Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Elena & Katherine

+32
Spirit Crusher
¿coka?
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
<3 Originals <3
♥_Vampire_in_love_♥
Little J
ikicaD&E
Mαяi♥
RebelleFleur.
Starlight
Bite_me_Damon
Angel From Hell
Warrior Princess
Nika Kći Zevsova ~
Elena Gilbert
daray
Endzi
eatmyfeelings
Em (:
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Fire Bomb*93
.Samantha.Jones.
snow white
DEstiny :3
chocolateChanel.
Mrs.Somerhalder
Love's bite
Rock Princess
Zla_Sam
pendragons
36 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

26Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Mon 04 Oct 2010, 6:37 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Sad sam baš htela da kažem da me susret razočarao... nekako sam u pozadini mozga želela scenu fazon: Katherine zalepi negde Elenu za zid i maltretira je i onda dođe Damon Razz ♥️

27Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Fri 29 Oct 2010, 9:23 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Elena & Katherine  - Page 2 Tumblr_lb166nKxpN1qct5jho1_r1_500

Kad je ovo bilo.
Ja sam :O

Taman sam se ponadala, a bilo bi taaaako kul,
da to nije bio samo spell.

Da su i inače povezane tako.
TO JE tako dobra fora.
Onda bi tek bilo mučenje ubiti Katu.
Čoveče, zamislite Shocked

Tako da me je mrvicu, hah, razočaralo, što je to kratkoročno bilo.
Tek onda bi bilo misterije oko doppelgangera i svega toga.

28Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Fri 29 Oct 2010, 6:53 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Damonova faca. ^^

Super su se setili, bas je dobra fora. Smile Mada slazem se, steta sto je kratkorocno. Twisted Evil

29Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Fri 29 Oct 2010, 8:43 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Jao, mislimo isto Lidija, potpuno.

Ali možda Julie i Kevin nisu mogli smisliti genijalan način da je ubiju a da ne povrede Elenu. Mada, jbt evo meni već pada na pamet nešto: do finala sezone da se vuku, a za to vreme Bonnie postaje normalna prema njima, na niihovoj strani i što je još bitnije, jakojako moćna veštica. I onda okupe se svi, smisle plan kako da je namame opet, i Bonnie izvede neki hokus pokus Very Happy

30Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sun 31 Oct 2010, 8:05 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Nika Kći Zevsova~ wrote:Elena & Katherine  - Page 2 Tumblr_lb166nKxpN1qct5jho1_r1_500

Kad je ovo bilo.
Ja sam :O

Taman sam se ponadala, a bilo bi taaaako kul,
da to nije bio samo spell.

Da su i inače povezane tako.
TO JE tako dobra fora.
Onda bi tek bilo mučenje ubiti Katu.
Čoveče, zamislite Shocked

Tako da me je mrvicu, hah, razočaralo, što je to kratkoročno bilo.
Tek onda bi bilo misterije oko doppelgangera i svega toga.

na taj sam dio odlijepila, al totalno i i ja sam mislila da su i tako povezane, al opet nisu

msm da bi to bila jos vec msiterija (:

http://horizoninblack.tumblr.com

31Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sun 31 Oct 2010, 10:44 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Nihova povezanost je najjaca fora 7. epizode.
Bas je bio WOW momenat. *.*

32Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Mon 01 Nov 2010, 1:38 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

TOTALNO se slažem Very Happy

33Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Fri 05 Nov 2010, 1:11 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Ok, ispravite me ako gresim jer mi nista nije jasno. ^^

Doppelganger se moze prevesti kao dvojnik, tj. u ovom slucaju dvojnica. Smile
Rekli su: "Katherine was the first Petrova doppelganger." I Elena je "doppelganger", sto znaci da je postojala devojka koja je... original (da tako kazem Laughing).
Jel da? Smile

E sad, ta dvojnica mora da se zrtvuje kako bi se kletva unistila (iako i dalje ne kapiram o cemu se radi s tim mesecevim kamenom ^^). Pretpostavljam da ona ne mora da bude covek. Katherine je vec bila vampir u vreme kad su je jurili (pa je iscenirala svoju smrt). Mozda zbog toga nije ubila Elenu do sad. Mozda jedna od njih dve mora da umre. Neutral

34Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Fri 05 Nov 2010, 5:35 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

na kraju ce to probably biti Kat, mada iskreno, ja ne bi voljela ni da jedna, ni da druga umre, Elena nece sigurno, msm, nece nestati, mada mozda isceniraju nesto kao da Elenu ubiju, ali ona zapravo postane vampir Smile)


i i dalje mi nije jasno kako su povezane, al nikako, jer onaj vamp je rekao da je s Katherine zavrsila njena loza, znaci ima nesto drugo, moguce da je original cura imala dvije kcerke ili sta vec, za jendu se nije znalo i bla bla


i mene buni za sta ce im Moonstone

http://horizoninblack.tumblr.com

35Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sat 06 Nov 2010, 1:58 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Da, Elena je Katerinina dvojnica, a Katerina je nečija isto dvojnica, od Originala xD

Moonstone skida neku kletvu, msm sa krvlju dvojnice, ali nzm kako i koju -.-

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

36Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sat 06 Nov 2010, 2:00 pm

eatmyfeelings

eatmyfeelings
First Bite
First Bite

By the end of the season Nina Dobrev will play everyone! xD

http://www.twitter.com/NinaDobrevSRB

37Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sat 06 Nov 2010, 2:06 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Hahahahaha xD
Baš :DDD

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

38Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sat 06 Nov 2010, 2:07 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Dosta posla...Svaka cast Nina! he

39Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Fri 12 Nov 2010, 11:14 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

U 9. epizodi su njihove scene bile najbolje. *.*
Imaju njih dve nesto zajednicko to nesto hm .. sto bi Katica rekla 'Petrova fire'. xD
Drago mi je sto joj je Elena poverovala,jer ovo je prvi put da je ona bila iskrena. xD

40Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Fri 12 Nov 2010, 11:26 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

scene iz ove epizode su im bile fantasticne ^^ drago mi je sto joj je Elena povjerovala i sto je Kat bila iskrena, ali bilo mi je zao Kat :/


Nina je extra odigrala (:

http://horizoninblack.tumblr.com

41Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sat 13 Nov 2010, 2:08 pm

Angel From Hell

Angel From Hell
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

.BRo Love. <3 wrote:U 9. epizodi su njihove scene bile najbolje. *.*
Imaju njih dve nesto zajednicko to nesto hm .. sto bi Katica rekla 'Petrova fire'. xD
Drago mi je sto joj je Elena poverovala,jer ovo je prvi put da je ona bila iskrena. xD
Slažem se skroz! Very Happy

I da dodam da je Nina extra odglumela u toj epizodi. ^^

42Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Tue 14 Dec 2010, 10:48 am

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Mrs.Somerhalder wrote:Mogu da zamislim njihov prvi susret.
Katherine je kruzi oko Elene sa onim njenim osmehom u fazonu 'Ti si dakle Elena'.
A Elena malo u frci,ali onako besna..
Aa jedva cekam!

zelim da elena isprasi tu fuficu! xD

43Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Tue 14 Dec 2010, 10:22 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja bi volela da se Elena i Katherine zgotive! xD
pa da njih 2, Damon i Stefan cine paklenu cetvorku. potpuno mi je jasno da od toga nece biti nist,a al ono Smile

44Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Tue 14 Dec 2010, 10:28 pm

RebelleFleur.

RebelleFleur.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Kaya wrote:ja bi volela da se Elena i Katherine zgotive! xD
pa da njih 2, Damon i Stefan cine paklenu cetvorku. potpuno mi je jasno da od toga nece biti nist,a al ono Smile

Oduvek mastam o boldiranom delu recenice. Od Ketrininog pojavljivanja. Cool

45Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Tue 14 Dec 2010, 10:52 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

kako bi to bilo kul. pocinje epizoda, jutarnja kafica, njih 2 ogovaraju Stefana i Damona xDDD

46Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sat 18 Dec 2010, 10:55 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ne ne bi bilo kul -.-

47Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sun 19 Dec 2010, 10:21 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

svako ima svoje misljenje ^_^

48Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sun 19 Dec 2010, 10:59 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Kaya wrote:kako bi to bilo kul. pocinje epizoda, jutarnja kafica, njih 2 ogovaraju Stefana i Damona xDDD

hahhaa to bi bilo najjace XD Mozda bi i mogle da se zgotive da obe nisu zaljubljene u Stefana i da Katherine ne zeli da nasumicno ubija ljude

49Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sat 05 Feb 2011, 5:05 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Endzi wrote:
Kaya wrote:kako bi to bilo kul. pocinje epizoda, jutarnja kafica, njih 2 ogovaraju Stefana i Damona xDDD

hahhaa to bi bilo najjace XD Mozda bi i mogle da se zgotive da obe nisu zaljubljene u Stefana i da Katherine ne zeli da nasumicno ubija ljude
Hahahah pa dobra je ideja,zanimljiva xD ali nece biti toga niti iceg slicno tome zbog razloga koje je endzi navela....
Ne znam da li ce ona ikada oko necega da se sloze...toliko su drugacije... Shocked

50Elena & Katherine  - Page 2 Empty Re: Elena & Katherine Sun 06 Feb 2011, 9:12 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

pa ako mogu Stefan i Damon da se sloze, mogu i nji 2 Razz ^_^

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum