Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Profil: Stefan Salvatore

+36
Spirit Crusher
Filip
ElenaGilbert
Team Daroline
¿coka?
White Unicorn
Em (:
Starlight
Lady Autumn
Lilith.
Little.Star.On.The.Sky
MissNothing
TheVampOne
♥_Vampire_in_love_♥
♥Stelena♥
.Cherry.Bomb.
Angi93
Maky くろ
DEstiny :3
kido.the.monster
Warrior Princess
daray
*TheCraziestOne*
Endzi
Zla_Sam
Nika Kći Zevsova ~
ILoveVampires
snow white
миранда переа♥
YoungerSalvatoreKink.
Katherine Pierce
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
chocolateChanel.
Nathan's girl.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Delena ♥
40 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

26Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Thu 16 Dec 2010, 11:19 pm

TheVampOne

TheVampOne
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ja obično ne volim ovakve uloge, ali PAUL mislim da sam zbog njega najviše zavolela Stefana u SERIJI.A u knjizi ga još više volim, taj način , njegov odnos prema El <3
Al ovde se priča o seriji, ne?
Činjenice mi se svidjaju, i mogla bi da ga zamislim u ulozi Damona, Iana u Stefanovoj, ali verovatno zato što sam navikla, ne bi menjala ništa...
Ona scena kad je plakao , tako je bilo ISKRENO, realno, e TO nikako ne mogu trenutno da zamislim Iana iako je on dobrica...
Al Paul ima to nešto u sebi, zbog njega sam se i zainteresovala da pogledam seriju i čitam knjigu. Savršenstvo za mene <333
Go Stefaan^___^

27Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Sun 08 May 2011, 1:51 am

MissNothing

MissNothing
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

isto je lep i pristaje mu ova uloga ♥

http://vampire-fans.forumotion.eu/

28Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Sun 08 May 2011, 7:40 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

nisam mu primetila tatoo Razz

29Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Mon 04 Jul 2011, 10:58 pm

Lilith.

Lilith.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Zla_Sam wrote:Štefkooo. Cerek
Meni je on kul kad je na ljudskoj krvi. xDD
Couldn't agree more. Very Happy

Btw, ni ja nisam primetila tetovažu. o__O

Drag mi je Stefan, tako povučen i zagonetan ii izmučen i ranjiv. x)
I daa, ona scena kad plače kad Elena raskida sa njim. Ispunio mi je oči suzama. Iskreno, iako više volim Iana, mislim da on ne bi mogao to tako iskreno da iznese. To je trenutak serije koji me je baš uverio da je Paul odličan glumac. Opet, ne mogu da ga zamislim u Damonovoj ulozi, ali sviđa mi se baš ovakav kakav jeste. ^ ^

https://www.facebook.com/heartless29

30Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Sat 22 Oct 2011, 1:18 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Sa tumblr-a XD

I am really obsessively, extremely, utterly attracted to this new Stefan.
[You must be registered and logged in to see this image.]

AHAHAHAHAHAHAH XDDD

31Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Sat 22 Oct 2011, 2:07 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Ahahahhhahaha....ovaj gif mi vise odgovara za Damona ili Klausa... haha

32Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Sat 22 Oct 2011, 5:33 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Princess Of Darkness wrote:Ahahahhhahaha....ovaj gif mi vise odgovara za Damona ili Klausa... haha

Meni realno za sve muskarce iz TVD Smile

33Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Wed 09 Nov 2011, 2:05 pm

Lady Autumn

Lady Autumn
Invited in
Invited in

[You must be registered and logged in to see this image.]

^^

http://www.newmoon-balkan.com/forum

34Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Wed 09 Nov 2011, 3:39 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja mogu xD što se mene tiće Stefan može da ostane sam do kraja života xD ne osećam neki vezanost za njega.

35Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Wed 09 Nov 2011, 3:45 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Lady Autumn wrote:[You must be registered and logged in to see this image.]

^^

Biće sa Kat.

36Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Wed 09 Nov 2011, 4:18 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Kaya wrote:ja mogu xD što se mene tiće Stefan može da ostane sam do kraja života xD ne osećam neki vezanost za njega.


HAHAHA, ni ja brate. xD
Mislim nije da ga ne volim, gotivim ga al' ono .. necu puno plakati ako ostane sam. xD Necu uopste, actually. xD

37Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Wed 09 Nov 2011, 5:41 pm

Lady Autumn

Lady Autumn
Invited in
Invited in

Damon♥️ wrote:
Kaya wrote:ja mogu xD što se mene tiće Stefan može da ostane sam do kraja života xD ne osećam neki vezanost za njega.


HAHAHA, ni ja brate. xD
Mislim nije da ga ne volim, gotivim ga al' ono .. necu puno plakati ako ostane sam. xD Necu uopste, actually. xD

Nja,neću ni ja plačem-that's for sure.^^
Ali mislim da ne zaslužuje da bude sam.
Skroz sam ga zgotivila u zadnje vrijeme-baš zbog svega što je uradio za Damona.
Smile

http://www.newmoon-balkan.com/forum

38Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Wed 09 Nov 2011, 8:43 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

[You must be registered and logged in to see this image.]

ultimate power Cerek Cerek Cerek

39Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Wed 09 Nov 2011, 10:17 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

HAHAHHHAHAHA.

Hi Paul. SERIOUSLY? SERIOUSLY? HAHAHAH. xD
E stvarno sam se ismejala. xDDD

40Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Fri 11 Nov 2011, 5:43 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ahaha slikaa ... jadan .. xP

41Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Fri 11 Nov 2011, 5:56 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

zašto je jadan ? xD

42Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Fri 11 Nov 2011, 5:57 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ne znam zao mi ga je ne zelim da bude sam xD iako sam ogroman delena fan opet bice mi zao kad stefan ne bude sa elenom jer se vidi da je voli na neki nacin xD

43Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Fri 11 Nov 2011, 6:19 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Meni je svejedno. Imaju opcija za njega, ne mora da ostane sam. Osim toga, uvjek će imati Damona.

Ali šta da mu radim, jebi ga. On je bar malo sreće imao kroz život, dok Damon nije nikad - i ako moram da biram između Damonove i Stefanove sreće [a njihova sreća je Elena, valjda] onda biram Damonovu sreću. Uvjek.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

44Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Fri 11 Nov 2011, 6:26 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Skontala sam da je u principu Stefanov lik krajnje i DALEKO više zajeban od Dejmonovog. On ima neke issues brate... previše.

I sad trenduje Smile Paul Wesley Smile

45Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Sat 12 Nov 2011, 3:34 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

i ja bih pre izabrala damonovu srecu al opet ... xP

46Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Sun 13 Nov 2011, 11:27 am

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Ja bih volela da Stefan ostane sa Elenom, a Damon sa Katherine..tako će svi biti srećni.

47Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Sun 13 Nov 2011, 12:18 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Um, kako će tu iko da bude srećan? Ne želim da Damon ostane sa tom sadističkom kučkom [koju obožavam, btw]. Ona ga ne voli. Ona voli Stefana. Niti on nju voli. Voli Elenu.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

48Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Mon 14 Nov 2011, 9:03 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Mnogo me zanima sta ce sad da bude sa Stefanom. Sada vidimo onog pravog Stefana. Mislim ne pravog nego Stefana koji nije ni ripper, a koji nije ni prihvatio svoju ljudskost. Sada ima izbor. Mozde da bira sta da radi, ko da bude .. Nije kompelovan i jako me zanima sta ce biti sa njim a obzirom da nije odmah otrcao kod Elene, vec je izabrao osvetu i sto je najbitnije otisao sa Katicom.

Jedva cekam januar.

49Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Tue 15 Nov 2011, 7:54 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Zla_Sam wrote:Um, kako će tu iko da bude srećan? Ne želim da Damon ostane sa tom sadističkom kučkom [koju obožavam, btw]. Ona ga ne voli. Ona voli Stefana. Niti on nju voli. Voli Elenu.

Tako je Mico.
Niko tu neće biti srećan. XD Ni oni sami.

50Profil: Stefan Salvatore - Page 2 Empty Re: Profil: Stefan Salvatore Thu 17 Nov 2011, 12:08 pm

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Zelene oci °_°

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum