Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

16. The House Guest

+23
uckvondy
Angi93
LostInWonderland
stefan
phoenix00
Anette
Starlight
Rottie
Dr. John Watson
chocolateChanel.
<3 Originals <3
pendragons
Little J
TheVampOne
Zla_Sam
Mαяi♥
Em (:
Nika Kći Zevsova ~
daray
DEstiny :3
Endzi
Warrior Princess
eatmyfeelings
27 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

2616. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Wed 16 Feb 2011, 5:54 am

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

.Corpse Bride. wrote:Klaus će da bude cliffhanger druge sezone sigurno, što je malo predvidljivo al' ae.

U spoilerima imate nesto vezano za Klausa! BIG SPOILER YALL

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

2716. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Wed 16 Feb 2011, 11:14 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

aaaa. ne smijem i neću da čitam spoilere. neću. neću. neću. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2816. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Wed 16 Feb 2011, 7:55 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Em (: wrote:Samo da Ketrin ne kaže Dejmonu da ga je ipak volela -.-

Ne, ne, znaci nema sanse. Mislim da bi ga unistila time.

Moguce da je Kath sa njima, a ne Elena, mozda je John nekako izbavio ili su je cak sta Damon i Stefan izbavili iz grobnice.

Carooo <3 Bas bih volela da je cujem kako peva. Razz

http://littlejhunter.blogspot.com/

2916. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Wed 16 Feb 2011, 9:39 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Little J wrote:
Em (: wrote:Samo da Ketrin ne kaže Dejmonu da ga je ipak volela -.-

Ne, ne, znaci nema sanse. Mislim da bi ga unistila time.

Moguce da je Kath sa njima, a ne Elena, mozda je John nekako izbavio ili su je cak sta Damon i Stefan izbavili iz grobnice.

Carooo <3 Bas bih volela da je cujem kako peva. Razz

Candice bas ima dobar glas Smile Nadam se da ce pevati neku od njenih pesama ^_^ Smile

Evo ako je nisi/niste cula/i Wink
https://www.youtube.com/watch?v=asayZmb7NzE

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

3016. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Wed 16 Feb 2011, 10:34 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Em (: wrote:Samo da Ketrin ne kaže Dejmonu da ga je ipak volela -.-

xD nema sanse,verovatno ce mu reci kako ga je kompelovala ili slicno...posto sam stekla utisak iz prve sezone da on to ne zna (?) "Katherine never compelled me."

http://destinedtobe.tumblr.com/

3116. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Wed 16 Feb 2011, 11:14 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Trevino's lady wrote:Candice bas ima dobar glas Smile Nadam se da ce pevati neku od njenih pesama ^_^ Smile

Evo ako je nisi/niste cula/i Wink
https://www.youtube.com/watch?v=asayZmb7NzE

ja sam je cula jos ranije i bas mi se dja Smile) ima dobar glas i bilo bi cool da peva nesto svoje xD npr ovu pesmu :PP

3216. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Thu 17 Feb 2011, 1:18 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Trevino's lady wrote:
Little J wrote:
Em (: wrote:Samo da Ketrin ne kaže Dejmonu da ga je ipak volela -.-

Ne, ne, znaci nema sanse. Mislim da bi ga unistila time.

Moguce da je Kath sa njima, a ne Elena, mozda je John nekako izbavio ili su je cak sta Damon i Stefan izbavili iz grobnice.

Carooo <3 Bas bih volela da je cujem kako peva. Razz

Candice bas ima dobar glas Smile Nadam se da ce pevati neku od njenih pesama ^_^ Smile

Evo ako je nisi/niste cula/i Wink
https://www.youtube.com/watch?v=asayZmb7NzE

Stvarno ima prelep glas. ^^
Kath sam cula, ali ne i nju. Very Happy
Bakarna boja kose joj preeeelepo stoji.*_*
Bilo bi lepo kad bi pevala. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

3316. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 2:10 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Znači, u principu, i can't even. :/

Ep krene sjajno, teče sjajno, ima akcije, umre Luka, ovo ono, tenzija na nivou, ali da li je moguće da posle ko zna koliko ep oni nama ne mogu da daju JEDNU DE scenu u ovako bitnoj ep po Elenu?

Mislim da kapiraju da su Nina i Ian u paru kao Kat i Damon nama isto što i Elena i Damon. E pa, nisu. Mislim, odušeeevilo me kako je Damon dissovao Katherine (idiotkinja, svaki put kad se pojavila zamalo nisam ugasila seriju koliko mi je odvratna) i pogotovu na kraju kad ju je navukao i onda gurnuo hahaha, to je bio kraljevski trenutak.

Onda Matt saznaje da je Care vampir. :O Cela ta scena kad on zamalo umre mi je bila previše brrr, baš sam se iscimala da li je moguće da su ga ubili ali Care mu je dala krv i sad je ok. ♥️ S tim što se nadam da će skontati da ona nije kriva za Vikinu smrt. :/

Luka i Jonas mrtvi. Više ne moram da zamaram oči.

Elena je ispala sjajna kad je rekla Boni da je ok da bude sa Džeremijem. I sad se malo plašim šta je Jonas rekao Boni, kako da ubije Klausa. Bila mi je malo sumnjiva. Ili će se ona žrtvovati, ili će izdati nekoga zbog toga. Sad A baš sam počela da je gotivim. Damn. Mada, ako računam na onu priču da uvode Meredith u trećoj sez (idem predaleko, znam, ali to su pretpostavke) onda bi bilo logično da Boni umre. Oh well. Ne bi mi nedostajala nešto preterano, iskreno.

Isobel. -.- Vratila se. Sudeći po promo za narednu ep, udružiće se sa Ketrin, opet. Diiiiiiiiiiiiiivno. -.-

3416. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 11:59 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Elijah nije oziveo.
Iako sam se nadala da hoce nije.
Jako sam razocarana i samim tim necu nista da komentarisem osim da je epizoda bih super. Tacka.
Hocu Elijaha zivog.

3516. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 1:02 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

.Severus Snape. <3 wrote:Elijah nije oziveo.
Iako sam se nadala da hoce nije.
Jako sam razocarana i samim tim necu nista da komentarisem osim da je epizoda bih super. Tacka.
Hocu Elijaha zivog.
Iako su me luka i jOnas nervirali,bas mi je zao sto su ovako zavrsili.U sustini nisu bili lose osobe,samo su hteli da vrate voljenu osobu koju je Klaus zarobio.
Sto se tice scena izmedju kat i dAmona,crkavala sam od smeha.POgotovo kad je povredio i na kraju kad ga je zavodila odbio. Smile
U sustini,sve je super.Smile

3616. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 1:53 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Predobra epizoda.
Pocetak me je bas odusevio, a kako sam se tek ponadala da je Kath bila sa Stefanom, a ne Elena. Ali dobro, bice i toga naravno. ^-^
Bonnie & Jer <33 Sada mi je Bonnie super ^-^ I kada je rekla Eleni za njih, po Eleninom izrazu lica sam pomislila sta ima da odvali sada, ali ispalo je super. Bas me obradovao taj deo. Very Happy
Johna nije bilo hvala Bogu. -.- Isobel se vratilaa :SSS
Kako je Matt poludeo kad je video Caro :OOo juu, bas je burno reagovao :s jos pomislio da mu je ona ubila sestru :SS
Sad mi je i po malo zao sto su Luka i njegov otac mrtvi. Barem da je Luka preziveo, nekako mi je i on postao ok.
Kaaath, OBOZAVAM JE!!! Kako je "smarala" Damona tokom cele epizode.
Najbolji deo je kada je legla pored njega, aaaa, ne'am pojma zasto, ali imala sam OGROMNU zelju da se poljube. Naravno, i dalje sam DE team, ali.. ali.. Njih dvoje zajedno.. uf..^-^ Ali dobro, zesce je ispalio XD
Kada je pricala o onom planu sa Johnom i Isobel, bas mi je bilo zao Damona. :/ Kakvu je facu bio napravio, uf.. mukica.. :/

http://littlejhunter.blogspot.com/

3716. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 3:39 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Nisam još pogledala al' sam pročitala Emin komentar. Isobel ... DGHJKLGDJSKS! Cerek Cerek Cerek Čekam da se ona vrati cijelu sezonu!

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

3816. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 4:05 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Jedna od najboljih. Tolikoooo akcije ii smrtiii Smile
Kata srce Fenomenalna kao i uvek.
Iako sam Forwood fan, u jednom trenutku sam se toliko najezila. Kada je Caro pevala Mattu <33
Beremyyy <33

3916. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 4:08 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Odlicna epizoda! That's all I'm gonna say!
Caroline ♥
Katherine ♥

#BringTylerBack

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

4016. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 4:36 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Trevino's lady wrote:Odlicna epizoda! That's all I'm gonna say!
Caroline ♥️
Katherine ♥️

#BringTylerBack

Aaaa zelim ga nazad Razz Nista nije ok bez njegaaa srce

4116. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 9:00 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Mnogo dobra epizoda Smile)
Znala sam da (onda kad smo komentarisali promo za ovu ep ko je pomesao Katherine i Elenu Damon ili Stefan) Damon zna da ih razlikuje Smile)))
Sto se tice Luke i njegovog tatice drago mi je da su otisli posto su me od prvog dana uzasno nervirali! Extra mi je sto je Elena odobrila J & B slatki suuuu Smile Scenu kad Caroline peva sam vratila jedno 10 puta Smile Odabrali su super pesmu a ona je preeeeeelepo otpevala ^_^ obozavam je Smile Onda poljubac na bini pred svima je bio presladak ali ipak srce Cyler srce xD Scena na kraju kad je Damon ispalio Katherine mi je najbolja scena sezone (iako obozavam K scena je epic a i Damona ipak volim vise Very Happy ) drago mi je sto se tako postavio Smile aaaaaaa kako ga volim Smile A Bonnie je od glavnog levog smetala upravo postala jako bitan lik i bas me zanima sta joj je Jonas rekao Smile
sve u svemu da ne smaram vise ...mnogo dobra epizoda xD

i daaaa......

Trevino's lady wrote:#BringTylerBack

4216. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Fri 25 Feb 2011, 11:45 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Ludnica koliko je dobra epizoda.Oni nisu normalni,kako da cekam sljedecu o.O
Lici mi na one starije epizode i bili su u skoli jos samo da dnevnike nastave pisati xD
Stelena <3 Maroline <3
Nisam vise Forwood.Ovo dvoje su bolji xD
Zao mi je malo Luke i onoga,ali nema veze lol
Kath i Damon su me odusevili,Ona mu se citavo vrijeme nabacuje,a on je kulira xD
Sve u svemu,umrijecu do sljedece epizode -.-

4316. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Sat 26 Feb 2011, 4:10 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Svidela mi se epizoda mnogo, sve =D samo me muce dva pitanja
1. Ukoliko je Stefan ubio Johnatana, kako je ovaj to zapisao u dnevnik? Nije mu Stefan piao dnevnik sigurno (mada ni to nije iskljuceno)

2. Kada su u kucici i pre nego sto Elena ubije Elijaha, ona se probode nozem. Znate pricu, ali nije mi jasno, ako ona ima Stefanovu krv u sistemu - ona bi zalecila ranu. Ako bi joj Stefan dao krv, nakon zadate rane, ona bi se opet izlecila. Bilo kako, nema sanse da iskrvari do smrti i postane vampir. Znam da je blef u pitanju, ali zar Elijah ne bi trebao to da zna vec? O_o"
Nadam se da ste razumeli ovo drugo, sta sam htela da kazem.

http://twitter.com/DraganaKolakx3

4416. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Sat 26 Feb 2011, 4:16 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Rottie wrote:Svidela mi se epizoda mnogo, sve =D samo me muce dva pitanja
1. Ukoliko je Stefan ubio Johnatana, kako je ovaj to zapisao u dnevnik? Nije mu Stefan piao dnevnik sigurno (mada ni to nije iskljuceno)

2. Kada su u kucici i pre nego sto Elena ubije Elijaha, ona se probode nozem. Znate pricu, ali nije mi jasno, ako ona ima Stefanovu krv u sistemu - ona bi zalecila ranu. Ako bi joj Stefan dao krv, nakon zadate rane, ona bi se opet izlecila. Bilo kako, nema sanse da iskrvari do smrti i postane vampir. Znam da je blef u pitanju, ali zar Elijah ne bi trebao to da zna vec? O_o"
Nadam se da ste razumeli ovo drugo, sta sam htela da kazem.

1.Jonathan je imao prsten koji sada ima Alaric. Very Happy tj. sada ga je dao Johnu. -.-

2. Pa ne mora da iskrvari, moze neko da je ubije. Smile

http://littlejhunter.blogspot.com/

4516. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Sat 26 Feb 2011, 4:27 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ladno sam promasila temu. Pa bravo ja O_o" strasno kakav sam talenat O_O"

Fala, ma zbunjivali su me odgovori, ajd prvo sam i mislila da je to u pitanju, al nisam bila sigurna, al za ovo drugo. Mislim Elijah je odmah pojurio, pa me zbunilo... Al fala u svakom slucaju.

Inace House Guest mi se jako svidela epizoda *_*
Obozavam Kath =D Pfff al ipak mi je najbolja scena na kraju kad je Damon odbije <3 <3 <3

http://twitter.com/DraganaKolakx3

4616. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Sat 26 Feb 2011, 4:37 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

^ Nema na cemu, uvek. Desi se svima. Very Happy

16. The House Guest - Page 2 Thaat10

Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

4716. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Sat 26 Feb 2011, 5:16 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Little J wrote:^ Nema na cemu, uvek. Desi se svima. Very Happy

16. The House Guest - Page 2 Thaat10

Very Happy



hahahah LIKE
jaoooo kako sam bila srecna kad sam videla da ih je Stefan pomesao a ne Damon 199 4546

4816. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Sat 26 Feb 2011, 10:59 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

e bila je dobra epizoda.
Caroline me je odusevila, ona mi se sve vise i vise dopada. onaj momenat sa Jennom mi je bas bio simpatican. i onda kad je pevala za Matta, pa kad se on popeo i poljubio je. Smile
pa kad ih je Elena, uhvatila u wc-u, tolko su mi bili slatki Smile
Damon i Katherine *.* toliko hemije izmedju njih. njihovo udaranje, pa kad ju je gurnuo preko sobe, pa je uhvatio za vrat, pa pustio, pa kad se ona dizala, pa kad su im glave bile udaljene par cm. definitivno opet navijam za njih. kako su bili slatki kad je ona rekla da joj je dosadno, pa kad su im se glave dodirivale Smile i kako sam se iznenadila kad ju je odbio. i njena prajsles faca. e neka ju je odbio. volim ja nju, ali realno zasluzila je da je neko bar jednom odbije ( ne racunam Stefana ) Very Happy
Stelena mi je opet bila dosadna.
kako sam se uplasila da ce Luka ubiti Katherine. bilo bi previse da se to desilo.
i bilo mi je zao Luke. bas mi ga je bilo zao. stvarno preteruju sa ubijanjem likova. ali bas preteruju. i kako je Jonas poludeo. i njega mi je bilo zao. i bas sam se smorila kad su i njega ubili. ali kad je povredio Matta, tu sam bas poludela. i kako su ga presli sa Katherine-Elena kombinacijom. ali ispao je ipak ok na kraju kad je vratio Bonnie moci.
konacno se sve resilo sa Beremy. nadam se da ce sad Bonnie manje da me nervira Smile
i bas sam se smorila na kraju kad je Matt onako poludeo kad mu je Caroline priznala da je vampir. bas me zanima da li ga je kompelovala ili ga je ipak nekako urazumila. ali njegova reakcija je ipak normalna. sestru mu je ubila neka zver, sasvim je logicno da on odmah pomisli da je to bila Car.
i pojavila se Izobel. to ce biti interesantno.
i nadam se da ce biti zanimljivih scena izmedju nje i Alarica.
mogli bi vise da kazu i Jenni. smorilo je vise ovo foliranje oko nje. nakon ove epizode Alaric i Jenna su mi postali drazi. ali ipak i dalje ga vise volim sa Izobel.

4916. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Sat 26 Feb 2011, 11:46 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Pa morace bar nesto da kazu Jenna-i posto joj je Alaric rekao da je Isobel mrtva a ona se par sati kasnije pojavila na njenim vratima Smile) Bice zanimljivo kako ce joj to objasniti xD

5016. The House Guest - Page 2 Empty Re: 16. The House Guest Sun 27 Feb 2011, 9:47 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Little J wrote:^ Nema na cemu, uvek. Desi se svima. Very Happy

16. The House Guest - Page 2 Thaat10

Very Happy

Upravo to xD ahhahaha
Damonn <3

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum