Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Klaus & Rebekah

+22
♥_Vampire_in_love_♥
Klaroline_♥
¿coka?
phoenix00
fearless.
Nika Kći Zevsova ~
<3 Originals <3
Dr. John Watson
Rose ♥
*Jelna*
Ket ♥
Rose in the Rain
White Unicorn
daray
Lady Autumn
chocolateChanel.
DEstiny :3
hari_95
Warrior Princess
Endzi
Zla_Sam
Starlight
26 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Message [Page 5 of 5]

101Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Fri 13 Jul 2012, 1:04 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

obožavam sve njihove privatne slike Cerek

102Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Fri 13 Jul 2012, 5:02 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Joseph je cak obrijan! Cerek

103Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Mon 16 Jul 2012, 5:22 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

sredjen je prvi post ^^

104Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Mon 16 Jul 2012, 5:28 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Svaka cast za prvi post! Prelep je! srce :smrcc:

105Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Mon 16 Jul 2012, 5:35 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

hvala Cerek

ja u 4.sezoni od njih očekujem zagrljaj, jer to još uvek nismo imali.

106Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Mon 16 Jul 2012, 6:00 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

I ja! Poslednjih dana mastam scenu kad Rebekah vidi da je Klaus ziv, a ona sva srecna vikne: ''Nik!'' i skoci mu u zagrljaj. Cerek

107Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Fri 12 Oct 2012, 8:53 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mbso1cjLPg1qbkhhbo6_r1_250 Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mbso1cjLPg1qbkhhbo3_250
Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mbso1cjLPg1qbkhhbo1_250 Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mbso1cjLPg1qbkhhbo7_r2_250
Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mbso1cjLPg1qbkhhbo8_r1_250 Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mbso1cjLPg1qbkhhbo2_250

Ne znam za vas, ali ja sam bila na ivici suza tokom ove scene. Bilo mi je tako zao Rebeke. Krivo mi je sto se Klaus tako lose poneo prema njoj. placeem

108Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Fri 12 Oct 2012, 9:00 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Takođe.
Rebeka je srce i nije zaslužila sve ovo. Posebno ne od Klausa, zbog kojeg je preko 1000 godina radila sve i svašta. Ja želim da Rebekah bude srećna. Želim da joj Met oprosti. Da nađe nekog prijatelja. Jer ona najmanje od svih sve ovo zaslužuje.
A ne znam da li ću ovo Klausu moći da oprostim.

https://twitter.com/#!/

109Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Fri 12 Oct 2012, 9:05 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

njihov odnos jer ozbiljno ugrožen. nikad ništa više neće biti isto a i ne treba. on treba njoj debelo da se iskupi, a nešto mi se ne čini da će se on u skorije vreme kretati u tom pravcu.

110Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Fri 12 Oct 2012, 9:08 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Tesko da cu mu ovo ikad zaboraviti. Nije sad rebekah bilo ko. Ona mu je sestra. Nema opravdanja za takvo ponasanje. But i still luv him. Smile

111Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Fri 12 Oct 2012, 10:40 pm

zlo20

zlo20
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

klaus mi je samo malo pao u ocima nakon danasnje epizode..inace i rebekah i klaus su mi od svog pojavljivanja najdrazi likovi serije i nadam se da ce se nac i ponovno sastat u tim i unjet akcije i mracnih trenutaka u seriju kojih definitivno nedostaje pored cmizdrenja elene svako malo

112Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Sat 13 Oct 2012, 8:55 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Meni je ta scena slomila srce Sad Uvek je bilo ono znam da i on nju voli samo to ne zna da pokaze ali ovo je sad prevazislo sve njegove ispade i histerije. Zelim da Rebekah bude srecna da ima porodicu na okupu,da ima prijatelje,da se zaljubi da ima sve ono sto joj oduvek fali tj da bude jedna sasvim obicna devojka i da zivi (koliko je moguce) normalnim zivotom srce

Moju ljubav prema Klausu nista ne moze da unisti jer sam ga i zavolela kao zlog i dijabolicnog ali postupke prema Rebeki nikad necu ni razumeti ni pravdati :/

Inace procitala sam negde da ce im dobar deo sezone odnos biti ovako upropasten i odvratan ako ne i gori Sad

113Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Sun 14 Oct 2012, 1:13 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Kako mi je bilo žao Rebeke, pa to nije normalno. Ne znam kako će se Klaus iskupiti za ovo, i da li uopšte planira da se izvini.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

114Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Sun 14 Oct 2012, 1:34 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Kad bude shvatio koliko ga ona voli, onda ce se izviniti. Smile
Mada, ja njemu nisam povjerovala kad je rekao da mu Rebekah nije nista. Mislim da je sve to izgovorio u afektu. Nema tu istine, samo bes.

115Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Sun 14 Oct 2012, 3:09 pm

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Warrior Princess wrote:Kad bude shvatio koliko ga ona voli, onda ce se izviniti. Smile
Mada, ja njemu nisam povjerovala kad je rekao da mu Rebekah nije nista. Mislim da je sve to izgovorio u afektu. Nema tu istine, samo bes.
Nadam se da će to izvinjenje biti što pre Very Happy
Nisam ni ja poverovala, sigurno on to ne misli stvarno, ali je ipak preterao.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

116Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Sun 28 Oct 2012, 8:33 pm

jelena-ketrin

jelena-ketrin
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

chocolateChanel. wrote:Voli i on nju. al na neki svoj retardiran način. Čim joj nije rekao da je on ubio njihovu majku, znači da nije želeo da je izgubi.. Valjda.
Mislim da je Klaus voli ustvari voleo vise od sestre kao devojku ali video si kada je i rebeka rekla "moje srce je prepukla kada sam nmislila da si mrtav"

http://vampires.rs

117Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Sun 28 Oct 2012, 9:05 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

jelena-ketrin wrote:
chocolateChanel. wrote:Voli i on nju. al na neki svoj retardiran način. Čim joj nije rekao da je on ubio njihovu majku, znači da nije želeo da je izgubi.. Valjda.
Mislim da je Klaus voli ustvari voleo vise od sestre kao devojku ali video si kada je i rebeka rekla "moje srce je prepukla kada sam nmislila da si mrtav"

Pretpostavljam...batali, TVRDIM da je to rekla zato što joj je BRAT. I meni je, običnom gledaocu, srce prepuklo kada sam je gledala u 3x22 kako vrišti jer misli da je mrtav, kada govori Elajdži "He's gone Elijah, and there was nothing I could do to stop it.", kada gleda negove crteže i plače jer misli da ga više nikada u životu neće videti. ON JE NJEN BRAT. ONA JE NJEGOVA SESTRA. ONI SU PORODICA. Šta god Klaus rekao, on nju voli, i uvek će je voleti, samo mu je potrebno da shvati neke stvari, da shvati sebe, da shvati šta je zaista važno u životu. Potrebno mu je da vidi kako mu je bez Rebeke. Sada verujem da joj je sve ono u 4x01 rekao, jer ZNA da će ona i dalje biti tu za njega, i kada se organizuje i sredi, on će joj se vratiti (ne opravdavam to i dalje. Odvratni, sebični Klaus -.-). O Rebeki ne treba ni da pričam jer je njena ljubav prema Klausu legendarna, epska, predivna. Ne znam zašto bi bilo ko OZBILJNO pomislio da među njima dvoma, U SERIJI NA CW-u, postoji ljubav koja se ne zadržava samo na porodičnim vezama.
Za mene su oni i dalje brother and sister for an eternity.
I dalje čekam da se Klaus izvini Rebeki za SVE, ne samo za ono iz 4x01, već za SVE loše što joj je priredio tokom svih ovih 1000 godina. I dalje čekam da joj kaže da je VOLI, jer Rebeki to jbno treba. TREBA JOJ NEKO DA JE VOLI TAKVU KAKVA JESTE.

Okej je kada se zezamo, pa pišemo da bi bilo kul videti Klausa i Rebeku u nekoj intimnijoj sceni, kad bismo samo zanemarili priču da su brat i sestra, i napravili novu: da su prijatelji i da se to nešto veće među njima desi, ali kada neko to ozbiljno shvati i ozbiljno počne da šipuje tako nešto, već me ljuti. Ne znam, možda zato što sam previše dirnuta Klausovim i Rebekinim odnosom u seriji, i jer sam previše dirnuta brat-sestra odnosima generalno u životu, ali ovakve stavove ne mogu da razumem. Izvinjavam se, ali ne mogu.

Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mceoztxZTW1ql6ewao6_250Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mceoztxZTW1ql6ewao1_250
Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mceoztxZTW1ql6ewao5_250Klaus & Rebekah - Page 5 Tumblr_mceoztxZTW1ql6ewao2_r1_250

“Rebekah is his little sister and I think he desperately cares for her and wants to protect her.”

Joseph Morgan on Klaus and Rebekah’s relationship

Nadam se da pisci neće zapostaviti njihov odnos (kao što nam npr, nisu prikazali kako je Rebeka ozdravila sad u 4x03, ko je zvao Klausa, da li je on uopšte došao i dao joj svoju kvr ili je poslao po nekom hibridu, da li je uopšte išta uradio i da li je Rebeka uopšte ilečena, je li uopšte dobila njegovu krv?! Sve je misterija??) jer imaju mnogo, previše potencijala za dobru priču. Don't ruin it.

118Klaus & Rebekah - Page 5 Empty Re: Klaus & Rebekah Sun 28 Oct 2012, 10:12 pm

jelena-ketrin

jelena-ketrin
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Upravu si slazem se ali neki ovde vole incesteneznam zasto...

http://vampires.rs

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum