Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Matt & Rebekah

+15
White Unicorn
**Miss Salvatore**
chocolateChanel.
¿coka?
jovana_damon
<3 Originals <3
Starlight
discobaby
fearless.
Crazy Lady (:
daray
*Jelna*
Warrior Princess
|Evanna|
Rose ♥
19 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Matt & Rebekah - Page 3 Empty Re: Matt & Rebekah Sat 27 Oct 2012, 2:20 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

"I never wanted to hurt you."

Ne znam ni ja. Ja ih shippujem na neki nacin, don't know why. Bilo mi je hemije u ovoj epizodi. I prosto .. meni stvarno jeste zao Rebeke. I don't know. Ona je svakome od njih dala sansu. Dala je i Eleni pa joj je zabila noz u ledja. Dala je i Stefanu nekada davno pa ju je razocarao sada. Klaus ju je milijardu puta razocarao. Jeste i ona cinila mnogo losih stvari, ali to tek nakon sto je provela hiljade godina razocarana od strane mnogih ljudi koje je volela. Svako bi postao takav. A Matt, koji je do skoro bio toliko naivan, je jedna od retkih osoba koja nije imala neke predrasude o njoj i bio je fin .. i njoj je sada stalo do njega. I toliko se videlo da joj je bilo zao kada je umislila da je joj je rekao SVE ono da mu je srce iscupala. (sto je bilo uzasno, btw) Nije mogla da izdrzi da je i on izda. I izvinila mu se .. a ona to ne radi.

Ne znam ni ja, cini mi se da bi mogli da budu fini, da bi ona mogla da se oseca sigurno i voljeno pored njega i da se promeni na bolje. Jer, after all, Rebekah nije zla. Ona kad bi se osectila prihvacenom i voljenom bar na sekundu, ona bi se promenila, u to sam sigurna.

A mozda ja sve ovo lupam i od njih ne bude nista. xD

52Matt & Rebekah - Page 3 Empty Re: Matt & Rebekah Fri 01 Feb 2013, 12:19 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Spoiler:

ova scena Cerek
Ja sam više nego ikad ubijeđena da će biti nešto od njih. Sviđa mi se i Stebekah, ali Mabekah >>> sve ostalo Smile

i ovo Cerek


Spoiler:

haha

https://twitter.com/#!/

Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum