Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

16. The House Guest

+23
uckvondy
Angi93
LostInWonderland
stefan
phoenix00
Anette
Starlight
Rottie
Dr. John Watson
chocolateChanel.
<3 Originals <3
pendragons
Little J
TheVampOne
Zla_Sam
Mαяi♥
Em (:
Nika Kći Zevsova ~
daray
DEstiny :3
Endzi
Warrior Princess
eatmyfeelings
27 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

5116. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Sun 06 Mar 2011, 9:20 am

Anette

Anette
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Joooooj...predobra je bila. Ono na početku,kako ih je Kata prevarila, ja sam 4 puta vrtila scenu da ukapiram da je ono prvo bila Katherine XDD

I najbolje mi je što su ubili i Luku i njegovog tatu, jer su stvarno smorili sa osvetom -.-"
I žaoooo mi jee što nisu Elijau izvadili nož - iako bi ih sve pobio, ali jbg gtukig

Takođe, predobre su mi scene sa Caroline i Mattom. I predobro je ono što je pevala, i kada je on došao da je poljubi i sve ♥️
To sam čekala čitavu seriju i stvarnoooo više Very Happy Bilo je i vreme da sazna ^^

Damon...najlepši..pogotovo kada je bacio Katherine na sto..to sam vrtila jedno sto puta XDD
I ono kada je odbijaaa... ahaha Very Happy

Ali kakoooo me iznervirala kada je rekla da je Stefana odabrala umesto njega, kako je njemu bilo teško mogu da mislim...aoo, mislim toliko sam se iznervirala -.-"

I ona scena: That awkward moment when Ric says Jenna that Isobel is dead, and she appears in front of the door ^^

OBOŽAVAAAAAM ♥️
I extra je što Bonnie vraća moći i što zna za Klausa sve Very Happy
Jedva čekam Apriiiil Very Happy

http://www.iansbalkan.com

5216. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Sun 13 Mar 2011, 12:38 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Scena na kraju kad je Damon ispalio Katherine mi je najbolja scena sezone.
LOL da. Mnogo mi se dopala epizoda, sva ta zabuna Elena-Katherine na početku, Luka i Jonas dead, jao, sad se sve iskomplikovalo sa Mattom i Care... Sve u svemu, uopšte nije fer što nas ovako muče! Mislim na ovo dobropoznato čekanje i iščekivanje nove epizode... :/

5316. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Tue 15 Mar 2011, 12:56 am

stefan

stefan
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Mnogo dobra epizoda...najj scene su mi ono kad ih izmešaju i ono na kraju.Kraj je objasnio,damon joj ga zavuk'o da nema dalje. Cool

5416. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Sun 17 Apr 2011, 12:23 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ovo je stvarno bila kul epizoda Very Happy
Caroline Cerek Koliko sam ja nju zavoljela, ljudi, vi ne možete da zamislite.
Damon & Katherine, ko dječica su neka čitavu epizodu Cerek Al' zato zadnja njihova scena ... Klanja Se
I, da ne zaborvaim, Izzie na kraju Cerek Cerek Cerek

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

5516. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Tue 16 Aug 2011, 9:38 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Mnogo volim ovu epizodu, mnogo mi je drago zbog Caroline, i Matta.

5616. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Sun 21 Aug 2011, 1:39 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Wwinner wrote:Jedna od najboljih. Tolikoooo akcije ii smrtiii Smile

Iako sam Forwood fan, u jednom trenutku sam se toliko najezila. Kada je Caro pevala Mattu <33

haha, svaka cast Damonu sto je odbio Katherine Very Happy mada volim Kat, stavarno je zasluzila da i nju vec jednom ispali neko Very Happy

http://rbdandtvd.nstars.org

5716. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Fri 07 Oct 2011, 1:02 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

caroline me je tako iznenadila sa svojim glasom..sve me više oduševljava ;)ahhahahah ono na početku elena i katherine najjače je bilo...neznaju više koja je koja,..stvarno ih je teško razlikovati... elena pokaziva neku dozu ljubomore...neželi da se katherine uvlači stefanu u krevet Wink
kAtherine priznaje damonu da je mislila da će umrijeti kad je je trebao uviti elijaha i ona ej trebala tako spasiti stefana...
zar ga stvarno voli...
ovaj jonas mi je tako odvaratan...katherine je napokon u jednoj epizodi bila solidna...ali opet nije mogla izdržati bez ubojstva..
boonie je dobia natrag svoje moći..ona jeremie su mi tak slatki Wink
dobra epka Very Happy

5816. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Sat 24 Dec 2011, 9:29 am

Ket ♥

Ket ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...


odose vesticari Laughing tako ih ja zovem Laughing
i ne zalim nesto nisu mi bili nista specijalno Razz izuzev Boni Smile doduse ona me je jedan deo serije smarala a sad mi je ponovo ok Smile simpa su par ona i Dzeremi Wink

i moja Ket Cool odlicne scene i cela zbrka oko nje i Elene,cak ih i Stefan i Dejmon mesaju Twisted Evil

Kero je bila preslatka u onoj leprsavoj haljinici i preslatko peva 355

5916. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Sun 01 Jan 2012, 8:31 pm

Team Daroline

Team Daroline
Invited in
Invited in

Svidja mi se dosta epizoda Smile
Prva scena sa Stefanom i Elenom je bila savrsena <3
Ono sto je Katherine uradila je bilo divno, sad sam je jos vise zgotivila.
Bonnie i Jeremy su savrseniiiii ♥️ Volela bi da sto duze ostanu zajedno Smile
Jako sam se smejala kad je Damon gurnuo Katherine :')
Zao mi je sto je Luca umro, pogotovo na taj nacin, ali mi nije zao njegovog tate.
Matt mi se zgadio, jadna Caroline, treba da ga ostavi -__-
I Isobel je dosla, bice svega tu Very Happy Sad je Alaric nadrljao, morace sve da kazu Jenni, nema im druge Very Happy

http://darolinebitchez.tumblr.com/

6016. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Thu 12 Jan 2012, 11:11 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Dobra epizoda...
Caroline & Matt <3
A super mi je sto se smenjuju Elena i Kat Very Happy

6116. The House Guest - Page 3 Empty Re: 16. The House Guest Fri 03 Feb 2012, 2:28 pm

mimimi


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

ketrin se samo igra sa Damonom

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum