Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Montevideo, Bog te video

+24
Rose in the Rain
vampirekaca
Kol Mikaelsen
Team Daroline
Rose ♥
*MiMa*97
¿coka?
Crazy Lady (:
fearless.
Just Freedom
Little.Star.On.The.Sky
White Unicorn
phoenix00
<3 Originals <3
Nika Kći Zevsova ~
FirstLove-LastLove
Little J
Zla_Sam
chocolateChanel.
Starlight
TheVampOne
DEstiny :3
Mαяi♥
Twin.flames
28 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Montevideo, Bog te video Empty Montevideo, Bog te video Tue 01 Feb 2011, 11:21 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

„Montevideo, Bog te video!“ je priča o podvigu mladih srpskih fudbalera koji će u narednim godinama biti istinske zvezde, idoli narodnih masa. Blagoje-Moša Marjanović i Aleksandar Tirnanić – Tirke bili su više od zvezda i još mnogo godina kasnije markantne figure u našem fudbalu. Projekat je zamišljen i kao dužni „omaž“, svedočanstvo o vremenu u kome je, između svega ostalog, mala Srbija bila velika zahvaljući fudbalu i fudbalerima.

Ovo delo je podsećanje na taj podvig, na okolnosti u kojima je nastao, na junake koji su ga OSTVARILI, na obične ljude koji su ga ODŽIVELI, na sve one kojima su pre 80 godina beogradski mladići PROBUDILI NACIONALNI PONOS pobeđujući pod imenom Jugoslavije a zapravo pronoseći SLAVU SRBIJE.



Ja sam upravo bila da ga gledam, na nagovor drugarica jer stvarno mrzim sve domace filmove i moram da napisem da sam ODUSEVLJENA. Jedan od najboljih filmova koje sam ikad gledala. Smile Sta vi mislite?

2Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Tue 01 Feb 2011, 11:35 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Hah slazem se sa tobom ! bilo je potrebno nedelju da dana da me drugarice nagovore da odem i pogledam film i jedva sam pristala, budala O.o Obicno su mi nasi filmovi glupi ali ovaj je predobar !!Cula sam da ce biti i serija! Ahh Tirkee... 34556 Buduci muz xD

3Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Wed 02 Feb 2011, 11:14 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Gledala sam film.
Mislila sam da cu se razocarati jer osim 'Lajanja na zvezde',ne volim nijedan srpski film,ali prevarila sam se.
Film je FENOMENALAN!
Prica je divna,dirljiva i jako zanimljiva.
Film je uradjen na veoma duhovit nacin i svaka,ali SVAKA scena je urnebesno smesna na svoj nacin.
Likovi su super,kao i glumacka postava.Ja ne znam stvarno ima li koji srpski glumac da nije igrao u ovom filmu.Svi su fenomenalni.
Muzika je takodje divna. ♥
Sve u svemu,film me je odusevio.I vise od toga. Dragan Bjelogrlic je odradio odlican posao, a koliko sam videla snima se i drugi deo.Jedva cekam. ^^
I naravno,moram da napomenem,Tirke je PRELEP. ♥

4Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Mon 07 Feb 2011, 12:39 am

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Kako ja nisam videla temu?!?!
Gledala sam film dva puta još u drugoj nedelji januara <3
Ovo NAJBOLJI film koji sam gledala!
Stvarno pričaaaa je divna *__*
Plakala sam, smejala po 50 puta u toku filma!
Morala sam gledati i drugi put ( iskreno gledala bi još da mogu Sad )
Petaaar ( Moša ) je naajbolji glumac ( A pogotovo jer mu je ovo prva uloga u filmu )
Ja sam sa njim kao i sa Milošem ( Tirke ) , Daninom ( Rosa ) , Ninom ( Valerija ) i ostalim oduuuševljena!
Sjajni su*_*
Najbolje su mi scene kad se 'brane' u zatvoru, pa Utakmica kad rasture Bugare.
A najtužnije kad Valerija odlazi za Pariz -.-
Sergej je liik xD Onda onaj Dunster sa golubom xD RADOJEEEE XD

Juče su bili u Novom Sadu potpisivali autograme i slikali se, meni je sestra uzela Mošin autogram, kažee da je divaan, sa svim fanovima priča i slika se iii ja joj zavidim takoo Sad Sad

5Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Mon 07 Feb 2011, 1:03 am

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Znaci ja jos nisam cula da se nekome film nije svideo ^^ Idem ovih dana ponovo da ga gledam. Tirke <3

6Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Mon 07 Feb 2011, 11:33 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

super je film, najbolji domaci koji sam gledala.

7Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Tue 08 Feb 2011, 3:36 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Nisam gledala. uzasno me ne privlaci, a svi kazu da je dobar xD

8Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Tue 08 Feb 2011, 4:21 pm

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Pogledaj, ja isto nisam htela ići, a kad sam pogledala oduševila sam se.
Nećeš zažaliti Smile

9Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Wed 16 Feb 2011, 11:58 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Planiram da pogledam. Very Happy

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

10Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Mon 21 Feb 2011, 5:52 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

I ja planiram da pogledam film ove nedelje. Very Happy
Glavni glumac, Milos, je dgkjdfhgaf gfgnwrigfsdb *_* Ahhh. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

11Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Wed 23 Feb 2011, 12:54 pm

FirstLove-LastLove

FirstLove-LastLove
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Film je prosto SAVRSEN *o* ! Smile
Tirkee srce Mosaa srce !!
Oni su mii divniiiiiii Very Happy
A film i isto i tuzan, plakala sam Very Happy Smile

12Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Thu 24 Feb 2011, 2:20 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Gledala sam sinoć sa mamom i sestrom. :')

I SVIIIIĐA MI SE. <3

Msm, ja generalno ne volim domaće filmove, al ovaj stvarno treba pogledati. Very Happy mnogo je dobro urađen. Smile

TIRKE I ROSA.

NAŠLA SAM LINK! Very Happy

Code:
http://www.filefactory.com/file/caae6f3/n/Montevideo_Bog_te_video.avi

13Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Mon 07 Mar 2011, 9:46 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Sinoc sam ga konacno odgledala Smile Predivan je film jako mi se svidja ^_^

14Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Sat 12 Mar 2011, 9:56 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

.Severus Snape. <3 wrote:
Mislila sam da cu se razocarati jer osim 'Lajanja na zvezde',ne volim nijedan srpski film,ali prevarila sam se.
Slažem se. Jako mi se dopao film, vredelo je potrošiti dva puta po dva sata i dvadeset minuta na njega! Very Happy Omiljene su mi scene sa načelnikom policije, scene u zatvoru, Radoje, Tirketov prvi gol... Ma sve scene! Stvarno sam oduševljena filmom i jedna od malobrojnih koja se nije zaljubila ni u Mošu ni u Tirketa. xD

15Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Sun 13 Mar 2011, 12:19 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

phoenix00 wrote:
.Severus Snape. <3 wrote:
Mislila sam da cu se razocarati jer osim 'Lajanja na zvezde',ne volim nijedan srpski film,ali prevarila sam se.
Slažem se. Jako mi se dopao film, vredelo je potrošiti dva puta po dva sata i dvadeset minuta na njega! Very Happy Omiljene su mi scene sa načelnikom policije, scene u zatvoru, Radoje, Tirketov prvi gol... Ma sve scene! Stvarno sam oduševljena filmom i jedna od malobrojnih koja se nije zaljubila ni u Mošu ni u Tirketa. xD


nisam ni ja,nisam ni jaaaaaaaaaaaaaa hahahahha Smile

16Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Sun 13 Mar 2011, 11:32 am

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Hahahaha, to je pravo čudo, jer ova današnja omladina... lol!

Da, zaboravila sam da kažem da sam i ja plakala uz mnoge scene (u bioskopu punom vrištajuće dečurlije -.-"), ma i smejala se... Mislim da Montevideo može da se proglasi najboljim srpskim filmom! xD

17Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Fri 08 Apr 2011, 8:07 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

^ja sam konacno odgledala film xD
Za divno cudo, svideo mi se ^^ nije kao klasicni nasi filmovi o ratu i to -.-
Smile

18Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Sat 25 Jun 2011, 6:00 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Obozavam ovaj film, jedva cekam drugi deo. Mnogo su simpaticni glumci i talentovani. Pogotovo Milos Bikovic.355 Montevideo je jedan od naboljih srpskih filmova, ako ne i najbolji! <3

19Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Sat 25 Jun 2011, 10:42 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ja ustvari mrzim naše filmove ovaj mi je 1 od omiljenih tj. od 2 omiljena xD
a biković je uff .. srce

20Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Thu 30 Jun 2011, 4:37 pm

Just Freedom

Just Freedom
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Meni i nije nesto. Jer sam ga gledala iz delova... Neutral

21Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Thu 30 Jun 2011, 10:35 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

odgledaj ceo .. pa onda reci šta misliš .. mnogo je dobar film ˘˘

22Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Fri 01 Jul 2011, 10:34 am

Just Freedom

Just Freedom
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Odgledala sam ceo, samo iz vise pokusaja. xD

23Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Fri 01 Jul 2011, 6:12 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

xD iz više pokušaja .. aham Very Happy

24Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Thu 07 Jul 2011, 10:58 am

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Posto su svi pricali o njemu, ocekivala sam malo vise.
Ali je dobar. Smile

25Montevideo, Bog te video Empty Re: Montevideo, Bog te video Thu 07 Jul 2011, 10:20 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ja i nisam ocekivala vise meni je predobar al me smaralo na pocetku kad su svi pricali o tom filmu xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum