Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

04. The Five

+12
DEstiny :3
Starlight
Kol Mikaelsen
Crazy Lady (:
Zla_Sam
<3 Originals <3
Em (:
daray
jelena-ketrin
discobaby
delenaMoment♥
Nika Kći Zevsova ~
16 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

104. The Five  Empty 04. The Five Wed 10 Oct 2012, 10:24 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Sinopsis:

Spoiler:

Spisatelji: Brett Matthews i Rebecca Sonnenshine
Režija: Joshua Butler
Emitovanje: 1. Novembar 2012.

Promo video:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Episode Stills:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Webclip:
/

204. The Five  Empty Re: 04. The Five Sat 20 Oct 2012, 12:44 pm

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Delenaaa, amen.

304. The Five  Empty Re: 04. The Five Sat 20 Oct 2012, 2:33 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Dejmon i Elena na putu!!!Nista mi vise ne treba!!

404. The Five  Empty Re: 04. The Five Sun 28 Oct 2012, 6:38 pm

jelena-ketrin

jelena-ketrin
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Znate li koliko sam nervozna so much jer ova epizoda menja sve rekla je Djulija Plek jedva cekam petak jaoj

http://vampires.rs

504. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 1:05 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Iskreno, epizoda nije bila nešto posebno. Osim flashbackova, hiljadu puta sam imala potrebu da povratim po Stefanu naravno.
I opet ono kako je ono što Stefan radi dobro, samo je to super i sve to. DA DA, BULLSHIT.
I čak i čak bude otkrila za ovo što radi sa Klausom, jednostavno će preći, jer zaboga, on je Stefan.
I opet se eto sve vrti oko njega.
Pa dobro, da je bilo do njega, ona bi već do sad bila mrtva, ili šta ja znam, povraćala životinjsku krv, jer se gosp. ne može sasvim pomiriti s činjenicom da je ona više Damon nego što je Stefan.

http://horizoninblack.tumblr.com

604. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 1:15 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Znači... katastrofa. Nikad se više nisam razočarala više u neku epizodu ove serije nego u ovu. A znala sam, čim su nam obećavali kule i gradove. Bože me sačuvaj, kakva glupost.

Prvo, ubiše Rebeku. Ja ne znam da li je ta devojka ikada u ovoj seriji provela više od par epizoda NE-daggerovana? Lol.

Drugo, ništa mi nije jasno vezano za Five. I mislim da pretvaraju TVD u izmišljotinu najobičniju sa svim bajkama koje uvode. Ja ne znam šta je onoj Džuli više u glavi. Šta pokušava, da mi je znati? Mislim, LEK? LOL AJDE NE. Još mi samo fali da na kraju sezone Dejmon postane human kao u knjigama.

I mislim da Klausa toliko prezirem da se tresem od besa, lol. Mogu da volim JoMoa do neba i natrag, ali Klausa ne podnosim i tačka. Sebično, užasno stvorenje.

I Stefan mi nije jasan O.o On i dalje želi da izleči Elenu i radi sa Klausom i nakon što je ovaj izneo svoje namere da od Elene ponovo napravi blood fucking bag za svoje hibride ako uspeju da je vrate u čoveka? Ne znam da li da mi bude smešno ili tragično.

Dejmon je jedina razumna osoba u čitavoj ovoj seriji! I ne znam šta ona Boni hoće jbt. I ako joj je odbrusio onako. Ja mislim da on jedini zna šta da uradi od sve te ''dece'' u toj jebenoj seriji. Strašno.

I skontala sam da Stefan i Boni sputavaju Elenu u svemu tome. Pune joj glavu da je to loše i da to nije ona i da to nije u redu. A Elena je bila takav BAMF! u ovoj epizodi! I kada je zagrlila Dejmona onako od sreće, i kad je igrala sa njim, i sav onaj haze... jbt, devojka uz njega može da bude svoja!

Ne znam, meni je ovo bzvz sve bilo. Pogotovu što znam da će sad ceo storyline da se vrti oko leka. -.- Previše mi je sve to glupavo. S2 - the curse of the sun and the moon. S3 - the Originals legend. S4 - the cure for vampirism, mislim šta. Sve gore od goreg.

P.S. Stelena hugging on Delena porch. Pisce treba motkom nekom.

704. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 8:35 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ja se slazem sa tobom,od silnog obecanja,dobismo uzas.Toliko ubacuju nadprirodnog,da cemo na kraju dobiti imitaciju serije Cari.I da Stefan postane Mocni rendzer!Mislim da je to neki nivo,koji je Julie postigla u razvoju.

Jedino objasnjenje,koje ja imam,jeste da je ona debil,kome iz nekog razloga dozvoljavaju da radi sta hoce.Njen jedini nacin da privuce publiku je laganje o Deleni,to sto sad videli.Da,i rekla je kako u ovoj epizodi ima momenat koji ce parirati True blood-u,u eroticnosti.Molim bilo kog muskarca,kome se ne gadi njen tupavi mozak,da joj objasni sta znaci "eroticno",ali polako,da ima vremena da skonta.

Uzdizanje Stefana,u svoj onoj ljigavstini,koju pravi,ne mogu da razumem nikako.Ali,zaboga,pa on je "dobar brat"!!!Potpuno sam sigurna da ce cutati o leku,jer nije siguran u Elenina osecanja i boji se da bi ona mogla da ostane sa Dejmonom,dok ona ne zna sta hoce...,a Bonie kao neka staramajka ide okolo i govori ljudima sta je dobro,a sta lose.Ne bi me iznenadilo da Stefan da lek Dejmonu i pobegne sa Elenom,koja nece ni znati da je Dejmon covek...A njihov zagrljaj na kraju.E,tu mi je stvarno doslo da povracam... 345435

Fleshback-ovi mi se mnogo svidjaju.Rebeka opet ubijena,koji put?Mogla je da bude sjajan ortak sa Alarikom....

Epizoda je otisla pravo u djubre,posle gledanja,gde joj je i mesto....
Sto se mene tice,serija stoji na kraju 3. sezone.Ovo sto sada ide je smesno.

804. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 10:33 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ako postoji lek i ako se BILO KO 'izleci' zazalicu sto sam ikada i pocela da gledam ovu seriju. Toliko o epizodi :////

904. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 10:45 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Čitava poenta epizode je bila da ako se zabavljaš i ako ti je lijepo, ti si loša osoba i izgubio si sebe. Ili sam to možda samo ja tako shvatila jer sam i ja loša osoba, idk. Dunno :S Treba me tući sledeći put kad izađem i počnem da plešem, izgleda.

Enivej, DE scene su zaista divne, kao i uvijek. Ali brate. Suze su mi krenule. Mene ovo boli više od 3x14. Više od bilo čega. Ona ne želi da bude kao on. NE ŽELI.

A da ne pričam o Steleni. Bože kako mi se riga. Nikada nijedna veza na televiziji nije djelovala toliko isforsirano. Trebao bi biti ti, trebao bi biti on, blablabla. Opet s tim TREBALO BI. Isuse, to nije ljubav. Ljubav ne bi trebalo da bude ono što bi trebalo nego ono što jeste.

Ne znam šta još, sve što znam jeste da su Stefan i Bonnie izmanipulisali Elenu da se osjeća loše i sad je opet sranje između DE. Bože, nadam se da će da zakolje nekoga u sledećoj epizodi pa ćemo da vidimo kako je biti kao Stefan i da li to želi.

A DAMON MORA SVE DA IH JEBENO OSTAVI. Kontam da bi pola grada poginulo u roku od dva sata.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1004. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 10:52 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Lol Milice, tis true.

Jbt, kad vidim svu pricu o LEKU i setim se prve sezone... zasto je ova serija toliko propala.

1104. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 11:07 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

To ne želim ni da komentarišem. Uvjek tražim nešto pozitivno. Te pozitvno u Eleni, te pozitivno u raspadu Delena odnosa, te shvatiće, ona ga voli, ona toga nije svjesna te AHKGSDJHCVSDBJ SDGCVSDNVCNGSVCGHSVD FUUUUUUUUUUUCK!!! *insert any angry Ari Gold gif here*

Bila sam tako jebeno uzbuđena zbog ove epizode i budna sam od tri jutros jer me zub jebeno ubija koji vučem već 7 godina i otišla sam do jebenog zubara koji mi je uspio povrjediti jezik s onom jebenom bušilicom i sve me boli i jedina sreća danas mi je bila što sam znala da kad se vratim kući ova epizoda me čeka i onda i ona ispadene sranje OVO MI JEBENO NIJE TREBALO DANAS.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1204. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 11:09 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

E,bas to!Dejmon treba da ih napusti(ne naravno da napusti seriju,samo zbog njega gledam!!!!!),sve,Elenu,Stefana,Boni....da vidim kako bi se snasli.Makar samo jedan dan.Da im ocita takvu lekciju,da ga zapamte za ceo zivot.
Ali,znate i da se to desi,kladim se da bi Julie ubila nekog od glavnih likova i ne bi onda bilo-jao,jadni mi bez Dejmona,nego bi bilo-Dejmon je kriv,Dejmon nas je ostavio na cedilu.Eto,dam glavu da bi takav scenario bio.... bljuc



Last edited by discobaby on Fri 02 Nov 2012, 11:10 am; edited 1 time in total

1304. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 11:10 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

znate šta je najjače. oni su mislili da ćemo da se iznenadimo za onaj lijek. ili još jače, DA ĆE IDEJA DA NAM SE SVIDI HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


HA

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1404. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 11:33 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Zla_Sam wrote:znate šta je najjače. oni su mislili da ćemo da se iznenadimo za onaj lijek. ili još jače, DA ĆE IDEJA DA NAM SE SVIDI HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH


HA
Bas to.

Bas me zanima sadrzaj twitova koje je Julie dobila posle epizode 45454

Ubuduce,ko god ima super ekipu,hot glumce,dobru pricu,koju zeli da mu neko zas''e,neka obavezno pozove Julie Plec da radi na njoj!Nebuloze zagarantovane 45454 45454

1504. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 11:35 am

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

JA ONOG KLAUSA I STEFANA NE MOGU VIŠE DA GLEDAM !
Znači, preodvratni su mi i što se mene tiče, ova serija bi i dobila neki smisao da njih samo tako ubiju. Žao mi je Paula i JoMo-a, koji su fantastični glumci i koje obožavam, što moraju da glume njih dvojicu.
Rebekah mi je srce ove epizode. Zapravo, jedino što mi se svidjelo u ovoj epizodi su Rebekah, odnosno Mabekah. Cerek
Rebekah to April: 'Hey, off limits. I have dibs.' Cerek i da li je on rekao da će da zadrži kamionet, koji mu je ona poklonila ? Smile
i onda je naravno njen voljeni brat, uz kojeg je bila sve ove godine i mozak ove serije, Stefan, ubiju. naravno.
svidjele su mi se i Delena scene, naravno Smile... kada na predavanju traže njenu žrtvu. haha i scene sa žurke su fenomenalne, ali čemu sve to, kad ih na kraju uvijek unište Dunno :S
Elena: 'I should go through this with Stefan'. Bitch, zbog Stefana si takva kakva si.
I KAKO SE SAMO USUDJUJU DA NAM DAJU STELENA ZAGRLJAJ NA DELENA'S PORCH ?!

Svidja mi se i ovaj profesor Shane... Smile...
I naravno, ELIJAH Naš divni Elijah se pojavio, pa makar i u flešbekovima. Cerek stvarno se nadam njegovom brzom povratku u MF. I Ketrininom. Nekako sve ima više smisla, kad su njih dvoje tu. ne znam...

https://twitter.com/#!/

1604. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 11:43 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

ali bex. Sad mislim da sam zavoljela rebekhu. ali opasno sam je zavoljela. ajde nek mi neko kaže još jednom da onaj stefan nije najveći smrad u ovoj seriji. SAMO NEK MI NEKO KAŽE. u stanju sam da ga banujem.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1704. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 12:04 pm

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Zla_Sam wrote:ali bex. Sad mislim da sam zavoljela rebekhu. ali opasno sam je zavoljela. ajde nek mi neko kaže još jednom da onaj stefan nije najveći smrad u ovoj seriji. SAMO NEK MI NEKO KAŽE. u stanju sam da ga banujem.
Pazi,ja mrzim Rebeku.Jednostavno mi se ne svidja nikako i sta god da uradi,cini mi se,to se nece promeniti,ali ovo sa Stefanom...Ne da je smrad,nego mu je smrad veliki kompliment..sta ce taj covek jos uraditi?STA?

1804. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 12:46 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Da to za Rebeku. Hoće li oni ijednom ostaviti tu curu na životu. Hože li je ostaviti na miru, i napraviti joj neki pošten storyline?
A Stefan. Ako mi iko, ijednom kaže kako je on tako takav, kako je zapravo fin i dobar, poludjet ću.
I Bonnie. Doduše, čak iako su je mnogi ponovo počeli kao voljeti, šta ja znam, meni je ostala antipatična i odvratna. So. She can go to hell.

http://horizoninblack.tumblr.com

1904. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 1:51 pm

Kol Mikaelsen

Kol Mikaelsen
At Mystic Grills
At Mystic Grills

U ovoj sezoni antagonisti su super lovci na vampire a vec u sledecoj mozemo da ocekujemo zelene cike... Crying or Very sad (very sad)

2004. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 8:19 pm

jelena-ketrin

jelena-ketrin
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Nisam zadovoljna epizodom ocena je 9

http://vampires.rs

2104. The Five  Empty Re: 04. The Five Fri 02 Nov 2012, 10:09 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

meni je epizoda zapravo dobra. ja sam već navikla i oguglala na ovu neku novu nelogičnu verziju serije gde nam trpaju budalaštine i izazivaju reakcije suprotne od očekivanja. osim toga, ja odavno nemam velika očekivanja za bilo koju epizodu serije. ok lažem, imala sam za finale 3.sezone i tad su samo delimično ispunili moja očekivanja, tako da sam tu podvukla granicu.

Stefan koji kaže da je prešao preko svadja, a i dalje stalno sikće, beči se, mršti se, zanoveta. zar ne bi trebalo da umesto toga, i dalje traje njegov proces iskupljenja, a ne da traži pažnju više nego ikada pre? ne vrti se svet oko njega. ON nikome ne treba da bude glavna briga.

bamf Elena u vežbi sa Stefanom. zapravo mi se dopala scena. izuzetno. osim dela gde kaže da bi volela da je Stefan uz nju umesto Damona, a prva zove UVEK Damona kad zagusti i nebuloze da zahvaljjući Stefanu preživljava, a DAMON je bio taj koji joj se UVEK i BEZUSLOVNO našao u svakoj situaciji. njene reči prosto nemaju smisla.i Stefanova reakcija - "Good." jeste jedna, jednosložna reč,al meni se tolko slošilo zbog toga. kao da je bitnije da je on na prvom mestu u celoj toj priči nego da Eleni zaista bude bolje.

prvi susret Klausa i Rebeke. UMRLA SAM. iskreno u početku sam mislila, zbog njegovog izraza lica, ok, pomiriće se, sad će se on izviniti, ona će se malo duriti i to je to. vraćamo se u igru, al dobro je što nije prošlo tako glatko. Rebekah to nije zaslužila. a onda je došao poražavajući ostatak priče.

"You're disgusting." "I know." haha kolko uživam u bockanjima njega i Caroline, tolko uživam i u bockanjima sa Bonnie.

Elena koji se plaši da je ripper, a Damon koji je u fazonu šta god da bude, biće, nosićemo se sa tim. i onda mi još više nabija na nos to nepoštenje, što je Damon prihvata kakva god da je, a ona njega ne. a onda dodje bol na kraju epizode gde vidimo da ga se ona gadi.
Damon koji joj lako prebaci ruku preko ramena i šapuće joj na uvo, a ona ni da trepne, ironija je što nikad kao sad, u 4.sezoni, nije bila toliko opuštena u njegovoj blizini. i taj pogled koji razmene nakon što ih Shane prekine. Cerek oni sitni DE momenti zbog kojih ih toliko volimo.

čak i meni, koja obožavam Originale i sve vezano za njihovu istoriju, previše komplikuju sa pričom. sve nam najavljivaše taj flashback kao otkriće neke velike tajne, a mene iskreno zabole za te The Five.

prvi pravi DE zagrljaj. Elena koja skače na njega, Damonov blaženi izraz lica. nažalost, čini mi se da je imao manjeg značaja nego što bi trebalo da bude. mada za prvi pravi zagrajaj nakon 4 sezone, odličan je, ne, savršen je. Elena je bila srećna. Damon je učinio pravu stvar, vodio je na pravi način, ona je prvi put otkad je postala vampir, bila srećna zato što je vampir, a da nije imala beg od stvarnosti.

DE ples je takodje sjajan. oboje su bili srećni, opušteni, zabavljali su se, uživali u večeri, uživali u društvu onog drugog bez tenzije i nepotrebnog komplikovanja. bili su Damon i Elena i to je bilo dobro. a onda se pojavila Bonnie i jednim pogledom sve prekinula. neću reći uništila, zato što nekako kapiram. vidi najbolju drugaricu, kako ne baš uzorno igra sa bratom od svog dečka, sa kojim se par puta i povatala. nije baš pohvalna slika. al za ostalo nema opravdanja. tačnije Elenina kasnija reakcija me je totalno demoralisala.

ono što meni apsolutno nije jasno, zašto je sad odjednom opet Damon glavni negativac. užasno je nezahvalno što, tokom treće sezone, svima je on bio glavni spas, a sad je svima opet glavni neprijatelj. i Elena koja se pita šta radi ovde sa njim. zašto se to jebeno nisi pitala pre nego što si krenula, što se to nisi zapitala kada si objašnjavala Stefanu zašto ideš. i Bonnie koja napada, a apsolutno nema pojma o čemu priča. ponaša se kao da ona najbolje zna kako je to kada si novi vampir što je retardirano. i da, poenta je da jednom izgubi kontrolu da bi znala kako je to i da bi mogla da nauči da se iskontroliše. da bi se naučila kontrola, moraš da znaš kakav si kada je nemaš. da bi je naučio, moraš zapravo DA JE NAUČIŠ, a ne da vrtiš praznu slamu i pričaš u prazno kako si pod kontrolom. i što kaže Damon, Elena nije izgubila kontrolu, već se zabavljala. a Bonnie kaže "to nije zabavno". ODAKLE TI DEVOJKO ZNAŠ ŠTA JE ELENI ZABAVNO, A ŠTA NIJE. KO SI TI DA JOJ ODREDJUJEŠ KAKO TREBA DA SE ZABAVLJA. ono, što me prestravljuje jeste da bi svi oni da ona bude kao Stefan. zaboga, dal ste vi svi kolektivno umno poremećni i retardirani? Stefan NEMA samokontrolu, a Damon je IMA. toliko je prosto i jednostavno.

onaj užasan momenat kada Klaus ubija Rebeku, PONOVO. cela scena je bolela, Rebekin izraz lica, Klausov stid, sve.

i zapravo, najdepresivniji momenat ikada u seriji, onaj zbog kojeg dovodiš svoj ship u pitanje, jeste da Elena NE ŽELI da bude kao Damon. to zaista nekako blati protekle tri sezone i ceo njihov build up i njenu navodnu naklonost prema njemu, ili ne, prijateljstvo, kako god. ona bi radije da se ugleda na Stefana, koji ne poseduje nikakvu samokotrolu, čije je pravo ja psihopata koji svojim žrtvama otkida glave, koji ne prihvata i mrzi sebe, koji stalno potiskuje pravu stranu svoje ličnosti, koji stalno tera druge da se osećaju mizerno zbog njega. ona bi radije da bude kao on. ne kažem da je Damon sada savršen, ali on barem prihvata sebe takvog kakav jeste. od sredine prve sezone, on radi na sebi, al ne zato što je mrzeo sebe, već zato što mu je postalo stalo do nekih ljudi i želeo je prosto da njima bude lakše u njegovoj blizini. njemu odgovara da bude u sopstvenoj koži. takodje, on vidi ljude kakvi zaista jesu, a ne ono što se pretvaraju da budu. Elena od početka serije, isto kao i Stefan potiskuje svoje nagone, energičnu stranu svoje ličnosti, trudi se da bude ono što drugi žele da ona jeste, a ne ono što ona zaista želi da bude. tako da, zapravo, ona sad i jeste više kao Stefan, a ima potencijal da bude kao Damon. ona Elena koja se zabavljala i do trenutka kajanja, to je Elena koju ja mogu da volim. Elena koja uživa u sebi i životu, bez kajanja i griže savesti, koju nije sramota da bude srećna i koja ne preispituje tu sreću. ona više treba da se oslanja na sopstveno mišljenje i svoje vidjenje života, a ne na to šta će reći, Stefan, Bonnie, Damon, Caroline, Jeremy ili ostatak ekipice. Damonov način je bio toliko efikasan da je ona u roku od jednog dana i bez fatalnih posledica uspela da nauči da ne ubije nekog i još se usput ludo zabavljala, i sigurna sam da će dugo pamtiti taj osećaj ekstaze, i njen komentar na sve to je :"It was awful." veliki deo svih njenih poteškoća u tranziciji dolazi od nje same. ona sama sebi stvara nepotreban pritisak.

ovaj Shane mi se mnogo dopada. lepo su nam nabacili da je Connor neki veliki negativac, kad ono Shane vuče sve konce. iskreno se nadam da će biti neki mnogo badass jer je harizmatičan i još ako naprave neku naklonjenost izmedju njega i Bonnie, eto ga dobar storyline.

i cela ona priča o leku za vampirizam. dajte molim vas. ništa gluplje niste mogli da smislite. ako ako od sadašnjih vampira postane čovek, a hoće sigurno, jer inače ne bi imalo smisla da uvode tu priču, posebno ako to budu Damon ili Elena dovešće me do toga da možda i prestanem da gledam seriju. Elenin lik se razvija više nego ikada do sada, nemojte to kvariti.

2204. The Five  Empty Re: 04. The Five Sat 03 Nov 2012, 1:37 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Kad epizoda bude vredna komentarisanja, komentarisacu jer stvarno ne mogu da nadjem reci da opisem epizodu u kojoj Elena ne zeli da bude kao Damon NAKON JEBENE CETIRI SEZONE svega sto je uradio i gde postoji lek za vampirizam.

Ja stvarno ne mogu.

2304. The Five  Empty Re: 04. The Five Sat 03 Nov 2012, 11:25 am

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Meni ova serija postaje uzas, odnosno napravili su od nje uzas badmood
Samo cu reci da je REBEKA car i da je to jedini lik koga nisu unistili, sve vise je volim.. Ona je najbolje stvorenje u ovoj seriji. Klaus i Stefannn u ovoj epizodiii grozniiiiii bljuc Ne mogu da verujem koji je ovaj Klaus kreten.

2404. The Five  Empty Re: 04. The Five Sat 03 Nov 2012, 11:39 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Samo cu naglastiti da mi se ne svidja ovaj the cure storyline. Ne zelim lek za vampirizam, uopte to ne zelim! Razz

2504. The Five  Empty Re: 04. The Five Sat 03 Nov 2012, 6:28 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Prvo, "Go right ahead. Laugh at the girl who loved too easily."
Ja ovu devojku toliko mnogo volim i poštujem i cenim i obožavam. Jedan od najboljih ženskih likova ikada, ubija me svojim rečima i suzama, samo zbog nje sam istinski zapakala u ovoj epizodi, i ponovo mi se plače kad gledam u Snežin potpis.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Toliko je nesrećna i toliko me boli što su je ponovo ubili, da nemam reči da opišem koliko MRZIM Stefana i Klausa. Imam običaj da kažem kako mrzim neke likove, a da to ne bude baš prava mržnja, ali sada to ozbiljno osećam. MRZIM KLAUSA. MRZIM STEFANA. Dve najodvratnije i najogavnije ličnosti u ovoj seriji i nikada im neću oprostiti sve što su uradili u ovoj epizodi. NIKADA SE NEĆE MOĆI ISKUPITI ZA OVO! Osećam da ću ih samo još više mrzeti.

Drugo, ne razumem šta je Eleni bilo AWEFUL. Ajde da je ubila nekoga, pa da je osetila tu grižu savesti, ali ONA JE BILA SREĆNA! Istinski srećna. Nahranila se, nikoga nije povredila, zadovoljila je svoje porebe bez iakvih posledica i krenula dalje. Po čemu je bolje da se hrani na Metu od onoga što je radila u ovoj epizodi? Neka mi neko to objasni, pa ću možda i razumeti sve njene krajnje nelogične izlive očajnosti. -.-

[You must be registered and logged in to see this image.]
A naviše me boli to što je to rekla u ovoj epizodi gde je Dejmon konačno dobio trenutak sreće, gde je Dejmon Salvator konačno, istinski, osetio sreću u svojoj duši i u svom srcu. :') Ali, to je Eleni bilo užasno i očajno. Jbm ti seriju.

Znam da sam uvek pričala kako je Elena Dejmonova sreća, i kad kažem da šipujem Damon+happiness, to automatski znači šipujem Damon+Elena, ali upevaju da me demorališu i unište, jer sreća nije konstantno povređivanje i psihičko uništavanje. Previše voli sve što Elena radi i govori Dejmonu, a on je i dalje tu za nju. DEJMON MORA DA ODE IZ MISTIK FOLSA ŠTO PRE!

Profesor Šejn ima potencijala i nadam se da neće upopastiti priču sa njim.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum