Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

05. The Reckoning

+21
Twin.flames
Lilith.
chocolateChanel.
Angi93
Zla_Sam
hari_95
**Miss Salvatore**
Starlight
fearless.
Mehurić
Endzi
Lady Autumn
DEstiny :3
Elena*
Warrior Princess
Little.Star.On.The.Sky
♥_Vampire_in_love_♥
<3 Originals <3
daray
Em (:
Nika Kći Zevsova ~
25 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

105. The Reckoning  Empty 05. The Reckoning Thu 22 Sep 2011, 8:57 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Sinopsis:
Spoiler:

Spisatelj: Michael Narducci
Režija: John Behring
Emitovanje: 13. oktobar 2011

Promo Video:
[Link]


Episode Stills:
[Link]

Webclip:
[Link]



Last edited by Nika Kći Zevsova ~ on Sat 15 Oct 2011, 1:13 am; edited 3 times in total

205. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Thu 22 Sep 2011, 11:59 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

OMGOGOMG JEDVA JEBENO ČEKAM. Zvuči moćno!

305. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 23 Sep 2011, 6:46 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

OMG!!!
zvuči predobro *.*
JEDVA ČEKAM

http://horizoninblack.tumblr.com

405. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 23 Sep 2011, 12:52 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

da li sam ja jedina koju ovo sto je Damon rekao Jeremyu podseca na to kako je Kalus ubijen u knjizi??? o.O

505. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 23 Sep 2011, 1:36 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

hmm, zapravo nisi
i mene je podsjetilo na ono kada je Elena 'zovnula' duhove
to bi bilo awesome

http://horizoninblack.tumblr.com

605. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 23 Sep 2011, 1:53 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

nisi jedina, ja bas to htjela napisat, a onda vidjela sam tvoj kom..pa et to nam objašnjava razlog Vickinog i Anninog povratka, bar dijelom.

705. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 23 Sep 2011, 4:40 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Dobro je ja vec mislila da je to moja fix ideja Very Happy

Ali ja ne zelim da ubiju Klausa Sad((((((((((

805. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Wed 28 Sep 2011, 3:01 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ijaooo biće predobra epizoda ˘˘ oo bonnie se pojavljuje Very Happy

905. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Sun 02 Oct 2011, 3:32 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Skylar. wrote:hmm, zapravo nisi
i mene je podsjetilo na ono kada je Elena 'zovnula' duhove
to bi bilo awesome
Ne bi volela da na taj nacin umre. A s obzirom kako Julie i Kevin razmisljaju, ne verujem da ce njegova smrt biti takva. Mada, ja se iskreno nadam da nece biti njegove smrti.. he zvvv

1005. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Mon 03 Oct 2011, 7:22 am

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

nece 1oo % .. klaus im je vazan sad u seriji i vecina ga voli Razz

1105. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Thu 06 Oct 2011, 7:54 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Dodati Episode Stills. Very Happy

EDIT: Dakle nepozvani gosti su Klefan? Cerek

1205. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Mon 10 Oct 2011, 6:38 pm

Elena*

Elena*
Only Human
Only Human

Jedva čekam, či fantastično *__*

1305. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 1:19 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ne znam... ne znam odakle da počnem. CAN THIS SHOW JUST LEAVE MY FEELINGS ALONE? *hysteria*

Ovako.
Klaus i Rebeka samo tako upadaju u školu i krenu da jebu sve oko sebe. Stupid cockblockers. -.- Ozbiljno, toliko ih mrzim da osećam manji hejt prema Ketrin nego inače. Which is extremely weird. O.o Kad je Rebeka rekla: Why is that little doppeganger bitch wearing my necklace? došlo mi je da je zavalim.

Tajler & Kerolajn, o živote. Znala sam da Ty neće umreti, ali brate. U jednom trenutku mi je bila frka. I ZNALA sam da je Elenina krv ključ svega.

Met me je oduševio. Jedva sam čekala da dobije neku svrhu. I nervira me što su svi odmah skočili kako je retardiran jer je uradio ono što je uradio. Ne, nije retardiran, samo je želeo da se oseti korisnim za promenu, a ne kao treći točak u svakoj priči. Želeo je da pomogne, i zapravo, FYI, ako neko nije primetio - MET JE SPASIO DAN. Da nije bilo njega, Tajler bi bio mrtav i ko zna ko još. Sviđa mi se kako je Boni bila uz njega da ga podrži i sve. I ona scena kad on na kraju vidi Viki... :')

Stefan. Ne mogu da provalim je li on to stvarno turn off everything, ili je uspeo da prevaziđe compulsion. Mislim da je oba. Da nije isključio osećanja, ne bi mogao da ujede Elenu, ali mislim da je compulsion uspeo da prevaziđe, tako mi je prosto delovalo. Svejedno, u promou za narednu epizodu me PREVIŠE podseća na Dejmona iz prve sezone i tačno bih ga tresnula. -.- HE IS NOT DAMON. Ali baš me kompletna scena podseća na neki trenutak kada Dejmon sa burbonom upada Stefanu i Elenu dok se maze ili nešto. -.- NO ME GUSTA, I DO NOT APPROVE. Hejt.

ALI... here comes the best part.

DELENA. ♥

''The intensity of Damon's love for Elena is unparalleled. No matter how much he wants to be with her, his first priority is always protecting and trying to make her happy, regardless if it's with or without him.''

I have too many feelings. Kada je došao u bolnicu i skontao da joj uzimaju krv... kako ju je pogledao. KOLIKO LJUBAVI IMA U NJEGOVIM OČIMA. I KOLIKO ON NJU VOLI. I kako se suočio sa Klausom zbog nje. I kasnije, u sobi, kad joj daje burbon... don't you guys get it? DAO JOJ JE BURBON, HIS PRECIOUS BOURBON. To znači nešto, svaka mala stvar koju on uradi za nju ZNAČI NEŠTO. Ja ne mogu koliko osećanja imam vezano za njih. DELENA LIVES, I'M TELLING YOU. Uči je kako da se bori u narednoj ep ♥

Note: Izgleda da Klaus nije the biggest, baddest vampire after all. Bilo bi dobro imati Michaela na Salvatore strani.

1405. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 2:56 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

OKEJ DA LI DA UMREM ILI DA UMREM????????????? :OOOOOOOO
PROKLETO GENIJALNA EPIZODA!
TRENUTNO SAM OVERWHELMED I NE MOGU DA KOMENTARISEM, ALII ALII ALII. :O Jesus.

1505. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 3:36 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Predobra epizoda!
Dakle kada je Tylera ubio (znate šta mislim) mal nisam imala infarkt iako sam znala da neće umrijet.

Da li jedina ja imam neki osjećaj da će biti posljedica s Tylerom?

Delena ♥

Ne sviđa mi se što je Anna rekla da će Michael htjeti sviju ubiti

Još sam pod dojmom i ne mogu pisati više iole smislenih rečenica

1605. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 4:21 pm

Lady Autumn

Lady Autumn
Invited in
Invited in

I ja mislim da će nešto da bude s Tylerom.
Nekako,bilo bi....nja,da je sve sređeno odjednom.
Klaus ♥️ Žao mi ga u neku ruku. ://
Matt je heroj dana.Very Happy Svaka mu čast.
Umm,baš me zanima ko je taj Michael, jbt,ako se Klaus njega toliko boji, onda je ovaj..o.O Nznm ni ja šta.LOL.Very Happy
STEFAN MI SE GADIIII. :bljak:
Pogotovo kad je ušao u kući,kad su Delena dijelili predivan trenutak.♥️

Pisaću više kad smognem snage, sad nznm za sebe ;O

http://www.newmoon-balkan.com/forum

1705. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 4:28 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

ista drugo necu da kazem osim da je epizoda bila EPIC!!!!
Sve je bolje i bolje!

1805. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 7:13 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Epizoda je razvalila.
I ja mislim da će biti posledica sa Tajlerom.
Rebeka - o bože volim kako se ponaša Very Happy
Klausa mi je žao.
MET - HEROJ!!! Oduševio me je.
Posle ove epizode mrzim Stefana još više.

Kad se pokupim pisaću neki opširniji komentar.

1905. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 7:24 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ovi nisu humani šta nam rade oO ... znači epizoda je preprepreprepreprepreFANTASTIČNA !!! sve je bilo mnogo dobro ... samo što me je iznervirao što je stefan sad isključio emocije zbog klausa a nije sam -.- malo glupo al dobro ....

kolko je bila divna delena scena ´I promise you. I will never leave you again.´

The Damon I remember wouldn't have been that stupid.
I wouldn't have done it for you. <-- kako ju je otresao tu .. xP bilo mi je žao Embarassed





2005. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 8:54 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

!~ Damon is mine ~! wrote:he Damon I remember wouldn't have been that stupid.
I wouldn't have done it for you. <-- kako ju je otresao tu .. xP bilo mi je žao Embarassed
Meni nije. Volim Katu, ali... zasluzila je. Very Happy

Prvo, epizoda je SAVRSENA! Jedna od najboljih ikada, ako ne i najbolja!
Ako ovako nastave, 3. sezona ce biti fenomenalna!

o.O Elena se zabavlja. To nismo videli od pocetka 1.sezone. Very Happy
Kad su se Damon i Kat prvi put poljubili u 2.sezoni htela sam da ubijem Damona, ali sad su mi simpaticni. Very Happy
Forwood! srcesrce Glupa Rebekah je sve pokvarila. -.-
Bonnie i Mat. Shipujem ih! Oni su za mene savrsen par - njega ne volim mnogo, nju ne podnosim. I ne bi vise bilo Beremy! Very Happy
Anna srce Iako su opet 2 sekunde, nema veze.
Drago mi je sto je Elena konacno videla Stefana onakvog kakav je.
Okej, Matt je poludeo.
I cela ta prica sa ozivljavanjem mi je glupa. Zar poenta nije u tome sto je Jeremyja u zivot vratila magija? Po ovome, svako ko umre pa ozivi vidi duhove?! -.-
Htela sam da poludim kad Stefan nije napao Elenu kad je otkucao sat! Klaus ga je kompelovao, ali njegova ljubav je jaca! -.- Da je na kraju nije ujeo (tek kad se Klaus izderao na njega -.-) mislim da bih prestala da gledam.
Ovo za krv me je iznenadilo, bila sam ubedjena da Elena mora da umre.
Tyleeeer... placeem Sve vreme sam se nadala da nece postati hibrid. Sad ce i on da pije krv, je l'?
o.O izgleda da je taj Mikael mnogo opasan, Klaus je nestao za pola sekunde kad je cuo za njega. Very Happy
Tyler se definitivno cudno ponasa. Sigurna sam da ce biti posledica, posebno zbog ovog:
Spoiler:
Delena! srcesrcesrce
Where were you, Damon? Aww dusaaa! srce
I promise you, I will never leave you again. srcesrce
OMG Stefan se vratio! Ovo je stvarno iznenadjenje! Iako ce ovo verovatno da unisti Delenu, svidja mi se ovaj obrt - bice vrlo zanimljivo!
Hvala bogu, Stefan je konacno pravi ripper! Do sada mi se nije svidjao, ali sada mi lici na onog iz Under Control iz 1.sezone! juhuu
Plasim se da ce Mikael da povredi jos nekog osim Klausa...

2105. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 9:02 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

jedna od boljih epizoda definitivno.

svidja mi se što smo videli petorku na okupu. prvi put u seriji ja mislim. šteta što pre nije bilo takvih momenata jer su super. i svidja mi se što su Caroline i Matt u prijateljskim odnosima. Caroline je divna <3

Kamon <3 dovoljno njih da me zadovolji, ali ne previše da ugrozi Delenu. jako mi se svidja dinamika u njihovom odnosu, što je sad Katherine ta koja juri Damona, a on je taj koji je odbija i ponižava. a ona se uvek vraća po još Very Happy poljubac je bio odličan. Nina i Ian su sjajno obavili zadatak hahaha

još jedna predivna Cyler scena <3 divni su ^^ kako Tyler grli Caroline onako s ledja, ljubi je u vrat, pa kad je nežno pritisne uza zid i ljubi je. awwwww 355 Rebekah počinje da mi se dopada.

ovo sa Tylerom je najveći "what the fuck" momenat u sezoni do sada. stvarno sam se na trenutak uplašila da se neće izvući.

uopšte mi se ne svidja što je Klaus morao da hipnotiše Stefana da bi ga ovaj slušao. ali naravno, mora da ostane neke nade za Stelenu -.-

ANNA! bezveze mi je što je Damon morao da povredi Jeremyja da bi anterao Annu da priča. bio je previše grub. vampire who hunts vampires? me no like it. to je glupo i nema smisla.

Klaus je potpuno dijaboličan. stvarno se ježim kad se nekome onako nežno obraća sa ubistvenim pogledom. i da nakon ove epizode još više volim Klausa.

Matt se konačno pokazao Very Happy konačno vidi Vicki i nadam se da ćemo videti tu neke simpatične brother-sister scene.

Damon malo jače podvikne Katherine i ova ga odmah sluša. ME GUSTA Cerek

Stelena scena mi je patetična. Paul se konačno pokazao kao Stefan koji se meni dopada i krouz celu epizodu je obavljao sjajan posao.

kako je moguće da je Vicki neka mračna sila, ako je pomogla Bonnie i Mattu? bolje po Kevina i Julie da su tu smislili nešto dobro.

Bonnie me je iznervirala što je maltene terala Matta da ih sve ostavi. njegova sestra je BILA VAMPIR i umrla je od ruke vampira. on je postao deo tog sveta i pre nego što je to znao.

i baš je kul fora što je Elenina krv ključ svega. sad bar mora da ostane živa i tu će se svašta interesantno dešavati.

Klaus & Rebekah imaju jedan od najinteresantnijih odnosa u celoj seriji. kako je Rebekah smaio lako pogodila zašto Klaus želi hibride. i kako je Klaus imao bolan izraz lica kad joj je okrenuo ledja. želela sam da ga ona zagrli, nekako mi je bio pravi momenat za to. tu sam se rasplakala.

Delena scene su bile fantastične. očekivala sam više otvorenosti sa Elenine, ali makar smo videli da je počela da pokazuje emocije. želela je da damon bude tu i to je otvoreno rekla. naravno Stefan je to morao da pokvari, ali to će se sve srediti u sledećoj epizodi i nadam se da ćemo do 12.epizode imati pravi Delena poljubac <3

ok, Jeremy i Katherine bude Mikaela. it's weird but I like it xD



2205. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 9:07 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ja ne vidim ništa glupo u Metovom postupku, ali da se ne ponavljam, pročitajte moj post na prethodnoj strani xD

2305. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Fri 14 Oct 2011, 9:11 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

matt je pokušao da spase svoje prijatelje kao što bi i ostali učinili. kad oni to urade, u redu je, jer su oni neka natprirodna stvorenja onda je ok, a kad on to uradi glupo je, jer on treba da kao vodi normalan život. treba da mu svi budu zahvalni. Bonni je tu ispala kreten i još jednom pokazala zašto je ne podnosim.

2405. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Sat 15 Oct 2011, 12:54 pm

**Miss Salvatore**

**Miss Salvatore**
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Ova serija će me ubiti !! Very Happy
Svaka epizoda je sve bolja i bolja. 05. The Reckoning  934393
A ova je stvarno razvalila ! 05. The Reckoning  900629
Scene Katherine & Damona su mi bile super u ovoj epizodi...
Yes, I know, Damon je za Elenu, no svejedno, svidjeli su mi se u ovoj epizodi.
Scena kad joj je ključ bacio... 05. The Reckoning  60897
FORWOOD ! 05. The Reckoning  902984 05. The Reckoning  207707 Gosh, kako ih volim ! (:
I'm kissing you, and you're wondering about your ex boyfriend? 05. The Reckoning  275905
Kad ju je počeo onako ljubiti 05. The Reckoning  934393 Too bad što ih je Rebecca prekinula...
OMG, Tyler ! 05. The Reckoning  925484 Mislila sam da se neće izvući ://
Kad mu je vrat onako zavrnuo... Bilo mi ga je žao Crying or Very sad
I kad je morao onu krv popiti Sad I don't want him as a hybrid. =(
Hm, izgleda da Klaus i nije baš najopasniji...
Čini se da je taj Michael mnogo gori o njega. Baš me zanima tko je on scratch
Stefan o.O Mislila sam da će stvarno Elena uspjeti pobjeći i da je neće ugristi.
Ali, eto Klausa, kao i uvijek. I kako ga ona može i dalje voljeti?
Sve više postaje Damon...
Klaus & Rebecca <3 Obožavam ih ! Došlo mi je da plačem na onu njihovu zajedničku scenu ://
Matt <3 Bio mi je super u ovoj epizodi zajedno s Bonnie. Smile
And finally, DELENA !! 05. The Reckoning  902984 05. The Reckoning  934393 05. The Reckoning  207707 05. The Reckoning  207707 Kad je došao u bolnicu i onako je pogledao...05. The Reckoning  934393
Dušaa ^^ Njihova zadnja scena... I promise you, I will never leave you again. Sad
Divni su *____* Ali Stefan mora sve da upropasti -.-''.
I WANT DELENA KISS !!! 05. The Reckoning  115243 Ne mogu više čekati !
Can't wait for next episode ! (:

2505. The Reckoning  Empty Re: 05. The Reckoning Sat 15 Oct 2011, 2:03 pm

hari_95

hari_95
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Meni je epizoda bila dosta dobra. Najbolja scena mi je kada Katheirne i Damon 'muce' Jeremya, on ga udara a ona hello! xD Katherine je opet korak ispred svih, ozivela ja Majkla, ali mi je nejasno kako on samo onako da otvori oci, nije valjda da treba da se otvori kovceg da bi oziveo
Rebekah i Klauss mi se i dalje ne svidjaju, u sledecoj epizodi se Klauss konacno ne pojavljuje. Bezveze mi je bilo kad je mucio ono dvoje, mislim dosao si za Elenu uzmi je i mrs, i dalje mi je sve to preforsirano i bezveze da on muci koga stigne bez ikakvog razloga.
Matt konacno da ima neku ulogu u seriji, do sada je bio tu kao pomocno smetalo ili da popuni minutazu, ali kako to da on vidi Viki? Boni je ozivela Jeremya a ne njega. Znam da mu je sestra i sve ali mi je to bezveze.
Mislim da ce se Tyleru sad kada je hybrid desiti nesto lose jer mi je u onoj sceni sav srecan i zadovoljan sa Caroline izgledao kao nadrogiran xD

(moj komentar kopiran sa drugog foruma)

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Similar topics

-

» 03x05: The Reckoning

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum