Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Damon & Rebekah

+13
Aimee Liam
Rose in the Rain
phoenix00
¿coka?
snow white
Rose ♥
chocolateChanel.
Twin.flames
<3 Originals <3
Klaroline_♥
Nika Kći Zevsova ~
Warrior Princess
Starlight
17 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Fri 16 Mar 2012, 11:15 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m0ytoexGd51r5bhv2o1_500
Nemojte me pogrsno shvatiti, ja obozavam Damona, ali stvarno ne mogu docekati ovu scenu! he

27Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Fri 16 Mar 2012, 11:32 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

I mene jako zanima i razlog zasto ga muci ali i da vidim kako ce to da izgleda Very Happy Pretpostavljam da ce biti gomila Damonovih sarkasticnih komentara ....so can't wait Very Happy

28Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Fri 16 Mar 2012, 12:00 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

<3 Originals <3 wrote:I mene jako zanima i razlog zasto ga muci ali i da vidim kako ce to da izgleda Very Happy Pretpostavljam da ce biti gomila Damonovih sarkasticnih komentara ....so can't wait Very Happy
Svi znamo sta se uglavnom desava kad izigrava pametnjakovica.. haha

29Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Fri 16 Mar 2012, 12:04 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ali ja ga u takvim fazama najvise volim Very Happy

30Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Fri 16 Mar 2012, 7:11 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

meni su se mnogo svideli njihovi pogledi u Grillu ^^

31Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Sat 17 Mar 2012, 1:09 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

srce eye sex Smile))

32Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Sat 17 Mar 2012, 8:15 am

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Meni se svidja ideja da bude nesto vise izmedju njih. Necu da to bude samo zbog Damonovog ocaja sto ga je Elena povredila, hocu da to bude zbog njih dvoje.

http://rbdandtvd.nstars.org

33Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Sun 18 Mar 2012, 6:01 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Meni ovo ide dalje nego što bih volela. Bilo je zanimljivo kad su pekli maršmeloue i štagod, bilo je razumljiva ta jedna noć, ali mislim da Rebeka sad očekuje nešto više a neću to. Ne znam ni sama, ali... napinju me. o_O Očekivala sam da se Rebeka ponaša nekako kao Dejmon više oko svega toga, kao što bi se muška osoba ponašala posle jedne noći koja treba ništa da ne znači (nemam nameru da osuđujem ili da impliciram da su muškarci svinje ili svi isti promise), jer deluje kao devojka kojoj to isto ništa nije značilo ali joj je trebalo, ali ona se sva nešto raspilavila i to mi se ne sviđa.

34Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Sun 18 Mar 2012, 6:10 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

phoenix00 wrote:Meni ovo ide dalje nego što bih volela. Bilo je zanimljivo kad su pekli maršmeloue i štagod, bilo je razumljiva ta jedna noć, ali mislim da Rebeka sad očekuje nešto više a neću to. Ne znam ni sama, ali... napinju me. o_O Očekivala sam da se Rebeka ponaša nekako kao Dejmon više oko svega toga, kao što bi se muška osoba ponašala posle jedne noći koja treba ništa da ne znači (nemam nameru da osuđujem ili da impliciram da su muškarci svinje ili svi isti promise), jer deluje kao devojka kojoj to isto ništa nije značilo ali joj je trebalo, ali ona se sva nešto raspilavila i to mi se ne sviđa.
Slazem se. A i zar ona nije bila zaljubljena u Stefana? Otkud sad odjednom predje na Damona? Razz

35Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Sun 18 Mar 2012, 7:37 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

phoenix00 wrote:Meni ovo ide dalje nego što bih volela. Bilo je zanimljivo kad su pekli maršmeloue i štagod, bilo je razumljiva ta jedna noć, ali mislim da Rebeka sad očekuje nešto više a neću to. Ne znam ni sama, ali... napinju me. o_O Očekivala sam da se Rebeka ponaša nekako kao Dejmon više oko svega toga, kao što bi se muška osoba ponašala posle jedne noći koja treba ništa da ne znači (nemam nameru da osuđujem ili da impliciram da su muškarci svinje ili svi isti promise), jer deluje kao devojka kojoj to isto ništa nije značilo ali joj je trebalo, ali ona se sva nešto raspilavila i to mi se ne sviđa.

Ja više mislim da ga Rebeka iskorišćava da bi pronašla to drvo i da bi otkrila što više o drvetu. Wink

Ali, opet - bilo bi mi verovatno simpatično da se Rebeka zaljubi u Dejmona, ali nekako je volim i ne želim da je zamrzim, tako da...dalje ruke od njega.

36Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Sun 18 Mar 2012, 7:55 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Ja više mislim da ga Rebeka iskorišćava da bi pronašla to drvo i da bi otkrila što više o drvetu.

ma, to je to... Smile...

https://twitter.com/#!/

37Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Sun 18 Mar 2012, 11:28 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

London ♥️ wrote:
Ja više mislim da ga Rebeka iskorišćava da bi pronašla to drvo i da bi otkrila što više o drvetu.

ma, to je to... Smile...

Ja sam ubedjena da je zbog toga. Prisla im je tek kad joj je Carol rekla da je Salvatore porodica bila zaduzena za to Very Happy

38Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Mon 19 Mar 2012, 6:45 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

<3 Originals <3 wrote:
London ♥️ wrote:
Ja više mislim da ga Rebeka iskorišćava da bi pronašla to drvo i da bi otkrila što više o drvetu.

ma, to je to... Smile...

Ja sam ubedjena da je zbog toga. Prisla im je tek kad joj je Carol rekla da je Salvatore porodica bila zaduzena za to Very Happy
Tacno. Go Rebekah! 199

Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m14ib883ak1r5f8xoo1_500

39Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Mon 19 Mar 2012, 4:08 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Nadam se da ce u ovoj torturing biti ubedljivija nego u onoj sex sceni 45454

40Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Mon 19 Mar 2012, 6:26 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Princess Of Darkness wrote:
phoenix00 wrote:Meni ovo ide dalje nego što bih volela. Bilo je zanimljivo kad su pekli maršmeloue i štagod, bilo je razumljiva ta jedna noć, ali mislim da Rebeka sad očekuje nešto više a neću to. Ne znam ni sama, ali... napinju me. o_O Očekivala sam da se Rebeka ponaša nekako kao Dejmon više oko svega toga, kao što bi se muška osoba ponašala posle jedne noći koja treba ništa da ne znači (nemam nameru da osuđujem ili da impliciram da su muškarci svinje ili svi isti promise), jer deluje kao devojka kojoj to isto ništa nije značilo ali joj je trebalo, ali ona se sva nešto raspilavila i to mi se ne sviđa.
Slazem se. A i zar ona nije bila zaljubljena u Stefana? Otkud sad odjednom predje na Damona? Razz

Stvarno. Very Happy

Themma wrote:
phoenix00 wrote:Meni ovo ide dalje nego što bih volela. Bilo je zanimljivo kad su pekli maršmeloue i štagod, bilo je razumljiva ta jedna noć, ali mislim da Rebeka sad očekuje nešto više a neću to. Ne znam ni sama, ali... napinju me. o_O Očekivala sam da se Rebeka ponaša nekako kao Dejmon više oko svega toga, kao što bi se muška osoba ponašala posle jedne noći koja treba ništa da ne znači (nemam nameru da osuđujem ili da impliciram da su muškarci svinje ili svi isti promise), jer deluje kao devojka kojoj to isto ništa nije značilo ali joj je trebalo, ali ona se sva nešto raspilavila i to mi se ne sviđa.

Ja više mislim da ga Rebeka iskorišćava da bi pronašla to drvo i da bi otkrila što više o drvetu. Wink

Ali, opet - bilo bi mi verovatno simpatično da se Rebeka zaljubi u Dejmona, ali nekako je volim i ne želim da je zamrzim, tako da...dalje ruke od njega.

Au da, verovatno ima i toga, samo što meni to nekako nije ušlo u centar svega. xD

41Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Fri 23 Mar 2012, 10:33 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m1bebdqtmf1qd1kvjo1_250Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m1bebdqtmf1qd1kvjo2_250Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m1bebdqtmf1qd1kvjo3_r1_250Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m1bebdqtmf1qd1kvjo4_250

Ian i njegove prokleto najlepse oci i jbni eye sex sa svima Very Happy

42Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Fri 23 Mar 2012, 12:10 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

majko mila kakve su one scene u kući, pa poljubac i njena ljubomora zbog Sage. ja bi rekla da se ona definitivno loži na Damona i njena reakcija je bila onakva kakva bi bila svih nas da nas Damon tako pogleda xD

43Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Mon 30 Jul 2012, 12:48 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m4sljvEH9T1rwia7jo1_500

44Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Mon 30 Jul 2012, 10:33 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

oh God so adorable. <3

45Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Mon 30 Jul 2012, 10:36 am

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

death.eater wrote:Fuj, povraćalo mi se dok sam gledala.
Vidi se da je bio očajan... veoooma očajan.
Njih dvoje su meni odvratni, ona mi nekako više ide uz Stefana..
Rebekah stvarno zna biti ko neko deršte, i to sve, nekako su mi odvratni zajedno, ipak sam ja Team DE. Razz
Damon ide sam uz Elenu! AHAHAH
Claire volim samo kao Emmu i kao Claire, nikako drukčije.

46Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Tue 21 Aug 2012, 10:26 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m92jinESLr1qik2bvo1_r1_250Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m92jinESLr1qik2bvo2_r1_250
Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m92jinESLr1qik2bvo5_r1_250Damon & Rebekah - Page 2 Tumblr_m92jinESLr1qik2bvo6_r1_250

47Damon & Rebekah - Page 2 Empty Re: Damon & Rebekah Sat 25 Aug 2012, 6:18 pm

Somerhalder's bitch

Somerhalder's bitch
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Meni bi oni bili divan par zajedno,šteta pa od toga nema ništa

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum