Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

02. Brave New World

+29
LostInWonderland
Anette
Blexy Vampire
TheVampOne
Bite_me_Damon
Tasha'94
snow white
LoveSucks
daray
Elena Gilbert
Twin.flames
Stefy
Neyra
*TheCraziestOne*
Damons'Girl*
Katherine Pierce
Ilae90
Love's bite
Fire Bomb*93
chocolateChanel.
DEstiny :3
Zla_Sam
Endzi
Mrs.Somerhalder
Nika Kći Zevsova ~
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
pendragons
Em (:
Delena ♥
33 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 2 of 5]

2602. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Sun 29 Aug 2010, 11:44 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Moguce da se setila Shocked

http://destinedtobe.tumblr.com/

2702. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Mon 30 Aug 2010, 12:05 am

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Hahahaha kako mi nije palo napamet da se Caroline svega setila Razz To je vrlo moguce objasnjenje i jedino logicno.Ja sam primetila da je decacima Bonnie uglavnom cool

2802. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Mon 30 Aug 2010, 12:16 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Kako je mogla da se seti? o.O xD
Glupa nesreća xD
msm, ako se setila. xD

2902. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Mon 30 Aug 2010, 12:18 am

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Nika Kći Zevsova~ wrote:Kako je mogla da se seti? o.O xD
Glupa nesreća xD
msm, ako se setila. xD

Pa udarila je glavom o pod ,pa joj se sve vratila.Nista drugo nije logicno.Da postane neko bice...?Nema objasnjenje za to,a da jeste zasto bi Damon smatrao to kao opasnost,a Elena i Stefan ne.E kad K I J to zakuvaju onda zakuvaju XD

3002. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Mon 30 Aug 2010, 10:11 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Damon ju je kompelovao. Nema sanse da se seca.

Mozda je videla Tylera (oci) u kolima, ne mogu da se setim da li je sedela do njega... Ili je nesto naknadno saznala, u drugoj sezoni. Smile

3102. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Mon 30 Aug 2010, 11:38 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ko će to znati... videćemo xD

3202. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Mon 30 Aug 2010, 3:49 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

To ti je VD.Nikad nisi siguran XD Ili se Caroline setila ili je neko cudno bice.Ima li jos mogucnosti?

3302. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Mon 30 Aug 2010, 10:39 pm

Ilae90

Ilae90
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ja sam na nekom sajtu chitao vishe stvari:

Spoiler:

I, takodje pishe valjda po knjizi:

Spoiler:

Ali, ko zna... Ostaje da vidimo! xD Btw. nisam chitao knjige i ne znam kako sve ovo izgleda tamo...

3402. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Mon 30 Aug 2010, 10:47 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Ilae90 wrote:
Spoiler:

Like. ^^ Ona i Tyler su mi cak i bolji par od T&B. <3

3502. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Mon 30 Aug 2010, 11:08 pm

Delena ♥

Delena ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Znači ipak sam bila u pravu. ^^
One glasine o Caroline su bile tačne. Very Happy

https://www.facebook.com/jocovic.marina

3602. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Tue 31 Aug 2010, 2:46 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Meni se to ne sviđa... O.o

3702. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Tue 31 Aug 2010, 7:43 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

ni meniii Sad B&T i C&M Smile <3

3802. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Wed 01 Sep 2010, 9:01 am

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Bonnie-zadavit cu je
Katherine i Damon-forever

3902. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Wed 01 Sep 2010, 12:50 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

♥️qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥️ wrote:
Ilae90 wrote:
Spoiler:

Like. ^^ Ona i Tyler su mi cak i bolji par od T&B. <3

ja sam vise za to da ostane sa Mattom ali vidim da ipak nece biti tako Sad ...

anyway,bice zanimljivo ali se bojim da je na kraju ne ubiju Rolling Eyes Evil or Very Mad

http://destinedtobe.tumblr.com/

4002. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Thu 02 Sep 2010, 9:19 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

ja sam ipak za T&B

Nece je ubiti

4102. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Sat 04 Sep 2010, 3:25 pm

Damons'Girl*

Damons'Girl*
First Bite
First Bite

Ova Bonnie je stvarno debilna. WTF? Stalno glumi ludilo i naravno iskaljuje bes na Damonu -.- Uvek on nardlja pfffffffff

http://twitter.com/TaRaNS95

4202. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Sat 04 Sep 2010, 3:33 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Pa ipak mora da plati za sve ljude sto je ubio XD Nije on bas nevin

4302. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Sun 05 Sep 2010, 12:11 pm

*TheCraziestOne*

*TheCraziestOne*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Endzi wrote:
Nika Kći Zevsova~ wrote:Mene zanima šta se dešava sa Caroline, što se ponaša čudno, i što je ovi brane o.O

Bonnie bre ima pms, ili tako nešto xD -.-

Ahahah PMS 45454

I mene zanima sta se desava sa Caroline O.o Karneval.jao negde sam procitala da ce se neko nabacivati Bonnie na karnevalu,valjda,ali nisam sigurna

Ahahahahha!PMS???xDD OMFG umireeeeem!xDDD
I mene!
Ma ja sam se vec dovoljno razocarala u Bonnie!:/

4402. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Wed 08 Sep 2010, 10:25 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Od kad sam procitala ono u spoileru skroz sam za T&C (iako mi je zao Matta). ♥ Njih dvoje su imali vise zajednickih scena od T&B.
I bili bi tipican americki par, navijacica i fudbaler. ^^

~Ot

Bas me zanima sta je to sa Caroline. Vrlo je moguce da je videla sta se dogadja sa Tylerom, sedela je na suvozacevom mestu...

02. Brave New World - Page 2 28u660w

02. Brave New World - Page 2 Eritfm

4502. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Thu 09 Sep 2010, 9:21 am

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Caroline neko 'bice'?
vi to ozbiljno?
nesto se ne slazem bas s tim.
ajd sad svi..

http://twitter.com/MayaError

4602. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Fri 10 Sep 2010, 10:30 am

Delena ♥

Delena ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Editovan prvi post.
Dodat promo link.

https://www.facebook.com/jocovic.marina

4702. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Fri 10 Sep 2010, 6:41 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Spoiler:

Bonnie mi ide na nerve,ona uvijek ide protiv jadnoga Damona,samos e pravi vazna jer je veštica,a sama Piper iz Cari bi je pobedila lahko xD

Caroline mi je uvijek bila natipaticna,ali kako se epizode nizaju sve mi je draza.

4802. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Fri 10 Sep 2010, 7:02 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ma ja ne mogu da podnesem Bonnie.

A msm da je delom ne podnosim ne zbog toga što se kurči kao veštica, već zbog toga što je potencijalna pretnja Deleni Razz

4902. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Fri 10 Sep 2010, 7:06 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Spoiler:

Shocked

5002. Brave New World - Page 2 Empty Re: 02. Brave New World Fri 10 Sep 2010, 9:15 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Preptostavljam da ce Bonnie da pobesni,jer ce Damon reci da hoce da ubije Caroline. Rolling Eyes Koliko puta je on rekao to nekome i nista nije uradio povodom toga

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum