Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Elena & Katherine

+32
Spirit Crusher
¿coka?
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
<3 Originals <3
♥_Vampire_in_love_♥
Little J
ikicaD&E
Mαяi♥
RebelleFleur.
Starlight
Bite_me_Damon
Angel From Hell
Warrior Princess
Nika Kći Zevsova ~
Elena Gilbert
daray
Endzi
eatmyfeelings
Em (:
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Fire Bomb*93
.Samantha.Jones.
snow white
DEstiny :3
chocolateChanel.
Mrs.Somerhalder
Love's bite
Rock Princess
Zla_Sam
pendragons
36 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Mon 07 Feb 2011, 8:40 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Kaya wrote:kako bi to bilo kul. pocinje epizoda, jutarnja kafica, njih 2 ogovaraju Stefana i Damona xDDD

hahahahhaha, ono

'Joj kako je Stefan kad kad dosadan sa svom tom vegeterijanskom stvari'
'Dragi Boze, koliko Damon ubije ljudi u sedmici'

iako od toga nema nista, al ono xD

http://horizoninblack.tumblr.com

52Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Mon 07 Feb 2011, 10:34 am

ikicaD&E

ikicaD&E
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

ja imam neku ludu ideju da ce mozda na kraju Kath ipak da zastiti Elenu,ipak su familija Very Happy

53Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Mon 07 Feb 2011, 1:28 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

ikicaD&amp;E wrote:ja imam neku ludu ideju da ce mozda na kraju Kath ipak da zastiti Elenu,ipak su familija Very Happy

Sa njima se nikad ne zna, sve je moguce, a i mislim da bi bilo jako dobro odradjena scena.^^

http://littlejhunter.blogspot.com/

54Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Mon 07 Feb 2011, 1:36 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

da bilo bi extra..
a i to na kavi xD..haha..

55Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Mon 07 Feb 2011, 4:52 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Little J wrote:
ikicaD&E wrote:ja imam neku ludu ideju da ce mozda na kraju Kath ipak da zastiti Elenu,ipak su familija Very Happy

Sa njima se nikad ne zna, sve je moguce, a i mislim da bi bilo jako dobro odradjena scena.^^

ja bih, iskreno, to volela Very Happy

56Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Mon 07 Feb 2011, 5:51 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

ikicaD&amp;E wrote:ja imam neku ludu ideju da ce mozda na kraju Kath ipak da zastiti Elenu,ipak su familija Very Happy
Imeni je to proslo nekoliko puta kroz glavu ali mi je delovalo kao sto kazes LUDO tako da nisam prihvatila tu mogucnost...
ali ko zna...ja mislim da ako ikada umre xD umrece stiteci je, ili u pokusaju da je ubije Razz ili mozda za stefana...Razz

57Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Mon 07 Feb 2011, 6:00 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Ja nekako mislim da ce Kat uciniti sve da bi spasila svoju kozu,cak iako to znaci da ce Elena morati da plati cenu.Volela bi da moja teorija nije tacna,ali ne mogu sad svi postati dobri. Neutral

58Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Fri 04 Mar 2011, 1:32 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Elena & Katherine  - Page 3 Tumblr_lfydx4shAc1qfyk0eo1_500

Meni je i dalje krivo što ovo nisu više razvili. :O
Baš sam pomislila, ponavljam se, vrv, kako bi bilo dobro da su stvarno tako povezane. *.* To mi je premoćna ideja.
Neprežaljeno. xD

Zamislite samo šta bi sve moglo da se desi u tom slučaju. Very Happy

59Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Fri 04 Mar 2011, 9:01 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

e da. mogli su malo vise da bace akcenat na tu temu.

60Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Fri 04 Mar 2011, 11:33 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

meni se ovako bas svidja xD Tako iste a taaaaaaaako razlicite Smile jbg ne mogu se svi sa svima voleti Smile

61Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Sat 05 Mar 2011, 1:04 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Prasvidžeon ♥️ wrote:
Elena & Katherine  - Page 3 Tumblr_lfydx4shAc1qfyk0eo1_500

Meni je i dalje krivo što ovo nisu više razvili. :O
Baš sam pomislila, ponavljam se, vrv, kako bi bilo dobro da su stvarno tako povezane. *.* To mi je premoćna ideja.
Neprežaljeno. xD

Zamislite samo šta bi sve moglo da se desi u tom slučaju. Very Happy

Da, kao onaj njihov razgovor u grobnici, jako dobar deo. ^-^

http://littlejhunter.blogspot.com/

62Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Sat 05 Mar 2011, 4:03 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

volela bih da bude vise takvih razgovora izmedju njih 2. ne govorim sad o nekim bonding momentima, vec prosto o njihovim zajednickim scenama.

63Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Sun 06 Mar 2011, 12:14 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Mnogo su dobre bile u poslednjoj Very Happy Kako je samo Kata spasila Elenu srce

64Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Wed 17 Aug 2011, 2:23 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Meni su one slicne, sebicne obe, i po tako nekim osobinama, ali su skroz razlicite.
Mrze se i to mi se jako svidja.
Ja iskreno vise volim Katherine.

65Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Wed 17 Aug 2011, 5:08 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Prasvidžeon ♥️ wrote:
Elena & Katherine  - Page 3 Tumblr_lfydx4shAc1qfyk0eo1_500

Meni je i dalje krivo što ovo nisu više razvili. :O
Baš sam pomislila, ponavljam se, vrv, kako bi bilo dobro da su stvarno tako povezane. *.* To mi je premoćna ideja.
Neprežaljeno. xD

Zamislite samo šta bi sve moglo da se desi u tom slučaju. Very Happy

Da, to bi bilo tako super!!!
Velika steta sto su to pokvarili.

Bile su mi super u grobnici, skoro drugarice.

66Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Thu 22 Sep 2011, 12:11 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

u knjizi one nisu identične i to me zbunjuje...
koma mi ih je gledat istovremenu ..

67Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Sun 11 Dec 2011, 7:26 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Uh, bice zanimljivooo Very Happy
Elena ce je sigurno napasti, a Katherine mozda takodje, ali na drugi nacin Twisted Evil

68Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Sun 01 Jan 2012, 10:40 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Dvojnice,a tako razlicite.
Kath je bitch i zeli da bude sve po njenom. Ali je jako zanimljiva i kul kao i njena proslost. A Elena mi je skroz obicna. I ne znam koja je bolja za Stefa. Mislim da ga Elena vise zasuzuje, ali ako dodje do Delena, onda cu biti za Steferine.
Kath i Elena se mrze,ali opet,ako jedna umre i druga ce i moraju medjusobno da se stite.

http://www.photoshop-tn.com/

69Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Mon 02 Jan 2012, 3:59 pm

Ket ♥

Ket ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...


zelim vise scena sa njih dve
kad se sastave uvek bude neka frka xD

70Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Fri 06 Jan 2012, 1:28 pm

Nikola4FG


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

borba za stefana....

71Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Fri 06 Jan 2012, 3:06 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ne bi se bunila da imaju neku zajedničku scenu xD

72Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Sat 07 Jan 2012, 12:17 pm

*Jelna*

*Jelna*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ma dobre suu.. Very Happy

73Elena & Katherine  - Page 3 Empty Re: Elena & Katherine Wed 15 Feb 2012, 4:23 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

idu mi nekako zajedno

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum