Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

05. The Reckoning

+21
Twin.flames
Lilith.
chocolateChanel.
Angi93
Zla_Sam
hari_95
**Miss Salvatore**
Starlight
fearless.
Mehurić
Endzi
Lady Autumn
DEstiny :3
Elena*
Warrior Princess
Little.Star.On.The.Sky
♥_Vampire_in_love_♥
<3 Originals <3
daray
Em (:
Nika Kći Zevsova ~
25 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

2605. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sat 15 Oct 2011, 3:09 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Pokupila sam se konacno. xD

Ova epizoda je bila fenomenalna u svakom smislu te reci. Svaki lik je bio zastupljen, svaki ship .. sve. :O

Matt. Klanja Se Svaki put kada pomislim "Zasto ga vise ne izbace iz serije?" on uradi nesto genijalno. Stvarno cu prestati to da govorim. Tako je hrabar. :') Kada je video Vicky i kada je ona rekla "Matty" .. :smrcc:

Caroline sa njenom pozitivnoscu. Cerek Da nije nje, mislim da bi svi sedeli u kuci i razmisljali o svim groznim stvarima koje im se desavaju.

Tylera mi je bilo zao, mada sam znala da ce preziveti. Morao je. Ali videla se znatna promena nakon sto je popio Eleninu krv. Tacno se videlo da je drugacija po nacinu na koji prica.

Klaus. <3 Zavolela sam ga. Malcice. xD Haha. Ali Jospeh tako savrseni glumi, i kako poskakuje dok hoda, i sav je bio divnast u nekim scenama. xD

“Is that was this is about? Your obsession with hybrids? You just don’t want to be alone?”


Znam da nije normalno, al' ja sam se zamalo rasplakala kad ga je ovo pitala i njegova reakcija posle xD

Katherine. Cerek
Mada, malo je vec postala pateticna. Malo vise u stvari. xD Trebalo bi da prestane da igra na kartu "mogu da imam Damona kad hocu" i da shvati da ce uvek biti ispaljena. ON VOLI ELENU.

Katherine: The Damon I remember wouldn't have been that stupid.
Damon: I wouldn't have done it for you.


LJUBAV BRE. LJUBAV.

I svidelo mi se sta je Bonnie rekla Mattu na kraju. On jedini moze da ima normalan zivot. Ne treba to da upropasti.

Rebekah me malo nervira.
Mada njen zakljucak da je "original Petrova bila much prettier" haha. xD

Bila je mocna scena kada vreme istakne i Stefan krene da juri Elenu.
I deo kada konacno iskljucuje emocije.
Kada Klaus kaze : Turn it off. A Stefan : NO! Tu sam se najezila, moram da priznam.
Mislim da je definitivno Stefan iskljucio svoje emocije, jer ako nije .. ako je ovo ispadne jos jedna njegova gluma da bi spasao Elenu i bla bla onda stvarno .. -.-

Klaus: The only thing stronger than your craving for blood is you love for this girl.

Stefan: The more blood I get, the more I want. And if I get near yours, I won't be able to stop... you'll be dead.


Ovo su sve gluposti. Stefan je znao da ce u trenutku kada vreme istakne verovatno morati da ubije Elenu tj da joj popije svu krv. Damon da je to znao, iste sekunde bi stavio kolac kroz svoje srce. NIKADA, ali NIKADA ne bi dozvolio da Elena umre zbog njega. Ja stvarno ne znam kako je Stefan mogao da gleda Elenu u oci i da joj kaze da ce da je ubije kada vreme istakne i da ne pokusa da uradi nista da to spreci. Prosto Stelena je postala jos besmislenija nego ranije. Elena koja trci za Stefanom, on joj govori da je ne voli, onda pokaze da je voli jos uvek na nekoj sitnici, i onda to upropasti ponovo. -.-

I ONDA.

DELENA TIME.

Meni je ceo taj Delena deo epizode, najbolji ikada. <3 Toliko ljubavi sa njegove strane. Kada je dosao u bolnicu, kada ju je video onako slomljenu .. bol u njegovim ocima, ONAJ SMESAK kada ona kaze 'Damon', kada ju je izneo iz bolnice .. :') Svaki taj sekund je ljubav. Delena ljubav. <3 Pogledi koje su razmenjivali kada su sedeli. Kada je rekao "I stole it back for you." Tacno se videlo da je kao pokusao da se nasmeje, ali vidi se koliko pati sto je vidi takvu.
WHERE WERE YOU DAMON?


Samo je dovoljno sto je to rekla. SAMO TO. Tacno se videlo da joj je potreban. Toliko je navikla da je on tu, da je uvek spasi .. njen Damon. Ona ne moze bez njega. Tacno kad nije bio tu, shvatila je koliko joj znaci. srce

Ja vise ne znam ni sta pisem. Toliko divnih momenata, Delena scena .. svega. <3

Serija postaje sve fenomenalnija.
Umrla sam dok sam gledala ovu epizodu.

Jos samo dve epizode, pa ELIJAAAAAAAAAAAAAAH.
Sve bi ovo bilo jos bolje da je on tu naravno. Jedva cekam da se vrati. *_*



EDIT:
Umalo da zaboravim.
Stefan koji glumi Damona iz prve sezone.
MRS.
Ne. -.-


2705. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sat 15 Oct 2011, 4:05 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Dobra, dobra! Very Happy
Ipak ne bolja od treće.

Prvo stvari koje su me totalno ispizdile;

05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt3y1k2Myx1qdelmgo1_500

KOMPELOVANI ripper Stefan. Nek jede govna ko god se sjetio toga. Tim kompelovanjem priča je postala TOLIKO jadna, a i Stefan mi je opet iritantan, i nije mi ga žao .. ni malo. Dunno :S

Prosto, ne shvatam. Toliko se pričalo o tom strašnom ripperu. O tom čudovištu kakav je Stefan. OHMYGOD BIĆE TAKO EPIC. Hahahaha, NE.

Okej, jasno mi je da on svjesno nikad ne bi povrjedio Elenu, niti je to ono što me iznerviralo, stvarno je bilo lijepo što je pokušao da se odupre kompelovanju ali ja sam htjela da on sam odabere da postane ripper, ne da ga Klaus natjera. Ripper je veoma bitan dio Stefanove ličnosti, on jeste ripper. Trebao je svojevoljno da dođe do ttoga. Mogao je bar da zakolje ono dvoje u sali, pobogu.

Sad će opet biti da Stefan nije kriv ni za šta, oh jadan, mukica mala, ovo ono. Nije kriv, priznajem. Ali ne može se tako lako preći preko stvari koje je napravio u prošlosti a bogami neće se moći preći ni preko stvari koje će sada da napravi, bez obzira na kompelovanje. Stvarno se nadam da će Elena biti pametnija nego inače kad je rječ o Stefau.

Ne sviđa mi se što je on sada kao cocky, ovo, ono. Iritantan je. I NIJE DAMON. Ćao.

Jedina stvar koja mi se svidjela u čitavoj toj priči je Paulova i Josephova gluma.


Ova scena ^ od 1:44 do 1:55 - "NO!" - "TURN IT OFF!" JEBOTE. Naježila sam se kad sam gledala.

Svaka im jebena čast Klanja Se

05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt3gmz901m1qf7aceo1_500

Dalje, Forwood. Nikako mi nisu legli u ovoj epizodi Dunno :S Nekako mi je i drago što će nešto da krene po zlu. Iskreno, ja ponekad ne vidim tu neku fantastičnu hemiju o kojoj svi pričaju. Slatki su, scene su im predivne stvarno Cerek , ali fali mi ta hemija od koje osjetim leptiriće u stomaku.

05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt45jmAslZ1qj7hvgo1_500

Rebekah. Balavo derište. Jedva čekam da Klausu dopizdi pa je ubije opet. Toliko drame oko jebene ogrlice, daj ne seri, kupi novu.

05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt2etg9xGN1qmhtvso3_250 05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt2etg9xGN1qmhtvso4_250

Matt .. Volim ga, ozbiljno. I slažem se s Em, Matt ih je sve spasio ali imam problem s rupom u čitavoj toj priči o duhovima. Jeremy vidi duhove jer je umro i oživio ALI Bonnie je kažnjena zbog toga jer je remetila prirodu i to je glavni razlog zbog čega Jeremy vidi duhove. Dobio je taj dar kao kaznu. I sad s Mattovom pričom ispada da svako ko je mrtav par sekundi pa ga vrate u život može da vidi duhove. -.-

E sad, mnogo mi je drago što je Matt napokon dobio svoj momenat sa Vicky. "Matty" POČELA SAM DA SE GUŠIM U SUZAMA. Vicky Cerek Predivno ju je opet vidjeti. Ja sam nju mnogo voljela i bio je mnogo potencijala za njen lik.

Vidim da ima ljudi koje žele Bonnie i Matta zajedno .. svjedno mi je. Samo da je ne spajaju s Damonom.

Stvari koje su me oduševile;

05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt45cp4y3q1r3gutdo1_500

Tyler je hibrid, meni se to sviđa. Sad pretpostavljam da će biti na Klausovoj strani, jer ipak mu je Klaus pružio toliko novih prilika i oslobodio ga je sve one boli koje bi morao da trpi tokom transformacije. Totalno mi je opravdana ta Tylerova sreća na kraju. A i ako Forwood opet dođe u moju milost [a hoće, to je samo trenutno nezadovoljstvo] Tyler i Caroline sada mogu zauvjek biti zajedno Cerek

05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt3hp95quX1qbkjhso1_500

Klaus, oh, psiho najdraži Cerek Glavni razlog što ga nisam voljela u prošloj sezoni jeste zato što sam očekivala da će bude bolesniji, onako kao Russell iz True Blood, pravi monstrum i psihopata. Ali sada .. jeste to Cerek

05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt46vvsoAV1qisd43o1_500

Damon je još jednom dokazao zašto će zauvjek biti moj omiljeni lik i zašto nikad niko neće biti kao on. Toliko.

05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt23neEr9i1r3kv1oo1_500

RIP, NOT NOW DANA.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2805. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sat 15 Oct 2011, 4:21 pm

hari_95

hari_95
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Zla_Sam wrote:
05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt23neEr9i1r3kv1oo1_500

RIP, NOT NOW DANA.[/font]

Kasnije se Klauss malo poigrao sa Danom
05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt3mblKOMT1qdez9yo1_250

Now Dana
05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt30k0Ryur1qgiopro1_500
xD
Da nisam video ovo, ne bih znao da je tako znacajan lik haha

2905. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sat 15 Oct 2011, 4:58 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote: Ripper je veoma bitan dio Stefanove ličnosti, on jeste ripper. Trebao je svojevoljno da dođe do ttoga. Mogao je bar da zakolje ono dvoje u sali, pobogu.

Sad će opet biti da Stefan nije kriv ni za šta, oh jadan, mukica mala, ovo ono. Nije kriv, priznajem. Ali ne može se tako lako preći preko stvari koje je napravio u prošlosti a bogami neće se moći preći ni preko stvari koje će sada da napravi, bez obzira na kompelovanje. Stvarno se nadam da će Elena biti pametnija nego inače kad je rječ o Stefau.

Ne sviđa mi se što je on sada kao cocky, ovo, ono. Iritantan je. I NIJE DAMON. Ćao.

Slazem se.
Volela bih da je bilo kao u prvoj sezoni. Da je sam iskljucio emocije i sam postao ripper, a ne zbog Klausa. Znaci sigurna sam da ce se u sledecim epizodama povratiti i da ce mu Elena sve oprostiti jer je l' nije bila njegova krivica. Bio je kompelovan, nije znao sta radi bla bla.

Nek puste jednom Stefana da bude los, da pravi greske i to svojevoljno. Da bude ripper i sve sto dolazi sa tim, pa da vidimo hocemo li ga voleti i hoce li ga Elena voleti i dalje.

3005. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sat 15 Oct 2011, 7:05 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

meni je ovo najbolja epizoda ikada srce

http://rbdandtvd.nstars.org

3105. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 9:15 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

NAJKRVOLOČNIJA EPIZODA EVER.
Stefan u Mystic Falls- to je bilo zanimljivo videti. Mada, nisam se nadala da će Klaus tako brzo sve da skonta i da će tako brzo da sretne Elenu. Koliiko je okrutan. [i hot]
Što je najgore ja sam stvarno mislila da je neće povrediti. #stupidme Shocked
05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt4u4vgP7j1qbkjhso1_500
Koliko volim Klausa. To prelazi granice razuma. Apsolutno me očarava svaka njegova scena. Koliko radi šta god hoće. Uhh. I ne preza ni od koga. Ona scena u sali je samo jedan dokaz za to.
Samo ću reći Klaus. Cerek
05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt4dxiXeMh1ql0h6jo5_25005. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt4dxiXeMh1ql0h6jo6_250

Osoba koja me je najviše iznenadila u ovoj epizodi je definitivno Matt. #dalićujapočetidagotivimmatta?
Mnogo mi je žao što se toliko trudi da bude jedan od njih, da im pripada. On ne shvata da svi oni žele da budu upravo kao on-obični; da žive svoje normalne živote bez okoline u kojoj važi pravilo jačeg: ILI UBIJEŠ ILI ĆEŠ BITI UBIJEN. To me malo nervira kod njega. Previše se trudi da bude drugačiji. Mada, bilo mi je žao kad se bacio u bazen. I priznajem, baš me je iznenadila njegova hrabrost. DAMN MATT!
05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt4efxCQVw1qk0kd0o1_500
05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt3gggEvQR1qg0ysvo1_500
Šta još mogu da kažem za Matta? Hm, pa, recimo da je dobio ono što je želeo. Vidi Vicki. To me baš ne raduje jer sam ubeđena da ona nije sa nekim dobrim ciljem prisutna. Ipak, drago mi je zbog njega jer nije imao priliku da se oprosti od svoje sestre. Vreme će pokazati.
Monnie. Hm. Taj odnos mi je još jaaako nedefinisan, al na neki creepy način su mi slatki. Matt joj je rekao šta ga muči. A, po meni, svaka prava ljubav počinje od poverenja. Ipak, sve to me zbunjuje. Shocked #prestanitedauparujetesvesasvima
05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt4gna61HX1qjsjcjo1_500


DELENA. Cerek Mislim da sam u njihovoj temi sve rekla. Jedno pravo SAVRŠENSTVO. Nemam drugu reč za njih. Damon je uvek tu. I kad nije opet jeste. XD
Nekako, verujem mu sve što joj kaže. Potpunoapsolutno mu verujem da će uvek biti tu za nju. Znam da hoće.
ALWAYS&FOREVER.
Stefan.
Najsavršenije krvoločno stvorenje. [pored Klausa, naravno] Cerek Ali, kao što sam već rekla, smeta mi ona scena na kraju. Tada kao da je došla neka random ličnost i zaposela njegovo telo. To je već previše. Ripper Stefan mi sasvim odgovara, ali ono stvarno ne. Opet kažem, već sam komentarisala, al moram i ovde. Stefanova ljubav prema Eleni je toliko stvarna. Sa sigurnošću kažem da on nju mnogo više voli nego ona njega. Apsolutno. Jer da ga voli toliko nikad ne bi pomislila da voli Damona [za*ebite to što sam ja team Delena]. Ne znam. Iz epizode u epizodu pokušavam da je opravdam, al ne uspeva mi baš. Nekako mi je njen lik izgubio na značaju.

TYLER. FORWOOD.
Najslađe za kraj. Ali, kada sve krene po planu, desi se nešto. To je tako njihov moto. U ovoj epizodi je postojao jedan trenutak kad sam želela da odrubim glavu Klausu, a to je onda kad je ubio Tylera. Jaooo bre. Takođe, sigurna sam da će se Tyleru nešto desiti. Neće umreti, al #hvalamilombogu mislim da će imati značajniju ulogu uskoro. Forwood su mi totalno slatki i drago mi je što su se konačno uparili, jel'te.
Tyler kao hibrid. Bedno želim da vidim to. Oh, my love. srce
05. The Reckoning  - Page 2 Tumblr_lt45cp4y3q1r3gutdo1_500

“I think, that I love how big your heart is.”

KOLIKO VOLIM OVU SERIJU!

3205. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 1:00 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Stefanova ljubav prema Eleni je toliko stvarna. Sa sigurnošću kažem da on nju mnogo više voli nego ona njega. Apsolutno. Jer da ga voli toliko nikad ne bi pomislila da voli Damona [za*ebite to što sam ja team Delena]. Ne znam. Iz epizode u epizodu pokušavam da je opravdam, al ne uspeva mi baš. Nekako mi je njen lik izgubio na značaju.

potpuno si u pravu. zato ja otprilike i imam česte izlive hejta prema Eleni iako generalno volim njen lik. jasno je meni da ona ne radi ništa od toga namerno, ali meni jako smeta što se ona stalno zavarava i to zna i nastavlja. ako ne moše da bude iskrena prema drugima, neka bar bude iskrena prema sebi. od toga sve počinje. i ako ne može sebi da "dozvoli" da voli Damona zašto onda stalno bleji sa njim? ali nakon ove epizode definitivno će se neke stvari promeniti i drago mi je zbog toga.

3305. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 2:11 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Sa sigurnošću kažem da on nju mnogo više voli nego ona njega. Apsolutno. Jer da ga voli toliko nikad ne bi pomislila da voli Damona [za*ebite to što sam ja team Delena]. Ne znam. Iz epizode u epizodu pokušavam da je opravdam, al ne uspeva mi baš. Nekako mi je njen lik izgubio na značaju.

Problem s Elenom je to što Elena nikad nije naučila kako da voli Stefanove loše strane, nikad se nisu dovoljno dobro upoznali, nije ni znala za čitavu tu ripper stranu dok nije čula za to prije par epizoda i nikako nije mogla da zamisli sve to dok nije vidjela svojim očima u zadnjoj epizodi.

S Damonom je drugačije, Elena je postepeno naučila da voli SVE u vezi Damona. Bila je tu da vidi sve. Bila je tu da razumije sve. Svaka emocija između Damona i Elene prouzrokovana je nečim. Svako zašto ima svoje zato u njihovom odnosu.

Dok kod Stefanove i Elenine veze sve je prosto bilo .. tako kako jeste. Odjednom. Voli se jer se vole. Ne znamo baš kako su došli do svega toga.

Stvarno, ne pokušavam da hejtujem, poštujem sve koji šipuju Stelenu, samo kažem da ja lično ne shvatam njihovu ljubav, jer nikad nismo vidjeli kako su zapravo došlo do svega toga. Nema priče.

Mislim da će Elena uspjeti da oprosti Stefanu, zapravo sam sigurna da hoće. Ali, da li će moći da potpuno razumije sve to? Ne znam.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

3405. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 2:29 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Kaya wrote:
Stefanova ljubav prema Eleni je toliko stvarna. Sa sigurnošću kažem da on nju mnogo više voli nego ona njega. Apsolutno. Jer da ga voli toliko nikad ne bi pomislila da voli Damona [za*ebite to što sam ja team Delena]. Ne znam. Iz epizode u epizodu pokušavam da je opravdam, al ne uspeva mi baš. Nekako mi je njen lik izgubio na značaju.

potpuno si u pravu. zato ja otprilike i imam česte izlive hejta prema Eleni iako generalno volim njen lik. jasno je meni da ona ne radi ništa od toga namerno, ali meni jako smeta što se ona stalno zavarava i to zna i nastavlja. ako ne moše da bude iskrena prema drugima, neka bar bude iskrena prema sebi. od toga sve počinje. i ako ne može sebi da "dozvoli" da voli Damona zašto onda stalno bleji sa njim? ali nakon ove epizode definitivno će se neke stvari promeniti i drago mi je zbog toga.

Volim i ja njen lik. Al onda bude ovakvih momenata i sve bacim u vodu.
To i ja kazem, ako nece da prizna i ako nece da dozvoli sama sebi da ga voli sto ne bezi od njega? XD Ona zeli da ga voli, e u tome je problem. Al nekako ne zelim da bude ko sa Kat. Elena bi trebala da bude bolja od toga. Mora da izabere. A ocigledno bi trebala da izabere Damona jer da joj je Stefan dovoljan nikad ne bi pomislila na nekog drugog.


Zla_Sam wrote:
Sa sigurnošću kažem da on nju mnogo više voli nego ona njega. Apsolutno. Jer da ga voli toliko nikad ne bi pomislila da voli Damona [za*ebite to što sam ja team Delena]. Ne znam. Iz epizode u epizodu pokušavam da je opravdam, al ne uspeva mi baš. Nekako mi je njen lik izgubio na značaju.

Problem s Elenom je to što Elena nikad nije naučila kako da voli Stefanove loše strane, nikad se nisu dovoljno dobro upoznali, nije ni znala za čitavu tu ripper stranu dok nije čula za to prije par epizoda i nikako nije mogla da zamisli sve to dok nije vidjela svojim očima u zadnjoj epizodi.

S Damonom je drugačije, Elena je postepeno naučila da voli SVE u vezi Damona. Bila je tu da vidi sve. Bila je tu da razumije sve. Svaka emocija između Damona i Elene prouzrokovana je nečim. Svako zašto ima svoje zato u njihovom odnosu.

Dok kod Stefanove i Elenine veze sve je prosto bilo .. tako kako jeste. Odjednom. Voli se jer se vole. Ne znamo baš kako su došli do svega toga.

Stvarno, ne pokušavam da hejtujem, poštujem sve koji šipuju Stelenu, samo kažem da ja lično ne shvatam njihovu ljubav, jer nikad nismo vidjeli kako su zapravo došlo do svega toga. Nema priče.

Mislim da će Elena uspjeti da oprosti Stefanu, zapravo sam sigurna da hoće. Ali, da li će moći da potpuno razumije sve to? Ne znam.

Elena u Stefan su se smuvali vec u prvoj epizodi. I odmah zavoleli i pocela je ta tralala savrsena ljubavna prica. i onda dodjemo do tog trenutka kad shvatimo da ona njega ne poznaje. I da ne zna sta da ocekuje od njega, tj ocekuje vise nego sto on moze da joj obeca. Zbog toga ja mislim da njihova ljubav nije toliko savrsena. Ali, zato, znam da Stefan nju voli. Na svoj nacin, al je voli. I stvarno vidim koliko ga sve boli, ali eto, iskljuci se i bol prestane. Iako sam jos uvek ubedjena da su preterali sa onom krajnjom scenom kad Stefan ulazi hladnokrvan i totalno nepoznat svima nama. To me je bas izbacilo iz takta. Ok su mi promene, al da toliko izmene lika u 3 epizode o.O
A Delena je Delena. I uvek ce biti. Kako je vreme prolazilo upoznavali su se. Samo, Elena je probudila ono najbolje i najkrhkije u njemu i Damon ju je pustio u svoje srce. Kao prijatelja, kao zenu. Pustio ju je. I konacno vidimo hrabrog Damona koji je sposoban da stane iza sebe, a ne pobegne zato sto je osetio nesto novo i nepoznato.
Videcemo sta ce dalje biti.

3505. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 2:45 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Wwinner wrote:
Kaya wrote:
Stefanova ljubav prema Eleni je toliko stvarna. Sa sigurnošću kažem da on nju mnogo više voli nego ona njega. Apsolutno. Jer da ga voli toliko nikad ne bi pomislila da voli Damona [za*ebite to što sam ja team Delena]. Ne znam. Iz epizode u epizodu pokušavam da je opravdam, al ne uspeva mi baš. Nekako mi je njen lik izgubio na značaju.

potpuno si u pravu. zato ja otprilike i imam česte izlive hejta prema Eleni iako generalno volim njen lik. jasno je meni da ona ne radi ništa od toga namerno, ali meni jako smeta što se ona stalno zavarava i to zna i nastavlja. ako ne moše da bude iskrena prema drugima, neka bar bude iskrena prema sebi. od toga sve počinje. i ako ne može sebi da "dozvoli" da voli Damona zašto onda stalno bleji sa njim? ali nakon ove epizode definitivno će se neke stvari promeniti i drago mi je zbog toga.

Volim i ja njen lik. Al onda bude ovakvih momenata i sve bacim u vodu.
To i ja kazem, ako nece da prizna i ako nece da dozvoli sama sebi da ga voli sto ne bezi od njega? XD Ona zeli da ga voli, e u tome je problem. Al nekako ne zelim da bude ko sa Kat. Elena bi trebala da bude bolja od toga. Mora da izabere. A ocigledno bi trebala da izabere Damona jer da joj je Stefan dovoljan nikad ne bi pomislila na nekog drugog.

Johnny Depp je jednom rekao nešto jako jako pametno: "If you love two people at the same time choose the second one because if you really loved the first one you wouldnt have fallen for the second." Khm.

Elena očigledno ne želi da bude Katherine - rečenica "If I admit it… if I even thought it for just a second… what does that say about me?” dokazuje to. Ne želi da pusti Stefana jer sve s njim prije ove ripper faze je bilo ... sigurno. Bilo je lijepo, navikla je na to. Drži se za Stefana, kao da mu duguje nešto. Ako pomisli na Damona u svom umu automatski je izdala Stefana. Još uvjek je mlada, razvija se i uči - shvatiće vremenom da se takve stvari dešavaju, prosto prestaješ da voliš tu neku osobu i zaljubljuješ se u nekog drugog. To je život.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

3605. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 2:51 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Zla_Sam wrote:
Wwinner wrote:
Kaya wrote:
Stefanova ljubav prema Eleni je toliko stvarna. Sa sigurnošću kažem da on nju mnogo više voli nego ona njega. Apsolutno. Jer da ga voli toliko nikad ne bi pomislila da voli Damona [za*ebite to što sam ja team Delena]. Ne znam. Iz epizode u epizodu pokušavam da je opravdam, al ne uspeva mi baš. Nekako mi je njen lik izgubio na značaju.

potpuno si u pravu. zato ja otprilike i imam česte izlive hejta prema Eleni iako generalno volim njen lik. jasno je meni da ona ne radi ništa od toga namerno, ali meni jako smeta što se ona stalno zavarava i to zna i nastavlja. ako ne moše da bude iskrena prema drugima, neka bar bude iskrena prema sebi. od toga sve počinje. i ako ne može sebi da "dozvoli" da voli Damona zašto onda stalno bleji sa njim? ali nakon ove epizode definitivno će se neke stvari promeniti i drago mi je zbog toga.

Volim i ja njen lik. Al onda bude ovakvih momenata i sve bacim u vodu.
To i ja kazem, ako nece da prizna i ako nece da dozvoli sama sebi da ga voli sto ne bezi od njega? XD Ona zeli da ga voli, e u tome je problem. Al nekako ne zelim da bude ko sa Kat. Elena bi trebala da bude bolja od toga. Mora da izabere. A ocigledno bi trebala da izabere Damona jer da joj je Stefan dovoljan nikad ne bi pomislila na nekog drugog.

Johnny Depp je jednom rekao nešto jako jako pametno: "If you love two people at the same time choose the second one because if you really loved the first one you wouldnt have fallen for the second." Khm.

Elena očigledno ne želi da bude Katherine - rečenica "If I admit it… if I even thought it for just a second… what does that say about me?” dokazuje to. Ne želi da pusti Stefana jer sve s njim prije ove ripper faze je bilo ... sigurno. Bilo je lijepo, navikla je na to. Drži se za Stefana, kao da mu duguje nešto. Ako pomisli na Damona u svom umu automatski je izdala Stefana. Još uvjek je mlada, razvija se i uči - shvatiće vremenom da se takve stvari dešavaju, prosto prestaješ da voliš tu neku osobu i zaljubljuješ se u nekog drugog. To je život.

Johnny Depp je legenda. Sve što on kaže ja se klanjam tome.
Znam da je ono sa Stefanom bilo sigurno. I znam da nema mamu koja će da je nauči životu i svemu tome ali... Ne kažem ja da će biti kao sa Kat. Samo kažem da je Elena bolja od toga i da će izabrati jednom.
Jasno mi je da je teško pustiti nekoga da ode, al nekad je to jedini način da mu pokažeš da ga voliš dovoljno.
A Damon. Oni su priča za sebe. Nekako kad pomislim na nju uvek vidim tu negde i Damona. Prosto tako je.

3705. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 2:57 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Wwinner wrote:Johnny Depp je legenda. Sve što on kaže ja se klanjam tome.
Znam da je ono sa Stefanom bilo sigurno. I znam da nema mamu koja će da je nauči životu i svemu tome ali... Ne kažem ja da će biti kao sa Kat. Samo kažem da je Elena bolja od toga i da će izabrati jednom.
Jasno mi je da je teško pustiti nekoga da ode, al nekad je to jedini način da mu pokažeš da ga voliš dovoljno.
A Damon. Oni su priča za sebe. Nekako kad pomislim na nju uvek vidim tu negde i Damona. Prosto tako je.

Apsolutno se slažemo oko svega, samo kažem da treba vremena da se to desi, tek smo krenuli ka tome. Nadam se da će Kevin i Julie biti pametni pa odraditi to kako treba.

Rekla sam prije neki dan, Damon i Elena vole na isti način.

Damonu je bilo potrebno sto i nešto godina da pusti Katherine, Eleni će isto trebati dosta vremena da pusti Stefana.

Šipovanje Delene je jebeni mazohizam.

Predugo i prebolno, ali nadam se i vrjedno na kraju.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

3805. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 3:00 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Eleni Stefan nikad nije bio dovoljan jer je razmišljala o Damonu i dok su joj svetale ruže sa Stefanom. činjenica je da se ona sad suočava sa tim i da ju je nekako sramota zbog toga jer joj je Stefan bio prva velika ljubav, ali bože moj, život ide dalje.

3905. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 3:05 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Kaya wrote:Eleni Stefan nikad nije bio dovoljan jer je razmišljala o Damonu i dok su joj svetale ruže sa Stefanom. činjenica je da se ona sad suočava sa tim i da ju je nekako sramota zbog toga jer joj je Stefan bio prva velika ljubav, ali bože moj, život ide dalje.

Upravo to.

Ne volim kad neko kaže "Stefan je bio prvi pa s njim treba i da ostane" samo zato što je bio prvi? Hoćemo se svi udati za prvog dečka kojeg smo voljeli? Možda, ali vjerovatno ne.

Osim toga, Matt je bio prvi XD

Eleni samo treba vremena, to je sve.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4005. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 3:29 pm

Lilith.

Lilith.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Epizoda je bila predobra, sviđa mi se što već na početku sezone imaju ovako zapetljane i zanimljive epizode. ^^
I like the badass Stefan. Smile
Bilo mi ga je baš žao u ovoj epizodi, posebno kad poslednji put vikne ono NO pa ga posle Klaus natera da isključi osećanja.

Elena je zaslužila i Klausov šamar i Stefanov ujed, nije trebala da se kači sa vampirima ako ne može da podnese ono što zaista jesu. Doduše, na njenom mestu bih uradila isto, ali svejedno.
Nadam se samo da neće sad Damona da mi pretvore u mlakonju. Shocked No
Mnogo je bilo lepo kako ju je izveo iz bolnice i kako se ponašao prema njoj dok Stefan nije ušao. Baš se vidi da je stvarno voli. Btw, hoće Stefan sad da živi sa njima i ovakav? o.O

Sviđa mi se Rebekah. Baš je ku*ka. Aj lajk hr. Very Happy
Šta će sad da bude sa Vicki? Anna kaže da je ona loša. Možda Anna laže? Ili će sad i Vicki da zapetlja sve? Ima da raspomami Matta. Neutral

Michael. Možda bude neki lep. Very Happy Ima da ubije Kath kad je vidi. xD

Caroline i Tyler. Meni je drago što je Ty hibrid sad ^^ Samo da ga Klaus ne uzme pod svoje i ne odvoji ga od Care. Divni su mi. ^^

Nije bilo Alarica u ovoj epizodi. Možda mu je Michael neki predak. Smile

https://www.facebook.com/heartless29

4105. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 6:44 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Nemam živaca da čitam sve ali omg, moram da se složim sa delom posta koji govori da Stefan više voli Elenu nego ona njega (da se razumemo, Elena je princeza i nju stavljam ispred svakog lika u seriji, you can hate on me whateva whateva) i ja prosto obožavam kako Paul odglumi svaku scenu vezanu za njegovu ljubav prema njoj. TAKO JE STVARNO.

4205. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 9:04 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Meni je jako glup kraj epizode, to moram da se slozim sa svima gore. Ne kapiram uopste taj ceo deo oko iskljucivanja emocija, sve je tako nelogicno. Elena je upoznala Damona kada su njemu emocije bile iskljucene pa ju je zavoleo. Ne mogu prosto da verujem da je jedna kontrola od strane Klausa uspela da izbrise sve sto je Stefan osecao prema Eleni [volela ja njih ili ne, Stefan je nju bas voleo] i sve uspomene. Sve mi je to krajnje cudno. Prvo sam pomislila da je to samo gluma, ali Stefan je rekao da je Klaus otisao i da je ostavio njega da cuva Elenu, tako da Klaus nije tu i Stefan nema pred kime da glumi. Ali svejedno, Klaus je sad definitivno probudio najgoru stranu u Stefanu i vidi se da kada je ta strana njega tu, njega nije briga za Elenu. S druge strane, Damon moze da ide da ubije druge, da bude najgora verzija sebe, al' opet mu je uvek bilo stalo do Elene. :3

I da, osim sto je sve to neobicno, cela ta prica gde je Stefan sad Damon iz prve sezone je katastrofa. Postojalo je milion drugih nacina na koji su mogli da urade lik Stefana koga nije briga i cije su emocije iskljucene i da zavolimo i takvog Stefana. Da bude i duhovit, i misteriozan i hladan i sve zivo, ali na Stefan nacin. Ne na Damon nacin. -.- Ovaj period cemo samo pamtiti kao period gde je Stefan bleda kopija Damona. Steta stvarno.

4305. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sun 16 Oct 2011, 9:19 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Koliko je taj novi Stefan odvratan. Damon wanna be. FEJK JE. FEJK. Ili Paul ne zna to da odglumi ili je prosto preglupo napisano. Biće da je i jedno i drugo.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4405. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sat 22 Oct 2011, 6:26 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Johnny Depp je jednom rekao nešto jako jako pametno: "If you love two people at the same time choose the second one because if you really loved the first one you wouldnt have fallen for the second." Khm.

Elena očigledno ne želi da bude Katherine - rečenica "If I admit it… if I even thought it for just a second… what does that say about me?” dokazuje to. Ne želi da pusti Stefana jer sve s njim prije ove ripper faze je bilo ... sigurno. Bilo je lijepo, navikla je na to. Drži se za Stefana, kao da mu duguje nešto. Ako pomisli na Damona u svom umu automatski je izdala Stefana. Još uvjek je mlada, razvija se i uči - shvatiće vremenom da se takve stvari dešavaju, prosto prestaješ da voliš tu neku osobu i zaljubljuješ se u nekog drugog. To je život.

Klanja Se Klanja Se Klanja Se

Slazem se sa ovim sto si napisala. Sve to mi je proslo kroz glavu kada sam gledala epizodu. Zaista ne bi bilo normalno kada bi Elena odmah zavolela Damona i pozelela da bude sa njim, niti bi iko od nas to zeleo. To bi pokazalo koliko je ona nezrela i slicna Katherine. Verujem da se ona plasi osude okoline, ali pre svega ne zeli da izda Stefana. Definitivno ga vise ne voli kao pre i svo ono uzaludno izgovaranje "Volim te" je bedan pokusaj da sebe zavara i da pokusa da ga spase. Elena je sada i u fazi poricanja i ne zeli da prizna da joj Damon znaci mnogo vise nego sto ona to pokazuje, ali na kraju se odala, kada je zapravo pokazala koliko joj je nedostajao. Meni se svidja sto se njihov odnos ovako razvija, jeste sporo i dugo cekamo, ali kada dodje do vrhunca, bice fenomenalno. Elena je imala priliku da vidi Damona u najgorem izdanju i da vidi kako se menja i postaje bolji zbog nje. Zbog toga ga vec sada voli, sto nije bio slucaj sa Stefanom i ta njihova "ljubav" me podseca na tipicno srednjoskolsko zaljubljivanje koje nema dubinu niti realne sanse da opstane. Elena se jos drzi uspomena, dugo su bili zajedno i jednostavno ona nije takva da odmah uskoci u drugu vezu sa bilo kim, narocito ne sa Stefanovim bratom i meni je iskreno bilo drago kada je rekla "If I admit it… if I even thought it for just a second… what does that say about me?”, jer to pokazuje da ona ne zeli da prizna sebi, ali sigurno u njoj postoje jaka osecanja prema Damonu.

4505. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Sat 22 Oct 2011, 7:47 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

ThePhoenix^^ wrote:Zaista ne bi bilo normalno kada bi Elena odmah zavolela Damona i pozelela da bude sa njim, niti bi iko od nas to zeleo.

Da. Takvo nešto se prosto kosi sa svime što Delena predstavlja. Damonu je bila potrebna sezona i po da izgovori "I love you, Elena.", Eleni je trebalo dvije sezone da kao prizna sebi da osjeća nešto prema njemu i nije još uvjek [ali hoće, uskoro], i trebaće joj pa bar još toliko da mu kaže da ga voli. Znam da je jako teško čekati na sve to, znam da će toliko toga da se desi da će pola nas da izgubi nadu i možda čak odustati od Delene, ali kad se desi .. KAD SE DESI. Nećemo moći da se pokupimo od savršenstva. Sigruna sam ali apsolutno sam sigurna u to.

Elena je imala priliku da vidi Damona u najgorem izdanju i da vidi kako se menja i postaje bolji zbog nje. Zbog toga ga vec sada voli, sto nije bio slucaj sa Stefanom i ta njihova "ljubav" me podseca na tipicno srednjoskolsko zaljubljivanje koje nema dubinu niti realne sanse da opstane.

Ja to govorim čitavo vrijeme. Zaljubljuje se u Damona jer ga poznaje. Prošli su kroz TOLIKO toga zajedno da kada se napokon dese ništa ih neće moći razdvojiti jer su već preživjeli sve ono najgore, i šta god da im se desi tada preživjeće i to jer su vidjeli gore, prošli su kroz gore. Stefan i Elena realno nisu prošli ništa. Čak i čitava ona kletva i spašavanje Elene se vrtilo oko Damona i Elene. Oni su prošli kroz to.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4605. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Mon 05 Dec 2011, 8:11 pm

snowflake.

snowflake.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Prvo, moram reći da sam oduševljena epizodom. Ima svega, to mi se najviše sviđa.

Matt mi postaje mnogo zanimljiviji. Uh, sada i on vidi duhove. Zanima me kako će to podneti. Moram uzeti jednu rečenicu iz nekog članka - Matty, welcome to the Ghost Whisperer Club!

Hah, scena u učionici - Elena:"...making memories." Caroline:"I love you!" Ona mi je definitivno carica!

Datherine kiss mi nije ono što sam očekivala.
"Oh stop begin cute." "It's not possible." AHAHHA.
U pravu su bili oni koji su pretpostavljali da je Jeremy u gepeku.

Forwood - uh oduševljena sam njima dvoma *-*
Sviđa mi se kada je Caroline rekla Rebekhi "And who you are you?" način na koji je to rekla.

Jadan Tyler. Brinem se za njega zaista. Ne bih volela da on bude mrtav. Čudno mi je što je onoliko srećan. Vidim da je i Caroline to provalila.

Vidi se da Stefan zaista voli Elenu, ali ja njega i dalje mrzim. Razz

"Why's that doppelganger bitch wearing my necklace?" Rebekha je odlična! Sviđa mi se takođe kada je rekla Stefanu "Consider me jealous."

Datherine scene su jako dobro odrađene. Najbolje kada je Damon rekao Kath:"I wouldn't have done it for you." Ali, malo mi je bilo žao Katherine.

Dobra je saradnja Matta i Bonnie.

A mnogo mi je bilo žao Elene Sad 'Ladno joj je Klaus uzimao krv. Njemu ipak treba njena krv, a ne da ona bude mrtva.

Jer i Kath scene su odlično odradili. Baš su mi kul.
Drago mi je što su našli Michaela. Zanima šta će još biti u vezi njega!

Delena scene - prepredobre! Prvo kada je u bolnicu došao po nju i ona mu rekla "Damon." Ah, istopila sam se. I kako ju je samo nosio. Onda scena u Salvatore kući. Plakala sam. "Where were you, Damon?" "I shouldn't left. I promise you, I will never leave you again." Plakala sam ko kišna godina.
A Stefan im nije trebao na kraju, vala. Glupo je.

Sve u svemu, zaista odlično odrađena epizoda, od strana svih!

4705. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Thu 29 Dec 2011, 1:35 pm

Ket ♥

Ket ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

pocetak epke,rekoh sad ce ovaj glupi Met opet da upadne u neko sranje kad ono ekipa u ucionici pravi podvale profesorima Laughing hah lude li Kerolajn Embarassed

kako je Rebeka isprebijala Stefana nikako da se naviknem na jacinu izvornih $
stvarno je likusa al sta joj bi da prekine savrsen trenutak najlepseg para Forwood 355

Klaus kraljina ,volim ono njegovo ljubavi i problem ples Britanski akcenat 355
baci neku madjiju na poor Stefan Surprised al zna se da Stefan nikad ne bi povredio Elenu Smile nema veze sto je malo ogrebao Laughing bitno da Elena kako Klaus kaze donira za opste dobro Laughing

i na kraju heroji ispase Ket i Dejmon
ode Klaus al samo na neko vreme Smile jadnicak moj 4ever alone Sad

i Tajler mi ostade ziv i zdrav Very Happy Very Happy superiska
njega i Klausa najvise volim Embarassed

moram da kazem koliko mi je bilo drago kad je Stef prekinuo Dejmona i Elenu Twisted Evil
Stelena 4ever 355

EDIT:zaboravi da pomenem ovog Meta koji konacno uradi nesto pametno..trebao je da odleprsa Laughing al Bonika morade da unisti celu akciju

4805. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Thu 05 Jan 2012, 9:20 pm

Team Daroline

Team Daroline
Invited in
Invited in

Uuuuu dobra epizoda jako Very Happy
Svi su na okupu 355
Mislim da ce biti nesto izmedju Matta i Bonnie. Ne daj Boze. Beremy srce
Forwood scene su kjut Smile
Klaus je savrsen, a Rebekah mi je jako gotivna postala.
Najjace mi je bilo kada je Rebekah cackala po telefonu, pa ne zna da ublizi :'D
"Make her say, NICK!". Jako su smesni, bas ko brat i sestra, odlicno su Joseph i Claire odglumili, svaka cast Very Happy
Stefan je turnovao off osecanja placeem
Delena scene *make me wanna vomit*
Nije mi Damon kul kada se raznezi, lepsi je kao bad boy Yup
Katherine i Damon su bili takvi kraljevi, jos i Jeremy sa njima ples
Vicki i Anna su sve vise i vise kripi iz epizode u epizodu.
Sada mi se jako svidja i Datherine ship. srce
Pored Caroline, Kath je jedina osoba koja mi ne smeta pored Damona :')
Bas me zanima taj Michael, sta ce biti kad se umesa mmmm
Jedva cekam sledecu, sutra srce srce srce

I moram da nadodam da se u svemu slazem sa Ejpril VOLIM <3 VOLIM <3

http://darolinebitchez.tumblr.com/

4905. The Reckoning  - Page 2 Empty Re: 05. The Reckoning Wed 01 Feb 2012, 9:29 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

MOCNAAAA! Mnogo dobra epizoda.
Svidja mi se mnogo scena kada Elena kaze Stefanu da se odupre, da se bori, i ona bezi a on se neda, i kad se suprotstavi Klausu. A Klaus ga opseni! O.o
Nisam mogla da verujem.
Ne mogu da verujem ni da je Tyler hybrid! :O Unistili su ga. :/ Bolje da je bio samo vucic. Razz A mnogo su mi cute on i Car.
Svidja mi se scena Bonnie - Matt Smile
I kako je sve to sad povezano Vicky, Anna, taj Michael? °_° Videcemo.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Similar topics

-

» 03x05: The Reckoning

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum