Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

 » SPAM » Zabava » Filmovi » The Twilight Saga

The Twilight Saga

+47
Rose in the Rain
*Jelna*
LoveDamon
MissNothing
vampirekaca
Filip
Issi
ElenaGilbert
Rose ♥
♥ DelenaDiaries ♥
*MiMa*97
¿coka?
•Katherine•
Just Freedom
White Unicorn
<3 Originals <3
fearless.
I.Love.You
Nika Kći Zevsova ~
Little.Star.On.The.Sky
Lusi.♥
*bloody_princess*
Dr. John Watson
♥Stelena♥
Bite_me_Damon
.Cherry.Bomb.
Starlight
Warrior Princess
daray
pendragons
Elena Gilbert
*TheCraziestOne*
Nathan's girl.
Zla_Sam
.Samantha.Jones.
Dark_Princess
Tasha'94
Mrs.Somerhalder
chocolateChanel.
Em (:
Delena ♥
Damons'Girl*
Stefy
snow white
Twin.flames
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
51 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

Go down  Message [Page 4 of 4]

76The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Fri 06 Jan 2012, 9:54 pm

ElenaGilbert

ElenaGilbert
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Volim ove filmove jako. Very Happy

77The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Sat 07 Jan 2012, 2:21 pm

Issi

Issi
Dear Diary ...
Dear Diary ...

iskreno, filmovi su dosta losi.. pogotovo u poredjenju sa knjigom.. Breaking Dawn part 1 mi je sada najbolji.. a cak i on ima neke glupe delove (svadja vukodlaka) .. mada volim Twilight uzasno.. tako da ne marim

srce

http://taylorswift-serbia.weebly.com/

78The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Sat 07 Jan 2012, 4:27 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Issi wrote:iskreno, filmovi su dosta losi.. pogotovo u poredjenju sa knjigom..

srce


Sasvim se slazem sa tobom ... Ne mogu se ni uporediti sa TVD-om

79The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Sun 08 Jan 2012, 8:00 pm

vampirekaca

vampirekaca
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ja sam gledala prva 3... prvi je dosadan, drugi ok, a treći mi se stvarno svideo...nikako da odem u bioskop da odgledam Breaking Dawn...hoću i knjige da pročitam. pročitala sam samo prvu koja je realno mnogo bolja od filma Very Happy

80The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Mon 09 Jan 2012, 2:09 am

MissNothing

MissNothing
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Gledala sam i to su mi omiljeni filmovi ♥

1 deo je najbolji!

http://vampire-fans.forumotion.eu/

81The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Mon 09 Jan 2012, 3:44 pm

Issi

Issi
Dear Diary ...
Dear Diary ...

vampirekaca wrote:Ja sam gledala prva 3... prvi je dosadan, drugi ok, a treći mi se stvarno svideo...nikako da odem u bioskop da odgledam Breaking Dawn...hoću i knjige da pročitam. pročitala sam samo prvu koja je realno mnogo bolja od filma Very Happy

trebalo bi da ga pogledas Wink mnogo je dobar. meni je za sada to najbolji od svih filmova.. Smile

sto se knjige tice, 1. srce

http://taylorswift-serbia.weebly.com/

82The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Tue 10 Jan 2012, 1:00 pm

LoveDamon

LoveDamon
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Meni su potpuno ok,svidjaju mi se filmovi,samo nisam jos uvek odgledala Breaking down,jer sam maltene zaboravila sta se desavalo u prva 3 dela. Very Happy

83The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Tue 10 Jan 2012, 2:21 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Skinula sam BD i pocela da gledam. I onda mi se desilo nesto sto nikad nije. Nisam mogla da nastavim jer sam se smorila posle 10 minuta. Veliko razocaranje, s obzirom na to da mi je BD ubedljivo najbolja knjiga. Sad Ne znam, mozda mi je bio takav dan, pokusacu opet da ga gledam.

84The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Tue 10 Jan 2012, 2:51 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ja kad sam čula Jacoba kako u drugom delu filma kaže " I want you to pick me instead of him." setila sam se Delena scene iz druge epizode treće sezone kad savršeni Damon kaže "Because, when I drag my brother back from the edge and deliver him back to you, I want you to remember the things you felt when he was gone." i jednostavno počela da se smejem. *Shit* naspram *Perfection*.
Kad tako kaže, pa izabrala bih jednog Damona naspram 23198490183 Jacoba i Eedwarada zajedno.

Stojim pri tome da je Twilight mogao MNOGO BOLJE da izgleda i da bude MNOGO BOLJI film.
Ne sviđa mi se ni odabir glumaca, ni efekti, a najmanje kako je predstavljena priča iz knjiga.
Edward u knjigama i Edward u filmu = POTPUNO raličiti Edwardi. Knjige su 310238184184 puta bolje.

85The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Tue 10 Jan 2012, 3:29 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

loving book Edward till death.

86The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Tue 10 Jan 2012, 8:07 pm

*Jelna*

*Jelna*
At Mystic Grills
At Mystic Grills

a-a
ma najboljiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. :DDDDD
mojj omiljeniii FIIIIIILM.<3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333 <3333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333333

87The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Wed 11 Jan 2012, 6:30 pm

Issi

Issi
Dear Diary ...
Dear Diary ...

all I can say is: TWILIGHT srce FOREVER!

mada ima dosta ljudi koji ga ne vole.. jbg, ne mogu svi Very Happy

http://taylorswift-serbia.weebly.com/

88The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Wed 15 Feb 2012, 3:54 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

gledala...zavisi kako koji...neki su bolji neki gori

89The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Sun 19 Feb 2012, 8:38 pm

MissGabi.

MissGabi.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ja to gledam samo zbog Taylora. Inaće sam Team Jacob. Very Happy
Vampiri koji sjaje? I don't think so... Veći debilizam u životu nisam vidjela.

90The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Sat 25 Aug 2012, 6:37 pm

Somerhalder's bitch

Somerhalder's bitch
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Prvio dio mi je ok,ostali sve gori i gori..mada,nekako mi sad ovaj drugi dio praskozhorja djeluje zanimljiv

91The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Tue 20 Nov 2012, 9:29 pm

marw


At Mystic Grills
At Mystic Grills

MissGabi. wrote:Ja to gledam samo zbog Taylora. Inaće sam Team Jacob. Very Happy
Vampiri koji sjaje? I don't think so... Veći debilizam u životu nisam vidjela.

to je totalno isti odgovor koji ja dajem kad me neko pita o sumrak sagi ...

inache ne znam ko je gledao finalni deo da ne spojlerishem, ja idem tek u petak da ga gledam, ne idem sutra na premijeru ali znam sve jer se drugarica sluchajno izlanula tako da ... bila sam u pravu kao i uvek za onu "izmenu"u odnosu na knjigu i bash zbog toga mislim da ce film biti zanimljiv, tachnije podnoshljiv za gledanje ... inache filmovi su osrednji ... prva tri dela sam mogla da odgledam dva puta, ali ovaj poslednji uzhas ... zhalim bachene pare za premijeru ...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

92The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Wed 21 Nov 2012, 1:07 pm

jelena-ketrin

jelena-ketrin
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

TWILIGH PART 2 je bezveze mislim samo je dobra ona scenataj i belin otac i borba koja nije bila stvarno...

http://vampires.rs

93The Twilight Saga - Page 4 Empty Re: The Twilight Saga Sat 24 Nov 2012, 8:17 am

marw


At Mystic Grills
At Mystic Grills

okej ...
film je zapravo dobar u odnosu na ostale.
dobro finale. naravno da nema te scene, film bi bio nula totalna.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 4]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4

 » SPAM » Zabava » Filmovi » The Twilight Saga

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum