Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Montevideo, Bog te video

+24
Rose in the Rain
vampirekaca
Kol Mikaelsen
Team Daroline
Rose ♥
*MiMa*97
¿coka?
Crazy Lady (:
fearless.
Just Freedom
Little.Star.On.The.Sky
White Unicorn
phoenix00
<3 Originals <3
Nika Kći Zevsova ~
FirstLove-LastLove
Little J
Zla_Sam
chocolateChanel.
Starlight
TheVampOne
DEstiny :3
Mαяi♥
Twin.flames
28 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

26Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Wed 17 Aug 2011, 8:01 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Simpatican ^^

27Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Sun 30 Oct 2011, 5:38 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ja sam inače VELIKI fan domaćih filmova, onih malo starijih, mislila sam da ništa ne može da nadmaši to ali ovaj je jedan od najboljih koje sam gledala. Predivan, zaista.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

28Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Mon 31 Oct 2011, 9:18 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

najbolji film ! Smile Radojeeee ! 45454

https://twitter.com/#!/

29Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Mon 21 Nov 2011, 8:31 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Odlican film!
Jedan od najboljih srpskih filmova.
Moshaaa <3

30Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Thu 01 Dec 2011, 4:31 pm

*MiMa*97

*MiMa*97
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Gledala sam,svidja mi se(:

31Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Sat 17 Dec 2011, 5:02 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

A mnogoooo volim ovaj film. Very Happy
Kad gledam: i plačem, ismejem se, i valjdam se od smeha, i jednostavno uživam. Very Happy
Jedva čekam 2. deo! ˇˇ

32Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Tue 03 Jan 2012, 2:40 pm

Team Daroline

Team Daroline
Invited in
Invited in

predivan je film, ja sam ga gledala pre mozda godinu dana Smile

http://darolinebitchez.tumblr.com/

33Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Thu 05 Jan 2012, 7:38 pm

Kol Mikaelsen

Kol Mikaelsen
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Nina Jankovic me je odusevila...preeeedobra glumica komicne scene je iznela tako dobro da je to pre"komicno"......



I naravno Sergej Trifunovic po meni najbolji srpski glumac naravno od onih nesto mladjih...



34Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Sun 05 Feb 2012, 2:14 pm

vampirekaca

vampirekaca
Dear Diary ...
Dear Diary ...

film je preeeelep Smile
mosa i tirke <3

35Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Wed 15 Feb 2012, 3:50 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

bas dobar film

36Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Wed 15 Feb 2012, 3:59 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Tirke najbolji i najlepsi! 355

37Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Fri 17 Feb 2012, 2:30 pm

Dragan91

Dragan91
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Pored "Lajanje na zvezde, Kad porastem biću kengur", najbolji domaći film ikada. Iskreno jedva čekam drugi deo. Pročitao sam i knjigu ali prvo sam odgledao film. Mnogo volim da čitam knjigu i da povezujem sa događajima iz filma. Kontam da ću to uraditi i sa Vampirskim dnevnicima. Smile Do skora sam imao video na You Tube sa 17 000 pregleda "Montevideo, Bog te video: Samo Sergej Trifunović", tj. scene samo sa njim u filmu ali mi je klip uklonjen nakon godinu dana stajanja na Youtube zbog navodnog kršenja autorkih prava, samo ne znam šta je tu kršenje ako isečem sve delove iz filma i napravim novi video ali dobro. Naime, nije samo moj video obrisan već većina koji su se bavili ovom tematikom. Sada bih ga postavio ovde u temi ali ne mogu, šteta. Smile

http://devilishsoldier.picturepush.com/

38Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Sat 18 Feb 2012, 12:02 am

Klaroline_♥

Klaroline_♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Jako dosadan -.-'

39Montevideo, Bog te video - Page 2 Empty Re: Montevideo, Bog te video Sat 25 Aug 2012, 6:32 pm

Somerhalder's bitch

Somerhalder's bitch
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

phoenix00 wrote:
.Severus Snape. <3 wrote:
Mislila sam da cu se razocarati jer osim 'Lajanja na zvezde',ne volim nijedan srpski film,ali prevarila sam se.
Slažem se. Jako mi se dopao film, vredelo je potrošiti dva puta po dva sata i dvadeset minuta na njega! Very Happy Omiljene su mi scene sa načelnikom policije, scene u zatvoru, Radoje, Tirketov prvi gol... Ma sve scene! Stvarno sam oduševljena filmom i jedna od malobrojnih koja se nije zaljubila ni u Mošu ni u Tirketa. xD

slažem se,jedan od rijetkih dobrih naših filmova

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum