Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Knjiga o groblju - Nil Gejmen

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty Knjiga o groblju - Nil Gejmen Sat 26 Jun 2010, 11:43 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Knjiga o groblju - Nil Gejmen 1119v

Niko Ovens, za prijatelje Iko, sasvim je običan dečak. To jest, bio bi sasvim običan da ne živi na groblju, gde ga podižu i obrazuju duhovi, dok je njegov jedini staratelj biće koje ne pripada ni svetu živih ni svetu mrtvih.

Ika na groblju očekuju opasnosti i pustolovine: čudnovata i užasna pretnja – Slir, prolaz iza nadgrobnog spomenika koji vodi u grad gulova, prijateljstvo s vešticom i još mnogo toga.

Ali prava opasnost vreba u svetu živih, jer tamo živi Čovek zvani Džek, koji je pobio Ikovu porodicu.

Očaravajuća priča o ljubavi i prijateljstvu koji se rađaju tamo gde se to najmanje može očekivati, ovaj roman sa ilustracijama nagrađivanog Krisa Ridla dobitnik je ugledne medalje Njuberi za 2009.


Jel čitao neko? Smile

Ja lično nisam preterano oduševljena. Mislim, svidja mi se knjiga, i ideja je dobra, ali smatram da je moglo da bude više priče i zapleta, da je moglo još bolje da se uradi. Ilustracije su me oduševile *_* ali, ovako je solidna. treba je pročitati Smile
Sliiiir <3

2Knjiga o groblju - Nil Gejmen Empty Re: Knjiga o groblju - Nil Gejmen Sun 29 Aug 2010, 10:33 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Nisam citala, ali planiram. Svi kazu da je odlicna. Smile I zanimaju me te ilustracije. ^^ <3

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum