Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Katherine

+46
Ket ♥
the child of vamire
LadyNina
discobaby
Rose ♥
¿coka?
♥ DelenaDiaries ♥
David
White Unicorn
uckvondy
fearless.
Little.Star.On.The.Sky
♥_Vampire_in_love_♥
Lidija
ikicaD&E
Mαяi♥
chocolateChanel.
Little J
TheVampOne
Dr. John Watson
Fire Bomb*93
Dark side of the moon
<3 Originals <3
Starlight
Aimee Liam
Warrior Princess
Angel From Hell
Elena Gilbert
daray
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Endzi
.Samantha.Jones.
Nika Kći Zevsova ~
snow white
twimsy
Em (:
dancica
Mrs.Somerhalder
DEstiny :3
Zla_Sam
Love's bite
Damons'Girl*
Twin.flames
pendragons
50 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 7 of 9]

151Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 12 Apr 2011, 8:28 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Wwinner wrote:
Queen Of Shadows wrote:
Wwinner wrote:odlicni gifovii ^^
mene bi bilo seamota na stefovom mestu xD msm ipak ga je zena savladala ahahh Wink

to nije zena to je Katherine :PPP

al je ipak zensko xD
bez uvrede, al stef je slabic Razz

ma ne branim ga...ja njega cak ni ne gotivim....ali Katherine je starija a i ubrizgala mu je vrbenu xD

152Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 12 Apr 2011, 11:19 am

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

♥_Vampire_in_love_♥ wrote:
*____*

Video je predivan! <3
Ja sam bas navijam za njih dvoje..Sve se nadam da ce se Katherine jednom promeniti!

http://twitter.com/MayaError

153Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 12 Apr 2011, 6:21 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

wisxe mi idu damon i katherine Razz

154Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 12 Apr 2011, 6:29 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Queen Of Shadows wrote:
Wwinner wrote:
Queen Of Shadows wrote:
Wwinner wrote:odlicni gifovii ^^
mene bi bilo seamota na stefovom mestu xD msm ipak ga je zena savladala ahahh Wink

to nije zena to je Katherine :PPP

al je ipak zensko xD
bez uvrede, al stef je slabic Razz

ma ne branim ga...ja njega cak ni ne gotivim....ali Katherine je starija a i ubrizgala mu je vrbenu xD

Znam ja to xD
Salim se maloo Wink

155Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Wed 17 Aug 2011, 4:21 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Divan video. srce
Volim ih. srce
Shvatila sam da je Kat volela Stefana kad se vratila 1864. i rekla:
I love you, Stefan. We will be together again. I promise. srce
A mislim i da on i dalje oseca nesto prema njoj.
Kao sto je Kat rekla, zasto je inace sacuvao njenu sliku?
Njoj treba neko dobar ko ce da je voli, a njemu neko opusten kao ona. Suprotnosti se privlace. Very Happy

156Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 22 Sep 2011, 12:02 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

totalna suprotnost... nevjerujem da će bit ponovo zajedno

157Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 12 Nov 2011, 4:12 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Njihova scena *.*
Što je najgore, ona jeste uradila to zbog Stefana. Zato što ga voli i uvek ga je volela. Cerek
Stefan & Katherine - Page 7 Tumblr_lujsb1a3h91r4ddx8o1_500
Stefan & Katherine - Page 7 Tumblr_lujsb1a3h91r4ddx8o2_500

158Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 12 Nov 2011, 5:41 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Stefan konačno počinje da joj se otvara i to je savršeno Cerek želim da ponovo budu zajedno, jer ga ona toliko voli više puta je rizikovala život zbog njega. a i spremno je odabrala njega na kraju i uprkos svemu ona je i dalje tu. a on i dalje oseća nešto prema njoj, uprkos Eleni, uprkos tome što je isključio sva osećanja.

divni su Cerek

159Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 12 Nov 2011, 6:00 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Kaya wrote:Stefan konačno počinje da joj se otvara i to je savršeno Cerek želim da ponovo budu zajedno, jer ga ona toliko voli više puta je rizikovala život zbog njega. a i spremno je odabrala njega na kraju i uprkos svemu ona je i dalje tu. a on i dalje oseća nešto prema njoj, uprkos Eleni, uprkos tome što je isključio sva osećanja.

divni su Cerek

Dadada.
U očima mu se videlo da mu nije svejedno kad mu je rekla da ga je volela.
Cerek

160Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 13 Nov 2011, 1:47 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Jeste da je ova zadnja scena bila prelepa, ali ipak ne bih volela da njih dvoje budu zajedno.

161Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 13 Nov 2011, 7:15 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

ni ja... No

162Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 13 Nov 2011, 8:05 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

'-Maria-' wrote:Jeste da je ova zadnja scena bila prelepa, ali ipak ne bih volela da njih dvoje budu zajedno.
Meni je svejedno jesu li zajedno ili ne,ali verovatno se nece ponovo smuvati.. Razz

163Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 14 Nov 2011, 8:14 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ja njih dvoje obozavam u uvek cu ih obozavati i shipovati. Meni je prosto divno to sto je ona bila sa toliko njih tokom svog zivota, a jedino je Stefana volela stvarno. Rekla je ona "I loved Damon" ali nije to to .. STEFAN JE NJENA LJUDSKOST(kada je rekla za ljudskost "sometimes I let it in" pogledala je u njega <3), kao sto je Elena Damonova. <3 Kad se setim samo one scene kad joj je Stefan rekao da je voli koliko ju je to pogodilo i koliko joj je znacilo. I kada je dosla, dok je on lezao mrtav ili sta je vec bio "We'll be together again Stefan. I promise." Tada je niko nije video, ni pred kime nije imala da se pretvara i opet je rekla sve to .. njena osecanja su oduvek bila iskrena. :') I takodje mi je predivno sto nikada nije odustala. Iako je videla da Stefan voli Elenu, ona je uvek bila tu negde. I na kraju, u poslednjoj epizodi, iako je njen najveci strah Klaus i iako bezi od njega 500 godina i iako je mogla da ga ubije i da ga se resi za sva vremena, odustala je od toga samo da Stefan ne bi bio nesrecan.

Iako smo njihovu pricu gledali iz nekih delova, sve je nesto iseckano, kada se sve sastavi oni su meni posle Delene, najvise epic u seriji. <3

164Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 14 Nov 2011, 8:20 pm

David

David
Only Human
Only Human

Meni su Damon i Kat, mnogo zanimljiviji i bolji par, sve oko Stefana mi je tako dosadno xD

165Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 15 Nov 2011, 2:57 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

BringElijahBack wrote:Ja njih dvoje obozavam u uvek cu ih obozavati i shipovati. Meni je prosto divno to sto je ona bila sa toliko njih tokom svog zivota, a jedino je Stefana volela stvarno. Rekla je ona "I loved Damon" ali nije to to .. STEFAN JE NJENA LJUDSKOST(kada je rekla za ljudskost "sometimes I let it in" pogledala je u njega <3), kao sto je Elena Damonova. <3 Kad se setim samo one scene kad joj je Stefan rekao da je voli koliko ju je to pogodilo i koliko joj je znacilo. I kada je dosla, dok je on lezao mrtav ili sta je vec bio "We'll be together again Stefan. I promise." Tada je niko nije video, ni pred kime nije imala da se pretvara i opet je rekla sve to .. njena osecanja su oduvek bila iskrena. :') I takodje mi je predivno sto nikada nije odustala. Iako je videla da Stefan voli Elenu, ona je uvek bila tu negde. I na kraju, u poslednjoj epizodi, iako je njen najveci strah Klaus i iako bezi od njega 500 godina i iako je mogla da ga ubije i da ga se resi za sva vremena, odustala je od toga samo da Stefan ne bi bio nesrecan.

Iako smo njihovu pricu gledali iz nekih delova, sve je nesto iseckano, kada se sve sastavi oni su meni posle Delene, najvise epic u seriji. <3

Slažem se, ona njega voli, a voli i on nju sigurno, ali duboko xD
I ja ih shipujem totalno

166Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 15 Nov 2011, 7:58 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

BringElijahBack wrote:Ja njih dvoje obozavam u uvek cu ih obozavati i shipovati. Meni je prosto divno to sto je ona bila sa toliko njih tokom svog zivota, a jedino je Stefana volela stvarno. Rekla je ona "I loved Damon" ali nije to to .. STEFAN JE NJENA LJUDSKOST(kada je rekla za ljudskost "sometimes I let it in" pogledala je u njega <3), kao sto je Elena Damonova. <3 Kad se setim samo one scene kad joj je Stefan rekao da je voli koliko ju je to pogodilo i koliko joj je znacilo. I kada je dosla, dok je on lezao mrtav ili sta je vec bio "We'll be together again Stefan. I promise." Tada je niko nije video, ni pred kime nije imala da se pretvara i opet je rekla sve to .. njena osecanja su oduvek bila iskrena. :') I takodje mi je predivno sto nikada nije odustala. Iako je videla da Stefan voli Elenu, ona je uvek bila tu negde. I na kraju, u poslednjoj epizodi, iako je njen najveci strah Klaus i iako bezi od njega 500 godina i iako je mogla da ga ubije i da ga se resi za sva vremena, odustala je od toga samo da Stefan ne bi bio nesrecan.

Iako smo njihovu pricu gledali iz nekih delova, sve je nesto iseckano, kada se sve sastavi oni su meni posle Delene, najvise epic u seriji. <3

Epic jesu, definitivno.
Klanjam joj se na tome koliko ga voli. Al stvarno.
A on. Jadan, ne zna ni sam šta mu se dešava. Potiskuje da voli Kat. A znam da je voli. MAKAR NEGDE U DUBINI DUŠE.

167Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Wed 16 Nov 2011, 4:41 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

lol, izbegavam jako sve teme vezane za Ketrin, znate i sami koliko je ''volim'' Razz

ali sa ovim se taaako slažem. i znam da ću sad dobiti mnogo hejta, but votevr.

Stefan & Katherine - Page 7 Tumblr_luqlwcq16r1r5bhv2o1_500

168Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 17 Nov 2011, 9:56 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Em (: wrote:lol, izbegavam jako sve teme vezane za Ketrin, znate i sami koliko je ''volim'' Razz

ali sa ovim se taaako slažem. i znam da ću sad dobiti mnogo hejta, but votevr.

Stefan & Katherine - Page 7 Tumblr_luqlwcq16r1r5bhv2o1_500

em, ti znaš da ja tebe volim. XD
Ali ovo moram da hejtujem.
Kat stvarno voli Stefana. Ako to niste shvatili u prošloj epizodi, nikada nećete.

169Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 17 Nov 2011, 10:48 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ma meni su njih dvoje savrseni. xD
Prosto nemam reci za njih. *___*



Cerek Cerek Cerek

Najlepsi video do sada. *_*
I to jos sa njihovom pesmom. Breathe Again. :')

170Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 17 Nov 2011, 11:09 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

njihova priča posle Delenine je najlepša u seriji. oa njega zaista voli i on je njena ljudskost. isto tako, on će zauvek biti slab na nju ma koliko to ne priznavao.

171Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 17 Nov 2011, 12:25 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

ju, čuj, najlepša Razz samo ću se nasmejati.

znam Milice, feel free xD

172Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 17 Nov 2011, 12:31 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Kaya wrote:njihova priča posle Delenine je najlepša u seriji.

Slazem se. :')

173Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 17 Nov 2011, 1:35 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Em (: wrote:ju, čuj, najlepša Razz samo ću se nasmejati.

znam Milice, feel free xD

Ja? XD
Nećem, tebe volim :3
Ali daa .. ne slažemo se što se ovoga tiče XD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

174Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 17 Nov 2011, 2:44 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Wwinner wrote:
Em (: wrote:lol, izbegavam jako sve teme vezane za Ketrin, znate i sami koliko je ''volim'' Razz

ali sa ovim se taaako slažem. i znam da ću sad dobiti mnogo hejta, but votevr.

Stefan & Katherine - Page 7 Tumblr_luqlwcq16r1r5bhv2o1_500

em, ti znaš da ja tebe volim. XD
Ali ovo moram da hejtujem.
Kat stvarno voli Stefana. Ako to niste shvatili u prošloj epizodi, nikada nećete.
Ja sam totalno za njih,iako ga je ona sto puta izdala i povredila.. xD

175Stefan & Katherine - Page 7 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 17 Nov 2011, 7:58 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Em (: wrote:ju, čuj, najlepša Razz samo ću se nasmejati.


Em, sve je to subjektivno... Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 7 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum