Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

15. The Dinner Party

+25
uckvondy
Stefy
LostInWonderland
Anette
Bite_me_Damon
<3 Originals <3
Dr. John Watson
Starlight
pendragons
Nika Kći Zevsova ~
Olga Bohemian
chocolateChanel.
Zla_Sam
Mαяi♥
I.Love.You
Little J
ikicaD&E
♥_Vampire_in_love_♥
Em (:
TheVampOne
daray
DEstiny :3
Endzi
Warrior Princess
eatmyfeelings
29 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 3 of 4]

5115. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 7:25 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Taychi, to što kažeš, sad sam baš razmišljala, kako bi mogao to da napiše da ga je Stefan ubio? xDD

I još mi je bilo, um, čudno kada je Damon jednostavno ušao u grobnicu, i kao bleja... xD Al onda je K. rekla kako je nju Elijah kompelovao da ne izađe. o.O Sve mi se zbrkalo. Msm, onda beše Stefan nije mogao da izađe. xD Zaboravila sam sve. :O

I kako će se otarasiti Elijahe, pošto im treba bodež? xD
Msm, valjda mogu da ga sprže, nekako. xD o.O

5215. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 8:38 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Imao je prsten ovaj Gilbert, msm da je zato preziveo Stefanovo ubijanje. Smile xD

5315. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 9:39 pm

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Prasvidžeon ♥ wrote:
I još mi je bilo, um, čudno kada je Damon jednostavno ušao u grobnicu, i kao bleja... xD Al onda je K. rekla kako je nju Elijah kompelovao da ne izađe. o.O Sve mi se zbrkalo. Msm, onda beše Stefan nije mogao da izađe. xD Zaboravila sam sve. :O
Bonnie je posle uradila šta već ( ni ja se nesećam šta se tačno desilo xD ) da Stefan izađe napolje, verovatno je trajno xD

5415. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 9:53 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Nije Bonnie nista uradila,vec je Elena pregovarala sa Elijahom.On je za uzvrat rekao Jonasu da skine cin sa grobnice a Katherine je kompelovao kako ne bi izasla.

http://destinedtobe.tumblr.com/

5515. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 9:55 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

sve je bilo super xD

Beremy. srce


Znaci Steven me ocarava sve vise *_______* neodoljiv je Wink

Drago mi je sto se Kata vratila Very Happy jos jedan badass Very Happy

Super su bile scene Stefana-ubice Smile Like them.

Mrzim Luku -.- i ono kad je nasrnuo na bonnie. i kad je njegov calac dosao da joj uzme moci.

I da, i kinda hoped da ce elena da postane vampir. i jos se nadam Wink

5615. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 10:05 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

e bila je odlicna epizoda.
Bonnie me je opet malo nervirala, ali ok, bar jednom da je skapiram. nema glupe razloge, hoce prvo da rascisti sve sa Elenom.
Stefanova losa strana-to sam htela da vidim ^^ kaze da je bio gori od Damona. pa mogli su to malo opsirnije da prikazu xD
ih, taman pocnem da gotivim Johna i on odmah sve upropasti >.<
Bas gotivim Alarica i Damona Very Happy konacno su priznali da su prijatelji ^^
boze bas sam se unervozila kad je Damon hteo da napadne Elijahu, stv sam pomislila da ce se desiti nesto.
i kako ga je Alaric sredio :O oduzela sam se.
i posle ga je Elena sredila. to mi se nije svidelo. stalno ubijaju sjajne likove. a Elijahu sam bas pocela da gotivim.
prosao me je kratak zanos Stelenom. opet su mi bili dosadni xD
Katherine *.* ona ipak drzi svoju rec Razz i kako ju je Damon gledao *.* nmg da se uzdrzim, opet navijam za njih dvoje xD doduse donekle, jer bi volela da on ipak na kraju zavrsi sa Elenom.
i zao mi je zbog Alarica i Jenne. koja je poenta vise tolikog skrivanja od nje O.o sad samo ona i Matt ne znaju sve. koja je poenta toga, sta kao ih stite ? pa bili bi sigurniji da znaju istinu.
jaoooo, kako me zanima sta ce sad biti sa Katherine i kako ce se situaciji odvijati izmedju Damona i nje, i da lic e Stefan saznati da je napolju i ako sazna sta ce uraditi.
nmg da docekam sledecu epizodu.

5715. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 10:19 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Super je epizoda.Nije ispunila sva moja ocekivanja(najvise zbog fb-ova),ali mi se svidja.
Iako sam team Stelena,bilo mi je malo dosadan onaj pocetak,i mislio sam da ce smoriti,ali me oodusevio kraj epizode.Kad je Stefan onako pritrcao da je spasi.
A Elena <3,volim je jos vise.Pokazala je da nije obicna glupaca i da nije vise toliko bahata.Najbolje je bilo ono kad se ubola.Nisam imao pojma sta bi moglo biti,kad ona ubi Elijaha o.O
A njega mi je zao.Nije on toliko los.Tek ce vidjeti sta je lose kad im Klaus dodje xD Nadam se da ce spasiti Elijaha.Odlican je lik.
Beremy scene su bile dobre,zavolio sam ih.Onaj Lukin otac je cool lik skroz,bzvze mi je sto je onako postupio.I on sad kao moze njoj odzeti moc.ma daaaj -.-
A Lexi ima malo scena,i mislim da je i producentima zao sto su je ubili.
A i Damonu je bilo na kraju.
Kath konacno izasla,sto je super.Mada joj ne vjerujem u potpunosti,a ni Johnu.
Alaric i Jenna su uvjek se bolji i bolji.Vjerovatno ce joj reci za vampire.
Najzalije mi je one jadna Andy,il' kako vec,Damon je samo iskoristava.
Velika zamjerka je sto nema Caroline. :'(

5815. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 10:21 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

D-Savior. wrote:Nije Bonnie nista uradila,vec je Elena pregovarala sa Elijahom.On je za uzvrat rekao Jonasu da skine cin sa grobnice a Katherine je kompelovao kako ne bi izasla.

Embarassed

5915. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 10:48 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Prasvidžeon ♥️ wrote:
D-Savior. wrote:Nije Bonnie nista uradila,vec je Elena pregovarala sa Elijahom.On je za uzvrat rekao Jonasu da skine cin sa grobnice a Katherine je kompelovao kako ne bi izasla.

Embarassed

lose si uradila domaci zadatak Laughing salim se naravno Cerek

Onaj Lukin otac je cool lik skroz,bzvze mi je sto je onako postupio.I on sad kao moze njoj odzeti moc.ma daaaj -.-

mislim da joj je ucinio uslugu,sad kad nema moci onda nece biti deo rituala (posto znamo da je potrebna dvojnica,vestica,vampir i vukodlak)...iskreno,briga me xD sto se njenih moci tice;nisam je ranije volela,ne volim je ni sad

http://destinedtobe.tumblr.com/

6015. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 11:54 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Samo sam nekoncentrisana. :treptrep:

15. The Dinner Party  - Page 3 Tumblr_lgu4nvvos01qasgufo1_500

15. The Dinner Party  - Page 3 Tumblr_lgu53iC9GW1qedzelo1_500

6115. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 19 Feb 2011, 12:11 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Prasvidžeon ♥ wrote:Taychi, to što kažeš, sad sam baš razmišljala, kako bi mogao to da napiše da ga je Stefan ubio? xDD

I još mi je bilo, um, čudno kada je Damon jednostavno ušao u grobnicu, i kao bleja... xD Al onda je K. rekla kako je nju Elijah kompelovao da ne izađe. o.O Sve mi se zbrkalo. Msm, onda beše Stefan nije mogao da izađe. xD Zaboravila sam sve. :O

I kako će se otarasiti Elijahe, pošto im treba bodež? xD
Msm, valjda mogu da ga sprže, nekako. xD o.O

Sad htedoh da kažem kako me je zbunilo to da je Dejmon ušao u grobnicu sav kao e, kul.

6215. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 19 Feb 2011, 12:56 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

HOCU ELIJAHA ZIVOOOOOOOG!!!! ako treba ja cu da mu izvadim taj glupi bodez ali hocu da se vrati dokle vise sa ubijanjem najboljih likova :S

Epizoda je bila extra Dalaric momenti ^_^... Beremy ^_^ bili su slatki al Bopet mora sa onim njenim "ti si Elenin brat bla bla glupostima" :S Luka i njegov tatica mogu ovog momenta da napuste seriju zauvek mada se nisam mnogo potresla zbog Bonnie-nog gubitka moci al ono nerviraju me :S Ocekivala sam vise od flashbackova....i naravno KAT IS BACK WUEEEEEEEEEEEEEE srce love her ^_^....Damonova faca kad je video pod tusem ....hahahahaha neprocenjiva jedva cekam sledecu epizodu da vidm zasto je cak i S i D toliko mesaju sa Elenom xD



Last edited by Jelena Somerhalder on Sat 19 Feb 2011, 2:16 pm; edited 2 times in total

6315. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 19 Feb 2011, 1:13 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

I meni je bilo cudno kako je John uspeo da zapise svoju smrt. o.O
Und, ne verujem da Bonnie tek tako moze da izgubi bas sve moci.
Weird.

http://littlejhunter.blogspot.com/

6415. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 19 Feb 2011, 1:27 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

pa rekao je Stefan da je ovaj imao prsten pa da je preziveo

6515. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 19 Feb 2011, 1:29 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Jelena Somerhalder wrote:pa rekao je Stefan da je ovaj imao prsten pa da je preziveo

Ty. Ocigledno sam propustila ovaj deo XD

http://littlejhunter.blogspot.com/

6615. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 19 Feb 2011, 1:46 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

D-Savior. wrote:
Prasvidžeon ♥️ wrote:
D-Savior. wrote:Nije Bonnie nista uradila,vec je Elena pregovarala sa Elijahom.On je za uzvrat rekao Jonasu da skine cin sa grobnice a Katherine je kompelovao kako ne bi izasla.

Embarassed

lose si uradila domaci zadatak Laughing salim se naravno Cerek

Onaj Lukin otac je cool lik skroz,bzvze mi je sto je onako postupio.I on sad kao moze njoj odzeti moc.ma daaaj -.-

mislim da joj je ucinio uslugu,sad kad nema moci onda nece biti deo rituala (posto znamo da je potrebna dvojnica,vestica,vampir i vukodlak)...iskreno,briga me xD sto se njenih moci tice;nisam je ranije volela,ne volim je ni sad

Ne volim je ni ja. Al ona je vestica. Sad joj je uloga u seriji 'levo smetalo' xD

6715. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 19 Feb 2011, 2:16 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ahhh da zamalo da zaboravim

Alaric to John: "After what you did to Damon, you are going to need it more than I am." Smile)))) Can't wait Smile Twisted Evil

6815. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Mon 28 Feb 2011, 10:10 am

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Dokle vise sa ubijajem najjacih likova? -.- Hocu elijaha zivog!
Scena kad Elena gurne sebi bodez je prekul *__*

6915. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sun 06 Mar 2011, 9:20 am

Anette

Anette
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Mana ovoj epizodi je samo što nema Caroline..msm gde je O.o

Svejedno. Epizoda mi je extra jer ima flashbacks...inače, to obožavam. Ipak, videla sam da su Williamson i Plec - skroz obrnuli situaciju iz knjiga, što mi se jako dopada.
Dakle, Stefan je bio onaj koji je bio loš, veoooomaaa loš.. a Damon duša je bio dobar ♥️
Malo mi je morbidno što se one cure nude da umru, ali svejedno O.o

Onda, ne sviđa mi se jer je ova epizoda baš onako uzročno-posledično vezana. Sve što se desi, ima posledicu u sledećoj sceni.

Sviđa mi se kad Stefan pravi one ribice na vodi ^^
Damon je namignuo *-*
Sve više i više mi se sviđa Dandy par ^^

Kakooooo mi je žaooooooo Elijahaaaaaaa Sad((((((
Bio mi je idol ♥️♥️♥️

Kraj mi je extra Very Happy
Katherine se kupa a ovaj ulazi...ahahah...crkla sam Very Happy

I stvarno sam mislila onda da kada je Elena uzela onaj nož..je li se ona probola ili šta?.. mislila sam da je umrla i postala vampir i da će treća sezona biti a lot more exciting ^^

Ali nije -.-"
I extra mi je ona scena sa Jeremyom i Bonnie..ali onaj ulazi i sve kvari.. iznervira me -.-

Svejedno Very Happy
Extra epka sve u svemu Smile)


http://www.iansbalkan.com

7015. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sun 17 Apr 2011, 12:12 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ja nisam komentarisala ovu epizodu o_O a ni ne sjećam se šta se sve izdešavalo u njoj haha Moram opet da pogledam XD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

7115. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Tue 16 Aug 2011, 9:36 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Lexi again. Epizodu mnogo volim, najvise zato sto se pojavljuje Lexi, i zato sto Stefan prica svoju zivotnu pricu Eleni, prica joj kada je bio poput Damona i gori od njega.

7215. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 26 Aug 2011, 12:26 am

Stefy

Stefy
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Do ove epizode sam stigao. Iskreno, ova druga sezona me malo razočarava. Prve epizode su bile super, sve dok nisu zarobili Ketrin u grobnici i počelo sve ovo sa Prvobitnima. Ne drži me da gledam kao što me je prva sezona držala, nije tako interesantna. Inače, uopšte ne shvatam one kletve Sunca i Meseca. :S Ako vampiri skinu kletvu, znači da vukodlaka više neće biti, jer kletva kaže da su vampiri oslabljeni suncem, a vukodlaci se pretvaraju samo tokom punog meseca. Dakle, ako se skine, neće moći uopšte da se pretvaraju ili kako...? Takođe me smara cela ova stvar sa Elajdžom i ubijanjem, nervira me sad to ratovanje između vampira, podseća me na glupi "Twilight" kada Bela posećuje one u italijanskom gradu i onda onaj treći deo kada vampiri ratuju, a to mi se uopšte ne sviđa. Kerolajn mi je prekul, mnogo sam je zavoleo u drugoj sezoni. Ketrin mi je isto odlična, kraj epizode je extra, mislio sam da Dejmon zamišlja da je Ketrin u kadi. xD Dejmon je isto extra, u svakoj epizodi me nasmeje, ali u svakoj. Džon je odvaratan, kako me samo nervira! -.- I sada kada su ubili Elajdžu, kako će ubiti Klausa? Nemaju dva bodeža. :/ U svakom slučaju, odgledaću do kraja, valjda mi se razjasni sve ovo. Elena i Stefan me inače smaraju, baš su dosadni sa njihovom ljubavi. -.- Jedva čekam trenutak da Elena bude sa Dejmonom. Baš mi je bilo krivo kada je Dejmon priznao Eleni da je voli, a zatim joj obrisao sećanje. :/ Prelepa scena.
Btw, serija uopšte ne izgleda kao na početku. Ne sećam se kada su Elena i Stefan spominjali svoj dnevnik, baš uopšte više nema toga. :/

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

7315. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Thu 06 Oct 2011, 11:33 am

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

johnatanpov dnevnik otkriva nove tajne....stefan ga je ubio...uiiiiii..stefan eleni govori više io svojoj prošlosti i saznajemo kako je uoznao lexii..jao sad mi ona još više fali..
boonie ostaje bez moć....baš mi je žao...jeremie je sad treba tješiti..
damon me je tako iživcirao u ovoj epki...on baš navro da ubije elijaha... i zamal ga to nije koštalo života...
aleric se odlučuje da uzme bodež i ubode elijaha...nisam to očekivala...
i naravno morao je opet oživjet...koliko ovaj ima živote hahah
... na kraju ga elena ubija... i opet me iznenade...
savjet od damona NEMOJTE VADITI BODEŽ hhhahahhahahah koma
Katherine je slobodna..koja ej ona kraljica....kad mislim da nemože biti legendarnija ona mi dokaže da može Wink
e sad je damon na iskušenju...nevjerujem baš da će im ona pomoći

7415. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 24 Dec 2011, 12:16 am

Ket ♥

Ket ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...


Stefan zla krvopija Smile nice Smile
Elijah je jos u igri 100 %,ipak je on izvorni Laughing
Elena mi je danas blistala Smile a Ket van grobnice konacno

7515. The Dinner Party  - Page 3 Empty Re: 15. The Dinner Party Sun 01 Jan 2012, 4:35 pm

Team Daroline

Team Daroline
Invited in
Invited in

Uff dobra je jako ova epizoda, bas mi se svidja Very Happy
Kako su se zeznuli za Elijaha, dva puta, ali onda Elena uzvraca udarac Very Happy
Za zadnju scenu sam se jako smejala Damonovoj faci kad je video Katherine pod tusem Very Happy
Ono za Lexi mi je bilo bas tuzno Sad
Nervira me ona Damonova jako, nadam se da ce se brzo zavrsiti ta njihova vezica iz koristi Very Happy
A Elijaha sam nekako malo zgotivila, zao mi je sto je umro :S Smile
I ne mogu da verujem da je glupavi John uspeo da razdvoji Alarica i Jennu -.- Jako me je tu nanervirao, jos je pokusaod a ubije Damona. Volela bi da umre ili tako nesto.. Very Happy
A Bonnie i Jeremy su mi predivnii Very Happy Nadam se da Elena nece imati nista protiv njih Very Happy Samo mi je zao sto je Bonnie izgubila moci Sad
Sve u svemu, predobra epka, jedva cekam sledecu da odgledam Smile

http://darolinebitchez.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum