Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

13. Into the Wild

2 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

113.  Into the Wild Empty 13. Into the Wild Thu 17 Jan 2013, 12:31 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Sinopsis:

Spoiler:

Spisatelji: Caroline Dries
Režija: Michael Allowitz
Emitovanje: 07. februar 2013.

Promo video:
/

Episode Stills:
/

Webclip:
/

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

213.  Into the Wild Empty Re: 13. Into the Wild Mon 11 Feb 2013, 7:34 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Dobra epizoda. Actually, ovo je prva epizoda gde me je cela cure prica u stvari zainteresovala. Konacno su uspeli.

Shane se dokazao da je ono sto smo svi sumnjali. Ne znam .. ne svidja mi se kao lik. Razumem ja sve to da on igra prljavo da bi dobio ono sto zeli i da mu ne ide u prilog da idu svi ostali sa njim (osim Jeremija i Bonnie) ali prosto nisu uspeli da ga pretvore u onu vrstu negativca koga svi love to hate. Samo mi je ispao nekako .. baksuzast. xD

Rebekah. srce
Do sada nisam bila njen fan, ali sam je JAKO zgotivila u poslednjih par epizoda. Prosto razumela sam ja nju i ranije i sve njene probleme i patnju samo je nisam gotivila, ali sada da. I shipujem nju i Stefana. Bili bi fini zajedno. Mislim vec jesu, kind of.

Klaus & Caroline. srce

[You must be registered and logged in to see this image.]

Verovatno je bila Kerolajnina manipulacija da je spasi but guess what - don't care. Scena je predivna. Very Happy

Zagrljaj DE je bio predivan.
Butt, onda dolazi ona scena. "That's not me, Elena. That's Stefan." scena
Apsolutno mi se nije svidela. Totalno mi je bio Damon OOC. Prosto ono "That's not me, Elena. That's Stefan." mi je totalno glupo ubaceno i obviously je bilo samo da se unese ta neka "napetost" u DE odnos posto je sire bond vec izlizana stvar. Da, Damon bezi od stvari kada misli da ih ne zasluzuje ali tri jebene sezone se bori za Elenu i govori kako zeli da bude covek i sada ce tek tako da je pusti zbog nekih glupih razloga. I mean .. NE UNISTAVAJTE MI DE I DAMONA ZBOG VASIH GLUPIH IDEJA. ovo mora da se ispravi. kada sam odgledala scenu nisam bila u fazonu "poor damon" ili "poor elena" vise je bilo prevrtanje ocima i kao "seriosly?"

Ali ako sve to zanemarimo, zanimljiva epizoda.

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Into the wild

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum