Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Mjesec Boje Krvi - Tina Fras i Boris Rasheta

Go down  Message [Page 1 of 1]

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Mjesec Boje Krvi - Tina Fras i Boris Rasheta Roman-mjesec-boje-krvi-je-prodan-u-cak-7000-primjeraka-504x335-20120729-20120721105909-c50331b47e791acf3ccc1b640ca44eef

Roman o seksi vampirima “Mjesec boje krvi” obara rekorde prodaje u Hrvatskoj. U prve tri sedmice prodano je već sedam hiljada primjeraka, što je, uzimamo li u obzir domaću produkciju, svakako sjajan rezultat. Publika koja očekuje puno adrenalina, akciju bez stajanja i intrigantne likove u Mjesecu je našla savršeno štivo.
Roman "Mjesec boje krvi" govori o srednjoškolki Tini kojoj se, nakon upisa u elitnu srednju školu, misteriozni događaji počinju nizati u životu kao na tekućoj vrpci. Napeta priča odvija se delom u najluksuznijim vilama Tuškanca, delom u lavirintima zagrebačkih tunela, a da je priča pogođena, vidi se po tome što je najčešće pitanje čitalaca - “Kad će nastavak”.

_____________________________________________________

btw.. Sigurno je niste citali zato sto sam ja morala ici sve do Zagreba da je kupim Very Happy. Pocela sam da je citam i nije toliko losa, pa htedoh da stavim zato sto je o vampirima Very Happy Eto vam jos jedne knjige o vampirima.. Ja sam sve ostale procitala xDD

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum