Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

03. The Rager

+10
Rose ♥
<3 Originals <3
DEstiny :3
delenaMoment♥
Zla_Sam
♥_Vampire_in_love_♥
daray
Warrior Princess
Em (:
Starlight
14 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

103. The Rager  Empty 03. The Rager Wed 03 Oct 2012, 10:05 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Sinopsis:

Spoiler:

Spisatelji: Brian Young
Režija: Lance Anderson
Emitovanje: 25. oktobar 2012

Promo video:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Episode Stills:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Webclip:
[You must be registered and logged in to see this link.]

203. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Wed 03 Oct 2012, 10:11 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

GLORIOUS STEROLINE IS ALL I SEE.

303. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Thu 04 Oct 2012, 7:36 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Em (: wrote:GLORIOUS STEROLINE IS ALL I SEE.
Klanja Se

Damon & Klaus srce

403. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Thu 04 Oct 2012, 3:22 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Damon & Klaus 199

http://horizoninblack.tumblr.com

503. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Thu 04 Oct 2012, 4:16 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Tri puta sam pročitala ono Damon i Klaus <3

603. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 05 Oct 2012, 8:37 am

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

što znači da se JM već u trećoj vraća Twisted Evil 44666

http://horizoninblack.tumblr.com

703. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 05 Oct 2012, 9:04 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Pogledajte stillove iz trece! HJSQBNWHW

803. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 05 Oct 2012, 2:57 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Promo slike su... sara

903. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Sat 06 Oct 2012, 11:05 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

"Stefan vodi Elenu u osvežavajuću vožnju motorom u pokušaju da joj dokaže da njen život još uvek može biti zabavan." O GOSPODE. O ISUSE HRISTE. DOKLE ĆU MORATI DA IH TRPIM. DOKLE. Oh, god -.-

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1003. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 19 Oct 2012, 9:49 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Zabrinut za Elenu, kao i za sopstvene emocije, Stefan traži savet od Caroline.

Može li on da umre, samo jednom. Pa onda nek ga ožive nekim čudom ako je već tako prijeko potreban -.-
I mean, ok Steroline, that's fine

And again, all I can se is DAMON & KLAUS

http://horizoninblack.tumblr.com

1103. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 19 Oct 2012, 9:53 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Kakve crne emocije, pa nije smak svijeta?! -.-''

1203. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Sat 20 Oct 2012, 12:41 pm

delenaMoment♥

delenaMoment♥
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Zla_Sam wrote:"Stefan vodi Elenu u osvežavajuću vožnju motorom u pokušaju da joj dokaže da njen život još uvek može biti zabavan." O GOSPODE. O ISUSE HRISTE. DOKLE ĆU MORATI DA IH TRPIM. DOKLE. Oh, god -.-

puknit ćuuuu ahahha

inače nevidim slike piše [Only admins are allowed to see this link]

1303. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Sat 20 Oct 2012, 3:31 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Stefan vodi Elenu u osvežavajuću vožnju motorom u pokušaju da joj dokaže da njen život još uvek može biti zabavan.

HAHAHAAHAHHAHAHAHHAAHHAHAHAHHAHAHAH

on ce da joj pokazuje da zivot moze da bude lep? on koji je i kriv zato sto je mrtva?

HAHHAHHHAHHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAH.

placem od smeha. ovo serija je postala komedija.

1403. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Sun 21 Oct 2012, 8:53 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

delenaMoment♥️ wrote:
Zla_Sam wrote:"Stefan vodi Elenu u osvežavajuću vožnju motorom u pokušaju da joj dokaže da njen život još uvek može biti zabavan." O GOSPODE. O ISUSE HRISTE. DOKLE ĆU MORATI DA IH TRPIM. DOKLE. Oh, god -.-

puknit ćuuuu ahahha

inače nevidim slike piše [Only admins are allowed to see this link]

Jaoooo povraticu :///

I meni to pise skoro za sve slike (ukljucujuci i potpise) na forumu :S

1503. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 26 Oct 2012, 8:17 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Dakle, ne znam za vas ali meni je ova epizoda iskidala. Objasnila zasto volimo TVD!

Prvo, bar meni, najveci hajlajt epizode su bili Steroline. ♥ Znaci glorious Steroline! Nadam se da je ovo bilo foreshadowing za njih jer su tako prokleto savrseni jedno za drugo! To je jebeni build up, TO. Kako mu je rekla da je pozove ako se oseti na ivici, da ce mu ona pomoci da spreci tu Ripper stranu... o tome ja pricam! Nije kao da samo Delena to ima, i Steroline i vise nego ima to! Samo kad bi pisci malo vise paznje obratili na to, god damnit! Ja nemam reci koliko sam odusevljena njima, nemam reci apsolutno.

Drugo, Klamon alliance. Znaci, koliko ja ne podnosim Klausa, toliko mi se ovo na neki uvrnuti nacin dopalo. Apsolutno je nezdravo za Damona ali potpada pod guilty pleasures haha, tako je bilo skroz badass.

ELENA. [♥.] Ja ne mogu da vam opisem koliko obozavam tu osobu boze me sacuvaj vgjrednwjdvsnjwae. Znaci pricajte sta hocete, tako je bilo badass u ovoj epizodi posebno!

Znaci, Rebeku ubiti. Ja nju vise ne mogu ni da zalim, ako mi verujete. O.o Znaci toliko me je jebeno iznervirala da bih joj pocupala svu kosu. Bas se ponasa kao kucka jbt, ako se vec oseca tako usamljeno i zeli da se iskupi, neka jebeno prestane da podbada! -.-

I ne znam, sve ostalo manje vise, lol. Onaj lovac mi je i dalje fail.

1603. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 26 Oct 2012, 9:09 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Sjajna epizoda, monogo mi se dopala! Very Happy
The good old Steroline is back. Odavno nijesmo videli scenu duzu od 20 sekundi. <3
Klamon... srce Jeste da je kratko trajalo, ali je sigurno bilo efektno. Moram priznati da su mi oni guilty pleasure. Very Happy
Rebekah. Briga me sta ko kaze za nju, ja je obozavam. Neka je mucila Elenu u ovoj epizodi, neka je. Ona joj je inace bikvalno zabila noz tj bodez u ledja tako da... haters gonna hate. Meni su te scene bile komicne. Srednjoskolske na vampirski nacin.
Na kraju mi je bilo zao Rebeke, jos kad sam mislila da je slucajno ubila Matta...uh.. Nadam se da ce brzo ozdraviti. I April. Nadam se da ce postati super prijateljice! Very Happy
Koji je sad q**c sa ovim otrovom? Koji god da je, sad im je Dr Klaus potreban vise nego ikad. Vec ga zamisljam kako ide od kuce do kuce do svojih pacijenata. BTW, bilo mi je jako neobicno kad je ''lecio'' Elenu.. xD
Znaci Tyler je navodno prevario Caroline. Nijesam jos sigurna da li je to zaista tako, ali mi je djelovao jako uznemireno kad mu je Klaus ispricao svoju teoriju. ''And Caroline has no idea.'' Klausova faca kad je to rekao.. neprocjenjivo. Tacno se vidi da mu je bilo krivo. A ni Tyler nije izgledao bas najbolje.. Razz
[You must be registered and logged in to see this image.]

1703. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 26 Oct 2012, 10:04 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Ova sezona obećava. Prošla epizoda je bila okej, ali ova je tako "old good TVD".

"Those who can't do, teach." i dalje sam očarana ovom rečenicom, zato što sad znam da su i pisci svesni toga da im je Stefan..well, useless. xD
"I don't want your help. I just wanna kill this guy and get the hell out of town." čisto da cenimo to što će prvo zaštiti ovaj grad, pa će tek onda održati obećanje. Iako misli da ga niko ne voli i da ga niko ne želi u MFu, on će OSTATI I OBEZBEDITI IM SAFE MYSTIC FALLS, pa tek onda otići. Da li je moguće ne voleti Dejmona Salvatora? Kakva osoba treba da budeš da kažeš da on nije heroj ove serije? "Dramatic would be leaving before I kill this hunter." Mislim da nema potrebe pisati više o razlici između Stefana i Dejmona.
Matt being a human blood bank. Nekako mi je to..ne znam. Očajno je to prema Metu. Znam da Elena nema nekog razumnog izbora sada, ali kad zamislim kako je Metu sve ovo, boli me. :/ Činjenica da on trpi sav ovaj bol, da bukvalno rizikuje svoj život zato što Elena, realno, ne zna još uvek da se kontroliše, samo da bi se osećao BOLJE je zastrašujuća. Jednostavno, ne mogu a da ga ne sažaljevam. :/
"So you left the only person in the world that actually likes you." well, this hurts. I znam da ovde ima onih koji mrze Rebeku, ali OVO BOLI OKEJ. I znam da Elena ima pravo da joj to kaže, realno, ali to je poražavajuća rečenica za Rebeku. Jer, Klaus je jeste izbacio. Za nju, ni on je ne voli. Sad Zamislite tu činjenicu da vas niko na ovom svetu ne voli, a toliko ste pokušavali. Ne slažem se oko toga sa Emom. Rebeka je pokušavala 1000 godina, i to joj nije bilo dovoljno da bude Klausu na provm mestu. Pokušavala je sa Dejmonom, iskoristio je. Pokušala je sa Stefanom, iskulirana je. Svi su je koristili kako im se prohte, 1000 godina. OTKUD JOJ SNAGA? Ja ću uvek biti TeamRebekah bez obzira na to što je u hejt odnosima sa Elenom koju isto volim. I jeste me iznervirala kad je pomenula Alarika, jer, hell yes ALARIK JE SRCE OVE SERIJE, ali razumem je. I radujem se njenom prijateljstvu s Ejpril. :')
Stefan: "HOW ABOUT WE JUST LEAVE THE MURDERING TO DAMON?" Ja ne mogu vama da opišem koliko ga mrzim. Ne mogu više da trošim reči na njega.
"You are a good brother."Meredith, please, let me love you forever. Okay. Don't you ever leave Damon. :')
Dejmon i Klaus. Normalno, i dalje mrzim Klausa xD ali okej su tim kad je hvatanje neprijatleja u pitanju. Oduševljava me način na koji se Dejmon "sveti"! Very Happy He's such a badass. Btw, NEDOSTAJE MI ALARIK OVDE. Sad Kad zaplakala nisam jer sam se samo setila Rika, i zamislila ga umesto Klausa. Idk...

DEREMY DAMMIT :')
"See? I told you I could be a badass."
"Shh badasses don't say that."
:')
Tako se radujem njihovom sarađivanju, njihovim scenama. NJIHOVOM SVEMU Cerek

"Come to me whenever you want and I won't let you lose control." Okej, ova epizoda me podseća na početak druge sezone i na sve zašto sam postala zaluđena TVDom i zašto nikada neću prestati da kind of šipujem Steroline. he Jedva čekam njihovo zbližavanje, njihovo druženje. Što Ema kaže, jedan od najlepših build-upova imaju oni.


"A part of you knows you're a lot more like me, than you are like him."[/b]
Ovo tako vrišti ENDGAME. Cerek I bilo ih je malo, ali DE scene su bile predivne.

1803. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 26 Oct 2012, 10:21 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Um, epizoda je bila dobra, I guess. Bilo je zanimljivo ali sam čitavo vrijeme imala osjećaj kao da gledam filler epizodu. Zapravo mi je čitava ova sezona kao neki filler. Do zadnjeg minuta uopšte nisam mogla da skonatm na šta se ustvari fokusiramo ove sezone, šta će zauzeti mjesto storylinea Eleninog vampirizma jednom kada završimo s tim. Nemojte pogrešno da me shvatite, to uopšte nije loša stvar. Zapravo mi je ovaj početak najbolji od svih sezona i definitivno je fantastično što za promjenu ne mogu da predvidim radnju,
samo mi je … neobično. Zaista je počelo novo poglavlje za TVD.

Veliki plus za ovu epizodu je što su se svi likovi ponašali onako kako ih ja doživljam od njihove prve scene u seriji. Pogotovo Klaus. Od druge polovine treće sezone postao je očajan. Klaroline je kul. OTP i sve to. Ali njegovo plakanje iznad mrtve majke, i drama sa hibridima je bila toliko smješna da mi je postalo apsurdno uopšte ga smatrati negativcem a kamoli glavnim negativce. Sada je opet glorious psycho villain kojeg sam zavoljena na početku. Damon/Klaus saradnja Cerek

Dakle, um, Tyler je prevario Caroline ili .. ne? Nisam skontala. Ne izgleda mi baš nevino sudeći po facijalnim ekspresijama. A i inače ne vidim zašto bi krio Hayley od bilo koga ako to nije istina. Hayley je već iritantna. Ta glumica, ne znam ni kako se zove, je previše loša. Šta joj je s onim iskrivljenim ustima, aman. HOW DARE YOU CHEAT ON CAROLINE FORBES THOUGH. Nadam se da je ovo kraj Forwooda, ZA ZAUVJEK jer su totalno besmisleni više. Klaus kakav god da je sigurno da ima TOLIKO poštovanja prema Caroline da bi joj barem rekao šta joj je uradio za razliku od Tylera koji to izgleda nikada nije ni namjeravao.

Steroline je kjut i sve to i naravno navijam za njihovo prijateljstvo ali moram da bude party pooper i da kažem koliko je smiješno što je Stefan kao naučio Caroline da bude dobar vampir a sebe ne može da nauči i kontroliše. Šta će mu njena pomoć kad je zapravo on mastermind njene kontrole, right. RIGHT. Uvijek sam govorila koliko je Carolineina transformacija ispala neprirodna i prebrza. Znam da su ono najbolje sačuvali za Elenu i trebalo je biti tako ali Caroline se mogla posvetiti bar još jedna epizoda. Uspjela je sebe da ograniči na vrećice ljudske krvi ali sve mi se čini da kad bi okusila krv iz vene da bi popizdinjala. I voljela bih da vidim to. Hajde da se udaljimo od ljubavnih zavrzlama sporednih likova i posetimo se NJIMA SAMIMA, jer inače služe samo kao plot device. Istu grešku su napravili s Bonnie u prvoj sezoni. Umjesto da smo pratili njeno učenje vještičarenja ona je nestala na par epizoda i vratila se totalno naučena i spremna. I tako više ničemu ne služi nego kad treba da se baci nekakva mađija.

Za Stelenu stvarno ne znam šta bih rekla osim da sam tokom svih njihovih scena osjetila secondhand embarrassment zato se i jedva sjećam njihovih scena. Znam samo da legendarno propadaju i da to napokon gledam na ekranu. #nothing says this ship is gonna sink better than pulling a titanic scene Klanja Se

Connor, Klaus, The Five. Sve me to jako zainteresovalo ali ako ispadne da sad Klaus preko Connor i te petorice može da pretvori Elenu nazad u čovjeka … Odustajem od serije, ozbiljna sam. Vještice su vjerovatno umješane. I to je sve što ću da pretpostavim za sada.

Rebekah je iritantna i uopšte ne osjećam nekakve simpatija prema njoj a voljela sam i pravdala sve i svašta u ovoj seriji, kad odjebe od Elene vidjeću šta ću s njom, ona posljednja scena s April obećava. Ali dobro sam se istripovala kad Rebekah halucinirala da Mattu čupa srce. Pošto kontam da su Matt i Rebekah endgame, znači li to da svi haluciniraju their one and true love kad su otrovani vukodlakovom krvlju ili šta god im je Connor zapravo dao. Jer kada je Damon umirao halucinirao je Elenu, a dok je Elena umirala halucinirala je Damona.

Moram još da spomenem koliko je imbeciliski odrađen sukob Rebekhe i Elene u školi. Ova ovu gađa olovkom na sred časa u hrpi drugih ljudi, pogađa je, ova krvari, Rebekah ugrize likušu, razmaže krv po Eleninoj faci HELLO neko ladno može da ih vidi . Oh, god -.- Apsurdno stvarno. Nije kao da se nije moglo bez tog prepucavanja.

Jeremy: See, I told you I could be a badass!
Damon: Badasses don’t say that.

DEREMY LIVES!!!!!!!!!!!! Cerek Cerek Cerek

Voljela bih da je upravo Jeremy zamjena za Alarica. Tuzni Ali dobro, Meredith je dobila ogromnu količinu moje ljubavi kad je rekla da je Damon dobar brat. Mislim da je to prvi put da neko kaže nešto takvo.

O Deleni ću pisati u DE temi.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1903. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 26 Oct 2012, 12:48 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

E ovo je vec ok epizoda Very Happy

Klaus is back srce srce mojoj sreci nema kraja Very Happy Ja cu njega zauvek voleti ^_^

Elenino i Rebekino prepucavanje mi je skroz cool Smile Imaju podosta razloga da se mrze i jesu pale teske reci sa obe strane al totalno opravdano Very Happy Ja Rebeku obozavam i tako ce da ostane bez obzira na njeno ponasanje prema Eleni.
Sto se tice Elene jako mi se svidjaju sve te njene borbe sa sobom,osecanjima,krvlju...stvarno je jako cool odradjeno i svaki respect za nju kako izlazi na kraj sa svim tim.Ali ne podrzavam to hranjenje na Mattu.Razumem da kao nema izbora i sve to ali decko za 3 sezone nije ukupno imao 20min scena a sad kad im je dobar za iskoriscavanje svi ga vole i svima treba.Skrnavo mi je i ponizavajuce prema njemu :S

Meredith & Damon scena srce

"Tell me that is not a bomb"
"Ok.It's a kitten.It's an adorable exploding kitten" haha haha haha

Ali highlight ove epizode....."You are a good brother.You're strung up to a bomb while Stefan plays vampire with a girl who broke your heart,but you are doing very good job of acting like it doesn't suck." Meredith just let me love you Klanja Se Klanja Se

Scena u Damonovoj sobi hahahahahhaahha "You staying for the show,or..."
Elena halucinira Damona srce
THIS!!!!!!!
[You must be registered and logged in to see this image.]
cak je i njena podsvest objasnila Smile)
I na krau Elena koja gubi kontrolu i naravno Damon koji spasava stvar Very Happy
"I'm gonna teach you" Znaci ipak ostaje Very Happy
DEREMY srce
Jeremy: See, I told you I could be a badass!
Damon: Badasses don’t say that.

Ja taaaaaaaaaako zelim da Jer "zauzme" Alaricovo mesto Very Happy

Damon/Klaus saradnja je za mene nesto najsavrsenije sto postoji Very Happy Iako je scena u kojoj su Ian i JoMo zajedno opasna po zdravlje ja sam odusevljena time kakav su tim Very Happy

"And for future reference,one voice-mail is just as effective as nine" hahahahahha
Zanima me zasto mu je Elenin zivot opet postao bitan i zasto je spasao onog dosadnog lovca ali mi je drago da ima razlog sa se zadrzi u MF Smile))

Steroline samo i iskljucivo kao prijatelji.Drago mi je sto je Caroline dobila ovakvu scenu jer je u poslednje vreme zapostavljena (bar kad su u pitanju ozbiljnije scene i dijalozi) i bas mi je nedostajala srce A Stefana zaista ne mogu da podnesem sick


2003. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 26 Oct 2012, 8:01 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Solidna epizoda.
Jel jedina ja mislim da je i Jeremy ''jedan od petorice''?
Steroline prijateljstvo. Stelena sex u koji upada trip Damona. BEST SCENE EVER XD
Tyler je prevario Caro? Ma divno. Što miiiii to rade. Sad se i ovde pojavila Phoebe Tonkin. Još treba ona treća i eto ih sirene na okupu. xD

2103. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Fri 26 Oct 2012, 11:08 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

za početak da se složim sa Jovanom - ova epizoda zaista podseća na dobri stari TVD. mislim da još od druge sezone nismo imali ovoliko dobru epizodu. naravno ima nelogičnosti, al izgleda da to tako ide sa CW serijama, da od treće sezone logika ne postoji. ja sam i dalje skeptična povodom cele četvrte sezone, al ova epizoda budi nadu.

početna jeziva scena - Connor uzima otrov od Tylera. jeziva i pomalo eksplicitna scena, svaka čast.

Stefan je mnogo simpatičan. kaže Damonu da prestane drami, a on je sam koja je najveća drama queen na svetu i još provodi 24 sata dnevno pokazujući sopstvenom bratu da je nepoželjan. da ne pominjem što tog istog brata blati kada stigne.

ja želim više za Matta od toga da bude Elenina blood bag. a verujem i da zaslužuje više. on je njoj divan prijatelj. a realno, i njoj trenutno treba, koliko god morbidno zvučalo, da ima dozvolu od osobe iz koje će isisavati krv. svejedno nadam se da to neće duže trajati od ove epizode.

koliko god ja uživala u podbadanjima izmedju Elene i Rebeke, ne mogu a da ne budem zgrožena koliko Julie i kompanija uopšte ne paze šta rade. da se njih dve gadjaju olovkama i da još jedna završi u Eleninom ramenu i da na to NIKO NE REAGUJE U POLU PUNOJ UČIONICI? i da još posle Elena, opušteno tako krvava, izadje u hodnik? zbog ovakvih stvari mi imamo slabu gledanost, jer samo najverniji fanovi trpe ovakve budalaštine.

OMG zaista će nadam da će Jeremy biti jedan od Petorice, šta god da su oni. i još ako ispadnu glavni negativci sezone, utoliko bolje. sjajna osveženje serije, sjajan obrt, sjajna šansa za dinamiku i razvoj Jeremyjevog lika i komplikacija koju Julie i kompanija traže.

zašto toliko kvarite Carolinin lik. zašto je uništavate sa Tylerom i Stefanom. kakva bre crna knjiga, dal je ona normalna. sve što Stefan radi Eleni jeste da je ograničava, kako on nju može išta da nauči, sebe ne može da kontroliše. sa Caroline se desilo čudo, a i više se ona izvukla snagom sopstvene volje nego što ju je iko drugi spasao. a i pisci su napravili grešku što je ona sve tako brzo prebrodila, sve sad deluje suviše nerealno.

Phoebe Tonkin <3 Hayley mi se već mnogo dopada. itekako ima hemije sa Tylerom. nadam da ćemo konačno saznati šta se to dešavalo dok se Tyler rešavao te povezanosti sa Klausom, i dalje me iritira što su ga tako izbacili na 10 epizoda, ništa nisu objasnili i sad je kao nikom ništa. mada iskreno, nisu mi izgledali kao da su bili ikada u nekoj kombinaciji.

Meredith dolazi da spašava Damona Cerek navijam za njihovo prijateljstvo.

IDI PRETURAJ SVOM DEČKU PO SOBI, SRAM TE BRE BILO, OSTAVI DAMONA NA MIRU. ugh. barem nastavljamo neisforsiranu DE hemiju iz druge epizode. još od druge sezone nismo imali ove male prirodne momente gde svi DE fanovi vidimo zašto ih volimo.

jako interesantno zašto Tyler krije Hayley od Caroline. ako i jeste išta radio sa njom, diskutabilno je dal je tad i bio sa Caroline - Caroline je uostalom raskinula sa njim zbog njegove povezanosti sa Klausom, tehnički rečeno, oni su se pomirili tek kada se on vratio u Mystic Falls. kapiram zašto joj ništa nije rekao, mada opet, Caroline ga ništa nije ni pitala, samo ga je zaskočila i to je jedino što radi sa njim.

prvo značajno Stefanovo učestvovanje u Eleninoj transformaciji bio je momenat kada je uhvatio sa kolcem. a verovatno i jedino.

vožnja motorom je bila zanimljiva, mada ne vidim šta je uzbudljivo u vožnji 40 na sat, al dobro. predstavlja jedino u čemu je Stefan dobar - bežanje od realnosti.

kako zaboga sad Elena može da koristi Klausu? ako traže neki nebulozni način da je vrate u čoveka, tek će im onda opasti gledanost i to više nego zasluženo.

ja sam oduvek za Steroline prijateljstvo. imaju divne i značajne scene i uvek ih je lepo videti i sve, al ove Carolinine reči da će biti tu za njega ako opet krene na mračnu stranu su mi neuverljive. gde je bila tokom treće sezone? nigde je nije bilo.

drago mi je što Damon otišao kod Elene, a ne Stefana. dosta je on trčkarao za njim, sada Stefan treba da se pobrine da oni budu u dobrim odnosima. kako je Damon kompelovao Matta? zar ovaj logično na vrbeni? lol. ovo je bila savršena scena za zagrljaj, pravi trenutak, atmosfera, hemija, raspoloženje, sve. scena je vrištala za zagrljajem. konkretno ove sezone, mnogo mi se svidja što Elena postaje opuštenija sa Damonom. u trećoj sezoni svaki fizički dodir je maltene bio na moranje, sad se stalno nešto pipkaju Zubo. xD

konačno ponovo gledamo dijaboličnog Klausa. ja ga volim kako god okrenete, al kad ovako nemamo pojma šta smera, tada je najbolji.

2203. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Sat 27 Oct 2012, 9:21 am

Don't Worry, Be Happy ♥

Don't Worry, Be Happy ♥
Invited in
Invited in

Starlight wrote:
Meredith dolazi da spašava Damona Cerek navijam za njihovo prijateljstvo.


Takođe. Jeremy i Meredith koji pomažu Damonu. Me like it.

Starlight wrote:kako je Damon kompelovao Matta? zar ovaj logično na vrbeni? lol.
Verovatno je Matt morao da prestane da uzima vrbenu, čim se Elena hranila njime.

http://delenasoulmates.tumblr.com/

2303. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Sat 27 Oct 2012, 10:54 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

da, to ima smisla xD

2403. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Sat 27 Oct 2012, 2:09 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Dobra epizoda. Opet nisam odusevljena, nije wow, ali je zadovoljavajuca, a u poredjenju sa prethodne dve - fenomenalna. xD

Pre svega da kazem da me je mnogo zainteresovala ova prica sa The Five i da mi se cini da bi moglo zanimljivo da se razvije, ako Julie i grupica ne uniste sve as usual. I mnogo mi je drago sto je Klaus jedini koji sve zna i sto su svi konci u njegovim rukama. Tako uvek bude zanimljivo. Samo mi nije jasno za sta mu Elena sad treba opet? Al' dobro .. ostavicemo sve to Klausu. xD
Ovaj Connor je okej, sta ja znam. Iritantan je prilicno, to naravno, ali je sposoban i moze biti dobar negativac. Videcemo.

Tyler, Caroline, the new wolfy girl .. bla, bla NO ME INTERESA. Aman, stavite tacku na Cyler. Nema vise smisla.

Rebekin i Elenin sukob je bio okej u Rebekinom dvoristu, jedna od retkih scena u kojima mi Elena lici na staru sebe i podnosljiva je. Ali scene u skoli .. DAJ BRATE. Prvo Matt sa crkvom i vratom, a sad ovo .. PRESTANITE DA NAM SERVIRATE GLUPOSTI vise jbt.

"TELL ME THAT IS NOT A BOMB."
"OK. IT'S A KITTEN. IT'S AN ADORABLE, EXPLODING KITTEN."


Skoro se nisam ovako smejala Damonu. I u ovoj epizodi mi je po prvi put Meredithin lik imao poentu. Iskreno, do sada, nisam uopste znala sta ce ona u seriji i niti sam je shipovala sa Alaricom niti me je zanimala .. bas mi je bila onako, nebitna. Ali u ovoj epizodi je bila super. Ona i Damon su dobar tim. I TOIKO mi je drago sto je konacno rekla ono sto svi drugi ne vide jer imaju formiranu sliku o Damonu i ne planiraju da je promene - HE'S THE GOOD BROTHER. Samo onaj koji je dosao skorije y Mystic Falls i ko gleda situaciju sa strane moze tako nesto da primeti.

SE scena, iskreno, nije bilo toliko lose koliko sam mislila da hoce. Don't get me wrong, scena je IZUZETNO retardirana sa sve njihovim nasmejanim facama u dilerijumu nekome i onom prirodom i nekom muzikicom u pozadini - pa ja bih uradila bolje. Ali sama Stefanova ideja da je oraspolozi i da je odvede .. to je bilo fino. Jer u toj sceni smo prvi put videli Elenu da se smeje iskreno od kada je postala vampir i ono .. koliko god to bila jos jedna ljigava SE scena, Stefanova namera nije bila losa i to je bilo bas ono sto je Eleni trebalo. I realno, da je to bila DE scena svi bismo bili odusevljeni Damonovom sposobnoscu da Elenu oraspolozi sitnicama kao sto je voznja motorom tako da .. danas necu hejtovati SE. xD

"Part of you knows you're a lot more like me than you are like him."


Ova scena mi se mnogo svidela. Nekako samim tim sto je Elena to pomislila i nismo videli nikakvo poricanje na njenom licu kada joj je to proslo kroz glavu .. nekako cini mi se da je prihvatila to. Da i ona sama shvata da je mnogo slicnija Damonu, nego Stefanu.

DAMON I KLAUS SARADNJA - HIGHLIGHT OVE EPIZODE


Kako su nekako izgledali prirodno, kao best buddies. Zavrsavali jedan drugom recenice, nadovezivali se, zezali jedan drugog, pa onda zajedno Connora. Scena u bolnici mi je stvarno bila VRHUNSKA.

Jeremy: See, I told you I could be a badass!
Damon: Badasses don’t say that.

Ja i dalje tvrdim da je jedina kombinacija u kojoj je Jeremy zanimljiv, Deremy. Damon izvlaci iz njega to nesto zanimljivo, ironicno, vatreno, zelju za nekim dokazivanjem .. uvek unese dinamike u njegov lik. I moram da dodam, da je Jeremy bas sazreo. Nacin na koji se nosio sa Connorem i kako se uopste nosi sa svime .. verovatno se to i ranije desilo, mislim na njegovo sazrevanje, ali u ovoj epizodi sam bas primetila kada sam videla koliko je smiren i stalozen i kako resava sve.

Staroline. Caroline je Stefanu, izgleda, ono sto je Damon Eleni ili ce bar tako biti. Stefan i Elena su zajedno kada je sve divno. Da, oni su tu kada treba da se vozi motor i da se sedi na krovu i prica o srecnoj buducnosti ali kada se prospe krv po wcu ili kada nije siguran moze li da se izbori sam sobom - onda Elena zove Damona, a Stefan je zvao Caroline. Ne znam da li Kevin & Julie ovime postavljaju osnov za love storyline (sumnjam) ali ako jeste, onda je dobar. Mada ja licno iskreno, ih i ne shipujem toliko. Ja sam nepopravljiji Klaroline shipper, sue me. xD

Okej. MNOGO mi je bilo zao Elene kada je uradila ono Mattu. Mogu da zamislim kako joj je bilo kada se sve otelo kontroli. Mogu da zamislim kako bi se osecala da Damon nije dosao. Povredila je Matta koji je uvek bio tu za nju. Bas mi je bilo zao. ALI, DAMON JE DOSAO, kao i uvek. :') I to je ono sto je bitno.

"I'M GONNA TEACH YOU."


I mnogo mi je drago sto ce on da je uci. Em sto je to dobro za DE ali i prosto Damon je onaj koji MOZE da je nauci. Stefan nije mogao sebe da kontrolise do pre par epizoda. Bio je ripper, AMAN. On i dalje ne zna kako da se izbori sam sa sobom, sto smo videli iz razgovora sa Caro, a kamoli nekog drugog da poducava. Damon je taj koji moze. Damon je taj koji ce SVEMU da je nauci. Koji ce da joj da sve izbore, a ne kao Stefan da je ogranici. Damon je onaj koji ce je spasiti.

Sve u svemu, fina epizoda.
Ali najbitnije, ELIJAH SE VRACA U SLEDECOJ!!!

2503. The Rager  Empty Re: 03. The Rager Sun 28 Oct 2012, 9:17 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Starlight wrote:Stefan je mnogo simpatičan. kaže Damonu da prestane drami, a on je sam koja je najveća drama queen na svetu i još provodi 24 sata dnevno pokazujući sopstvenom bratu da je nepoželjan. da ne pominjem što tog istog brata blati kada stigne.

Drama queen? Please, drama peasant i to ako je dobro raspoložen. Ne znam ni kako da nazovem ostalo preseravanje. Ali ono "How about we just leave the murdering to Damon?" Možda previše analiziram ali imam osjećaj kao da je Stefan od početka sezone barem jednom spomenuo koliko je ljudi Damon ubio, kao da hoće da zatruje Elenin um i Eleninu sposobnost rasuđivanja s tim informacijama. KUNEM VAM SE. Nisam se utripovala, right? Ovo nije moja mržnja prema njemu već je to stvarno tako. Nisam sigurna koji mu je cilj, ima li uopšte, ali činjenica jeste da smo se podsjetili svih Damonovih grijeha u zadnje tri epizode zahvaljujući Stefanu. Al' ono ______

[You must be registered and logged in to see this image.]

jako interesantno zašto Tyler krije Hayley od Caroline. ako i jeste išta radio sa njom, diskutabilno je dal je tad i bio sa Caroline - Caroline je uostalom raskinula sa njim zbog njegove povezanosti sa Klausom, tehnički rečeno, oni su se pomirili tek kada se on vratio u Mystic Falls. kapiram zašto joj ništa nije rekao, mada opet, Caroline ga ništa nije ni pitala, samo ga je zaskočila i to je jedino što radi sa njim.

Hm. Potpuno sam zaboravila da Tyler i Caroline uopšte nisu bili zajedno tada. Uvjek kažem da niko nije ničije vlasništvo i ako je veza raskinuta zvanično ništa što je bilo između raskida i ponovne veze nije varanje, pogotovo ako emocije nisu uključene. I onda se sjetim kako je Tyler napao Caroline zbog Klausovog CRTEŽA a ti si s Hayley ko zna šta radio, ODAKLE TI OBRAZA ČOVJEČE. Šta rade s ovim Forwoodom. Maroline mi se raspao i još su se dobro potrudili da tu više ne može da bude ništa zarad Forwood i sad se Forwood raspada E IMA DA USPJETE KOLIKO GOD MI KLEROLINE BIO OTP IMA DA USPJETE KAKO ZNATE I UMIJETE JER ĆU U SUPROTNOM ZAUVJEK DA SE TRIPUJEM DA SU RAZVALILI MEROLINE NIZAŠTA U STANJU SAM DA SPALIM CW AKO JE TAKO.


vožnja motorom je bila zanimljiva, mada ne vidim šta je uzbudljivo u vožnji 40 na sat, al dobro. predstavlja jedino u čemu je Stefan dobar - bežanje od realnosti.

40 na sat, bez ruku, stojimo na motoru woo hoo ALI SA KACIGAMA molim vas, MOLIM VAS. Laughing


drago mi je što Damon otišao kod Elene, a ne Stefana.

Jel' ikome palo na pamet da je Damon otišao kod Elene da se ustvari pozdravi jer je ipak odlučio da ode i da kad je vidio u kakvom je stanju Elena da je tek onda odlučio da ostane? Cerek Više bih voljela da je tako nego da ga je Meredithin govor natjerao na ostanak jer on mora da ode, bar na kratko. Zbog sebe. Ali ne još.

da je to bila DE scena svi bismo bili odusevljeni Damonovom sposobnoscu da Elenu oraspolozi sitnicama kao sto je voznja motorom tako da .. danas necu hejtovati SE. xD

Ne generalizuj, ja ne bih Razz Meni ideja zaista nije loša tj. sama poenta scene nije loša ali samo je apsurdno što je vodi da se vozika a ova još nije naučila ni kako da pronađe venu.

Ali najbitnije, ELIJAH SE VRACA U SLEDECOJ!!!

199 199 199 cice headbang jumping 34556

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Similar topics

-

» 04x03: The Rager

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum