Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Uloga: Damon Salvatore

+67
Aimee Liam
MissGabi.
Dragan91
Ramonna
maDmaN
vampirekaca
AnGel_Perroni
Spirit Crusher
ElenaGilbert
Delena ❥
.Anja.
Klaroline_♥
Loud.
MISA
Rose ♥
Kol Mikaelsen
*MiMa*97
discobaby
¿coka?
♥_Vampire_in_love_♥
Lady Autumn
**Miss Salvatore**
•Katherine•
Lilith.
Little J
Mαяi♥
VampireFreak
Lusi.♥
♥Stelena♥
Warrior Princess
I.Love.You
Starlight
daray
Em (:
Nika Kći Zevsova ~
Endzi
Evelin
ILoveVampires
Stefy
Damon<3Elena
chocolateChanel.
Twin.flames
<3 Originals <3
eatmyfeelings
Damons'Girl*
Blair_Waldorf_fan
миранда переа♥
DEstiny :3
Fire Bomb*93
*Ian*
Pompas.De.Poncho
.Sunny.
Angi93
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
**
xDamonSupport
Yellow Kitty
pendragons
H-elly
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
P. Sawyer
Stefan's Chick
Zla_Sam
*-w0Lf GirL-*
Mrs.Somerhalder
Undead
Nathan's girl.
71 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Message [Page 6 of 9]

126Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Tue 02 Nov 2010, 9:36 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

[flash][/flash]Ja sam bas juce gledala tako neke delove iz 1. sezone, i Damon mi je mnogo drugaciji. Njegove recenice, face, sve je bilo vise Bad Damon. Ne ubija vise one ljude, nije da mi to smeta, ali ako ga previse promene izgubicemo onog pocetnog bad Damona kog ja obozavam.
Bas sam gledala ovo i cepala se.

[You must be registered and logged in to see this link.]

"If I haven't seen something that I haven't seen before, I'll throw a dollar at it."
I Witch's Cookbook. Hahah [You must be registered and logged in to see this image.]

Hocu tog Damona nazad.



Last edited by I.Love.You on Wed 03 Nov 2010, 3:26 pm; edited 5 times in total

127Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Tue 02 Nov 2010, 9:42 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Elenina faca tada je bila omg

hahahahha

a dusha, ne znam jesam li to samo ja, ili on zapravo pokusava prikriti ljubomoru


WE WANT BAD DAMON BACK

at least u jednoj epizodi, al ono, ne da ubije bilo koga iz Elenine porodice, ili nekog od njenih prijatelja Razz





ovo volim Razz

http://horizoninblack.tumblr.com

128Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Tue 02 Nov 2010, 9:51 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Hahahaha, secam se toga, najbolje mi je kad krene da vrti kukovima i popne se na sprat i onako vrcka. Hahahah xD
Genije.. I kad odu u Stefanovu sobu i poruse mu sve stvari. xD Hahahahah Very Happy On je ljubomoran zbog Elene i Stefana, i nikad da mu se ukaze zglavna prilika da bude s Elenom. Valjda cu docekati i to.
I da Damon postane opet bad Damon, ali ne bas zao kao Katherine, samo malo.. zlocestiji. xD Vise last-year-Damon. Very Happy xD

129Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Tue 02 Nov 2010, 9:57 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

takode (:

i valjda ce jednom doci red i na njega da bude happy (:

http://horizoninblack.tumblr.com

130Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Wed 10 Nov 2010, 4:37 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Super sto su Ianu dali ovu ulogu, jer je on i prirodno zagonetan, sexy & co. xD

http://rbdandtvd.nstars.org

131Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Wed 10 Nov 2010, 5:26 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

On je talenat!Iskreno,najvise zbog njega gledam seriju!

132Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Wed 10 Nov 2010, 11:33 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

realno mogli bi da vrate starog Damon,a ko ovako nastave on i Stefan ce totalno zameniti uloge xD
mada i ovaj ranjiviji Damon je <3

133Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Sun 12 Dec 2010, 6:01 pm

♥Stelena♥

♥Stelena♥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

.LoVe.rEaLly.SuCkS. wrote:
* Weird_One * wrote:
Taychi wrote:Uh odusevljava me!!!!Twisted Evil
Njegov pogled(ima NAJLEPSE oci koje sam videla),obozavam kako prica(genijalan je xD),osmeh...SVE ME FASCINIRA KOD NJEGA! Embarassed Embarassed Naravno ne volim kad hladnokrvno ubija ljude ali jednostavno to je deo njegovog karaktera!U svakom slucaju,zbog njega najvise pratim seriju(izmedju ostalog) Embarassed

Uh. Njegove bolesno predive oči. Nekako su providno plave a tako lepe. ^^
Slazem se s vama skroz ^^ <33

I ja se slazem Very Happy

134Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Thu 31 Mar 2011, 2:34 pm

Lusi.♥

Lusi.♥
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Lijep je, zgodan. Smiješan. Smile

135Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Tue 05 Apr 2011, 6:46 pm

VampireFreak

VampireFreak
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

extra je

136Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Tue 05 Apr 2011, 7:36 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Ufff....Damon mi je omiljeni lik,i u seriji i u knjigama ofc Smile
Volela bi da bude malo vise kao Damon iz prve sezone, ali da mu se ne vrate stare navike, tipa da ga briga za druge i to Sad A definitivno bi mu preporucila da upotrebi malo vise njegove zavodnicke sposobnosti Razz Da sam ja Elena i da me gleda onako onim ocima...uhhh....Bilo bi svacega Razz Very Happy

137Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Fri 08 Apr 2011, 8:27 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Tako mi je bio savrsen u ovoj epizodi. Smile
ona njegova odvaalaa 'screw you too' aahhahahaha kad je rekao bonnie i jeru Smile car nad carevima.
i kad je pošizeo kad je video da nema moonstona O:)

138Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Sat 09 Apr 2011, 9:57 am

Little J

Little J
Invited in
Invited in

^ 'screw you too' je rekao Emily, ne Bonnie i Jeru. Very Happy

http://littlejhunter.blogspot.com/

139Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Sat 09 Apr 2011, 10:10 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Little J wrote:^ 'screw you too' je rekao Emily, ne Bonnie i Jeru. Very Happy

ahahah jest', sad sam ponovo pogledala ^^ my bad Smile

140Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Tue 05 Jul 2011, 12:48 am

Lilith.

Lilith.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Ne da je odglumio, nego je razbio!
Značii sve je dočarao, svaka mu čast. Very Happy
Super mu je legla ova uloga, mislim da su uloge loših momaka za njega stvorene. ^_^

https://www.facebook.com/heartless29

141Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Sat 13 Aug 2011, 3:07 pm

•Katherine•


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Odigrao je odlicno...strava glumac *__*

142Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Fri 26 Aug 2011, 6:31 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

[You must be registered and logged in to see this image.]

AHAHAHHAHAHA

143Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Sat 10 Sep 2011, 7:01 pm

**Miss Salvatore**

**Miss Salvatore**
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Damon ja samo takav car! Obožavam ga! *__* Lik Damona mu super paše! Menii je on baš kjut kao bad boy. Meni je to baš privlačno kod njega Razz Dobro, ne volim sad kad ubija ostale i to, ali onaj njegov pogled, govor, njegove šalee... Awwww *___* Damon <333

144Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Mon 07 Nov 2011, 10:40 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Wwinner wrote:[You must be registered and logged in to see this image.]

AHAHAHHAHAHA



HAHAH, GENIJALNO. *_*

145Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Thu 10 Nov 2011, 3:01 pm

Lady Autumn

Lady Autumn
Invited in
Invited in



Kraj videa.Hahahahahahah. Cerek

http://www.newmoon-balkan.com/forum

146Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Fri 11 Nov 2011, 4:08 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

hahaha

147Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Thu 17 Nov 2011, 12:15 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ne mogu da zamislim bilo koga drugog umesto Ian-a...
Znaci savrsen je! <3

148Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Mon 28 Nov 2011, 10:24 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Jedan od mojih omiljenih likova iz serija i filmova.Nisam ljubitelj vampira,ali on mi je bas,bas super!Zaista ni ja nikoga ne bih mogla da zamislim u toj ulozi umesto njega.Mislim da je svaki glumac "rodjen" za neku ulogu,samo neki je nadju,neki ne.Ian je bas nezamenljiv u ulozi Dejmona Wink

149Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Tue 29 Nov 2011, 6:57 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

discobaby wrote:Jedan od mojih omiljenih likova iz serija i filmova.Nisam ljubitelj vampira,ali on mi je bas,bas super!Zaista ni ja nikoga ne bih mogla da zamislim u toj ulozi umesto njega.Mislim da je svaki glumac "rodjen" za neku ulogu,samo neki je nadju,neki ne.Ian je bas nezamenljiv u ulozi Dejmona Wink
Amin! Very Happy amen

150Uloga: Damon Salvatore - Page 6 Empty Re: Uloga: Damon Salvatore Wed 30 Nov 2011, 9:40 pm

*MiMa*97

*MiMa*97
Dear Diary ...
Dear Diary ...

volim njegov lik^__^

Sponsored content



Back to top  Message [Page 6 of 9]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum