Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Katherine

+46
Ket ♥
the child of vamire
LadyNina
discobaby
Rose ♥
¿coka?
♥ DelenaDiaries ♥
David
White Unicorn
uckvondy
fearless.
Little.Star.On.The.Sky
♥_Vampire_in_love_♥
Lidija
ikicaD&E
Mαяi♥
chocolateChanel.
Little J
TheVampOne
Dr. John Watson
Fire Bomb*93
Dark side of the moon
<3 Originals <3
Starlight
Aimee Liam
Warrior Princess
Angel From Hell
Elena Gilbert
daray
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Endzi
.Samantha.Jones.
Nika Kći Zevsova ~
snow white
twimsy
Em (:
dancica
Mrs.Somerhalder
DEstiny :3
Zla_Sam
Love's bite
Damons'Girl*
Twin.flames
pendragons
50 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 4 of 9]

76Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 04 Dec 2010, 5:04 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

U spoileru su one seksi scene. xD

Stefan & Katherine - Page 4 Tumblr_lau1rq8Mff1qak3i2

Stefan & Katherine - Page 4 Tumblr_l8jrraMcIp1qablhto1_500

Stefan & Katherine - Page 4 Tumblr_lcwmseKZH51qeg2n0o1_500

Spoiler:

77Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 04 Dec 2010, 5:11 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Can't wait full scene! he

78Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 04 Dec 2010, 5:56 pm

Angel From Hell

Angel From Hell
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Uh jedva čekam te scene. Very Happy

Oni su mi savršeni jedno za drugo. *.*

79Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 04 Dec 2010, 6:59 pm

Aimee Liam

Aimee Liam
Dear Diary ...
Dear Diary ...

~Team Delena~ wrote:Can't wait full scene! Stefan & Katherine - Page 4 196467
Uhh, ni ja!

Stefan & Katherine - Page 4 93900

http://aimee-liam.tumblr.com/

80Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 04 Dec 2010, 10:57 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ne mogu da docekam da vidim tu scenu!
kolko hemije izmedju njih dvoje *.*

81Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 05 Dec 2010, 2:07 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Jedva cekam da vidim ovo Smile) Samo nek se njih dvoje pomire i nas puste da uzivamo u Delena scenama xD

82Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 05 Dec 2010, 2:08 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Jelena Somerhalder wrote:Jedva cekam da vidim ovo Smile) Samo nek se njih dvoje pomire i nas puste da uzivamo u Delena scenama xD
Tako je!Ja sam Jeremy-ju zahvalna,jer je on kriv sto je stefan u grobnici. Smile

83Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 05 Dec 2010, 2:15 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks



KAKO DIVAN VIDEO !
I MUZIKA ! Sve njihove scene. ♥
Koliko ja njih volim kao par .. totalno ih shipujem. ♥

84Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 05 Dec 2010, 2:17 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

~Team Delena~ wrote:
Jelena Somerhalder wrote:Jedva cekam da vidim ovo Smile) Samo nek se njih dvoje pomire i nas puste da uzivamo u Delena scenama xD
Tako je!Ja sam Jeremy-ju zahvalna,jer je on kriv sto je stefan u grobnici. Smile

hahah e da znas Smile)) tnx Jer Razz

85Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 05 Dec 2010, 2:21 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Hahah da.Jeremy je postao dosta bolji lik u drugoj sezoni,moram da primetim. Very Happy
Ova cela situacija sa Bonnie i sve ovo sa grobnicom .. good job.
Thanks Jer. Very Happy

86Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 05 Dec 2010, 6:48 pm

Dark side of the moon

Dark side of the moon
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Nadam se da će da se spanđaju.
Nju nekako zaljubljeno gleda,nadam se da nije smislio nešto samo,takođe sam zahvalna Džeremiju dušaa.

87Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Fri 10 Dec 2010, 10:47 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Katherine: It’s stuffy, I’ve been in this dress for days..wanna help me get out of it? C’mon Stefan, don’t be such a grump we’re here together, may as well make the best out of it. You really think Damon is gonna rush to get you out? He’s got what he wants..Elena.

Stefan & Katherine - Page 4 Tumblr_ld7ii7frOy1qdksdzo1_500

Stefan & Katherine - Page 4 Tumblr_ld7iyvv2H11qehuqho1_500

Stefan & Katherine - Page 4 Tumblr_ld7h8eUHAP1qehuqho1_r2_500

Stefan & Katherine - Page 4 Tumblr_ld6ykn1hZg1qdyptgo1_400

ZAŠTO JE TO NARAVNO OPET BIO SAN? -.-
God.



88Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Fri 10 Dec 2010, 12:14 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Nikad nmg nista bolje da smisle...ako vec nije stvarno,ne moraju uvek da stavljaju da je san u pitanju. Uopste nije originalno.

89Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Fri 10 Dec 2010, 3:29 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Zasto uvek nesto dobro mora da bude san? placeem

90Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Fri 10 Dec 2010, 4:29 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Alan Ball je započeo s ovim snovima u True Blood-u.

Od tada svaka *ebena serija ima bar jedan takav san.

Spoiler:

Stefan je prekratko ostao u toj grobnici. Ako time nisu imali namjeru da zbliže S & K .. koja je poenta cjele te priče onda? o.O

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

91Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Fri 10 Dec 2010, 4:46 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Poenta cele te price je da je Stefan svetac i da je on cak usao u grobnicu da bi spasio Eleninog brata iako zna da iz nje ne moze izaci.To je poenta.SVETI STEFAN ebena poenta.
Stefan & Katherine .. mi mozemo samo da sanjamo o tome.Ne moze da dodje Kefan na red pored tako ultra mega kul sexy hot para kao sto su Stelena. -.- Ipak su oni u prvom planu.Zasto? Izgleda da je to rat K & J protiv celog sveta.Niko ne zeli Stelenu al ono .. oni teraju svoje. -.-
Mnogo sam razocarana.Ja sam stvarno bila fan Kefana i stvarno sam zelela to .. i razocarali su me.I to ne da su me razocarali, nego su uzeli tupavu budjavu foru koju su koristili i prosli put. -.- Uzas.Uzas.Uzas.I jos Stefan i Elena se pomirili.AAA ! Povraticu.

92Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Fri 10 Dec 2010, 6:32 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Haha,slazem se. A bas njih dvoje idu zajedno,kao slagalica su. xD

93Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Fri 10 Dec 2010, 10:55 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Zla_Sam wrote:

Stefan je prekratko ostao u toj grobnici. Ako time nisu imali namjeru da zbliže S & K .. koja je poenta cjele te priče onda? o.O

E stvarno mi nije jasno o.o'.
I ja se razočarah,baš su super njih dvoje.A Nina u ulozi Katherine Woow.Mnogo bolje nego Elena.

94Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 11 Dec 2010, 4:52 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Zla_Sam wrote:
Stefan je prekratko ostao u toj grobnici. Ako time nisu imali namjeru da zbliže S & K .. koja je poenta cjele te priče onda? o.O[/font]

e bas tako,niti su uneli neku posrbnu napetost, jer Stefan unutra nije izdrzao ni celu epizodu, niti je bilo nekih bitnih Delena momenata, niti je bilo Stafan & Katherine momenata. producenti nisu nista time postigli. osim naravno sto je Stelena ponovo u akciji. jako, jako lose.

95Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 11 Dec 2010, 5:56 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

96Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 24 Jan 2011, 12:47 pm

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ne znam, opeet mi se menja mišljenje xD
Pa editujem xD

Možda bolje Stelena?! XD
Ne znaam xD
Stefana shipujem i sa Kath i Caro i Elenom xD

https://www.youtube.com/watch?v=mif-tbo7rQQ&feature=related <3



Last edited by TheVampOne on Tue 15 Feb 2011, 8:27 pm; edited 1 time in total

97Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 24 Jan 2011, 5:52 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

I ja sam totalno Kefan fan, kakva Stelena. -.-
Definitivno su jedno za drugo i nadam se da ce biti zajedno. :3
Videi su divni *_*

http://littlejhunter.blogspot.com/

98Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 24 Jan 2011, 6:17 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

A onaj zadnji razlog u prvom postu je pobedio he

99Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 24 Jan 2011, 6:41 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Little J wrote:I ja sam totalno Kefan fan, kakva Stelena. -.-
Definitivno su jedno za drugo i nadam se da ce biti zajedno. :3
Videi su divni *_*
Go Kefan! Twisted Evil

100Stefan & Katherine - Page 4 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 24 Jan 2011, 6:45 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ja i dalje zelim njih.
Kefan always and forever. ♥

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum