Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

02. Brave New World

+29
LostInWonderland
Anette
Blexy Vampire
TheVampOne
Bite_me_Damon
Tasha'94
snow white
LoveSucks
daray
Elena Gilbert
Twin.flames
Stefy
Neyra
*TheCraziestOne*
Damons'Girl*
Katherine Pierce
Ilae90
Love's bite
Fire Bomb*93
chocolateChanel.
DEstiny :3
Zla_Sam
Endzi
Mrs.Somerhalder
Nika Kći Zevsova ~
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
pendragons
Em (:
Delena ♥
33 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Message [Page 5 of 5]

10102. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Mon 20 Sep 2010, 7:45 pm

Love's bite

Love's bite
Invited in
Invited in

Odlicna epizoda!Candice je savrsheno odradila sve,Caroline kao vampir-prepredobro!Najbolje su bile njene scene sa Stefanom i Matteom,i ona sa Damonom,kraljica!
Premalo Damona za moj ukus ali scena sa Elenom je bila predobra,obozavam kako je ona samo stala,bez straha,jer je bila sigurna da je Damon nece povrediti.
Jeremy i Damon su extra,kao i polugoli Lockwoodovi xD.
Da ne beshe one poslednje scene rekla bih da je Stelena bila skoro ok,ali na kraju su unishtili -.-
Neshto mi je bez veze da Stefan i Damon nemaju pojma o vukodlacima al' ajde.Katherine je nedostajala,a Bonnie sniper uuugghhhh Kako me nervira!
Sve u svemu bash mi se svidelo,ali nije bash doraslo mojim ochekivanjima posle onakve prve epizode.

10202. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Mon 20 Sep 2010, 8:15 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Dakle, skoro svi se slažemo da je Bonnie retard. Ah. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

10302. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Mon 20 Sep 2010, 8:17 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ahh

da je barem samo rtd,-.-

http://horizoninblack.tumblr.com

10402. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Thu 23 Sep 2010, 5:36 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Dakle, počinjem da gledam. Stavljaću pauzu nakon svakog bitnog dela da prokomentarišem ovde u postu Very Happy

Idemo (:

Kaako je dobra ova scena kad Caroline pije krv, pa joj se zgadi, ali ne može da odoli, pa krene i onako kaao životinja napadne onu kesu. Wow.

Jeremija su ošišali malo! Svaka čast hahaha Razz It was about time xD

Evo, Stefan me već nervira. Ima taj neki Damonast stav koji ne ide uz njega (ovo kad priča sa Elenom, dok mu ona govori da će se voziti na ringišpilu kao normalni srednjoškolci).

Omajgaaaaaaaaa Tajler i Mejsonnn *drools* Kaaako je Tajler zgodan. Omfg. I lep. I Mejson isto. Ju. O.o

Kako je Matt dobar ♥️ Jadna Caroline, sva je zbunjena. :/

Ahahahahah, Damon kralj. ♥️ Explode scena hahahah xD

Uf onaj lik Carter što muva Bonnie deluje slatko Very Happy Što ne znači da me Bonnie ne nervira svojom pojavom xD

Damon: Jeremyyyyyy! So good to see you alive. ♥️

AHHAHAHAHAHAHAH KRALJINA!!! obožavam ga!!

Tyler: Alright, he's a champ, who wants to go next?
Damon: Stefan wants to go!

HAHAHAHAHAHAHAHA jao bože ♥️ hahahahahah

Bio je kul ovaj deo kad Stefan i Mason obaraju ruke Very Happy

Ubacuju Stefanu Damonove rečenice -.-

Okej, prekul PREKUL SCENA između Caroline i Damona! Caroline je tako kul!! ♥️ aaa oduševljava me! You suck! SJAJNA JE.

O bože Stefan koji udara štand -.- kako je bzvz.

UMRLA SAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na ovu scenu kada Damon krene da ubije Caroline i Elena se ispreči Sad omgggggggggggggggggggggggggggggg ♥️ ♥️ ♥️ vrištim sad onako, skičimmm, aaaa koliko je voliiiiiiii!!!!!!!!!!

Jao, sviđaju mi se Caroline i Stefan kao pojam. Kao... par. Sviđaju mi se nekako. Sviđa mi se kako je on teši i to. Very Happy

NEKO TREBA DA SPUCA OVU BONNIE. -.-
Bonnie: Why did you stop me?
Elena: Because this isn't us.

Misliš, Because you love him? HAHAHAHHAAHHHA ♥️

Opaaa, sviđa mi se ovo Damon/Jeremy Smile Nice!

Omggg, Matt i Caroline! ♥️ aaa divan jeee mica (((:

Bljak, proser malo Stefan i Elena, ae, nije dugo bio Razz hahahah
xD

Okej, kraj epizode.

I zaključak? Par jako dobrih scena, ugl Damon Razz ali ništa posebno. Jedva čekam večeras sledeću (:

10502. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Thu 23 Sep 2010, 10:15 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Tyler: Alright, he's a champ, who wants to go next?
Damon: Stefan wants to go!

HAHAHAHAHAHAHAHA jao bože ♥️ hahahahahah

^^ <3
A posle se "razocarao" kad je Stefan izgubio. xD I love you

10602. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Sat 25 Sep 2010, 5:41 pm

Tasha'94

Tasha'94
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Epizoda je GENIJALNA!!!
Caroline mi je od pocetka super, ali mi je sada kao vampir jos bolja!!!:DD
Najbolja scena je kad kaze Damonu: U suck. Very Happy
Jeremy je kraljina. :DD
Mason i Tyler su super hot. :DDD
A Bonnie je super idiot. xD

10702. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Sun 26 Sep 2010, 10:16 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Tasha'94 wrote:
A Bonnie je super idiot. xD

hahah

da bas, super idiot (:

http://horizoninblack.tumblr.com

10802. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Fri 17 Dec 2010, 1:13 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Kako je Taylor hot alo sta je ono xD

10902. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Thu 23 Dec 2010, 6:22 pm

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Odlicna epizoda ^^
Caroline je vampiiir <33333
To mi je najdrazee *_*
I onaj kraj kad Stefan poleti sa Elenom, podseca me kao kad Superman leti sa onom svojom XD ahaha....
A Bonnie -.- Bas mi je zao Damona :/

11002. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Sat 25 Dec 2010, 3:59 pm

Blexy Vampire

Blexy Vampire
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Strava epizoda, konacno malo vise Tylera! Kako je hot bez majice!<3<3<3
A Caroline mi se vise svidja kao vampirusa, nekako sam je vise zavolela otkako se pretvorila. I naravno Elena i Stefan mice, kako je bila slatka zadnja scena na panorami!
34556

11102. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Tue 18 Jan 2011, 7:55 pm

Anette

Anette
Dear Diary ...
Dear Diary ...

A..predobra je epizoda...bilo mi je super kada je Caroline hodala po bolnici i nasla onu krv...jbt pije je kao sok O.o na slamčicu xDDD
Epic je bilo Very Happy
I ono: "I don't know the function of this..but it's awesome," ili tako nešto kada je naterala onu bolničarku da zaboravi xD

Ali je bila taaaaakoooo lepa kada je našla Damona i govorila mu ono kako je manipulirao i sve to..aa.. Very Happy

A kasnije mi je bilo žao jer ona ipak nije htela da postane to što je postala...kada je ubila onog jadnog čoveka - ni kriv ni dužan naleteo i na Tylera i na Caroline XD

Aaa...kako je Bonnie kučka -....-" uvek kada se nešto desi sve svaljuje na druge i ostavlja prijatelje...pomalo mi nedostaje Bonnie iz knjiga...
Kada je mučila Damona....aooo..kako bi je nagrdio onaj Damon iz knjiga xDD
Bila je baš odvratna prema njemu - on nije ništa bio kriv -.-

http://www.iansbalkan.com

11202. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Tue 16 Aug 2011, 9:17 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Joooj, Bonie, jeste da je volim, ali je preterala.
Nije Damon kriv, Caroline je, on joj je smao spasio zivot, a to sto je Katherine uradila nije bilo fer.

11302. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Sat 17 Sep 2011, 11:03 am

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Caroline je postala vampir....ma znala sam...ali brzo se uživjela u ulogu...
Malo mi je žao zbog Bonnie .. Caroline je ubila onog dečka koji joj se sviđao..
Ovaj Taylerov stric je dosta jak...Glupo je ešto je Damon poslao onog crnog da se kači sa Taylorom...radi toga je i mrtav...
Drago mi je da nisu ubili Caroline...
i na kraju scena Stelena...ma odlično je ono na kraju....
inače epka je bila osrednja..

11402. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Sat 17 Dec 2011, 8:09 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Carolineeee! °_° Very Happy
Isto predobra epizoda Very Happy

11502. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Tue 24 Jul 2012, 5:32 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

kolko mi je žao što je Caroline morala sama da prodje kroz onaj početak, što nije znala šta se dešava, zašto i kako.

Tyler bez majice. JUST LET ME TOUCH YOU.

jao srce mi se cepalo zbog Matta kad se Caroline privikavala na preobražaj. njemu je ubedljivo najgore od svih njih.

prosto obožavam Damon/Jeremy dinamiku od finala, pa u prvih par epizoda druge sezone. posle su ih naravno zapostavili što je šteta jer mogu da budu epic bromance.

Stefan koji zajebava Damona za Tylera i Masona haha jedan od retkih trenutaka kada me je Stefan nasmejao.

Caroline being a bamf when telling Damon he sucks. Cerek

i kada Damon kaže da je samo pitanje vremena pre nego što Caroline umre. bože koliko nije bio u pravu i koliko Caroline sad osvežava seriju. pa se Elena postavi ispred nje kada Damon pokuša da je ubije. she was so fierce.

e da, ovde sam već zvanično postala protiv Bonnie i to se i sad ne menja. kako je zgadjeno gledala Caroline. ako može da poštuje Stefana koji joj nije NIŠTA u životu, može i jebeno da ne bude odvratna prema najboljoj drugarici.

čuvena Steroline scena u kupatilu. njihovo prijateljstvo obožavam bukvalno. i žao mi je što ga nismo imali u 3.sezoni dok je Stefan bio u Ripper fazi jer mislim da bi caroline mogla da ga spasi kao što je on nju. čekam ih u 4.sezoni. mada isključivo kao prijatelje.

prosto mi je neverovatno što je Bonnie okrivila Damona za to što je Caroline ubila nekog levog lika i što je postala vampir. ono kapiram da mora nekog da krivi al to ne znači da treba da se bahati na svakom koraku. moćna si veštica, ok, kapiramo, sada odjebi.

Maroline scena na kraju. literaly sobbing. Mattova ljubavna izjava, njihov poljubac, zagrljaj, kako se Caroline iskontrolisala. it's like falling in love in them all over again with every scene. jeste da mi je Klaroline sada glavni Caroline ship, al tako želim da Maroline nekako bude endgame. on je najbolje poznaje, najviše joj odgovara i najviše je zaslužuje.


11602. Brave New World - Page 5 Empty Re: 02. Brave New World Wed 25 Jul 2012, 9:50 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

U ovoj epizodi sam bukvalno vristala za Caroline. Bila je sama u transformaciji. Nije imala pojma sta je snaslo. Bila je zbunjena i sama. Da sam ja na njenom mestu, ne znam kako bih se snasla. Tad sam znala da je to pocetak kraja njene veze s Mattom.
Kad se spremala da izadje iz bolnice sam se dobro ismejala. Prvo, kad je kompelovala sestru, pa onda kad je Damona like a boss gurnula i rekla: ''You suck.'' Go Team Barbie! Very Happy
I posle kad je napala onog lika. Pocela sam bila da strepim da joj se nesto nece desiti, pogotovo kad se Damon pojavio i hteo da je ubije. U tom trenutku je meni doslo da ubijem Damona. Kao da ona ne zasluzuje da zivi. Kao da je zaboravio sta su on i njegov brat radili kao novajlije. Ali na svu srecu, pojavili su se Stefan i Elena. Odusevila sam se Eleninom: ''Damon, she's my friend.'' izjavom. Like a boss. Bravo Elena! <3

A Bonnie mi je blagoreceno presrala! Kakva je ona to drugarica? Skroz sam bila popizdela! Umesto da bude tu za nju, ona se zgadila. Bonnie, sram te bilo!
I jos Damona krivi za sve. Tipicno.

Steroline scena. <3 Kako su samo divni. I Stefan je tesi. Aww.. Iako ja inace Stefana ne volim, obozavam njegovo prijateljstvo sa Caroline. srce

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum