Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

14. Down the Rabbit Hole

3 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

114. Down the Rabbit Hole Empty 14. Down the Rabbit Hole Thu 24 Jan 2013, 1:14 pm

hari_95

hari_95
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Sinopsis:

Spoiler:

Spisatelji: Jose Molina
Režija: Chris Grismer
Emitovanje: 14. februar 2013.

Promo video:
/

Episode Stills:
/

Webclip:
/

214. Down the Rabbit Hole Empty Re: 14. Down the Rabbit Hole Sat 16 Feb 2013, 8:11 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Mene je ova epizoda uništila. Bukvalno. Uzeli su nam dva najbolja lika i uništili omiljeni par u seriji. A sve su prilike da će i Delenu da unište u narednih par epizoda. Jer, Stefan i Elena u MF-u, Dejmon i Rebeka sami na ostrvu, a glavna za seriju je Džuli Plek - uništitelj svega što mi volimo.
Dakle, epizoda na početku je okej, ništa spektakularno. Šejn koji sere nešto o Sajlasu, Dejmon i neki novi nebitan lik, koji je tu samo ovu, eventualno još jednu epizodu, Klaus i njegov mač, Rebeka koja je ljubomorna na Elenu i Stefana, blah. Ništa specijalno. Čak me ni činjenica da je lijek samo jedan nije mnogo zainteresovala. Beremy scene su bile simpatične Cerek I onda kreće najtežih 15 minuta u seriji ikada. Makar meni. Klaus, koji prijeti Tajleru. Kerolajn, koja pokušava da ubijedi Klausa da ostavi Tajlera na miru. I onda Forwood oproštaj.

'Tell me that you’ll never think of me again. Tell me that you’ll forget about me, tell me that you are gonna go on and live a full and happy life without me.'

Ja mislim da je ovim rečeno da Forwood ipak nije par sex non stop, da je ovim prikazano koliko su oni epic love. Koliko je njihova ljubav jaka i iskrena. Na trenutak sam zaboravila na Kerolajn, koju imamo u ovoj sezoni. Ovo je bila ona Kerolajn, koju ja volim. Kerolajn KOJA VOLI Tajlera.
A Tajler. Tajler je meni srce ove serije. I ja ne znam kako ću ovu seriju bez njega. I zaista se razmišljam da prestanem sa serijom ukoliko Trevino nije više dio main cast-a, kao što se priča.

Onda, druga stvar. Toliko sam željela povratak queen Ketrin, ALI NE OVAKO ! Ne da ubije jednog od najboljih likova.
Prešla sam preko ubistva Džene i Alarika, ali Džeremi i Tajler, ja ne znam. Bravo, Džuli, čestitam !

Team Jeremy & Team Tyler ! Always and forever ! ❤️

https://twitter.com/#!/

314. Down the Rabbit Hole Empty Re: 14. Down the Rabbit Hole Mon 18 Feb 2013, 9:25 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Iako sam ja skroz za Klaroline, mrzim kako svaki put moraju da posalju negje Taylera van grada. On uvek mora da ode.. I izgleda da sad ide na duzi period.. To me nervira. Cini mi se da Julie zeli sve glavne likove da ukloni ili one sporedne koji su imali potencijala samo da bi dovela neke bezvezne (Haley, Shane etc.) da bi tu izvodili nebuloze..

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum