Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

The Twilight Saga - Stephanie Meyer.

+37
marw
Rosie Sambora
little red bird.
vampirekaca
Issi
ElenaGilbert
White Unicorn
Shelly Stoudes
Lusi.♥
phoenix00
AnaSalvatore
♥Stelena♥
*bloody_princess*
Bite_me_Damon
Angi93
Dr. John Watson
Snow White Queen
chocolateChanel.
Em (:
ILoveVampires
Stefy
snow white
Neyra
KathPierceTVD
Katherine Pierce
Bojana Winchaster
YoungerSalvatoreKink.
Damon<3Elena
Twin.flames
DEstiny :3
pendragons
Nathan's girl.
dancica
MorgenStern
Delena ♥
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Zla_Sam
41 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

26The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Tue 06 Jul 2010, 10:29 am

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

JoxY ^^ wrote:
Bite.me.Damon wrote:
JoxY ^^ wrote:
Bite.me.Damon wrote:
JoxY ^^ wrote:
MorgenStern wrote:
JoxY ^^ wrote:Haha,zasto sam ja jedina koja nije zaboravila Twilight Sagu kad je odgledala TVD O.o HahaxD
Nisi jednina xD

Edward <3

Huh dobro je vec sam se uplasila ^^ Naravno Edward ♥️ Nisam fan dzukelica poput Jacoba (:

Nisam ni ja zaboravila. ^^
Skoro sam ponovo citala knjige, a sinoc sam gledala Eclipse. Prelep Smile Edward naravno uvek. Very Happy Mozda je gore od TVD-a, ali ja ne mogu tek tako da ih zamrzim Smile

Ja sam prekjuce pogledala Eclipse.Vrh je.Bolji je milion puta od prva dva dela.Meni je bolje od TVD-a iako obozavam tvd.Valjda nijedna ljubavna prica me do sada kod tvda nije toliko dotakla kao ed i bella Smile


Jeste mnooogo bolji. Smile Ima Edwarda ♥️ I fora je kad Jacob kaze "I am hotter than you" Very Happy
Jedva cekam bolji kvalitet. Sinoc sam gledala, malo je losiji kvalitet, a kod mene u gradu nema bioskop. -.- Mada ne bih mogla ni da cekam da odgledam. Smile A jedva cekam cetvrti, meni je cetvrta knjiga najbolja. Reneesme Smile

Ja sam bila u BGu u bioskopu Smile Ne znam,meni nista sto Jacob kaze nije smesno.Cim ga vidim samo sam govorila dzukelo bezi sa ekrana xD Tako da nisam ni gledala sta prica xD Da,cetvrti deo je vrh Very Happy Nadam se da ce ga dobro uraditi.I mala Renesme ♥️ Kocano da dzukela nadje nekog da prestane da smara Belu i Eda i da pusti ljude da se vole Very Happy


Hahaha, pa dobro ja malo napredujem, Jacoba iz knjiga nisam podnosila, u drugom delu filma sam ga mrzela. A u trecem mi je ok. Smile I to mi je bio sok, kad se otisnuo na Reneesme. Smile Jedva cekam da viidim to. Smile Nije Jacob los ( da mi je neko pre dva dana rekao da cu ovo da kazem pomislila bih da je lud xD) , samo sto smaraaa Smile I Bella me nervira, Edward je takooo pun razumevanja. Smile Pored Edwarda ona hoce Jacoba. -.-

27The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Tue 06 Jul 2010, 12:30 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Bite.me.Damon wrote:
JoxY ^^ wrote:
Bite.me.Damon wrote:
JoxY ^^ wrote:
Bite.me.Damon wrote:
JoxY ^^ wrote:
MorgenStern wrote:
JoxY ^^ wrote:Haha,zasto sam ja jedina koja nije zaboravila Twilight Sagu kad je odgledala TVD O.o HahaxD
Nisi jednina xD

Edward <3

Huh dobro je vec sam se uplasila ^^ Naravno Edward ♥️ Nisam fan dzukelica poput Jacoba (:

Nisam ni ja zaboravila. ^^
Skoro sam ponovo citala knjige, a sinoc sam gledala Eclipse. Prelep Smile Edward naravno uvek. Very Happy Mozda je gore od TVD-a, ali ja ne mogu tek tako da ih zamrzim Smile

Ja sam prekjuce pogledala Eclipse.Vrh je.Bolji je milion puta od prva dva dela.Meni je bolje od TVD-a iako obozavam tvd.Valjda nijedna ljubavna prica me do sada kod tvda nije toliko dotakla kao ed i bella Smile


Jeste mnooogo bolji. Smile Ima Edwarda ♥️ I fora je kad Jacob kaze "I am hotter than you" Very Happy
Jedva cekam bolji kvalitet. Sinoc sam gledala, malo je losiji kvalitet, a kod mene u gradu nema bioskop. -.- Mada ne bih mogla ni da cekam da odgledam. Smile A jedva cekam cetvrti, meni je cetvrta knjiga najbolja. Reneesme Smile

Ja sam bila u BGu u bioskopu Smile Ne znam,meni nista sto Jacob kaze nije smesno.Cim ga vidim samo sam govorila dzukelo bezi sa ekrana xD Tako da nisam ni gledala sta prica xD Da,cetvrti deo je vrh Very Happy Nadam se da ce ga dobro uraditi.I mala Renesme ♥️ Kocano da dzukela nadje nekog da prestane da smara Belu i Eda i da pusti ljude da se vole Very Happy


Hahaha, pa dobro ja malo napredujem, Jacoba iz knjiga nisam podnosila, u drugom delu filma sam ga mrzela. A u trecem mi je ok. Smile I to mi je bio sok, kad se otisnuo na Reneesme. Smile Jedva cekam da viidim to. Smile Nije Jacob los ( da mi je neko pre dva dana rekao da cu ovo da kazem pomislila bih da je lud xD) , samo sto smaraaa Smile I Bella me nervira, Edward je takooo pun razumevanja. Smile Pored Edwarda ona hoce Jacoba. -.-

Haha,a meni je bas u drugom delu bio okej xD Onako bio prijatelj pomagao znas vec,okej je bio.A u trecem decko je poceo da me I-Z-L-U-DJ-U-J-E xD Dodje on Edu i kaze :Ja sam bolji izbor za nju od tebe. xD Onda dodje beli:Izaberi mene umesto njega xD Onda ona scena u satoru,pa onaj poljubac,ja sam se tolikoo razocarala kad sam procitala da su se poljubili,da sam plakala od besa. xD Tako da prezirem Jacoba totalno xD cak i u cetvrtom delu kad je zavoleo Renesme i bio onako dobar,nije uspeo da popravi misljenje -.- Kao ni Bella.Ona je tek kreten xD To sto ti kazes ima Edwarda koji je...ajoj ne znam ni kako da ga objasnim xD Koji je nesto nevidjeno i neprevazidjeno,i ona oce ono kučence O.O Retardirana xD

28The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Tue 06 Jul 2010, 12:46 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

Jedva čekam da odgledam Eclipse jer je tu vrhunac ljubavnog trougla.
Žao mi je što Bella nije razmotrila dobro svoje opcije već je nepotrebno zavlačila Džejka,trebala je da ga ostavi na miru još u New Moon-u kad je prolazio kroz fazu pretvaranja u vukodlaka. Ne,naravno, gospođica je morala da misli samo na sebe i svoj bol.
Očigledno su joj krvopije draže.
Al eto,bar će biti ljubavnih scena + naked Jacob.
LOVE IT! <3

29The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Tue 06 Jul 2010, 1:40 pm

Stefy

Stefy
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Čitam ove knjige. Prva mi se mnogo dopala, dok ova druha baš smara. Jacob me mnogo nervira.

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

30The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Tue 06 Jul 2010, 6:58 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Stefy wrote:Čitam ove knjige. Prva mi se mnogo dopala, dok ova druha baš smara. Jacob me mnogo nervira.

Moj covek xD I mene ^^

31The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Thu 08 Jul 2010, 10:29 pm

Stefy

Stefy
Dear Diary ...
Dear Diary ...

JoxY ^^ wrote:
Stefy wrote:Čitam ove knjige. Prva mi se mnogo dopala, dok ova druha baš smara. Jacob me mnogo nervira.

Moj covek xD I mene ^^
Ali stvarno smara više! Rolling Eyes New Moon je glup do bola, znači toliko me smara, ova Alice dolazi u posetu zato što je htela da vidi kako je. o_O Što je dolazila uopšte, a Isabella smara sa njenim rupama koje rastu i razvijaju se pa ne zna na čiju će stranu. Ma Edward rulez, i treba da je ostavi kad je takva! Evil or Very Mad

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

32The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Fri 09 Jul 2010, 10:56 am

MorgenStern

MorgenStern
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Stefy wrote:
JoxY ^^ wrote:
Stefy wrote:Čitam ove knjige. Prva mi se mnogo dopala, dok ova druha baš smara. Jacob me mnogo nervira.

Moj covek xD I mene ^^
Ali stvarno smara više! Rolling Eyes New Moon je glup do bola, znači toliko me smara, ova Alice dolazi u posetu zato što je htela da vidi kako je. o_O Što je dolazila uopšte, a Isabella smara sa njenim rupama koje rastu i razvijaju se pa ne zna na čiju će stranu. Ma Edward rulez, i treba da je ostavi kad je takva! Evil or Very Mad
Mozda je NM ipak malo vise zenski. Meni je to omiljena knjiga Twi sage.
To kako je Stephanie opisala tu njenu patnju...fantasticno. Ako se dovoljno udubis u knjigu, mozes tacno da osetis kako se ona oseca. I ja sam team Edward (naravno), ali i Jacob moze da bude bas super. Mada me jako nervira u Eclipse-u. -.-

Film je, sto se tice NM, upropascen. Ima dobrih scena, mada je onaj Chris Weitz ili kako vec mogao mnogo bolje da ga uradi. Ima bas glupih scena.

Ali zato Eclipseee... *____________*
Pogotovo ona poslednja scena na proplanku <3, i ono kad vezbaju za borbu. ^^

33The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sat 10 Jul 2010, 1:22 pm

Stefy

Stefy
Dear Diary ...
Dear Diary ...

MorgenStern wrote:
Stefy wrote:
JoxY ^^ wrote:
Stefy wrote:Čitam ove knjige. Prva mi se mnogo dopala, dok ova druha baš smara. Jacob me mnogo nervira.

Moj covek xD I mene ^^
Ali stvarno smara više! Rolling Eyes New Moon je glup do bola, znači toliko me smara, ova Alice dolazi u posetu zato što je htela da vidi kako je. o_O Što je dolazila uopšte, a Isabella smara sa njenim rupama koje rastu i razvijaju se pa ne zna na čiju će stranu. Ma Edward rulez, i treba da je ostavi kad je takva! Evil or Very Mad
Mozda je NM ipak malo vise zenski. Meni je to omiljena knjiga Twi sage.
To kako je Stephanie opisala tu njenu patnju...fantasticno. Ako se dovoljno udubis u knjigu, mozes tacno da osetis kako se ona oseca. I ja sam team Edward (naravno), ali i Jacob moze da bude bas super. Mada me jako nervira u Eclipse-u. -.-

Film je, sto se tice NM, upropascen. Ima dobrih scena, mada je onaj Chris Weitz ili kako vec mogao mnogo bolje da ga uradi. Ima bas glupih scena.

Ali zato Eclipseee... *____________*
Pogotovo ona poslednja scena na proplanku <3, i ono kad vezbaju za borbu. ^^
E pa, možda zato što je ženski mi se ne dopada. U celoj knjizi smara kako pati. Rolling Eyes

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

34The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sat 10 Jul 2010, 9:06 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

I mene nervira to koliko pati...msm, alo devojko, kakve crne rupe u grudima?
Imaš 18 godina život je pred tobom!
A ona tih 18 gleda kao da ima 80.
To su najbolje godine i ne može tek tako bacati svoj život samo da bi postala sisokrvka.
A ne, ona ide da se baci u more i to sa one stenčuge visoke k'o dve moje zgrade...i onda kaže da nije pokušavala da se ubije već je to bio "adrenalin".
U redu, poverovaćemo ti...juče!
Još na sve to dolazi savršen dečko u obliku Džejkoba sa savršenim telom, osmehom, smislom za humor kome je jedina mana to što je vukodlak i to što nema majicu.
To što nema majicu isključujem kao manu jer devojka kojoj smeta što on šeta kroz pola filma polunag je sigurno lezbijka. A možda je i Bela lezbijka sem što voli i vampire ali oni svakako nisu ljudska bića. Druga Džejkobova "mana" je to što je vukodlak. Ok, ni oni nisu baš sasvim normalni ali bar ne sisaju krv.
Teorija u knjizi je da vukodlaci smrde.
Jel bi to trebalo da znači da vampiri mirišu?
Hajde molim vas da neko pomiriše taj slatki i opojni miris krvi grizlija, jaguara, pantera i nek prenese svoje utiske o tome kako su ga ti fantastični miomirisi zapuhnuli kao sveži povetarac...bar će imati pojma o tome na šta vampiri mirišu.
Za Belu je Džejk "najbolji prijatelj" a ponaša se prema njemu kao prema psu dok je Edvard najveće savršenstvo ovoga sveta. Mislim da to nije u redu.
Pre sam bila za obojicu, neutralna kao Švajcarska sve dok konačno nisam shvatila da je Džejkob mnogo bolji, u svakom smislu. Nije ni Edvard toliko loš, on i Bella jesu stvoreni jedno za drugo i ona JESTE izabrala njega za celu večnost... al zašto joj onda trebaju rezerve? Da joj popune te "rupe" u slučaju da je razlog za njeno življenje jednostavno ostavi plašeći se za njen jadan, krhki život, jel joj je zato i Džejk služio?
Zbog malo adrenalina?
Ne mrzim Edwarda i Bellu zajedno, štaviše - volim ih jer jesu jedno za drugo, ali IPAK razmišljam šta bi bilo da je Stefani drugačije postavila stvari... možda...eto čisto možda...bi Bella bila srećna sa Džejkom.
Moje mišljenje.
Smile

35The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sat 10 Jul 2010, 9:23 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Teorija u knjizi je da vukodlaci smrde.
Jel bi to trebalo da znači da vampiri mirišu?
Ne. Vampirima smeta miris vukodlaka, kao sto i vukodlacima smeta miris vampira. Wink

Meni se svijda sto su E&B zavrsili zajedno, ali mi je totalna glupost sto je Jake zavrsio sa Renesme. Ne volim je. Nekako mi je visak u celoj toj prici...:/
Ja sam mislila da ce Jake i Leah biti zajedno. I love you

36The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sat 10 Jul 2010, 9:33 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

A zasmetalo mi je danas dok sam gledala Eclipse kad je Bella rekla Edwardu "Yeah, I know...I stink like a dog."
Ako njoj vukodlaci ne smrde onda koji đavo to komentariše, zašto li su uopšte stavili to u scenario.
Bitno je da, po njoj, Edward ima savršeni miris.
Glupo je sad da raspravljam o tome al me eto neke sitnice privuku, šta ću kad sam Team Jacob pa mi sve smeta, očigledno su nam slični karakteri. Very Happy

37The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Mon 12 Jul 2010, 2:53 pm

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Slazem se sa Milicom ali ovo...

Svjetlucanje mi možda ne bi toliko smetalo da je objašnjeno zašto svjetlucaju ali očnjake ne mogu da joj oprostim.

i mene nervira najvise...kakvi su to vampiri bez ocnjaka? Suspect

http://destinedtobe.tumblr.com/

38The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Tue 13 Jul 2010, 11:34 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

MorgenStern wrote:
Stefy wrote:
JoxY ^^ wrote:
Stefy wrote:Čitam ove knjige. Prva mi se mnogo dopala, dok ova druha baš smara. Jacob me mnogo nervira.

Moj covek xD I mene ^^
Ali stvarno smara više! Rolling Eyes New Moon je glup do bola, znači toliko me smara, ova Alice dolazi u posetu zato što je htela da vidi kako je. o_O Što je dolazila uopšte, a Isabella smara sa njenim rupama koje rastu i razvijaju se pa ne zna na čiju će stranu. Ma Edward rulez, i treba da je ostavi kad je takva! Evil or Very Mad
Mozda je NM ipak malo vise zenski. Meni je to omiljena knjiga Twi sage.
To kako je Stephanie opisala tu njenu patnju...fantasticno. Ako se dovoljno udubis u knjigu, mozes tacno da osetis kako se ona oseca. I ja sam team Edward (naravno), ali i Jacob moze da bude bas super. Mada me jako nervira u Eclipse-u. -.-

Film je, sto se tice NM, upropascen. Ima dobrih scena, mada je onaj Chris Weitz ili kako vec mogao mnogo bolje da ga uradi. Ima bas glupih scena.

Ali zato Eclipseee... *____________*
Pogotovo ona poslednja scena na proplanku <3, i ono kad vezbaju za borbu. ^^

I meni se svidja kako je opisan bol Smile Fantasticno ^^ Jacoba mrzim i to ostaje,a slazem se ostaliim stvarima koje si rekla ^^ Mada moram da priznam njegov lik mi se jako svidjao u New Moonu i jako sam ga zavolela tu,iako nije mogao da pridje Edu bio mi je simpatican.Al u trecem delu,idi bre dete pa smaraj nekog drugog -.- I Bella i on su mi se na vrh glave popeli vise sa tiim nekim prijatelji smo mi,nismo ? ili jesmo ? jesmo zaljubljeni ili nismo ? Ko da mi vec nismo znali da ce ona ostati sa Edom,dzabe mi se zeludac prevrnuo od besa xD

I da to za ocnjake,mislim da je Stefani htela da predstavi vampire u drugacijem svetlu,jer do sada oni su bili nesto sto je izazivalo gadjenje kod ljudi,bar kod mene xD I svaka joj cast Smile Iii iskreno ne mislim da je Bella najgori lik svih vremena,cak stavise jako mi se svidja (kad zaboravimo Eclipse i sve scene sa dzukelom -.-).Jer mislim logicno je da ce se pitati zasto neko ajde da ne kazem savrsen,ali ligcno je da ce se pitati zasto bas ona od svih devojaka na ovom svetu? Ona koja je toliko smotana,prosecno lepa,totalno povucena i odvojena od celog sveta xD Al dobro svi imamo razlicita misljenja ^^ Meni se jako svidja kako zena pise i nijedan deo me nije smorio,a kako je opisala ljubavnuu pricuu i citati kakvi su,ne mogu da pricam vise <3333333

39The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Tue 13 Jul 2010, 12:14 pm

Stefy

Stefy
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Pročitao sam New Moon. Ok je na kraju.

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

40The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Tue 13 Jul 2010, 7:41 pm

ILoveVampires

ILoveVampires
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

naravno, procitala Smile mnogo bolje od filmova, omiljena 3. Pomracenje

41The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sat 17 Jul 2010, 11:55 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Da, Jacob je meni inače omiljeni lik, i kidala sam se što ga je Stefani onako naterala da pati maltene, i sve Sad Baš mi je bilo drago kad se imprintovao na Nessie, iako mnogi pričaju kako im je to bolesno. Onda definitivno neki ne razumeju termin ''imprintovanje''. Dok je ona klinka, logično da on neće da BUDE kao BUDE s njom, samo je to stvorenje koje mu znači sve u životu i za koju bi sve dao. Kad poraste, onda su oni zajedno (mada nisam sigurna šta se dešava u slučaju da ona to ne želi, ali msm da nema takvih slučajeva hahaha xD).

Što se tiče Sema, Leah i Emily, meni je ta priča katastrofa tužna. Kapiram koliko su se Sam i Leah voleli, ali jbga, on se imprintovao i to je to. :/

42The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sun 25 Jul 2010, 3:59 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

divnee suuu Smile <33 obozavam

43The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Tue 27 Jul 2010, 1:00 pm

Snow White Queen

Snow White Queen
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Katherine Pierce ♥️ wrote:Um.Bila luda,Gospode me sakloni!
Very Happy
sad prezirem i knjigu i film!
ALi Eclipse mi je BILA najbolja knjiga.Poslednji je preteran.Zeesce.
Drugi smara,kao i prvi. xP

Slazem se...i ja sam pre bila opsednuta, sad me nerivra jako... -.-''

44The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sun 19 Sep 2010, 8:04 pm

Stefy

Stefy
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Mene mrzi da čitam poslednji deo, a imam svoje razloge, ne bih javnosti da ih izlažem.

http://http//www.Elizabeth-Gutierrez.com/

45The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Mon 18 Oct 2010, 9:20 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Prije su mi te knjige bile odlicne,ali sada kada realno pogledam i nisu nesto.

46The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sat 04 Dec 2010, 2:55 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Jao, ja sam juce kupila prvi deo i jako mi se svidja, vise od filma, ima vise emocije i prepricavanja.

http://rbdandtvd.nstars.org

47The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Fri 10 Dec 2010, 8:40 pm

Bite_me_Damon

Bite_me_Damon
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Obozavam 1 mi je favourite <33

48The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sat 11 Dec 2010, 11:30 am

*bloody_princess*

*bloody_princess*
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Procitala sam sve, i puno su bolje od filmova...
Breaking Dawn mi je bila naj knjiga dok nisam procitala The Host...
Very Happy

49The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sat 11 Dec 2010, 10:26 pm

♥Stelena♥

♥Stelena♥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Inace zaljubljena sam u Edwarda Cullena, ali ne volim Rob.P(bezveze mi je)...
Knjige su aaaaaaa... Cijela ljubav i borba mi je nestoo posebno Smile
Najdrazi dio mi je Sumrak i Praskozorije( Twilight i Breaking Down) Sumrak sam procitala 13 puta + najdraze djelove koje cesto citam i Praskozorije sam procitala 6 puta ii njen porodjaj i otok Esme jedno milion puta Very Happy

Volim ih, malo Bella nervira ali super su 355

50The Twilight Saga - Stephanie Meyer. - Page 2 Empty Re: The Twilight Saga - Stephanie Meyer. Sat 11 Dec 2010, 10:27 pm

AnaSalvatore


Only Human
Only Human

Knjiga je super,zaista me je odusevila,ali filmovi not so much.
Izbor glavnih glumaca(Rob i Kristen) mi se uopste ne svidjaju.ceo film mi je nekako...hladan u odnosu na knjigu.
znaci,knjige su super i ko voli da cita preporucujem Very Happy

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum