Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Katherine

+46
Ket ♥
the child of vamire
LadyNina
discobaby
Rose ♥
¿coka?
♥ DelenaDiaries ♥
David
White Unicorn
uckvondy
fearless.
Little.Star.On.The.Sky
♥_Vampire_in_love_♥
Lidija
ikicaD&E
Mαяi♥
chocolateChanel.
Little J
TheVampOne
Dr. John Watson
Fire Bomb*93
Dark side of the moon
<3 Originals <3
Starlight
Aimee Liam
Warrior Princess
Angel From Hell
Elena Gilbert
daray
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Endzi
.Samantha.Jones.
Nika Kći Zevsova ~
snow white
twimsy
Em (:
dancica
Mrs.Somerhalder
DEstiny :3
Zla_Sam
Love's bite
Damons'Girl*
Twin.flames
pendragons
50 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 2 of 9]

26Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 12 Aug 2010, 2:32 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Shvatite jednu stvar:

Stefan uz Elenu može da bude samo dosadan. Uz Katherine bi imao malo akcije u životu.

27Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 12 Aug 2010, 3:03 pm

.Samantha.Jones.

.Samantha.Jones.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Po meni, bolje dosadan, nego s Katherine. Toliko o tome.

28Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 12 Aug 2010, 5:12 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Pa mozda posto su suprotni,ce Stefan da je popravi XD Koga ja zavaravam? NE bih volela odma na pocetku mozda kasnije da se zaljube a onda on shvati da ga ona ne voli pa je unisti i tkao drama drama

29Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Thu 12 Aug 2010, 5:57 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Svi znamo sta ce na kraju biti s Katherine. ^^ Ko god da bude s njom, nece dugo. Razz

Meni su ona i Stefan jako zanimljivi. I bas volim flashback scene s njima. <3

30Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 14 Aug 2010, 11:51 pm

Love's bite

Love's bite
Invited in
Invited in

Em (: wrote:Shvatite jednu stvar:

Stefan uz Elenu može da bude samo dosadan. Uz Katherine bi imao malo akcije u životu.

Agree!To bi bilo stvarno zanimljivo videti. Katherine makes good boys go bad!xD

.Samantha.Jones. wrote:Meni su logičniji Damon and Katherine nego ovo dvoje, jer su lepo rekli da je ona Stefana opčinila da bi popio njenu krv, a Damona nije morala. Što znači da ju je Damon voleo više ^^ I on ju je tražio sve ove godine, i nikada je nije preboleo, hteo je da zna gde je iako ga je izdala

Po meni su bash zato DK nelogichni,toliko puta ga je izdala i prevarila,a on je toliko voleo i sad treba tek tako da joj se vrati...=/ A,ona jeste Stefana ubedila da pije njenu krv ali ga nije ubedjivala da se makar donekle zaljubi u nju...

31Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 15 Aug 2010, 12:31 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Slažem se potpuno sa Bojanom. Kat i Damon su slični, a svi znamo da se suprotnosti privlače Very Happy

32Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 15 Aug 2010, 12:41 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Stefanu treba Katherine da ga vrati malo u zivot xD
Postao je prava seka persa dok je sa Elenom i bori se za "opste dobro".
A i treba Elenina i Stefanova ljubav malo da se prodrma da vidimo sta ce da bude posle.
Glavni zakljucak je Stefan i Katherine kombinacija(o da,ako ne zauvek tako da Elena i Damon budu zajedno,onda bar par epizoda da postane zanimljivo.)

33Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Wed 25 Aug 2010, 4:39 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Nikako xD
Stvarno... Very Happy

http://thevampdiaries.niceboard.net

34Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Wed 25 Aug 2010, 10:11 pm

Love's bite

Love's bite
Invited in
Invited in

Posle promoa mi se mnooogo svidjaju(ne samo zbog Delene).Jedva chekam njihove scene!

35Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Fri 10 Sep 2010, 6:12 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Obozavam ih. <3
Stefan se potpuno promeni kad je s njom (ne mislim samo na drugu sezonu). I tad mi se dopada. ^^ Bas. I love you

Stefan & Katherine - Page 2 Normal_vampdi201_421
Stefan & Katherine - Page 2 Normal_vampdi201_426

Nadam se da ce biti dosta njihovih scena. srce
Pa makar se stalno svadjali. ^^ <3

36Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Fri 10 Sep 2010, 6:32 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Stefan nezna biti loš kao kath.
Oni su nebo i zemlja.
kath je tako senzualna,opaka,zla,sebicna i igra jako dok je Stefan povucen,agresivan samo kada brani Elenu,nekako moljav( i ako ga i ja volim).
Ali suprostnosti se privlace.

37Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 11 Sep 2010, 11:15 pm

Love's bite

Love's bite
Invited in
Invited in

Obozavam ih!♥
Stvoreni su jedno za drugo.Obozavam Stefana kad je s njom,a on je njena ljudskost. eye sex i pogledi!♥

Stefan & Katherine - Page 2 5xn94y

38Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 12:03 am

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Najzanimljiviju su kad igraju igre Razz

39Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 12:06 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ljudi ne koristite izraz "eye sex" u vezi bilo kojeg drugog para osim Delene. To je njihova stvar! Razz I niko to ne može bolje od njih da izvede. xD

Što se tiče ovo dvoje .. meni su očigledno jedinoj totalna ljiga ali ih shipujem samo kako bi Elena otrčala Damonu (a i to je malo vjerovatno al' ajde. xD)

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

40Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 12:08 am

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ja nisam bas veliki njihov shipper.U stvari nemam nikakvo misljenje o njima.
I da,eye sex je rezervisan za DE Razz

41Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 12:10 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Nek se spetljaju,i don`t care xD
Taman ce Kath iz njega izvuci nesto zanimljivo xDDD

http://destinedtobe.tumblr.com/

42Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 8:23 am

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Love's bite wrote:Obozavam ih!♥️
Stvoreni su jedno za drugo.Obozavam Stefana kad je s njom,a on je njena ljudskost. eye sex i pogledi!♥️

Stefan & Katherine - Page 2 5xn94y

Ta scena je bas dobra. Smile "Just what I needed." srce

43Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 1:07 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Jeste, oni su mi okej. xD

44Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 1:36 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Ja navijam za njih dvoje : )
Stefan je druga osoba kad je sa njom.
Mislim da ona izvuce iz njega nesto malo duhovitosti sto mu je ostalo.
Nekako sa Elenom je to sve,samo da je zastiti i bla bla.
Sa Katherine je mnogo opusteniji i zanimljiviji Very Happy

45Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 9:21 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Jao, kako je dobra ona stvar "Breakeven" što je svirala tokom njihove scene. uh. <3

Čisto sumnjam da Kata stvarno voli Stefana .. njega je izabrala jer je nedostižan sada. (zbog Elene) Sve je njoj ovo ustvari igra. ^^

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

46Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 9:25 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Zla_Sam wrote:Jao, kako je dobra ona stvar "Breakeven" što je svirala tokom njihove scene. uh. <3

Čisto sumnjam da Kata stvarno voli Stefana .. njega je izabrala jer je nedostižan sada. (zbog Elene) Sve je njoj ovo ustvari igra. ^^

Slazem se : )

47Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 10:10 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Da,on se samo igra sa Stefnom i deluje kao da ce Stefko pasti na to.To ve biti zanimljivo gledati.Mene baaass zanima sta je Katherine radila sve vreme.Zelim njenu istoriju Razz

48Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 12 Sep 2010, 10:51 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Kao što Damon reče: She loooves to paly games. I njoj je vrv zabavno da lovi sad Stefana, zauzet je a nju to očigledno loži xD

49Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 13 Sep 2010, 6:10 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Em (: wrote:Kao što Damon reče: She loooves to paly games. I njoj je vrv zabavno da lovi sad Stefana, zauzet je a nju to očigledno loži xD

Upravo tako.Ljubomorna je bre!Njoj je ovo izazov.Ona sve zeli da unisti pa opet da ode i drzi stand sa vrslama kao sto je radila do sada XD

50Stefan & Katherine - Page 2 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 13 Sep 2010, 6:30 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Napisala sam PALY iz ne znam kog razloga. Razz Tu je trebalo da piše PLAY HAHAHAH. Sve u svemu, da, znate na šta sam mislila. Very Happy

Što se Breakeven tiče, ja bih TAKO želela da nađem BAŠ ONU verziju iz serije, a nema je nigde! :/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum