Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Stefan & Katherine

+46
Ket ♥
the child of vamire
LadyNina
discobaby
Rose ♥
¿coka?
♥ DelenaDiaries ♥
David
White Unicorn
uckvondy
fearless.
Little.Star.On.The.Sky
♥_Vampire_in_love_♥
Lidija
ikicaD&E
Mαяi♥
chocolateChanel.
Little J
TheVampOne
Dr. John Watson
Fire Bomb*93
Dark side of the moon
<3 Originals <3
Starlight
Aimee Liam
Warrior Princess
Angel From Hell
Elena Gilbert
daray
Katherine Pierce
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Endzi
.Samantha.Jones.
Nika Kći Zevsova ~
snow white
twimsy
Em (:
dancica
Mrs.Somerhalder
DEstiny :3
Zla_Sam
Love's bite
Damons'Girl*
Twin.flames
pendragons
50 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 5 of 9]

101Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Mon 24 Jan 2011, 7:23 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Spoiler:

Awww *_*
Kefan FTW! <3
355

http://littlejhunter.blogspot.com/

102Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 01 Feb 2011, 10:55 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

ovde jos nisam komovala xD
znaci, meni su oni totalno jedno za drugo Smile pravi kontrast kao i elena i damon. njihove scene su mi skroz adorable, posebno ona u pecini srce

103Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 01 Feb 2011, 11:36 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks


Najlepsi video. ^^
Sve njihove scene su tu.
Stefarine ftw. ♥

104Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 01 Feb 2011, 12:45 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

.Severus Snape. <3 wrote:

Najlepsi video. ^^
Sve njihove scene su tu.
Stefarine ftw. ♥️


♥️♥️♥️
*,* scena od 2:21 pa na dalje... 355

http://littlejhunter.blogspot.com/

105Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 01 Feb 2011, 2:03 pm

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Prelep je video.Najlepši.♥

106Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 01 Feb 2011, 3:26 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Kefan ili Stefarine mi zvuci dobro ali mi je DELENA na prvom mestu ! Trenutno mislim da Damon vise nista ne oseca prema Kath ali to ne mogu da kazem i za Stefana O.o Mislim da ce nesto da se desi izmedju njih mada ne razumem zasto vec nije kada su imali piliku u grobnici ? xD Iskreno nebih volela da oni zavrse zajedno, mada su razlozi navedeni u prvom postu dosta dobri xD Ali ne bih ni volela da Stelena na kraju izadje kao par Sad

107Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 01 Feb 2011, 5:00 pm

ikicaD&E

ikicaD&E
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

mislim da ce ona da zavrsi sa jednim parcetom drveta,a to je i zasluzila Wink Stefan bi mogao malo i da odmori od ozbiljnih veza,tako da je za Delena put slobodan hehe 4555

108Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 01 Feb 2011, 5:18 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Zasto ne ubace malo akcije oko Stefana i Elene? Tipa, da se posvadjaju nesto, ili da ona barem malo posumnja u to da idalje voli Kath? Bilo bi zanimljivije. Onda dodju tu Damon i Kath, kao "prijatelji". Bude vise Delene i Stefarine.
Elena i Stefan su dosadni zajedno -.- mada one scene gde se 'vataju po krevetu nisu lose. I'd like to see Delena like that. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

109Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 01 Feb 2011, 10:21 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja msm da su malo zapostavili Steferine, koja je poenta da Katherine bude tu, ako je ne pokazaju. i koja je poenta da nam daju naznake da i dalje ima necega izmedju njih ako ih ne pokazuju.
volim ja Delenu, ali toliko su bacili akcenat na njih da nema mesta za Steferine xD

110Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 15 Feb 2011, 4:57 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Mislim da ne bacaju previse akcenat ni na Delenu,koliko na akciju/kletvu i ostalo :/
HOCU SK SCENE,sta bi sa onim: Hate is just the beginning of a love story and not the end.
BRING IT ON!! Shocked

http://destinedtobe.tumblr.com/

111Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 15 Feb 2011, 6:20 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Prije da su previše bacili akcenat na Stelenu pa tu više nema mjesta ni za jedan drugi par. Razz

Stvarno će da ispadnu idioti ako propuste priliku da nam pruže ovu ljubavnu priču. Ne moraju ni da budu endgame samo nek nam daju malo ljubavi. xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

112Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Tue 15 Feb 2011, 10:12 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Stelena,Stelena,Stelena,Stelena,Stelena,Stelena...bla,bla...BORING!O.o
Kletve,Akcija-isto!
Moraju malo vise ljubavi izmedju drugih parova da naprave jer nam stvarno trebaaaa to ! We need some love!
Zapostavili su Kath i njenu vezu sa bilo kim, uopste je nema..Sad Nadam se da ce ubrzo to da isprave !

113Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Wed 16 Feb 2011, 7:25 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lfjxhuwICD1qfsjyzo1_500

I mean, like.. Mora biti Sterine barem malo!

Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lf6iu3ZZC41qaqt70o1_500
Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_leubzwarnd1qg9r8po1_500

Ne mogu ih tek tako ostaviti, kao da nista nije bilo.
Svako moze da provali da barem nesto osecaju jedno prema drugom!

http://littlejhunter.blogspot.com/

114Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Wed 16 Feb 2011, 7:58 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Mαяi♥️ wrote:Stelena,Stelena,Stelena,Stelena,Stelena,Stelena...bla,bla...BORING!O.o
Kletve,Akcija-isto!
Moraju malo vise ljubavi izmedju drugih parova da naprave jer nam stvarno trebaaaa to ! We need some love!
Zapostavili su Kath i njenu vezu sa bilo kim, uopste je nema..Sad Nadam se da ce ubrzo to da isprave !


slazem se ://// potpuno su je zapostavili :S bacili su je u onu grobnicu i zaboravili na nju :S nadam se da ce je uskoro (sto pre) vratiti u pricu :/

115Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 19 Mar 2011, 4:51 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lb85foayQd1qdowa9o1_500

Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lhzvolc98y1qaqt70o1_500

116Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Sat 19 Mar 2011, 6:11 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Kaya wrote:Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lhzvolc98y1qaqt70o1_500

<3
Sve je rekao.

Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_li8aay7tf21qe7n6lo1_500

S: I look at you and I see an angel. I touch your skin and my entire body ignites. I kiss you and I know that I am falling in love.

*

K: Torture me, keep me captive, drain me of my blood until it turns to dust. It’ll never change the truth. I never compelled your love. It was real, and so was mine.



Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lhfet2pokF1qe7n6lo1_r1_500

Predobra scena. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

117Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 20 Mar 2011, 3:56 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lhfet2pokF1qe7n6lo1_r1_500

O tome ja priicam <3
Oni su zasluzili jos jednu sansu srce

118Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 20 Mar 2011, 4:40 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Little J wrote:Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lfjxhuwICD1qfsjyzo1_500

I mean, like.. Mora biti Sterine barem malo!

Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lf6iu3ZZC41qaqt70o1_500
Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_leubzwarnd1qg9r8po1_500

Ne mogu ih tek tako ostaviti, kao da nista nije bilo.
Svako moze da provali da barem nesto osecaju jedno prema drugom!
Slike su ....O___O! Stvarno su lepi ovde, a i zasluzuju jos jednu sansu, taman tu ima prostora za Delenu Razz Haha bas sam grozna, bilo ko da se posvadja ili zblizi, ja tu trazim neku mogucnost za Delenu Razz

119Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 20 Mar 2011, 6:17 pm

Lidija

Lidija
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Meni oni ne idu zajedno, Stefan je previse dobar za nju.

120Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 20 Mar 2011, 6:48 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

A meni su oni baš dobri skupa...ona njega ipak voli na svoj uvrnuti način

121Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 20 Mar 2011, 7:08 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

♥️_Vampire_in_love_♥️ wrote:A meni su oni baš dobri skupa...ona njega ipak voli na svoj uvrnuti način
Bas to, i ne znam zasto, ali uvek kad pomislim na Stefana i Kath uvek mi se javljaju neke scene iz kreveta XD. Oboje mi izgledaju nekako dinamicni (u krevetu haha Very Happy), a i imaju oni nesto. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

122Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 20 Mar 2011, 8:41 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Little J wrote:


Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_li8aay7tf21qe7n6lo1_500

S: I look at you and I see an angel. I touch your skin and my entire body ignites. I kiss you and I know that I am falling in love.

*

K: Torture me, keep me captive, drain me of my blood until it turns to dust. It’ll never change the truth. I never compelled your love. It was real, and so was mine.



ovo je tolko dobro *.*
ja bas navijam za njih. generalno vise volim Katherine uz Damona, ali to je zato sto volim Nian kombinaciju haha.
ali totalno mi Steferine idu zajedno, jednostavno tu se vidi povezanost kao i kod Delene.
Stefan smiruje Katherininu temperamentnost, a Katherine dovodi na videlo njegovu divlju stranu i def vise zabavnu stranu.
prosto vise volim Stefana kada izgubi kontrolu, ovako mi je dosadan Very Happy

123Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Sun 20 Mar 2011, 9:45 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Little J wrote:
♥️_Vampire_in_love_♥️ wrote:A meni su oni baš dobri skupa...ona njega ipak voli na svoj uvrnuti način
Bas to, i ne znam zasto, ali uvek kad pomislim na Stefana i Kath uvek mi se javljaju neke scene iz kreveta XD. Oboje mi izgledaju nekako dinamicni (u krevetu haha Very Happy), a i imaju oni nesto. Very Happy
Dinamicni u krevetu Razz hahahah:) Like Very Happy
Ja nekako njih uvek vidim zajedno jer uvek pomislim da je ona njegova prva ( i ljubav )haha, a i mislim da izmedju njih jos uvek ima hemije Smile

124Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Wed 23 Mar 2011, 10:00 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lij2kcCCR61qhwiplo1_500

*sigh*
divni

http://littlejhunter.blogspot.com/

125Stefan & Katherine - Page 5 Empty Re: Stefan & Katherine Wed 23 Mar 2011, 10:08 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Stefan & Katherine - Page 5 Tumblr_lglcqrkocg1qzcgeto1_500
Love is like a sin, my love,
For the ones that feel it the most
Look at her with her eyes like a flame
She will love you like a fly will never love you
Again ♥

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum