Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Neko kao ti - Sara Desen

5 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1 Neko kao ti - Sara Desen Empty Neko kao ti - Sara Desen Fri 22 Apr 2011, 10:03 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

 Neko kao ti - Sara Desen 1427

Svet je i suviše ružno i užasno mesto ako nemate najboljeg prijatelja.

Hali i Skarlet su bile najbolje prijateljice još otkad su se upoznale. Hali je oduvek bila povučenija. Uvek kada joj je bilo teško obraćala se za pomoć hrabrijoj i otvorenijoj drugarici koja je uvek znala kako da postupi. Zajedno su se savršeno uklapale. Ali sve se to menja na početku nove školske godine. Skarletin momak gine u saobraćajnoj nesreći na motoru, a ona ubrzo potom otkriva da nosi njegovo dete. Po prvi put otkako ima prijateljicu, njoj je zaista potrebna Halina podrška. Zato Hali mora da nauči da je podrži. To neće biti lako, ali Hali je svesna da ne sme izneveriti svoju prijateljicu. Jer pravo prijateljstvo se sklapa zauvek.

„Desenova ima oštro oko za svakodnevne detalje iz života tinejdžera iz srednje klase vezane za porodicu, školu, posao i zabavu – za sve ono što prati svakodnevne odnose između porodice i prijatelja.“
Booklist

2 Neko kao ti - Sara Desen Empty Re: Neko kao ti - Sara Desen Fri 22 Apr 2011, 11:13 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Procitala.
Obicna knjiga. Nista posebno. U poredjenju sa 'Samo slusaj' isto od Sare Desen (zbog te knjige sam i kupila 'Neko kao ti') ova knjiga je 0.

3 Neko kao ti - Sara Desen Empty Re: Neko kao ti - Sara Desen Mon 09 May 2011, 4:23 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Slazem se, skroz. Ja sam ocekivala vise, zbog "Samo slusaj", i na kraju ispadne nista posebno.
Mislim dobra je knjiga, i radnja i sve, ali mnogo, mnogo zaostaje za Samo slusaj.
Bas je prosecna, nista posebno. Smile

4 Neko kao ti - Sara Desen Empty Re: Neko kao ti - Sara Desen Thu 01 Dec 2011, 4:17 pm

*MiMa*97

*MiMa*97
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Citala sam...Prelepa knjiga:)

5 Neko kao ti - Sara Desen Empty Re: Neko kao ti - Sara Desen Sun 26 Aug 2012, 10:17 pm

Somerhalder's bitch

Somerhalder's bitch
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Elijah♥ wrote:Procitala.
Obicna knjiga. Nista posebno. U poredjenju sa 'Samo slusaj' isto od Sare Desen (zbog te knjige sam i kupila 'Neko kao ti') ova knjiga je 0.

slažem se,'Samo slušaj' je 100 puta bolja

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» "Samo slusaj"-Sara Desen

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum