Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

15. The Dinner Party

+25
uckvondy
Stefy
LostInWonderland
Anette
Bite_me_Damon
<3 Originals <3
Dr. John Watson
Starlight
pendragons
Nika Kći Zevsova ~
Olga Bohemian
chocolateChanel.
Zla_Sam
Mαяi♥
I.Love.You
Little J
ikicaD&E
♥_Vampire_in_love_♥
Em (:
TheVampOne
daray
DEstiny :3
Endzi
Warrior Princess
eatmyfeelings
29 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Message [Page 2 of 4]

2615. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Thu 03 Feb 2011, 11:26 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Dodate su i slike

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

2715. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 04 Feb 2011, 5:21 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Imam utisak da Elena nece da zamrzi Stefana nnoo way nego da ce samo bolje da razume Damona...mada svasta moze da se desi Smile Lexiiii obozavam je !!! Shteta sto je zadnja flashback epizoda...Sad

2815. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 04 Feb 2011, 5:44 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Mozda ce se samo razocarati u njega

2915. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 05 Feb 2011, 3:48 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Lexi? Aw, kul. Cerek

Elenina i Stefanova veza će vjerovatno da bude još čvršća nakon ove epizode. Blah. -.-

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

3015. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 11 Feb 2011, 2:22 am

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

postavljen je promo

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

3115. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 11 Feb 2011, 5:19 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Po promo videu..čini mi se da Elena nije ni razočarana -.-..

3215. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 11 Feb 2011, 6:09 pm

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Jedva čekaaaam ! <3
Lexi srce

3315. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 11 Feb 2011, 11:46 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Dodat je webclip Smile

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

3415. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Sat 12 Feb 2011, 1:23 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

.Severus Snape. <3 wrote:
TheVampOne wrote:15. The Dinner Party  - Page 2 Tumblr_lfn9m2DMox1qakqpmo1_500ii
Lexiiii juhuu VOLIM <3

Jao Lexi.
Divno. ♥️

aaaaa Lexi Very Happy Divnoo.^^
Epizoda će biti super, koliko vidim. Dovoljno je to što vidimo monster Stefana Wink
15. The Dinner Party  - Page 2 00510
sexy beast.♥️

3515. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Thu 17 Feb 2011, 3:53 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Aaaaaaaaa sutraaaaaaaaaa!!!!!!!Jedva cekaaaaaaaaaaaaaam!!! juhuu

3615. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Thu 17 Feb 2011, 10:09 pm

Olga Bohemian

Olga Bohemian
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Kako je dobro, jedva cekam sutra da pogledam Very Happy

3715. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 2:03 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Epizoda je bila sjajna, bez obzira na previše Stelene. Cela frka sa Elajdžom manje-više, ali kraj... -.-
Ketrin šiperi, oduševićete se. Ja je mrzim, tako da mi je to užas, ali u principu daje seriji na značaju i akciji, tako da ajde kao. Ali i dalje me sve to nervira.

Dejmonova faca kad je vidi ispod tuša... tačno u trenutku nije bio siguran da li je to Elena ili Ketrin, i onda skapira, mukica. I šta, kučka je sad ostala kao da pomogne. Već u promo klipu vidim da ću da bacam stvari na ekran, jer sam ja Tim Elena. O bože, koliko mrzim Ketrin. BES.

3815. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 2:25 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Slažem se da je epizoda bila super. Klanja Se

Taman kada pomislim da se jedno desilo, stvari se preokrenu. I Elijah, i sve. :O Mada mi je trulo što su ga sada ubili već. :/ Mogao je i duže da ostane. Al to je ta TVD tradicija, ubij sve. Ali je tako dobra fora sa onim bodežom. :DD i oni Gilbert dnevnici me oduševljavaju. xD

DALARIC. BEREMY. LEXI. <33

A što se tiče Katherine, whatever. -.-
Kako ih je zeznula. xD

Kao i onaj preobrt u prošlosti, bukvalno su se Damon i Stefan zamenili uloga. Rolling Eyes

BONNIE je ostala bez moći. :O
Znači mrzim Jonasa. Ogavni su mi i on i Luka.

Valjda će se stvari između Jenne i Alarica poboljšati. Tuzni Izem ti Johna i sve komplikovano. Samo da ih ne rastave.



Em (: wrote:Dejmonova faca kad je vidi ispod tuša... tačno u trenutku nije bio siguran da li je to Elena ili Ketrin, i onda skapira, mukica. I šta, kučka je sad ostala kao da pomogne. Već u promo klipu vidim da ću da bacam stvari na ekran, jer sam ja Tim Elena. O bože, koliko mrzim Ketrin. BES.

pfffffffff

3915. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 10:37 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Očekivala sam doduše više Lexi. I da, onaj obrt uloga (Stefan: Who wants to die neeexttt?) mi je bio ogavan.

4015. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 11:16 am

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Sjajna epizoda! Very Happy
Jos kad sam prosle nedelje videla promo za ovu epizodu, ocekivala sam da ce ovo biti dobra epizoda, ali ovo je bilo sjajno ! Very Happy
Zao mi je Elijah-e. :/ Basa sam ga zavolela.
katherine. Jao, zaboga, ona ih prevari kad god joj se cefne, nikad kraja. Tek sad ce biti drame. KAO hoce da pomogne, mada, ko zna sta joj je zapravo u glvi.

Bonnie. ♥️ Ostala bez moci. Sad Ovaj Jonas je stvarno mocan, i stvarno me nervira. -.- ''Ne prilazi mom sinu, ja cu zastititi svog sina, bla bla.. -.-''

A nije bilo Caroline. Sad
DObro, idem sad da gledam promo za sledecu epizodu! Can't wait!

4115. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 12:18 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Htedoh sinoc da komentarisem,medjutim net me zeznuo Rolling Eyes

Epizoda je bila super srce prosla epizoda i ova - nebo i zemlja.

Prvo oni Gilbertovi dnevnici i Elena saznaje za Stefanovu proslost.Samo cu reci da mi je ovo jedino sto mi se u epizodi nije dopalo.Realno,ocekivala sam drugaciju reakciju od nje ali mi se cinilo kao da je njoj bilo ok sve ono O.o sto meni ne ulazi u glavu nikako scratch Necu vise da se zamlacujem sa njih dvoje,vec sam rekla da je njihov odnos nezdrav...

E sad delovi koji su mi se dopali xD ima ih!
Elijah i Jenna xD Alaric ljubomoran Laughing da budem iskrena,drago mi je sto ce ona (valjda) uskoro saznati istinu O.o
Bonnie i Jeremy srce jooj,steta sto je Jonas prekinuo romanticno vece xD damn it xDD A sto se tice njenih moci,pa...svejedno mi je,nije bilo toliko zao.
Damon i Katherine u grobnici xD bas ga je izigrala xD videlo se odmah sta je bio njen cilj tako da sam u sustini znala da ce ubiti Elijahu u ovoj epizodi.
Definitivno najbolji deo epizode kad Alaric ubija Elijahu srce steta sto su izvadili bodez :S salim se xD ovako je bilo zanimljivije xD
Elena - BAMF!!Znaci kad je sebi zarila noz u stomak 80 i izvukla bodez 80
Hmmm,malo me plasi sto sad ima Stefanovu krv u sistemu :/ valjda nece biti nista dok ne izadje iz nje...o.O
Mislim da je onaj Katin ENTRANCE bio najjaca scena haha Damonova faca-priceless xD mislim da je u prve dve sekunde pomislio "Sta ce Elena ovd..." pa je skontao da je ova kucka xD haha
A,da ne zaboravim...nekako sam ocekivala vise od flashbackova O.o ono "who wants to die next" mi je bilo odbojno i totalno bezveze...mogli su malo vise Lexi da ubace srce nego sto su zamarali sa SE scenama (naravno,za njihovo vreme sam dremala otprilike).

I jos jedna stvar!Zapravo PITANJE vezano za Gilberta (pretka):u dnevniku je napisao da zna ko ga je ubio,Stefan Salvatore.Kako je on to napisao ako je umro?Jedino ako je imao onaj prsten pa se vratio u zivot,jel da? scratch (bilo je kasno sinoc,mozda nisam lepo uocila)

http://destinedtobe.tumblr.com/

4215. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 12:29 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Meni je sve bilo super osim dela kad ubijaju Elijaha.Ne zelim ga mrtvog.Ocu da ozivi!

4315. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 1:14 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Znaci WOW! Epizoda je bila predobra....obozavam TVD!
Kath is BACK! Ko zna stace sad sve da ses izdeshava....samo da Damon o5 ne nasedne na nju i zaboravi Elenu Sad
Stelena..pa nadala sam se da ce Elena malo vise da bude razocarana u Stefana xD ali ok....
Bukvalno sam vrisnula kad Elena zarila noz u stomak i kad je Elena rekla da i Damon moze da umre ako on bodezom ubije Elijahu....
Nije mi krivo sto je Elijah mrtav mada sve imam utisak da ce jednom da mu neko izvuce bodez Razz A i kako ce da ubiju Klausa kada je jedini bodez koji moze da ga ubije je vec iskoriscen za Elijahu O.o Ali mozda smisle nesto drugo...nzm ni ja....Razz
Znaciiii jedna od najboljih epizoda do sada !! Very Happy soooo proud of being a TVD fan Razz

4415. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 1:33 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

samo da Damon o5 ne nasedne na nju i zaboravi Elenu

nece O.o ne znam sto to mislis xD da je hteo,skocio bi na nju do sad...

mozda ce spaliti Elijah-ino telo i uzeti bodez,ne znam...

http://destinedtobe.tumblr.com/

4515. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 1:51 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Cini mi se da je on taj koji trci okolo zapaljen u promo-u. scratch

4615. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 2:09 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

ko zna,mozda je Damon zapalio Johna haha salim se,vrv je Elijah.

http://destinedtobe.tumblr.com/

4715. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 2:25 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Uau. Epizoda je brutalna. Very Happy
Mislim da sa Elijahom nije gotovo i da ce im kad tad nesto zatrebati od njega. A bas sam ga zavolela XD
Jenna treba da zna sta se desava oko nje ako Alaric zeli da bude sa njom. A i imam neki osecaj da ce uskoro saznati.
John...Argh >.> najradije bih ga ubila.
Ona Andie kao i da ne postoji, prosto mi je abnormalno ne primecen lik.
Elena i Stefan. Okhay, veza im je stvarno BOLESNA. Mislim, da mu se tek tako oprosti? D'oh. Ali nekako se i na njih navikavam.
Damon je... Damon. Very Happy Sve me vise i vise odusevljava. Ali kako sam se samo ponadala da je ono Elena, barem na sec, kad ono kaboom, Kath.
Drago mi je sto je izasla, nedostaju mi njene igrice. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

4815. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 2:45 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

D-Savior. wrote:ko zna,mozda je Damon zapalio Johna haha salim se,vrv je Elijah.
Malopre sam opet pogledala promo i primetila da osoba koja gori nije Elijah.Jer on je na sebe imao plavu kosulju i teget odelo,a ova osoba ne. Question Neutral

4915. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 3:44 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Epizoda je super.

Pre svega, moram da kazem da sam ocekivala vise od flashbacka.Ako je najzanimljivije iz njihove proslosti bad Stefan .. spare me. -.- I od Lexi sam vise ocekivala.Ne znam da li postoji osoba koja nije volela Lexi i verujem da su svi ocekivali neki BUM kad ona dodje,kad ono .. blah.Ona zamena uloga .. pa zanimljivo.Jedino mi je tu glupo sto je Elena na sve to sto joj je pricao Stefan, na sve te price o ubistvima reagovala kao "Ma .. okej je sve to." o.O

Gilbert dnevnici. ♥️

Bilo je dosta akcije u ovoj epizodi i to mi se jako svidja.Bila je jako napeta epizoda. ^^

Alaric ljubomoran. :') Bilo bi lepo da on i Jenna razrese svoje probleme, mada necu crci ako se to ne desi. xDD

DALARIC. ♥️
Ne mogu da opisem koliko ja njih dvojicu volim zajedno. TEAM BADASS FTW !
Klanja Se

ELIJAH. ♥️ ELIJAH. ♥️ ELIJAH. ♥️ ELIJAH. ♥️
Posle Damona, Elijah mi je omiljeni lik.
Ako je on stvarno,stvarno mrtav stvarno ce upropastiti sve.
Daniel je fenomenalan glumac. *.* Odusevljena sam i njime i Elijahom.

Elenina scena 'sad bodem sebi ono cudo u stomak' mi je vrh. ^^
To mi je jedan od najboljih delova epizode.
Elena je se dosta,ali bas dosta popravila. Very Happy

BEREMY. ♥️

Luka i njegov 'ja sam opasan' otac mogu da idu iz serije.Ali stvarno.
Ne moze tek tako da oduzme Bonnie moci. NE MOZE !

Nijedan jedini Delena momenat u ovoj epizodi .. bolje da se to ne ponovi.Znam ja da je sad sve svodi na ubistvo Klausa,ali opet .. Delena je Delena. Uvek ima vremena za Delenu.

Katherine izasla .. divno. KATH. ♥️ Mada bilo je ocigledno da ce izaci.Cela ona scena izmedju nje i Damona .. bilo je TAKO ocigledno da ga zeza.Bas bas ocigledno. xDD

Ova Andy ili kako god da se zove .. sve mi je nekako konfuzno vezano za nju.Zasto bi je drzali tu kad svi vidimo da je totalno nebitna? Imamo vec jednu osobu koja je tu zbunjena i nema pojma sta se desava oko nje,a to je Jenna.Ne treba nam nova.U TVD-u ne izdrze dugo ni bitni likovi,a kamoli nebitni.Nekako mi je cudno sve to. o.O

John .. -.- Radovala sam se kad je dosao, sad me samo nervira. -.-

5015. The Dinner Party  - Page 2 Empty Re: 15. The Dinner Party Fri 18 Feb 2011, 3:53 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Andie u sustini sluzi Damonu za zabavu xD da moze da je kompeluje kad joj zatreba (kao u Mystic Grills-u,kada je 'ona' predlozila veceru xD)

HAHAHAHA,ovaj recap je sjajan!

LINK

doduse svaki recap je sjajan ali ovaj me je ubio,procitajte xD i obratite paznju na slike Laughing

http://destinedtobe.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum