Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

08. Rose

+35
Starlight
¿coka?
Ket ♥
uckvondy
LostInWonderland
Delena :)
Endzi
ikicaD&E
♦Black♦Betty♦
TheVampOne
Blexy Vampire
Angi93
chocolateChanel.
Damons'Girl*
snow white
eatmyfeelings
LoveSucks
selena salvatore
marw
I.Love.You
pendragons
Twin.flames
Angel From Hell
Dr. John Watson
*Ian*
FirstLove-LastLove
Warrior Princess
Elena Gilbert
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
Zla_Sam
Fire Bomb*93
Em (:
daray
Nika Kći Zevsova ~
39 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 2 of 5]

2608. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 2:46 pm

Angel From Hell

Angel From Hell
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

A mi ostali moramo da čekamo petak. xD :S
Jedva čekaam. Very Happy

2708. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 3:08 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

U kolko sati se prikazuje na CW-u (po nasem vremenu)? Smile

2808. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 4:31 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:U kolko sati se prikazuje na CW-u (po nasem vremenu)? Smile
I ja bi to htela da znam... Smile

2908. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 7:20 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Dobro,sutra taman kad dodjem iz sk,gledam TVD...Smile Blago vama koji ste tek sad na raspustu btw...Razz

3008. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 7:47 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ja jos nisam odgledala ni sedmu. Taman cu sad sedmu, sutra osmu. Very Happy

3108. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 7:54 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:U kolko sati se prikazuje na CW-u (po nasem vremenu)? Smile

u 2 posle ponoci Very Happy

http://destinedtobe.tumblr.com/

3208. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 8:04 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Ma nema sanse da gledam, treba u 7 sutra da ustanem, moram u skolu. -.- :@
Very Happy A dobro, skinucu cim dodjem iz skole :]]

Ne mogu da docekam da gledam. Damon ♥️ Stemon ♥️
I Bonnie & Jeremy me interesuju Razz ^^

3308. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 8:06 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ja cu ili ujutru gledati jer sam 2. smjena, ali imam nesto ko fol da ucim, pa cu onda vjerovatno kad se vratim (:

http://horizoninblack.tumblr.com

3408. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 9:54 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Jbt, ja sam toliko okupirana školom da sam zaboravila da je ova epizoda noćas. -.-
Jedva čekam sutra da dođem iz škole da gledam. Very Happy

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

3508. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 10:14 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

[Twin.Flames] wrote:
♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:U kolko sati se prikazuje na CW-u (po nasem vremenu)? Smile

u 2 posle ponoci Very Happy


Taman da odgledam. Smile

Mi imamo dva dana kao "raspust" (da ponovim - 2 dana -.-'), pa mi nije frka. Smile

Vec vidim da ce mi se svideti ovi novi vampiri. I sve se potajno nadam da ce osloboditi Katherine. ^^ I love you

3608. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 10:33 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:
[Twin.Flames] wrote:
♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:U kolko sati se prikazuje na CW-u (po nasem vremenu)? Smile

u 2 posle ponoci Very Happy


Taman da odgledam. Smile

Mi imamo dva dana kao "raspust" (da ponovim - 2 dana -.-'), pa mi nije frka. Smile

Vec vidim da ce mi se svideti ovi novi vampiri. I sve se potajno nadam da ce osloboditi Katherine. ^^ I love you


blago vama,imate barem toliko Sad mi nemamo apsolutno nikakav raspust,tretiraju nas kao gonici robova :/
anyway,ja nece gledati i bas mi je krivo Sad tek sutra...

http://destinedtobe.tumblr.com/

3708. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 11:00 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

[Twin.Flames] wrote:
♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:
[Twin.Flames] wrote:
♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:U kolko sati se prikazuje na CW-u (po nasem vremenu)? Smile

u 2 posle ponoci Very Happy


Taman da odgledam. Smile

Mi imamo dva dana kao "raspust" (da ponovim - 2 dana -.-'), pa mi nije frka. Smile

Vec vidim da ce mi se svideti ovi novi vampiri. I sve se potajno nadam da ce osloboditi Katherine. ^^ I love you


blago vama,imate barem toliko Sad mi nemamo apsolutno nikakav raspust,tretiraju nas kao gonici robova :/
anyway,ja nece gledati i bas mi je krivo Sad tek sutra...

Taychiii. Sad

Ma svi cemo gledati sutra. Da se solidarisem. Smile
(a i pitanje je da l' cu zaspati do 2 Laughing )

3808. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 11:13 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:
[Twin.Flames] wrote:
♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:
[Twin.Flames] wrote:
♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:U kolko sati se prikazuje na CW-u (po nasem vremenu)? Smile

u 2 posle ponoci Very Happy


Taman da odgledam. Smile

Mi imamo dva dana kao "raspust" (da ponovim - 2 dana -.-'), pa mi nije frka. Smile

Vec vidim da ce mi se svideti ovi novi vampiri. I sve se potajno nadam da ce osloboditi Katherine. ^^ I love you


blago vama,imate barem toliko Sad mi nemamo apsolutno nikakav raspust,tretiraju nas kao gonici robova :/
anyway,ja nece gledati i bas mi je krivo Sad tek sutra...

Taychiii. Sad

Ma svi cemo gledati sutra. Da se solidarisem. Smile
(a i pitanje je da l' cu zaspati do 2 Laughing )

hmm,proveri da slucajno ne ide od 1,posto je nama pomeren sat unazad O.o

http://destinedtobe.tumblr.com/

3908. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Thu 04 Nov 2010, 11:23 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ladno serija počinje za 40 minuta. Ipak ću da ostanem budna i gledam live. A sutra mi je prvi čas kontrolni iz hemije. Kako ću samo da zakasnim. HAHAHAHA. xDD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4008. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 1:18 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Serija počinje u 1 posle ponoći po našem vremenu, sat je pomeren Very Happy

Nisam sposobna da komentarišem ovu epizodu trenutno. Upravo sam je završila i ne mogu da živim. :/ ♥️

Samo jednu rečenicu mogu da kažem:

Damon's confession was the most romantic and heartbreaking thing I've ever seen. </3

4108. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 7:52 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Sad sam odgledala epizodu!Sve je bilo super,ali predzadnja scena!Suze su mi isle na oci!Ovo je nesto najlepse sto sam u zivotu pogledala!Nisam znala da je Damon tako osecajan...Jos kad je zaplakao!Ovo je dosad najbolja epizoda i u njoj je najlepsi i najemotivniji Delena momenat. :smrcc: srce

4208. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 9:16 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

~Team Delena~ wrote:Sad sam odgledala epizodu!Sve je bilo super,ali predzadnja scena!Suze su mi isle na oci!Ovo je nesto najlepse sto sam u zivotu pogledala!Nisam znala da je Damon tako osecajan...Jos kad je zaplakao!Ovo je dosad najbolja epizoda i u njoj je najlepsi i najemotivniji Delena momenat. :smrcc: srce

agree totalno

ja sam odusevljena, i toliko nemam rijeci

najljepsa Delena scena u 2. sezoni, mozda cak i u citavoj seriji Sad(

on odustaje od nje, i pokazao je da nije samo hladnokrvno cudoviste kakvim ga mnogi smatraju Sad((

http://horizoninblack.tumblr.com

4308. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 10:07 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

najljepsa Delena scena u 2. sezoni, mozda cak i u citavoj seriji Sad(
Nema tu mozda,nego jeste!

on odustaje od nje, i pokazao je da nije samo hladnokrvno cudoviste kakvim ga mnogi smatraju Sad((
Tako je! he

4408. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 11:18 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Jos uvek ne mogu da se povratim. Odlicna epizoda. I love you

08. Rose - Page 2 Tumblr_lbeefolFEY1qzgwino1_500
No. I just have to say it once, you just need to hear it. I love you Elena,
and it’s because I love you that I can’t be selfish with you and why you can’t know this.
I don’t deserve you, but my brother does. God I wish you didn’t have to forget this.. but you do.
Nemam reci. Definitivno jedna od najlepsih (ako ne i najlepsa) scena. srce

08. Rose - Page 2 Tumblr_lbemfevJ7R1qaa3deo1_500
Tyler: You’re a werewolf. Say it.
Caroline: (giggling) What?

To nesto na racun Twilighta? Laughing

B&J su slatki. I love you I Bonnie mi je cak bila ok u ovoj epizodi. ^^

08. Rose - Page 2 Tumblr_lbeaknbOnq1qd5525o1_500

Am I the only one that would kill to be Rose in that moment?
All I kept thinking of was how I wished it was me that Damon was pressing up against the wall.

Hahahah Razz <3

Rose je super. Znala sam da ce mi se dopasti. Smile
Bas mi je bilo krivo kad je Elijah ubio Trevora. Kako je Rose vrisnula. :/
Sto se Elijaha tice - obozavam ga. Cerek Mnogo mi je drago sto ga nisu ubili. Jos ce on da im pravi probleme. xD

4508. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 1:23 pm

marw


At Mystic Grills
At Mystic Grills

omg. znachi previshe emocionalna epizoda. previshe.

prvo stefan & dejmon scena ... ♥

pa onda kerolajn i tajler ... ♥

pa onda elena i dejmon ... ♥

ne znam shta drugo da kazhem.

nemam obichaj da plachem,
ali ovaj put ...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

4608. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 2:16 pm

selena salvatore

selena salvatore
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ako sam ikada plakala uz ovu seriju,to je bila ova epizodaa:)
Zadnja scenaa<3
Prezivela sam nekako!Predobrooooooo:)
Damon dushaaaa lilangel
Najtuznija scena kada Elena umesto Damona,grli STEFANA!!! Sad Sad Sad
Sve u svemu predobrooo:)<33

4708. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 3:04 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Uh... Sad palim i čekam da se učita. A po onim slikama gore vidim Delena scenu i plače mi se xD
Samo još malo da se učita, pa ćem komentarisati uz gledanje Very Happy

Omg. Ko je onaj na početku?!?! Ajme... I to još vampir. Zar nisu malo previše vampira ubacili u ovu priču? o.O
I onda ide... Hot Jeremy. Ufff <33 Very Happy

Izbija me ono Damonovo zajebavanje Caroline. Msm devojka je stv super, i sad joj brani da se druži sa Tylerom -.-
Jeremy i Stefan. A duša moja kako je izgedao zabrinuto <3

Jes dobar onaj tip koji je oteo Elenu. Baš je... hot :DD Ooo, i evo nam Rose Very Happy
Rose je Britanka.. Aaaaa divno Very Happy U čoveče, što sruši Elenu. Hahahaha xD
Kako je duša Stefan i Damon brinu za Elenu. Jaoo <3
A Bonnie je baš super veštica Very Happy
"you can't do this alone." "He's not" "Your comming with me" "it's Elena" - AAA Damonn <3 xD
Stefan i Damon u autu xD Stefan staaalno pita koliko ima Very Happy
Damon je dobar Very Happy Neće da prizna da je voli Very Happy

Jeremy i Bonnie - OKE POSTALI SU SLATKI! xD I to na krevetu... khm Very Happy
Ajoj BONNIE. Krvari i pade u nesvest. Shit -.-

Elena treba da umre. I tek sad kontam za šta je moonstone Very Happy NAPOKON xD

Iiii opet Tyler i Caroline. I oni su slatki xD Bože, nzm šta mi je. Pre su mi bili skroz bzvz, al ih sad šipujem xD

Katrina Petrova... Uh kako je gotivno to rekla xD Znači, Katarina xD Nsm ovo shvatila. Katherine je bila prvi blizanac il nzm kako da prevedem ono doppelgaenger xD
A preslatki su.... Jeremy i Bonnie. kako se brine za nu <3 Awh Very Happy

Ooo... "If you want some, just ask" "I want some" xD "You wanna be big adn strong, and save your girl" - a volim gaaa xD
"Does Elena know you've been drinking blood" "I've been drinking hers" "Hm, how romantic" leeeeeeeeeeeeeeeeegendaaaa Very Happy

Jes ružan onaj levat tamo. Gad. Prokleti. I njegova Katarina xD
Što mu glavu otide. Bog zna koliko je on staaar!!!
JAo Stefan moj <33 Obožavam ga xD
Baš sam mislila da će da zagrli Damona. Jao jadnik moj lepi. jadan. Ali Stelena je super! <3333 xD
Aj barem je Damonu dala jedno Thank you. Smile
Bonnie & Elena & Jeremy. Aaa prespremna scena xD Mmm, Elena i Jeremy su dobar par xDDDDDDD Jeste nastrano ali su slatki xD

Bro scene - prelepa! Very Happy

"I love you Elena." Jao Bože, plačem trenutno kao luđak. I Damon je plakao. Sad ga razumem. Sad znam... Jao Bože. On nju stvarno voli. I kako je rekao da je ne zaslužuje, ali da je Stefan zaslužuje. I da... Jao, ne vidim šta kuckam uplakala sam celu tastaturu xD

I kako je onaj levat živ sad? o.O


Jaoooo Božeeee!!! Nmg verovati šta se sve izdešavalo. Sad mi je sve jasnije.. JAO! xD

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

4808. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 3:08 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Epizoda mi se jako dopada.

Caroline & Tyler su mi predivni.HOCU IH ZAJEDNO! Al sad ozbiljno, hocu ih zajedno.Tako su .. divni?

Tyler: You’re a werewolf. Say it.
Caroline:What?


Kako mi je ovo bilo dobro. xDD
Tyler je toliko lep, da ja ne mogu da ga gledam.

Road trip bonding. Cerek
Stemon. Cerek
Divni su zajedno, kada se slazu.Kada se ponasaju kao prava braca.

“Are you in this car because you want to help your little brother save the girl that he loves, or is it because you love her too?”

I jos ono Stefanovo izvinjenje .. STEMON. <3

Bonnie mi je fenomenalna u poslednje dve epizode.Takvu Bonnie zelimo.Ne mora ona da veruje Damonu i Stefanu niti da ih obozava, samo nek im ne odmaze,a pomoc je naravno uvek dobro dosla.^^ Ona i Jeremy su cute. ^^

Rose mi se svidja jako.Kada ju je Damon prislonio uz zid,huhu. Very Happy
Inace divan akcenat ima.Ali naravno ovo nije nista sto smo do sada videli i saznali o njoj.Sigurna sam da cemo u narednim epizodama otkriti jos dosta detalja i imati priliku da formiramo misljenje o njoj. ^^

Sve one scene sa njom,Elenom & Trevorom su zanimljive jer se otkriva dosta toga.The Originals?Whole "doppelganger" thing?Curse? Elena is key? WOW.Toliko informacija.Vec serija pocinje da ide dublje i saznaje se dosta toga novog.Fenomenalno je. ^^

Onaj tamo koga misle da su ubili,al nisu [ne mogu imena da se setim] je okej za sada. Very Happy

A sada da predjem na glavno. DELENA!
Prvo kada su kretali da je spasu i kada je Damon rekao na vratima : " It's Elena. ", ono istopila sam se. xDD
NAJVISE sam se iznervirala [Moja ruka i dalje oseca taj bes koliko sam jako udarila u sto.] kada je Elena krenula da zagrli Damona, i Stefan izlece.AAAAAAAAAAAAAA! [Krenula je da zagrli Damona,right?] Da nije rekla ono "Thank you",zadavila bi je.

I PREDPOSLEDNJA SCENA: NAJBOLJA DELENA SCENA !
Ubedljivo !

I just have to say it once, you just need to hear it. I love you Elena,
and it’s because I love you that I can’t be selfish with you and why you can’t know this.
I don’t deserve you, but my brother does. God I wish you didn’t have to forget this.. but you do.

Sad
Nikad do sada nismo culi sta tacno Damon oseca prema Eleni.Sve je to bilo pokazano u nekim postupcima i uslugama, ali nikad nije rekao.Nikad nije rekao koliko je ustvari voli.Ovo sto je rekao i uradio .. e to jer razlog zasto smo mi team Delena.To je razlog zasto volimo Damona najvise ! Ovo sto je uradio je najlepsa stvar koju je ucinio za Elenu kao i za Stefana,nece vise pokusavati da im stane na put.Iako je voli,prepusta je svom bratu.Dokazao je da je dobra osoba,da je dobar brat i da stvarno, ali STVARNO voli Elenu.[Vise je voli od Stefana jer realno,budimo iskreni,Stefan NIKADA ne bi prepustio Elenu Damonu.Niti bi prepustio Elenu sad,kao ni Katherine pre 140 godina.] Samo mi je zao sto ovo Elena nece zapamtiti.MNOGO mi je zao sto Elena nece videti kakav je ustvari Damon.Sto ce u njenim ocima Stefan biti onaj koji je voli najvise i onaj koji je "good one".Toliko nepravde. -.- Ali ima jedna dobra stvar .. Kada Elena postane vampir,ona ce se setiti ovoga kao sto je i Caroline.Setice se da joj je D. rekao sve to i da je izbrisao secanja.Ko ce onda imati prednost, Stefan il Damon,ha? Tako da, samo je pitanje vremena kada cemo dobiti Delenu. <3 DELENA! srce DAMON! srce

4908. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 3:09 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Jao, slažem se sa tvojim postom. Prvi put u životu! xD

Jesam možda bila ćorava u vezi Damona i sve, sada vidim... Ali još uvek, njegove su reči bile istinite. I slažem se sa njima. Zaslužuje je Damon ali Stefan više. Smile

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

5008. Rose - Page 2 Empty Re: 08. Rose Fri 05 Nov 2010, 3:24 pm

Angel From Hell

Angel From Hell
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Jaooo odgledala sam i ja, konačno! Very Happy
Sad sledi jedan duuugačak post. xD

Sve više počinjem da gotivim Caroline & Tylera. ^^
Kakav Matt bre. xD Njih dvoje su mi preslatki zajedno. ♥️ A ranije nisam mogla da ih smislim.
Najbolje mi je ono - Tyler: You’re a werewolf. Say it.
Caroline:What? xDDD
Želim ih zajedno!!

Jeremy & Bonnie istoo. Dosta su slični jedno drugom, tek sad to vidim. Mnogo su slatki zajedno. ^^
Bonnie je baš super u poslednjih nekoliko epizoda, sviđa mi se sad. (:

Rose je baš simpa. Very Happy Bilo mi je baš žao kad je onaj vampir (ne znam kako se zove :S) ubio Trevora. Sad

Prejaka je scena kad Jeremy kaže Stefanu 'You can't do this alone' i ulazi Damon i kaže 'He's not'. Very Happy
Obožavam njihov odons sad, takav je uvek i trebao da bude. ^^
Putovanje je isto predobro. I još ono izvinjenje na kraju. ♥️

E sad Delena! srce
Baš sam se iznevirala kad je Elena zagrlila Stefana a Damon stoji sa strane! >.<
Duša, baš mi ga je bilo žao. ://

Ali poslednja scenaaa, def. najbolja!!!!

.BRo Love. <3 wrote:Nikad do sada nismo culi sta tacno Damon oseca prema Eleni.Sve je to bilo pokazano u nekim postupcima i uslugama, ali nikad nije rekao.Nikad nije rekao koliko je ustvari voli.Ovo sto je rekao i uradio .. e to jer razlog zasto smo mi team Delena.To je razlog zasto volimo Damona najvise ! Ovo sto je uradio je najlepsa stvar koju je ucinio za Elenu kao i za Stefana,nece vise pokusavati da im stane na put.Iako je voli,prepusta je svom bratu.Dokazao je da je dobra osoba,da je dobar brat i da stvarno, ali STVARNO voli Elenu.[Vise je voli od Stefana jer realno,budimo iskreni,Stefan NIKADA ne bi prepustio Elenu Damonu.Niti bi prepustio Elenu sad,kao ni Katherine pre 140 godina.] Samo mi je zao sto ovo Elena nece zapamtiti.MNOGO mi je zao sto Elena nece videti kakav je ustvari Damon.Sto ce u njenim ocima Stefan biti onaj koji je voli najvise i onaj koji je "good one".Toliko nepravde. -.- Ali ima jedna dobra stvar .. Kada Elena postane vampir,ona ce se setiti ovoga kao sto je i Caroline.Setice se da joj je D. rekao sve to i da je izbrisao secanja.Ko ce onda imati prednost, Stefan il Damon,ha? Tako da, samo je pitanje vremena kada cemo dobiti Delenu. <3 DELENA! srce DAMON! srce
Potpisujem od reči do reči!!!!
I jeste videli kako je Elena krenula da poljubi Damona kad je on nju u čelo?? Very Happy Cerek
Njih dvoje imaju takvu hemiju!
Kako neko može da ne voli Damona posle ovoga? srce srce

I kraj sam zaboravila! Tačno sam znala da onaj vampir neće biti mrtav!! -.-

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum