Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

08. Rose

+35
Starlight
¿coka?
Ket ♥
uckvondy
LostInWonderland
Delena :)
Endzi
ikicaD&E
♦Black♦Betty♦
TheVampOne
Blexy Vampire
Angi93
chocolateChanel.
Damons'Girl*
snow white
eatmyfeelings
LoveSucks
selena salvatore
marw
I.Love.You
pendragons
Twin.flames
Angel From Hell
Dr. John Watson
*Ian*
FirstLove-LastLove
Warrior Princess
Elena Gilbert
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
Zla_Sam
Fire Bomb*93
Em (:
daray
Nika Kći Zevsova ~
39 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 3 of 5]

5108. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 3:58 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

To sam i ja rekla. Elena je apsolutno bila spremna za taj poljubac.

5208. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 4:04 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Slazem se.Bila je spremna, i ovaj put se nije protivila. [kao sto je u prvoj epizodi -.-]

5308. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 4:08 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

A Damon je toliko... plemenit, da se tako izrazim ispao... mogao je da je poljubi, ispuni sebi želju, samo taj jedan trenutak, jer se svakako ne bi sećala, al' opet nije, jer... je poštuje ♥

5408. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 4:12 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Dadadada.
Potpisujem.
PREDIVAN JE!
Klanja Se

5508. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 4:23 pm

selena salvatore

selena salvatore
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Jesteee<3
On je tako dobar prema njoj,a ona ga non-stop drzi po strani!:@

5608. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 5:11 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Em (: wrote:A Damon je toliko... plemenit, da se tako izrazim ispao... mogao je da je poljubi, ispuni sebi želju, samo taj jedan trenutak, jer se svakako ne bi sećala, al' opet nije, jer... je poštuje ♥
Kad se samo setim Damona iz prve epizode...Da mi je neko rekao da ce Damon imati ovakvu izjavu,ne bi mu poverovala...

5708. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 5:43 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Elena Gilbert wrote:Jao, slažem se sa tvojim postom. Prvi put u životu! xD

Jesam možda bila ćorava u vezi Damona i sve, sada vidim... Ali još uvek, njegove su reči bile istinite. I slažem se sa njima. Zaslužuje je Damon ali Stefan više. Smile

nmg da vjerujem Razz

Angie je pocela barem malo gotiviti Damona i Delenu ^^

fino smo rekli da poslije one scene niko ne ostaje ravnodusan

ja moram reci da mi je Stefan bio simpatican, kak ose brinuo za Elenu, i bilo mi je toliko zao Damona kad je Elena potrcala i Stefanu u narucje -.-'

ohh i da

o Boze, T Y L E R, jbt gdje sam ja gledala Razz

http://horizoninblack.tumblr.com

5808. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 8:08 pm

LoveSucks

LoveSucks
Compelled
Compelled

Uff, kakva epizoda. 80 ne znam gde da pocnem xD
Tyler & Caroline ♥️ Tyler: You're a werewolf. Say it!
Caroline: What?!
haha
Cini mi se da bi njih dvoje bili lep par. ^^

Bonnie & Jeremy.. a slatki su. he

Kako mi je bilo zao Damona kada je Elena zagrlila Stefana (opet -.-) :/

Delena scena na kraju Sad Bozeeeeeeee... umrla sam. Plakala sam k'o kisa xD
Najbolja scena do sada ♥️ savrsena je. Damon srce .. koliko ga volim, pa to nije normalno. xD

"I love you, Elena. And it's because I love you that... I can't be selfish with you. Why you can't know this. I don't deserve you. But my brother does. God, I wish you wouldn't have to forget this.. but you do."




.BRo Love. <3 wrote:Nikad do sada nismo culi sta tacno Damon oseca prema Eleni.Sve je to bilo pokazano u nekim postupcima i uslugama, ali nikad nije rekao.Nikad nije rekao koliko je ustvari voli.Ovo sto je rekao i uradio .. e to jer razlog zasto smo mi team Delena.To je razlog zasto volimo Damona najvise ! Ovo sto je uradio je najlepsa stvar koju je ucinio za Elenu kao i za Stefana,nece vise pokusavati da im stane na put.Iako je voli,prepusta je svom bratu.Dokazao je da je dobra osoba,da je dobar brat i da stvarno, ali STVARNO voli Elenu.[Vise je voli od Stefana jer realno,budimo iskreni,Stefan NIKADA ne bi prepustio Elenu Damonu.Niti bi prepustio Elenu sad,kao ni Katherine pre 140 godina.] Samo mi je zao sto ovo Elena nece zapamtiti.MNOGO mi je zao sto Elena nece videti kakav je ustvari Damon.Sto ce u njenim ocima Stefan biti onaj koji je voli najvise i onaj koji je "good one".Toliko nepravde. -.- Ali ima jedna dobra stvar .. Kada Elena postane vampir,ona ce se setiti ovoga kao sto je i Caroline.Setice se da joj je D. rekao sve to i da je izbrisao secanja.Ko ce onda imati prednost, Stefan il Damon,ha? Tako da, samo je pitanje vremena kada cemo dobiti Delenu. <3 DELENA!srce DAMON! srce

Nemam sta da dodam, sve si rekla. ^^

5908. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 8:18 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

.BRo Love. <3 wrote:
Nikad do sada nismo culi sta tacno Damon oseca prema Eleni.Sve je to bilo pokazano u nekim postupcima i uslugama, ali nikad nije rekao.Nikad nije rekao koliko je ustvari voli.Ovo sto je rekao i uradio .. e to jer razlog zasto smo mi team Delena.To je razlog zasto volimo Damona najvise ! Ovo sto je uradio je najlepsa stvar koju je ucinio za Elenu kao i za Stefana,nece vise pokusavati da im stane na put.Iako je voli,prepusta je svom bratu.Dokazao je da je dobra osoba,da je dobar brat i da stvarno, ali STVARNO voli Elenu.[Vise je voli od Stefana jer realno,budimo iskreni,Stefan NIKADA ne bi prepustio Elenu Damonu.Niti bi prepustio Elenu sad,kao ni Katherine pre 140 godina.] Samo mi je zao sto ovo Elena nece zapamtiti.MNOGO mi je zao sto Elena nece videti kakav je ustvari Damon.Sto ce u njenim ocima Stefan biti onaj koji je voli najvise i onaj koji je "good one".Toliko nepravde. -.- Ali ima jedna dobra stvar .. Kada Elena postane vampir,ona ce se setiti ovoga kao sto je i Caroline.Setice se da joj je D. rekao sve to i da je izbrisao secanja.Ko ce onda imati prednost, Stefan il Damon,ha? Tako da, samo je pitanje vremena kada cemo dobiti Delenu. <3 DELENA! srce DAMON! srce


sve si rekla (:

http://horizoninblack.tumblr.com

6008. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 8:57 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

- ROSE! Cerek Mnogo je dobar lik. Naglasak. <3 I Lauren .. strava glumica. *.*
Onaj njen .. ne znam kako se zove. o.O E on je bio zgodniii. Cerek Pa mu je čika Elijah okinuo glavu. Ah. To me jako podsjetilo na True Blood i scenu kada Russell okine glavu magistru. I sad mi se gleda True Blood i dođe mi da se roknem kad se sjetim da je nova sezona tek na ljeto. -.-

- CAROLINE & TYLER! Cerek

- Katherine, Elena, doppelgangers, Petrova, žrtva .. O.o Samo su me još više zbunili. :O

- Imamo i oriđiđi vampire, baš kao u knjigama. Cerek Samo što je u knjigama Klaus iritantan do bola .. Nadam se da će biti bolji u seriji.

- DELENA! Cerek Najsavršenije "Volim te" koje sam u životu čula!!! <3

To bi bilo to, uglavnom. Zubo. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

6108. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 9:02 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Zla_Sam wrote:- ROSE! Cerek Mnogo je dobar lik. Naglasak. <3 I Lauren .. strava glumica. *.*
Onaj njen .. ne znam kako se zove. o.O E on je bio zgodniii. Cerek Pa mu je čika Elijah okinuo glavu. Ah. To me jako podsjetilo na True Blood i scenu kada Russell okine glavu magistru. I sad mi se gleda True Blood i dođe mi da se roknem kad se sjetim da je nova sezona tek na ljeto. -.-

- CAROLINE & TYLER! Cerek

- Katherine, Elena, doppelgangers, Petrova, žrtva .. O.o Samo su me još više zbunili. :O

- Imamo i oriđiđi vampire, baš kao u knjigama. Cerek Samo što je u knjigama Klaus iritantan do bola .. Nadam se da će biti bolji u seriji.

- DELENA! Cerek Najsavršenije "Volim te" koje sam u životu čula!!! <3

To bi bilo to, uglavnom. Zubo. xD

Apsolutno se sa svime slazem Very Happy
LAUREN ♥️ Obozavam je, savrsena je a tek ces da je vidis u SPN!
Sarkazam + akcenat = ♥️ from me xD

TYLER! ♥️ xD

A zbog one scene sve vise volim Delenu ♥️ xD

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

6208. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 9:14 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

Trenutak u kom je Damon pustio suzu je zasenio celu epizodu.
Nemam šta da dodam...idem da plačem.

6308. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 9:41 pm

selena salvatore

selena salvatore
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Nikad do sada nismo culi sta tacno Damon oseca prema Eleni.Sve je to bilo pokazano u nekim postupcima i uslugama, ali nikad nije rekao.Nikad nije rekao koliko je ustvari voli.Ovo sto je rekao i uradio .. e to jer razlog zasto smo mi team Delena.To je razlog zasto volimo Damona najvise ! Ovo sto je uradio je najlepsa stvar koju je ucinio za Elenu kao i za Stefana,nece vise pokusavati da im stane na put.Iako je voli,prepusta je svom bratu.Dokazao je da je dobra osoba,da je dobar brat i da stvarno, ali STVARNO voli Elenu.[Vise je voli od Stefana jer realno,budimo iskreni,Stefan NIKADA ne bi prepustio Elenu Damonu.Niti bi prepustio Elenu sad,kao ni Katherine pre 140 godina.] Samo mi je zao sto ovo Elena nece zapamtiti.MNOGO mi je zao sto Elena nece videti kakav je ustvari Damon.Sto ce u njenim ocima Stefan biti onaj koji je voli najvise i onaj koji je "good one".Toliko nepravde. -.- Ali ima jedna dobra stvar .. Kada Elena postane vampir,ona ce se setiti ovoga kao sto je i Caroline.Setice se da joj je D. rekao sve to i da je izbrisao secanja.Ko ce onda imati prednost, Stefan il Damon,ha? Tako da, samo je pitanje vremena kada cemo dobiti Delenu. <3 DELENA! srce DAMON! srce [/quote]
Prelepo receno xD
Slazem se u potpunosti <3 Very Happy

6408. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 9:45 pm

selena salvatore

selena salvatore
Dear Diary ...
Dear Diary ...

death.eater wrote:Trenutak u kom je Damon pustio suzu je zasenio celu epizodu.
Nemam šta da dodam...idem da plačem.
Hahahhah xD
"Idem da placem".Istinaa..

6508. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 9:57 pm

Damons'Girl*

Damons'Girl*
First Bite
First Bite

Aaaaaa ovako nisam plakala, znachi ne pamtim-otislo pola WC papira xD ... Pre pre preeeterana epizoda.... nzm sta vise da kazem... sve ste rekli... ♥️ Savrsenstvo od scene, tesko ce se ovo ikad prevazici... Ubedljivo najemocionalnija epizoda. :/ cryyy 10 10 10

http://twitter.com/TaRaNS95

6608. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 10:48 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Ne zamerite mi za ovaj post,ne odgovaram za svoja slova,popila sam 2
Effesa...Very Happy

Ovaj...jako dobra epizoda,brutALNO!
Bonnie i Jeremy su mi divni/jao ne mogu,pisacu ujutru sutraa1!! xDDAA hahahah

6708. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Sat 06 Nov 2010, 12:50 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Lauren je u SPNu bila još bolja *.*

6808. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Sat 06 Nov 2010, 12:53 am

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

Em (: wrote:Lauren je u SPNu bila još bolja *.*
Yep! Smile I lepsa ♥️

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

6908. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Sat 06 Nov 2010, 8:44 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Lauren je bas slatka i super je odglumela Rose.Dobro sam se ismejala kad sam je cula kako govori... he

7008. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Sat 06 Nov 2010, 9:13 am

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Ja sam juce predvece odgledala epizodu i jednostavno nisam znala sta da komentarisem. Bez reci sam bila, i iznervirao me je Stefan, po prvi put. Ali plakala sam k'o kisna godina, a kad sam cula da ce je on naterati da to zaboravi, jos vise. Toliko sam se uzivela, da je to neverovatno. Pidzama mi je mokra. xD I sanjala sam Elijaha. Kakav je on utisak na mene stvorio, kad je odrubio glavu onom Trevoru. Kreten. -.- Uglavnom, sanjala sam tog Elijaha kako zivi progoni mene i moju drugaricu. Sanjala sam da sam se bojala i da izadjem napolje na ulicu jer ce me ubiti. Sad kad se setim, smesno mi je. Ali u snu sam se usr*la od straha. Hah. XD I jos sam u snu razmisljala kako mora da je jako tesko Eleni. Boze..

Hahahaha, kad je je Tyler rekao Caroline da je i ona vukodlak, a ova pocela da se cepa. Pa mu je lepo pokazala ocnjake, ovaj jadan se prepao i pocekao da puzi unazad. ,,I'm scared.'' i ona ga zagrli, divno. :]] Daj moze da budu zajedno, Matt je mekusac, koja nema pojma sta se oko njega desava. I da, na trenutak sam se uplasila da ce Caroline reci i da su Damon i Stefan takdje vampiri, ali nije, hvala Bogu.
Rose. Evo joj srce. ♥️ I jos jedno ♥️. Bila je divna, a i glumica mi je preeeeeslatka! A kad je zviznula Elenu, ova ostala bez svesti na licu mesta. ''Koja snaga'' pomislila sam. Uglavnom , ona mi je suuper, a mislila sam da mi se nece svideti. I onaj bol kad je Trevor umro. *.*
I njen naglasak mi se mnoooooogo , mnooooooogo svidja!

I kad sam cula da moraju da zrtvuju Elenu, skamenila sam se. Odmah sam se setile 10. epizode, The Sacrifice, koja izlazi tek za mesec dana, negde 2. decembra, ja mislim. Crap. -.-

Od Elijaha sam prosto zanemela. Izvorni, ko su oni? Prvo sto mi je palo na pamet je da su oni prvi vampiri ikada, i da su stvorili ostale vampire. A kad pomislim na njega, Katherine mi vise ne deluje onako jaka i neunistiva. Ovaj se vratio iz mrtvih. Mada je vec mrtav, ali.. Ladno je izvukao onaj stap, kolac, sta vec iz sebe. I Damon ga je 'ubio' (privremeno), to mi je bilo posebno drago. Heroj. Very Happy ^^
I onda kad ga je Elena zaobisla, i otisla pravo u narucje Stefanu, doslo mi je da ubijem Stefana. ALi Damon jednostavno nema srece. :S

I ono kad je Damon drzao Rose ruku preko usta je bilo *____*. Snaga pogleda. Very Happy

A Delena scena na kraju. NAJBOLjA SCENA IKADA! Prvo sam plakala, ne znam da li zbog srece ili.. Kad je rekao da je Stefan vise zasluzuje, i sve.. A onda sam cula kako joj kaze ,, God, I wish you wouldn't have to forget this...but you do. '' E tek tad sam se rasplakala, nisam mogla da verujem da je to Damon, Damon s pocetka prva sezone to nikad ne bi uradio, divan je, ali divan!
I onda sam skopcala da ona nikad nece suti sto, i doslo mi je da skocim s krova, ali kad postane vampir, znace. Ja sad zivim za tu epizodu.


Sve u svemu, prepreprepreprepredobra epizoda! ^^

7108. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Sat 06 Nov 2010, 9:17 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Sve si to fino rekla... bravo

7208. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Sat 06 Nov 2010, 10:38 am

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Odgledao sam sinoc epizodu i po meni je jedna od losijih,nisam nesto odusevljen jedino mi se svidjaju scene sa Caroline i Tylerom. Smile
Takodje glupo je sto uvode te neke nove "neunistive" vampire pa ce vjerovatno njih ubijati narednih 10 epizoda xD Smile

7308. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Sat 06 Nov 2010, 11:09 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

I.Love.You wrote:Ja sam juce predvece odgledala epizodu i jednostavno nisam znala sta da komentarisem. Bez reci sam bila, i iznervirao me je Stefan, po prvi put. Ali plakala sam k'o kisna godina, a kad sam cula da ce je on naterati da to zaboravi, jos vise. Toliko sam se uzivela, da je to neverovatno. Pidzama mi je mokra. xD I sanjala sam Elijaha. Kakav je on utisak na mene stvorio, kad je odrubio glavu onom Trevoru. Kreten. -.- Uglavnom, sanjala sam tog Elijaha kako zivi progoni mene i moju drugaricu. Sanjala sam da sam se bojala i da izadjem napolje na ulicu jer ce me ubiti. Sad kad se setim, smesno mi je. Ali u snu sam se usr*la od straha. Hah. XD I jos sam u snu razmisljala kako mora da je jako tesko Eleni. Boze..

Hahahaha, kad je je Tyler rekao Caroline da je i ona vukodlak, a ova pocela da se cepa. Pa mu je lepo pokazala ocnjake, ovaj jadan se prepao i pocekao da puzi unazad. ,,I'm scared.'' i ona ga zagrli, divno. :]] Daj moze da budu zajedno, Matt je mekusac, koja nema pojma sta se oko njega desava. I da, na trenutak sam se uplasila da ce Caroline reci i da su Damon i Stefan takdje vampiri, ali nije, hvala Bogu.
Rose. Evo joj srce. ♥️ I jos jedno ♥️. Bila je divna, a i glumica mi je preeeeeslatka! A kad je zviznula Elenu, ova ostala bez svesti na licu mesta. ''Koja snaga'' pomislila sam. Uglavnom , ona mi je suuper, a mislila sam da mi se nece svideti. I onaj bol kad je Trevor umro. *.*
I njen naglasak mi se mnoooooogo , mnooooooogo svidja!

I kad sam cula da moraju da zrtvuju Elenu, skamenila sam se. Odmah sam se setile 10. epizode, The Sacrifice, koja izlazi tek za mesec dana, negde 2. decembra, ja mislim. Crap. -.-

Od Elijaha sam prosto zanemela. Izvorni, ko su oni? Prvo sto mi je palo na pamet je da su oni prvi vampiri ikada, i da su stvorili ostale vampire. A kad pomislim na njega, Katherine mi vise ne deluje onako jaka i neunistiva. Ovaj se vratio iz mrtvih. Mada je vec mrtav, ali.. Ladno je izvukao onaj stap, kolac, sta vec iz sebe. I Damon ga je 'ubio' (privremeno), to mi je bilo posebno drago. Heroj. Very Happy ^^
I onda kad ga je Elena zaobisla, i otisla pravo u narucje Stefanu, doslo mi je da ubijem Stefana. ALi Damon jednostavno nema srece. :S

I ono kad je Damon drzao Rose ruku preko usta je bilo *____*. Snaga pogleda. Very Happy

A Delena scena na kraju. NAJBOLjA SCENA IKADA! Prvo sam plakala, ne znam da li zbog srece ili.. Kad je rekao da je Stefan vise zasluzuje, i sve.. A onda sam cula kako joj kaze ,, God, I wish you wouldn't have to forget this...but you do. '' E tek tad sam se rasplakala, nisam mogla da verujem da je to Damon, Damon s pocetka prva sezone to nikad ne bi uradio, divan je, ali divan!
I onda sam skopcala da ona nikad nece suti sto, i doslo mi je da skocim s krova, ali kad postane vampir, znace. Ja sad zivim za tu epizodu.


Sve u svemu, prepreprepreprepredobra epizoda! ^^

Potpisujem sve sto si rekla.
Inace slazem se to za Katherine,vise ne izgleda tako mocno.Bas sam to negde juce napisala,cek da nadjem. xD

.BRo Love. <3 wrote:

Uvek je bilo svi oni, protiv Katherine, a sada ..
Kada znamo da ima i gore od nje, nekako ona vise i ne izgleda toliko zastrasujuce. xD Cak Eleni i krv nudi u novom promou,pomaze im. xD Vise izgleda nije ono "Ajoj,sta li ce Katica sledece uraditi?",sada je "Ajoj,ko dolazi po Elenu?Ko su Originals?Izgleda kao da je Katica izgubila svu svoju moc. xD"

7408. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Sat 06 Nov 2010, 11:39 am

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

.BRo Love. <3 wrote:
I.Love.You wrote:Ja sam juce predvece odgledala epizodu i jednostavno nisam znala sta da komentarisem. Bez reci sam bila, i iznervirao me je Stefan, po prvi put. Ali plakala sam k'o kisna godina, a kad sam cula da ce je on naterati da to zaboravi, jos vise. Toliko sam se uzivela, da je to neverovatno. Pidzama mi je mokra. xD I sanjala sam Elijaha. Kakav je on utisak na mene stvorio, kad je odrubio glavu onom Trevoru. Kreten. -.- Uglavnom, sanjala sam tog Elijaha kako zivi progoni mene i moju drugaricu. Sanjala sam da sam se bojala i da izadjem napolje na ulicu jer ce me ubiti. Sad kad se setim, smesno mi je. Ali u snu sam se usr*la od straha. Hah. XD I jos sam u snu razmisljala kako mora da je jako tesko Eleni. Boze..

Hahahaha, kad je je Tyler rekao Caroline da je i ona vukodlak, a ova pocela da se cepa. Pa mu je lepo pokazala ocnjake, ovaj jadan se prepao i pocekao da puzi unazad. ,,I'm scared.'' i ona ga zagrli, divno. :]] Daj moze da budu zajedno, Matt je mekusac, koja nema pojma sta se oko njega desava. I da, na trenutak sam se uplasila da ce Caroline reci i da su Damon i Stefan takdje vampiri, ali nije, hvala Bogu.
Rose. Evo joj srce. ♥️ I jos jedno ♥️. Bila je divna, a i glumica mi je preeeeeslatka! A kad je zviznula Elenu, ova ostala bez svesti na licu mesta. ''Koja snaga'' pomislila sam. Uglavnom , ona mi je suuper, a mislila sam da mi se nece svideti. I onaj bol kad je Trevor umro. *.*
I njen naglasak mi se mnoooooogo , mnooooooogo svidja!

I kad sam cula da moraju da zrtvuju Elenu, skamenila sam se. Odmah sam se setile 10. epizode, The Sacrifice, koja izlazi tek za mesec dana, negde 2. decembra, ja mislim. Crap. -.-

Od Elijaha sam prosto zanemela. Izvorni, ko su oni? Prvo sto mi je palo na pamet je da su oni prvi vampiri ikada, i da su stvorili ostale vampire. A kad pomislim na njega, Katherine mi vise ne deluje onako jaka i neunistiva. Ovaj se vratio iz mrtvih. Mada je vec mrtav, ali.. Ladno je izvukao onaj stap, kolac, sta vec iz sebe. I Damon ga je 'ubio' (privremeno), to mi je bilo posebno drago. Heroj. Very Happy ^^
I onda kad ga je Elena zaobisla, i otisla pravo u narucje Stefanu, doslo mi je da ubijem Stefana. ALi Damon jednostavno nema srece. :S

I ono kad je Damon drzao Rose ruku preko usta je bilo *____*. Snaga pogleda. Very Happy

A Delena scena na kraju. NAJBOLjA SCENA IKADA! Prvo sam plakala, ne znam da li zbog srece ili.. Kad je rekao da je Stefan vise zasluzuje, i sve.. A onda sam cula kako joj kaze ,, God, I wish you wouldn't have to forget this...but you do. '' E tek tad sam se rasplakala, nisam mogla da verujem da je to Damon, Damon s pocetka prva sezone to nikad ne bi uradio, divan je, ali divan!
I onda sam skopcala da ona nikad nece suti sto, i doslo mi je da skocim s krova, ali kad postane vampir, znace. Ja sad zivim za tu epizodu.


Sve u svemu, prepreprepreprepredobra epizoda! ^^

Potpisujem sve sto si rekla.
Inace slazem se to za Katherine,vise ne izgleda tako mocno.Bas sam to negde juce napisala,cek da nadjem. xD

.BRo Love. <3 wrote:

Uvek je bilo svi oni, protiv Katherine, a sada ..
Kada znamo da ima i gore od nje, nekako ona vise i ne izgleda toliko zastrasujuce. xD Cak Eleni i krv nudi u novom promou,pomaze im. xD Vise izgleda nije ono "Ajoj,sta li ce Katica sledece uraditi?",sada je "Ajoj,ko dolazi po Elenu?Ko su Originals?Izgleda kao da je Katica izgubila svu svoju moc. xD"

Pa da, secam se da sam u 4. epizodi, Memory Lane, kad je rekla da pije vrbenu vec 145 godina, bila zatecena. Mislila sam da je nepobediva i nikad nece imati sanse da je pobede. A onda je strpaju u grobnicu i dodje ovaj Elijah, i Katherine izgleda kao nista. I to sto kazes, sad ako u sledecoj ep. da krv Eleni, to ce biti skroz druga verzija Katherine. Vise nije toliko strasna, videli smo i gore. xD

I ono doppelgagner, dvojnica, sta vec. I Rose je rekla ''The first Petrova doppelganger'', to mi je bilo cudno, ispada kao da ih ima vise od 2, bar sam ja to tako shvatila.
Ne mogu da docekam sledecu ep. Flashback-oviii. ♥️ :DDD

7508. Rose - Page 3 Empty Re: 08. Rose Sat 06 Nov 2010, 2:47 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Jaooo Very Happy kraaaj je biiiooo diiivaaan ^^ kako obozavam damooonaaa srce

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum