Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Elena & Matt

+30
Starlight
Crazy Lady (:
Rose ♥
*Jelna*
Nikola4FG
Ket ♥
Spirit Crusher
¿coka?
uckvondy
fearless.
LostInWonderland
PunkRockChick
Warrior Princess
TheVampOne
Em (:
AnaSalvatore
eatmyfeelings
Bite_me_Damon
Elena Gilbert
daray
DEstiny :3
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
chocolateChanel.
Mrs.Somerhalder
Twin.flames
Rock Princess
Zla_Sam
Nika Kći Zevsova ~
Damons'Girl*
pendragons
34 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Elena & Matt - Page 3 Empty Re: Elena & Matt Sat 17 Mar 2012, 8:40 am

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Slatki su mi kao prijatelji, u poslednjih nekoliko epizoda su imali bas dobre scene.

http://rbdandtvd.nstars.org

52Elena & Matt - Page 3 Empty Re: Elena & Matt Sat 17 Mar 2012, 2:19 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

njihov odnos mi je postao predivan. Elena se jedino njemu zaista otvorila i poverila mu nešto što nije čak ni Caroline ili Bonnie. verujem da će zauvek biti prijatelji.

53Elena & Matt - Page 3 Empty Re: Elena & Matt Sat 17 Mar 2012, 3:02 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Sjajni su kao prijatelji. Ako se ne sećate, Elena je Stefanu u prvoj sezoni rekla da su pokušali da prenesu to prijateljstvo na viši nivo ali da nikada nije bilo strastveno. To je to, među njima nema one tenzije koje ima DE.

Ali sam oduševljena Metom u ovoj epizodi, ponovo su me podsetili zbog čega ja NE MISLIM da je on dosadan.

54Elena & Matt - Page 3 Empty Re: Elena & Matt Sat 17 Mar 2012, 3:06 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Njihovo prijateljstvo mi je predivno ipak se poznaju od detinjstva i bilo bi pre glupo da su im unistili odnos samo zato sto su pokusali da budu nesto vise i nisu uspeli. Obozavam njihovo prijateljstvo ali zelim da samo na tome i ostanu Very Happy

55Elena & Matt - Page 3 Empty Re: Elena & Matt Sun 18 Mar 2012, 5:54 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Ali sam oduševljena Metom u ovoj epizodi, ponovo su me podsetili zbog čega ja NE MISLIM da je on dosadan.

To, to. ^^
Meta stvarno volim i mnogo sam želela i mnogo mi je drago što on i Elena sad imaju ovakav odnos, divan. Umelo je da bude awkward ali više nije i to je tako prelepo. Ne shipujem ih kao ljubavni par ali kao prijateljstvo defintivno i krajnje da.

56Elena & Matt - Page 3 Empty Re: Elena & Matt Mon 19 Mar 2012, 10:00 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Oboje su previše dobri, tako da bi bili savršen par. Šalu na stranu.

Njihovo prijateljstvo jeste divno, ali dok je Elena imala Stefana (i Dejmona) uz sebe skoro da i nije pričala sa Metom. Sada su počeli kao tu da se druže i pokažu nam kako su oni dobri prijatelji itd. Pisci me mnogo nerviraju u poslednje vreme. Počeli su da ubacuju u seriju mnogo nerealnih situacija i događaja. Nego ovo nije tema za to.
Možda Elena stvarno na kraju završi sa Metom jer način na koji se gledaju nije prijateljski, bar meni.

57Elena & Matt - Page 3 Empty Re: Elena & Matt Fri 19 Oct 2012, 6:55 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Matt me je odusevio u 4x02. Really.
Pomogao joj je vise nego iko u ovoj epizodi. U trenutku kad joj je najvise trebalo, kada nije mogla da izdrzi bio je tu. Smile

58Elena & Matt - Page 3 Empty Re: Elena & Matt Fri 19 Oct 2012, 10:50 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Stvarno je dusa i vidi se koliko ga ta krivica ubija Sad Meni je ona njihova scena u crkvi predivna ^_^

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum