:Hahaha LoL slažem se u vezi S! A J mi je bila zanimljiva u onoj priči sa kreiranjem, ali na kraju je htela da se odrekne roditelja :S Jedino mogu da razumem zašto je htela da upropasti Rufusu i Lili vezu, shvatila je kakva je postala i bilo joj je dosta Aper Ist Sajda. Ali da spava sa Čakom?? To joj nikad neću oprostiti.

Milice, pa na kraju se ispostavi da najgora stvar koju je ikad uradio bila upućena njoj. Toliko o tome, izdrži i odgledaj do kraja Very Happy

P.S. Slažem se s tobom u vezi Edove glume, moćna je. Pa kako onda da uvek onaj prokleti Chace (nije da ga ne volim, al me ova stvar iritira) uvek pokupi sve nagrade vezane za GG? Msm on mi dođe kao neki sporedni lik, a osvaja nagrade zaj sa Leighton :S

Jao, još prije nego što sam počela da gledam GG sam pročitala da je J spavala s Chuckom i nikad mi nije bilo jasno što svi pizde oko toga ... SVE mi je sad jasno. xD

:kkkkkkkkkk: Tačno sam znala da će biti nešto takvo. No dobro, pretrpjeću. xD

Za Chacea ni meni nije jasno. Čak sam napisala u ovoj temi kad sam komentarisala prvu sezonu da je on tipično lijepo lice serije, da prednjači s lošom glumom i još jedan bez veze lik koji je tu samo da popuni minutažu. xD A kako on pokupi sve nagrade .. pitaj boga. xD Mada nije ni Chace toliko loš, al' izabrat njega ispred Eda ... :kkkkkkkkkk:


Em (: wrote:Mrzim Serenu, od samog početka. Još doduše, tad mi je bila i podnošljiva, sad kad vidim njenu facu na ekranu dođe mi da je gađam nečim xD

Cerek Cerek Cerek



Last edited by Zla_Sam on Tue 28 Sep 2010, 11:16 pm; edited 2 times in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

82Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Tue 10 Aug 2010, 11:39 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ahahha SLAŽEM SE! Nek urade to Very Happy

Samo što ja Čejsa volim. Mnogomnogo. I drago mi je da osvaja sve to ♥️

83Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Wed 11 Aug 2010, 12:15 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ok je Chase al' Ed je Ed. Cerek

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

84Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Wed 11 Aug 2010, 9:28 am

.Samantha.Jones.

.Samantha.Jones.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Zla_Sam wrote:Ok je Chase al' Ed je Ed. Cerek

Tačno tako 4546

85Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Wed 11 Aug 2010, 12:26 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Totally agree. ^^
Ed je Ed.
A Serena je pocela i mene da nervira.U pocetku sam bila team Serena.
Pa sam kasnije presla u team Jenny,to je bilo ono kad je kreirala i co.Tad mi je bila cool.Sad je postala prava bitch.
I gadno me je iznervirala u 3 sezoni.Kada je konacno Blair resila da ode do Chucka,sazna da je Jenny spavala s njim???! badmood
A sto je najgore Jenny iz svega izadje kao nevinasce i ode u zagrljaj svog tatice a Chuck najebe.Pa msm ono.. Rolling Eyes

http://twitter.com/MayaError

86Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Wed 11 Aug 2010, 11:52 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Da li sam ja jedina koju nervira Vanessa?

87Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 12:40 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Jao vidim sta ste komentarisali a ja sam totalno out moram dase ukljucim xD

Milice i ja sam zelela da se svadjaju Chuck i Blair u trecoj sezoni malo da se prodrmajuu da se vrati stari sjaj xD a kada se to desilo...ne znam kako sam prezivela.Secam se da kad sam zavrsila tu epizodu da sam sela na stolicu gledala u zid i pricala onako divnim smirenim tonom sa sve suzama od besa:Ne mogu da verujem xD
Mislim malo meje Chuck razocarao.Jer ja volim kad je Chuck bad ass uh sto to volim.I kad ih zeza sve redom i zaebava.Al kad Chuck izneveri Blair i prakticno pokaze da mu je nebitna to me je totalno ubilo u pojam jer su mi njih dvoje uh sto se kaze perfection xD

I slazem se sa Anom oko Serene.Sva je u nekom fazonu "ah ja i moj toliko tuzni zivot" -.- Kada je "ubila" nekog ja reko fala bogu malo da postane zanimljiva ali ne.Nasa dobrica mora da bude dobrica i to jako jako jako smara -.- Jedino mi je zanimljiva kada je sa Blair.Njihovo prijateljstvo je super.Iii kada se zeza sa Chuckom Smile Jedino tada.Al ovako ,postala je dosadnija od Jenny.J jeste kreten al bar se uvek nesto desava oko nje,al sta ces kad je devojcica izgubila svoj put.Samo cu reci :jadan Rufus.On je tako divan covek i tako je leeep i tako je dobar otac i sve to i ona tako vraca.Ja bi to tukla samo tako xD A onaj Nate Chace koji god da je sto mi se popeo na vrh glave to niko nije.Kad mi neko kaze da mu je omiljeni lik u seriji Nate,e blago li se njemu majke mi -.- On tu i ne postoji.On kao da prodje kroz seriju kao duuh i pojavi se u jednom trenutku kada treba pri kraju druge sezone da unisti Chucka i Blair,kada je u trecoj sezoni sa Serenom i na pocetku prve sa Blair xD Eto to bi bio njegov lik.Al ajd jos i da zna da glumi al i ne zna xD Ed je za njega,puh car.Edova gluma je perfektna u svakom smislu te reci.I ovaj ima klasican baby face,a Ed ima to nesto X faktooor kojiii teee privuceee i rapappaa oborii te s noogu cim kaze I am Chuck Bass xD

Puh i eto tako xD

88Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 4:18 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Endzi wrote:Da li sam ja jedina koju nervira Vanessa?

Mene je nervirala kad se pojavila, onda mi je bila sjajna i to duže vreme, sad me opet smorila iako je i nema. U periodu sa Oliviom (Hilary Duff) mi je bila WOW. Pogotovu threesome thing. Tom scenom sam bila prokleto oduševljena! Baš me dugo nije neka scena tako oduševila (a da se nisam raznežila). Ona, Dan, Olivia... bili su mi sjajni. Kako su se onako ozbiljno poljubili i sve. Nekako je delovalo... prirodno. Very Happy

Olivia: Have you ever...?
Dan: No... um, wait! No. Have you?
Olivia: Once. But it was in a movie so it doesn't count.
Vanessa: Not me.

https://www.youtube.com/watch?v=vs9WBulWX3E

Kaaaaaaako je sjajna scenaaa *.* 355

89Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 9:56 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Nemojte da pričate više o Chucku i Blair i trećoj sezoni, mooolim vas. Sad
Sad mi se još manje gleda serija. :/

Ja njih oću da se sjećam kao ovakve:



Kakva scena *.* Tu je počela jedna od mojih najvećih opsesija! Divni su bili. srce

Meni isto Vanessa užasno ide na živce. Ja bih nju da maknu a Georginu da ubace u main cast. Cerek

Ček, ček ... Dan, Olivia, Vanessa, threesome? :O
Okeee, sad mi se opet gleda serija. xDDD



Last edited by Zla_Sam on Thu 12 Aug 2010, 10:52 am; edited 2 times in total

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

90Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 10:51 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Obozavam tu scenu. <3

Ne znam gde ovo da postavim, pa cu ovde. ^^

Gossip Girl - Page 4 Fk9yxh

Jedan od ovih parova ce se vencati u narednoj sezoni (mozda C&B? I love you)! Smile

* The couple is pictured above. (If you're reading this story on our mobile site, you best get to the regular E! Online pronto to see all the contenders.)
* They are loved by most—but not all—fans of that show.
* They are not currently engaged. (So that should rule out one couple for you smarty-pants sleuths).
* There won't be a big lead-up to the engagement as far as my sources know. It will be sprung on us.

91Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 11:20 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:Nemojte da pričate više o Chucku i Blair i trećoj sezoni, mooolim vas. Sad
Sad mi se još manje gleda serija. :/

Ja njih oću da se sjećam kao ovakve:



Kakva scena *.* Tu je počela jedna od mojih najvećih opsesija! Divni su bili. srce

Meni isto Vanessa užasno ide na živce. Ja bih nju da maknu a Georginu da ubace u main cast. Cerek

Ček, ček ... Dan, Olivia, Vanessa, threesome? :O
Okeee, sad mi se opet gleda serija. xDDD

Joj Milcie nemoj tu scenu molim te.Znas li ti koliko ja volim tu scenu?
Ja sam od tog ternutka toliko zavolela Chucka i Blaiiir da je to,ajoooj Smile
Ko sada Damona i Elenu xD I pesma mi je tu vrh.Zavolela sam Sum 41 zbog njih xD
Jeste zanimljiv taj threesome deo 3 sezone xD
Al ja sam to i zaboravila koliko je davno bilo xD
Georgina ti dolazi u poslednjoj epizodi sa jako zanimljivom tajnom.
Tako sam cula.Nisam odgledala poslednju epizodu zato sto je Chuck upucan pa ne znaam kako bih preizvela to xD Ne mogu da gledam xD


♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:Obozavam tu scenu. <3

Ne znam gde ovo da postavim, pa cu ovde. ^^

Gossip Girl - Page 4 Fk9yxh

Jedan od ovih parova ce se vencati u narednoj sezoni (mozda C&B? I love you)! Smile

* The couple is pictured above. (If you're reading this story on our mobile site, you best get to the regular E! Online pronto to see all the contenders.)
* They are loved by most—but not all—fans of that show.
* They are not currently engaged. (So that should rule out one couple for you smarty-pants sleuths).
* There won't be a big lead-up to the engagement as far as my sources know. It will be sprung on us.

Jao jes ^^ Jess ^^



Omiljena scena xD She stole my shoes? Umirem xD
Al kakav je njoj pogled kad izlazi iz sobe xD Kao neki serijski ubica xD Haha xD



Aaaaaaaaaaaaaaa <3



Najlepsa scena na svetu definitivno <3
Najnajnajnajlepsa srce







Kako sam ovde plakala.Divno su ovo odradili ^^ Predivno

ED U R MY GOD xD Kakoo glumi decko xD Ubija xD Svaka mu cast.

92Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 11:57 am

.Samantha.Jones.

.Samantha.Jones.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ja sam plakala samo u onoj epizodi kad Chuck pruži Blair maturu iz snova. Potpuno nesebičan gest Sad

Prve tri su i meni jedne od najomiljenijih scena (: I seventeen candles ne zaostaje, meni je ta najbolja u prvoj sezoni, jer onda shvatam da će njih dvoje biti forever together.

Jovana evo ti u spoileru Georginina tajna, ako hoćeš da znaš. A i ja sam plakala kad su upucali Chucka, jer nisu morali, ali je on želeo da nešto zaštiti životom Sad Obavezno pogledaj, srceparajuća je, ali znamo da će preživeti tako da Very Happy

Spoiler:

93Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 12:33 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Hahhah xD Ohoho bice zanimljivo.Jako zanimljivo.
Treba Gerogrina malo da prodrma njihove zivote.Poceli su da smaraju xD
Nisu oni momci i devojke iz predgradja pa da im je dozvljeno da smaraju brt zivimo na Aper Istt Sajdd jejejejej xD Tu stalno mora neka akcija xD

94Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 1:20 pm

.Samantha.Jones.

.Samantha.Jones.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

JoxY ^^ wrote:Hahhah xD Ohoho bice zanimljivo.Jako zanimljivo.
Treba Gerogrina malo da prodrma njihove zivote.Poceli su da smaraju xD
Nisu oni momci i devojke iz predgradja pa da im je dozvljeno da smaraju brt zivimo na Aper Istt Sajdd jejejejej xD Tu stalno mora neka akcija xD

Hahahah xD

Nego čula sam da Blake razmišlja da napusti seriju **pls, pls, pls, do not think, just do it!!**

95Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 1:30 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

.Samantha.Jones. wrote:Nego čula sam da Blake razmišlja da napusti seriju **pls, pls, pls, do not think, just do it!!**

Klanja Se Klanja Se

Ovaj video sam htjela da vam pokažem: (ako niste već gledali. xD)
Ona scena "Tell Me You Love Me" iz zadnje epizode, druge sezone je pomješana s nekim scenama koje se odnose na ono što je Blair rekla Chucku. Vidjećete sve. ^^ Meni se baš sviđa kako je napravljeno. srce


http://willyoudothisforme.tumblr.com/

96Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 2:31 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Da, threesome. Ne znam koliko si ti gledala serije do sad, ali ova threesome scena otkida.

Što se tiče Chuck/Blair limo scene, tada sam ih obožavala. I Chuck se tad nije zalizivao i izgledao kao gospodin iz 19. veka. -.- To mi nešto u poslednje vreme baš smeta... Chuck je u prvoj sezoni izgledao baš onako moderno i bad boy i tako to.

97Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 2:59 pm

.Samantha.Jones.

.Samantha.Jones.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Em (: wrote:Da, threesome. Ne znam koliko si ti gledala serije do sad, ali ova threesome scena otkida.

Što se tiče Chuck/Blair limo scene, tada sam ih obožavala. I Chuck se tad nije zalizivao i izgledao kao gospodin iz 19. veka. -.- To mi nešto u poslednje vreme baš smeta... Chuck je u prvoj sezoni izgledao baš onako moderno i bad boy i tako to.

I ja sam volela njegove čuperke. Tada je izgledao kao da stvarno ima 17 godina, iako zapravo ima 23.

U sledećoj sezoni će da bude changed man. Jedva čekam! 4546

98Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 4:43 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Al' fali mi mnogo njegova ona kul frizura i sve ono... :/

99Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 6:14 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

I meni se je bio bolji njegov stari friz.

Btw ovaj video je predivan.
Koliko sam plakala dok sam gledala tu scenu.Kao kisa.

http://twitter.com/MayaError

100Gossip Girl - Page 4 Empty Re: Gossip Girl Thu 12 Aug 2010, 6:17 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:
.Samantha.Jones. wrote:Nego čula sam da Blake razmišlja da napusti seriju **pls, pls, pls, do not think, just do it!!**

Klanja Se Klanja Se

Ovaj video sam htjela da vam pokažem: (ako niste već gledali. xD)
Ona scena "Tell Me You Love Me" iz zadnje epizode, druge sezone je pomješana s nekim scenama koje se odnose na ono što je Blair rekla Chucku. Vidjećete sve. ^^ Meni se baš sviđa kako je napravljeno. srce



Jao predivan je video.Bas ono pokazuje odnos totalno.
Blake da napusti seriju Sad Ja ne volim Serenu al Blake mi je predivna ^.^

I slazem se za Chuckovo zalizivanje.
Mnogo su ga uozbiljili u trecoj sezoni.
Mislim kapiram ne moze ceo zivot da bude onaj bad boy u srednjoj skoli al ipak moglli su da sacuvaju to nesto xD Taj neki Chuck stil xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 33]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 18 ... 33  Next

 » SPAM » Zabava » Televizija » Gossip Girl

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum