Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

09. O Come, All Ye Faithful

+3
<3 Originals <3
Nika Kći Zevsova ~
Starlight
7 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

109. O Come, All Ye Faithful Empty 09. O Come, All Ye Faithful Fri 16 Nov 2012, 12:25 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Sinopsis:

Spoiler:

Spisatelji: Michael J. Cinquemani & Julie Plec
Režija: Pascal Verschooris
Emitovanje: 13. Decembar 2012.

Promo video:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Episode Stills:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Webclip:
/

209. O Come, All Ye Faithful Empty Re: 09. O Come, All Ye Faithful Wed 28 Nov 2012, 7:27 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Jedva čekam našu prvu "prazničnu" epizodu. :')

Damon, Elena, kuća na jezeru, ne može biti loše, sa obzirom na to kako su stvari krenule. Zubo. xD

309. O Come, All Ye Faithful Empty Re: 09. O Come, All Ye Faithful Wed 28 Nov 2012, 10:52 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

[You must be registered and logged in to see this link.]

409. O Come, All Ye Faithful Empty Re: 09. O Come, All Ye Faithful Fri 07 Dec 2012, 2:21 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

[You must be registered and logged in to see this image.]

OKEJ.

Nakon 4x08 - what are feelings.

509. O Come, All Ye Faithful Empty Re: 09. O Come, All Ye Faithful Fri 14 Dec 2012, 2:06 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Okej, ako je ovo epsko mid season finale, samo cu se nasmejati. I ako je ovo praznicna epizoda, nasmejacu se jos vise. Boze me sacuvaj. O.o

Od Delene koliko sam ocekivala, toliko nicega i nije bilo. Slatki su, jako su mi normalni kao par, i mislim da je Elena dokazala da i pored sire bonda, ona voli Dejmona (poljubac na samom kraju) i da ce se boriti protiv toga. I ocekujem da vidim to u narednim epizodama.

Ova je bila posvecena Tajleru i hibridima, ocigledno. Jako mi je zao kako je sve ispalo, jebena Hejli me, kao i uvek, nervira zajedno sa Shaneom i sa Klausom i blah. -.-

Kerolajn i Stefan... jako bih volela da se to njihovo druzenje malo vise zasniva na prijateljstvu a ne na zlom plotovanju i ogovaranju. Mislim, Kerolajn, wtf vise?! Lay off of Delena, for fuck sakes. U celoj toj prici Stefan ispao veci covek od nje, kada je rekao da u principu, svi su oni cinili lose stvari, ne samo Dejmon. Good fucking point, Stefan. I onda je Kerolajn naravno, morala to da unisti tako sto je MORALA da mu kaze. Boze, sto je pobesneo, bilo mi ga zao cak.

Jbt, Kerol Lokvud :/ Da li ce u ovoj seriji svi roditelji jebeno umreti?! Ne mogu koliko mi je zao nje, kako je pokusala da podrzi Tajlera, tacno sam znala da ce skoncati u ovoj epizodi. I Ejpril, omg, znala sam da je na vrbeni. Sto znaci, u narednoj epizodi Rebeka se vraca. Oh joy...

I Elena koja je bila freaking badass kad je sprecila Dzeremija na pocetku da je povredi. I njihov zagrljaj pri kraju... ljubavice. ♥

I tako, sve u svemu, klasicna TVD epizoda, ali nista posebno.

609. O Come, All Ye Faithful Empty Re: 09. O Come, All Ye Faithful Fri 14 Dec 2012, 11:09 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Da,malo losija epizoda,"klasicna" prava rec,kada se bura malo stisava.

Mislim da je bio red da i Stefan malo bude povredjen,dosta smo gledali Dejmona u toj ulozi.I koliko god mrzela Hejli,nevidjeno mi je drago bilo kada je zavrnula siju Kerolajn!

Mislim da Kerolajn i Stefan treba da se smuvaju i da svako jutro,uz kaficu,pretresu ceo Mistik,onako kao dve babe.Ko se s' kim smuvao,ko koga vara...uzas,nemam reci.

Vraca se Rebeka,znaci-eto novog problema.

Klaus mi je bio...uh,ne znam sta da kazem-nemilosrdan.Mislila sam da ce se malo popraviti.Mnooogo mi je zao Karol,super je zena bila.Mislim da ce sada svi krenuti na Klausa...

Drago mi je sto Elena nije odustala od Dejmona i sto ga je iznenadio poljubac.Bas nije ocekivao.Mislim da ce se ona i Boni vratiti,prilicno sam sigurna da Boni jos voli Dzeremija,a ne verujem da ce Elena izdrzati bez Dejmona.

Nismo dobili nista sto su najavljivali,ni traga od sexy scena DE,zanima me gde nestade ona scena kada je on ljubi u vrat?!?...Zelim da verujem da ce se Elena zaista boriti da pokaze Dejmonu da ga zaista voli i prosto mi nije jasno kako to svi ignorisu sta su rekli Tajler i vestica...cak i sam Dejmon...jer ako Elena sad odustane u narednim epizodama...ne zelim ni da razmisljam tako.

P.S.MRZIIIIIIIIM pauze.... 345435

709. O Come, All Ye Faithful Empty Re: 09. O Come, All Ye Faithful Fri 14 Dec 2012, 11:39 am

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Solidna epizoda nista posebno.


Najavljena je bila bila HOT scena Damona i Elene koju fanovi ne zele propustiti, toga vala i nije bilo. Vise je u prethodne dvije bilo.

Bonnie i Jeremy su mi tako nekako dragi skupa boze
Ovaj Taylor me iz ep u ep sve vise nervira. Uz njega Shane, ne shvatam ni Hayley ali neka je malo Caroline smirila.
Caroline i Stefan dvije tracare zasto se njih dvoje ne spoje i kao sto bi rekli mirna Bosna haha.

Da povrijedjen Stefan, o neka neka vidi kako je Damonu svaki put do sada bilo. Kako tuzna scena kada je oslobadja a onaj poljubac na kraju dokaz na nije sirebond. Ocekujem jos Damona i Elenu skupa, jer u sled ep sam procitala da nema romanticni scena a pricat ce Stefan i Elena tako ja se nadam

DELENA ALLWAYS SURVIVE.

PS Zaboravi reci kako je Elena slatka kada zove Damona rukom u kucu
Ma najljepsih par svih vremena def Smile)

Ona mama od Taylora zao mi je sto je ona ta koja je umrla, vala ja bi vise voljela da su se rijesili Taylora u poslijednje vrijeme posteno smara. Ali bas posteno.

Beka se vraca lovee ittt

Neko ce da pokusa da smiri Caroline, s obzirom koliko se vole.

Da zaboravi reci nacin na koji se Elena na pocetku odbranila od Jeremija (Y)


Epizoda posebno po meni nije bilo nesto, jedino poljubac izmedju Damon i Elene na kraju. Sto znaci REAL. Mada je i do sada bilo ali eto ^^ nadam se da ce nakon ovog Elena se boriti za njega. posto procita da u sled ep nece biti romanticni scena ali bice razgovor izmedju Stefana i Elene jak, ocekujem da ga se rijesi sada potpuno.

Uh sada ide ova pauza :S

809. O Come, All Ye Faithful Empty Re: 09. O Come, All Ye Faithful Fri 14 Dec 2012, 11:51 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Plasila sam se da ce mi ubiti Klausa ili Tylera na kraju je ispalo da je ta toliko najavljivana smrt nebitna. Ok zao mi je Carol i Tylera ali bolje ona nego neki vazniji lik Very Happy
Onog Shanea i Hejli zelim van serije ASAP.
Elena/Jer scene zauvek najlepsse scene serije.
DE mi je po ko zna koji put slomila srce :S
Epizoda = nista posebno. xD

REBEKAH IS BACK srce 199 199 199

909. O Come, All Ye Faithful Empty Re: 09. O Come, All Ye Faithful Sun 16 Dec 2012, 7:57 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Prosečna epizoda. Meni se cela serija svela na Delenu i svo ostalo me nekako ne zanima. Previše su zakomplikovali, a tema ove sezone mi se ne svidja. Pa, pošto se sa Delenom desilo šta se desilo, ovo mi je jedna od gorih epizoda. Oni su, svakako bili divni i ovo smo svi očekivali, tako da nije nikakvo iznenadjenje. Stefan iritantan kao i uvek. Caroline ne mogu ni da se potrudim da opišem. Koliko sam ja tu devojku nekad gotivila, toliko mi je sada muka od nje i njenog "prijateljstva" sa Stefanom. Šta god ljudi da kažu, zar njoj Elena nije bolji prijatelj od Stefana? Zar ne bi trebalo da prećuti to što joj Elena u poverenju kaže? Zar ne bi trebalo da je podrži? Uh. Pored takvih prijatelja, Eleni neprijatelji ne trebaju.
Žao mi je Kerol. Ko je još od roditelja ostao? O.o
Iiii Rebeka se vraća. Da bar bude maloooo zanimljivije sa sporednim likovima.
U svakom slučaju mlaka epizoda za mid-season finale.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum