Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

"Samo slusaj"-Sara Desen

+7
chocolateChanel.
Mehurić
I.Love.You
Twin.flames
daray
Em (:
DEstiny :3
11 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1"Samo slusaj"-Sara Desen Empty "Samo slusaj"-Sara Desen Sat 09 Oct 2010, 10:12 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

"Nemoj da razmišljaš, niti da osuđuješ. Samo slušaj."

Anabel Grin je djevojka koja ima sve. Ili se makar tako predstavlja na manekenskim snimanjima. Ali njen život je daleko od savršenstva. Njeno prijateljstvo sa Sofi se neslavno okončalo, a poremećaj u ishrani njene druge starije sestre potresa čitavu porodicu. Povučena i odbačena i u školi i kod kuće, Anabel ponire u pomirljivo ćutanje.

Otkako je upoznala Ovena - prodornog, opsjednutog muzikom i riješenog da uvijek kaže istinu - naučiće kako da samo oslušne sebe i stekne hrabrost da govori iskreno. Ali da li će biti u stanju da svima otkrije šta se zaista desilo one noći kada je Sofi prestala da joj bude drugarica?

Jeste citali?
Da li vam se svidja? Very Happy

2"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Sat 09 Oct 2010, 11:03 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Sviđa mi se opis, mada nisam čitala... Smile Moraću da vidim to na sajmu Very Happy

3"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Sun 10 Oct 2010, 6:03 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Divna je knjiga ♥

4"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Sun 10 Oct 2010, 6:20 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

like opis, ali nisam citala (:

http://horizoninblack.tumblr.com

5"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Sat 23 Apr 2011, 2:43 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Jedna od omiljenih. Opis tako malo govori o knjizi. Kada sam je uzela, licila mi je na obicnu tinejdzersku knjigu, ali je skroz drugacija. Oven je moj omiljeni lik. Decko me je odusevio i da je srece da takvi postoje i u stvarnom zivotu. Very Happy Daleko je od savrsenog, ali ima fenomenalan muzicki ukus, drugacija razmisljanja od svojih vrsnjaka. I koliko je samo pomogao Anabel. A ni ona nije obicna tinejdzerka. Uh, sad bih je rado opet procitala ♥️ U svakom slucaju toplo preporucujem.

6"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Sat 23 Apr 2011, 2:49 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

ThePhoenix^^ wrote:Jedna od omiljenih. Opis tako malo govori o knjizi. Kada sam je uzela, licila mi je na obicnu tinejdzersku knjigu, ali je skroz drugacija. Oven je moj omiljeni lik. Decko me je odusevio i da je srece da takvi postoje i u stvarnom zivotu. Very Happy Daleko je od savrsenog, ali ima fenomenalan muzicki ukus, drugacija razmisljanja od svojih vrsnjaka. I koliko je samo pomogao Anabel. A ni ona nije obicna tinejdzerka. Uh, sad bih je rado opet procitala ♥️ U svakom slucaju toplo preporucujem.

Apsolutno se slazem. Ni ja ne bi bolje rekla. xD Stvarno je cudno sto se slazemo,hahaha. srce
Oven je .. :O Genijalan stvarno. Obozavam ga. ♥️
Definitivno nije obicna tinejdz knjiga. Very Happy

7"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Mon 09 May 2011, 4:27 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Odlicna knjiga. Very Happy
Oven naravno najbolji. I njegova emisija. Very Happy
''Nemoj da razmisljas, niti da osudjujes, samo slusaj." Cesto se setim tog citata, jako mi se svideo. Very Happy

Anabel je ok. Takodje sam volela njenu sestru Kirstem, dok mi je ona anoreksicarka/bulimicarka, ili sta vec, bila manje draga.
Uglavnom, knjiga je odlicna. Very Happy

8"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Wed 18 May 2011, 6:01 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ja sam je pročitala za dan.
Knjiga je fenomenalna,tačnije realna je.Opisuje ono što može da se desi u stvarnom životu.
Oven je daleko od savršenog.On je poseban.
Ne sećam se kada me je poslednji put neki lik "kupio" ovoliko.

9"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Wed 17 Aug 2011, 7:51 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

procitala konacnno Very Happy
lepa teen knjizica ^^

10"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Thu 01 Dec 2011, 4:21 pm

*MiMa*97

*MiMa*97
Dear Diary ...
Dear Diary ...

citala sam je pre jedno godinu ipo,mnogo mi se svidela...moracu ponovo da je uzmem:D

11"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Thu 22 Dec 2011, 4:21 pm

Stonehenge

Stonehenge
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Jaooo jedna od mojih omiljenih. Obozaaavam je.
Jedna od mojih omiljenih 'scena' u knjizi:
Spoiler:
I naravno Thank You-Led Zeppelin

http://siriusasnose.tumblr.com

12"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Wed 15 Feb 2012, 3:22 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

svidja mi se opis mozda i procitam

13"Samo slusaj"-Sara Desen Empty Re: "Samo slusaj"-Sara Desen Sun 26 Aug 2012, 10:10 pm

Somerhalder's bitch

Somerhalder's bitch
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Čitala sam davno nekad,dobra je knjiga

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

»  Neko kao ti - Sara Desen

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum