Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Married .. with Children

+10
fearless.
Just Freedom
Katty
Warrior Princess
Twin.flames
YoungerSalvatoreKink.
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
DEstiny :3
Nathan's girl.
Zla_Sam
14 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Married .. with Children Empty Married .. with Children Thu 20 May 2010, 1:48 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Bračne vode (engl. Married… with Children) je američka TV-serija (sitkom) emitovana u periodu od 1987 do 1997. Govori o disfunkcionalnoj porodici koja živi u predgrađu Čikaga.

Likovi:

U središtu radnje je porodica Bandi, sa svojih 5 članova: otac, majka dvoje dece i pas. Tu je i komšinica Marsi koja je prvo bila udata za Stiva a nakon toga i za Džefersona.

- Al Bandi:
Glava porodice je Al Bandi (Ed O'Nil), nekadašnja zvezda srednjoškolskog ragbi tima (postigao je četiri pogotka na jednoj utakmici), koji sada provodi dane žaleći za svojom prošlosti. Zaposlen je kao prodavac cipela, a u slobodno vreme se izležava na kauču. Za neuspeh u svom životu krivi svoju ženu Pegi (Kejti Sagal), sa kojom ne želi da spava. Često voli da se prepire sa svojom komšinicom Marsi Darsi, dok je sa njenim mužom u dobrim odnosima Džefersonom (Stivom, prve četiri sezone emitovanja).

- Pegi Bandi:
Pegi Bandi Vanker (Kejti Sagal) je Alova žena, prepoznatljiva po bujnoj crvenoj kosi i neukusnom odevanju. Ima puno loših osobina - lenja je majka, ništa ne radi, izležava se na kauču po ceo dan ili je u kupovini pri čemu troši Alove pare samo za svoje potrebe. Najviše voli da zbija šalu na Alov račun i to o njihovom seksu.

- Keli i Bad Bandi:
Kćerka Keli (Kristina Eplgejt) (koju otac zove bundevica - pumpkin) je starije dete Ala i Pegi. Zgodna, privlačna, ali glupa i promiskuitetna plavuša kojoj obrazovanje ne znači ništa. Nekada davno, kao dete je bila pametna, no otkako je udarila glavom o krov automobila, više nikad nije bila normalna, te je zato sada baš pravi tip smotane plavuše. Njene izjave izazivaju smeh, a ona ne propušta da spusti svom bratu Badu, koji je vrlo pametan, ali nepopularan kod devojaka i uvek napaljen. Bad veruje da je seksi, no tokom cele serije on je sve samo ne seksi. Žene ga odbijaju, no on ne odustaje. Takođe voli da zbija šale na račun svoje sestre.

- Bak:
Sledeći član porodice je Bak (glas Čiča Marina i Kevina Kurana), njihov nezadovoljan pas, koji je razočaran porodicom koja ga manje više i ne hrani. Tokom serije, Bak je umro, kako bi pas koji ga je glumio, Brajard, mogao otići u penziju. Umesto Baka u porodicu je došla Laki (glas Kim Vajskopf), (koker španijel), koja je zapravo reinkarnacija Baka, no porodica to nikad nije saznala.

- Marsi i njeni muževi:
Nadalje, tu su komšije, Marsi (Amanda Birs) i Stiv Rouds (Dejvid Garison), koje Bandijevi najčešće dovode do ludila. Marsi smatra da je ona sama pametnija od svih Bandijevih zajedno, no često, kad je izlude, ona pada na njihov nivo. Strašno mrzi Ala, baš kao i on nju, te se najčešće svađa sa njim. Al ne propušta priliku da se našali na njen račun, najviše zbog njenih malih grudi, te je najčešće naziva dečakom. Stiv je Marsin prvi suprug, bankar, koji se družio sa Alom iako ga je Marsi pokušavala odgovoriti od toga. Tokom 4. sezone, Dejvid Garison je odlučio da napusti seriju, jer nije hteo da ga drugi poistovećuju sa likom koji je glumio, te je njegov lik otišao iz Marsinog života na kraju 4. sezone. Kasnije, Garison se vratio u gostujućoj ulozi u 4. nastavka, u različitim sezonama. Marsin drugi suprug je Džeferson Darsi (Ted Makginli), umišljen narcis i lenština, kao muška verzija Pegi. Džeferson je Alov prijatelj.

- Sedam:
Tokom 7. sezone, predstavljen je i Sedam (Šejn Svit), dete koje su usvojili Bandijevi, no on je ubrzo postao najnepopularniji član porodice, zbog kog je pala gledanost serije, pa je ubrzo izbačen iz serije.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Thu 20 May 2010, 1:05 pm

Nathan's girl.

Nathan's girl.
Administrator
Administrator

Gledala sam xD
Sad mi je ta serija malo glupa Laughing
Cist prikaz glupe Americke porodice xD

http://thevampdiaries.niceboard.net

3Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Thu 20 May 2010, 1:21 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ja sam gledala kad sam bila manja.
Bila mi je kraljevska. xD
Sad mi već nije zanimljiva.
Najjača je bila Keli. xDD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Fri 21 May 2010, 7:11 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Nikad nisam gledala.

5Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Sat 19 Jun 2010, 1:14 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Gledala sam par epizoda, nije nesto...:/
Al Bandi je super...^^

6Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Mon 21 Jun 2010, 1:02 pm

YoungerSalvatoreKink.

YoungerSalvatoreKink.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Meni je glupa ova serija, prastara je i nekako xD. Keli je lik u jednoj ep. koju sam pogledala na FL.

http://www.celebrityschool.forumotion.com

7Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Fri 23 Jul 2010, 8:13 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Ja sam ovo gledala ^^
Nikad redovno ali uvek bih odgledala kad uhvatim. xD
Al mi je bio kralj. Keli idiot. xD
Bada sam obozavala kad je spustao Keli. Smile
Mislim da ima i dalje na Fox Life-u.

8Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Mon 25 Oct 2010, 11:18 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Al Bandi rules! 199

9Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Wed 22 Jun 2011, 10:29 pm

Katty

Katty
Only Human
Only Human

Najača američka humoristična serija ikad!!! Al Bandy je kralj! bravo

10Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Thu 30 Jun 2011, 5:01 pm

Just Freedom

Just Freedom
At Mystic Grills
At Mystic Grills

U pocetku ocajna, ali kad se zagledas super je. Humor im je toliko odvratan, da dolazi do granice koja je smesna. xD

11Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Thu 07 Jul 2011, 10:37 am

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

U pocetku mi je bila glupa, ali kad sam odgledala nekoliko epizoda svidela mi se.
Al Laughing

12Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Sat 24 Dec 2011, 9:39 am

Ket ♥

Ket ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...


ma strava je
humor im je uff cepala sam se ko zna koliko puta
zajedno sa two and a half men moja najdraza americka serija

13Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Sat 24 Dec 2011, 3:41 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

mislim da je bila neka i Hrvatska kao verzija toga Very Happy
ali ovo sam čini mi se gledala jednu epizodu, jer sam naletila na to, a nije loše, barem to što sam gledala Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

14Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Wed 11 Jan 2012, 10:48 pm

Alucard

Alucard
Only Human
Only Human

Volela sam gledati ovu seriju, bila je zabavna. Very Happy
Al Bandi ftw!

15Married .. with Children Empty Re: Married .. with Children Tue 24 Jan 2012, 8:55 pm

Klaroline_♥

Klaroline_♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

hhahaha uvijek ih negdje ugledam na TVu xD Uvijek me oraspolože.Legende su neviđene.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum