Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

01. Growing Pains

+19
pendragons
Starlight
discobaby
Crazy Lady (:
VampireFreak
Amsterdam
hari_95
Kol Mikaelsen
DEstiny :3
Zla_Sam
<3 Originals <3
Rose ♥
Vampire Barbie
snow white
Sara Hammet
daray
Warrior Princess
Em (:
Nika Kći Zevsova ~
23 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

101. Growing Pains Empty 01. Growing Pains Tue 24 Jul 2012, 7:33 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Sinopsis:

Spoiler:


Spisatelj: Caroline Dries
Režija: Chris Grismer
Emitovanje: 11. oktobar 2012

Promo Video:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Episode Stills:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Webclip:
[You must be registered and logged in to see this link.]



Last edited by Nika Kći Zevsova ~ on Thu 20 Sep 2012, 12:48 pm; edited 4 times in total

201. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Tue 24 Jul 2012, 7:53 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Bože bože, koliko mi je nedostajalo ovo.

301. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Tue 24 Jul 2012, 8:15 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Polako ali sigurno se blizi cetvrta sezona..

401. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Tue 24 Jul 2012, 9:26 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Kada vidim ovakve teme, znam da je 4. sezona jako jako blizu

http://horizoninblack.tumblr.com

501. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Mon 30 Jul 2012, 11:24 am

Sara Hammet

Sara Hammet
Only Human
Only Human

Joooj jedva cekam 4.sezonuuu! lilangel =

601. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Sun 19 Aug 2012, 10:04 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

Ne mogu da dočekam nove epizode. Moram da dodam da mi se naziv epke opasno sviđa Very Happy

701. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Mon 20 Aug 2012, 6:46 pm

Vampire Barbie

Vampire Barbie
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Još malo pa oktobaaar ^^ Ne mogu da dočekam ♥

801. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 20 Sep 2012, 12:49 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

DODAT JE SINOPSIS!

“Damon is furious with his brother for letting Elena die in the first place.”

LETTING ELENA DIE
Yes, they said it. The synopsis says that Stefan let Elena die.

HOHO.

901. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 20 Sep 2012, 8:07 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Samo mi nije jasna ova stvar oko Rebeke i SE. -.-
Dovoljano je već što ih svi ostali likovi šipuju. Da li mora i Rebeka? Ustalom, ne vidim ni logiku u tome. ZAŠTO bi on osećala bilo kakve simpatije prema njima? Posvećenost jedno drugom? Right. And the best way to express it is letting your loved one die. Zadivljena sam.

1001. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 20 Sep 2012, 9:41 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Rebekah is deeply touched by Stefan and Elena’s devotion to one another.

[You must be registered and logged in to see this image.]

#otp: i will always let you die


Upravo to. ROFL
UMRLA SAM.

1101. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 20 Sep 2012, 10:31 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

AAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHHHAHA

Always and forever letting you die

http://horizoninblack.tumblr.com

1201. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Sat 22 Sep 2012, 10:32 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Nika Kći Zevsova ~ wrote:
Rebekah is deeply touched by Stefan and Elena’s devotion to one another.

[img]

#otp: i will always let you die


Upravo to. ROFL
UMRLA SAM.

ahahahhahahhahahahahahahaha 45454 THIS!!!

1301. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Sat 06 Oct 2012, 11:18 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

"U retkom momentu empatije Rebekah je duboko dirnuta Stefanovom i Eleninom posvećenošću jedno drugom.!"

E, zamislite tog prosera od patetike kad je ova dirnuta. Oh, god -.-

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

1401. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 11 Oct 2012, 10:14 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

TONIGHT!!!!!!

35435 199 4546 454 34456 44666 33444 43443332 45554311 34556

1501. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 11 Oct 2012, 2:42 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

JAOOOOOO Very Happy

1601. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 11 Oct 2012, 8:57 pm

Kol Mikaelsen

Kol Mikaelsen
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Link za live stream?!

1701. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 11 Oct 2012, 9:04 pm

hari_95

hari_95
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Postavio sam par linkova u temi:
[You must be registered and logged in to see this link.]

1801. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 11 Oct 2012, 9:12 pm

Kol Mikaelsen

Kol Mikaelsen
At Mystic Grills
At Mystic Grills

hari_95 wrote:Postavio sam par linkova u temi:

A meni nije dozvoljeno da vidim taj link pa ako bi mogo da mi posaljes link preko PM?!

1901. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 11 Oct 2012, 9:14 pm

hari_95

hari_95
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Evo ti ovdje:
4x01
[You must be registered and logged in to see this link.]

2001. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Thu 11 Oct 2012, 9:15 pm

Kol Mikaelsen

Kol Mikaelsen
At Mystic Grills
At Mystic Grills

[Only admins are allowed to see this link] bounce

2101. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Fri 12 Oct 2012, 1:40 am

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

mene je ova epizoda uništila. DEJMON.
"I remember everything. One of the highlights of my transition, remembering everything that you compelled me to forget. Like how you and I met first. You were a stranger that told me you wanted me to get everything i wanted from life. Damon why didn't you TELL me?"
"Would it have made a difference? ... I didn't think so."
----
"I would have saved you in a heartbeat. No question."
"But than Matt would be dead."
"BUT YOU WOULDNT BE. YOU WOULD’VE GOTTEN TO GROW UP AND HAD THE LIFE THAT YOU WANTED, THE LIFE THAT YOU DESERVED. And I know I didn’t used to get that but I do now, and I wanted it for you Elena, and I would've gladly given it to you Elena, and let Matt die because I AM that selfish."
BECAUSE I AM THAT SELFISH.
BECAUSE I AM THAT SELFISH.
BECAUSE I AM THAT SELFISH.
ja ne mogu. ): On je najsavršenije napisani lik ikada, u istoriji serija i voleću ga uvek, NO MATTER WHAT.
Mislim da nema potrebe ni objašnjavati zašto je najomiljeniji lik u seriji.
SAMO ŽELIM DA NEKO DOĐE I DA GA ZAGRLI I DA MU KAŽE DA GA VOLI! I NIŠTA VIŠE MU NIJE POREBNO FOR GOD'S SAKE, SAMO NEKA GA NEKO VOLI :smrcc:
TOLIKO JE BEZ-MANE SCENA. SE nikada neće moći da imaju takav trenutak. NIKADA. Sve što je Dejmon rekao je bilo toliko duboko, iskreno i reklo je SVE. Stefan je za sve ovo vreme mogao da kaže samo "I love you so much" i "You have me", ali Dejmon joj je rekao mnogo više, a nije ni koristio te epik reči. Stefan je uspevao da učini da izgleda kako je sve što on hoće za Elenu da ima srećan život kao čovek, ali TO JE ONO ŠTO DEJMON HOĆE ZA NJU. I on bi je pustio da ga mrzi zauvek, do kraja svog života, ali bi joj on poklonio život. Stefan to nije mogao, jer, neka neko proba da porekne, želi da bude sa Elenom zauvek. Oduvek je znao da će Elena postati vampir i zato je i spasio Meta. DAMON > STEFAN ALL THE WAY! DAMON > EVERYONE. Satima bih mogla da pišem o njegom liku, o njegovoj dobroti, o njegovom srcu, o njemu. Danima. :')
LET ME LOVE YOU, DAMON SALVATORE. ♥️
Najlepša scena pored ove je naravno bilo sećanja iz "Rose". ♥️ TOLIKO PRELEPO. SAVRŠENO. BESPREKORNO. Elenini pogledi kada ga sluša u sadašnjosti. :') THAT'S WHAT I CALL LOVE.
"First meeting isn't all that you remember."
teas-everywhere
ne mogu ovo ni da komentarišem. BOLI PREVIŠE. :smrcc:

Stelena..... "he would never hurt me" naravno, srećo moja lepa. 3x11 je zaboravljeno potpuno. "We'll be together, forever....IF I WANT TO" right. 45454 Jedva čekam da vidim da li ti forever traje bar dan duže nego always.
“The final scene between Stefan and Elena on the roof was admittedly pretty cheesy”
— Carina Mackenzie
Pored svih ovih patetičnih SE scena, epizoda je bila dobra.
I hate Klaus. Niakda NIKADA NIKADA mu neću oprostiti što je izabrao Kerolajn i ostavo Rebeku, SVOJU ROĐENU SESTRU. NIKADA, šta god uradio u budućnosti, ovo nema šanse da oprostim. I to što je bio spreman da ubije Tajlera. Klaus, you can go to the hell!
Btw, Trevino je fenomenalno odglumio. Oduševio me. Kada je ponovo postao Tajler: let me hug you and hold you forever 355



[You must be registered and logged in to see this image.]
I don't sleep. I wait.

SE scene se lagano mogu preskočiti. Sve smo već odgledali u prvoj, drugoj i trećoj sezoni. I Twilight-u rekla bih. SUE ME. Scena je bila preslikana iz Twilight-a. BLAH. bljuc
btw, Elenino "forever"?!?!?!?!?! šta se desilo sa "I can't think about always, all I can think about is right now"?

2201. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Fri 12 Oct 2012, 6:01 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Dobra epizoda. Nije dobra koliko bi trebalo da bude epizoda posle ONAKVOG cliffhangera, ali je dobra.

Klaus is back. :3 Vise badass i zao nego ikada. I izabrao je Caro. Let me die. :')
Uzasno je, naravno, sto je ostavio Rebeku, ali to je Klaus. He doesn't care about anyone. Tako da me, iskreno, to i nije toliko iznenadilo. Klaroline. Cerek Ocekujem vise scena ove sezone i, naravno, hot hybrid sex. HAHA.

"That's what I enojoy about you. So much more than a pretty face." :')

Po prvi put od kada gledam TVD, bilo mi je zao Bonnie. Koliko se zrtvuje, koliko je svi koriste. Morala je da prolazi kroz gubitak bake, AGAIN. Cini mi se da je svima u seriji najlakse da kazu "Bonnie ce uraditi nesto povodom toga." Stvarno mi je bilo jako zao. :S

Bas kada sam se pitala kada ce se Elena setiti svega, krenula je scena. SHE REMEMBERED. Ah. Nije pokazala onoliko emocija koliko sam ocekivala i to me je razocaralo al' valjda je sad previse opsednuta Stefanovom nesebicnoscu aka I let you die.

Cela akcija u epizodi, koja je trebalo da bude .. you know, zanimljiva .. nije bas bila. Bilo je sve isuvise ocigledno.

"You would've gotten to grow up and had the life that you wanted, the life that you deserved. And I know I didn’t used to get that but I do now, and I wanted it for you Elena. I would've gladly given it to you Elena and let Matt die because I am that selfish."


OVO JE REAKCIJA COVEKA KOJI VOLI. OVO SU RECI COVEKA KOJI ISKRENO VOLI. Ne "JA POSTUJEM TVOJ IZBOR". NE. Postuje se izbor oko svakodnevnih sitnica, mozda cak i nekih malo vecih stvari koje cine zivot. Ali ne ovo. Ne postujes izbor kada je ljubav tvog zivota u smrtnoj opasnosti. Ne. Tada radis 'ebeno sve da je spasis. I opet je toliko smesno sto je Damon uvek negativac. STA GOD da on uradi, UVEK je negativac.

Ali ako se vratimo malo u nazad i setimo se one scene kada Elena prica Stefanu sta hoce u zivotu i da ne zeli da postane vampir .. cini mi se da bi Damon vise ispostovao njen izbor kada bi je spasio nego Stefan u tom trenutku. Elenin izbor je da ZIVI. I da ostari. Toliko ljudi koje ona voli je umrlo .. zaboga, JENNA JOJ JE UMRLA .. i prezivela je. Patila je, slomilo ju je .. ali je preizvela. Kako ce da se izvuce iz ovoga? Kako ce svaki dan da se budi i da zna da mora da zivi zivot koji nikad nije zelela za sebe? Mislim da je Stefan malo prevideo taj Elenin izbor.

I, smesno je koliko Stefan i Elena dobiju ah to divno romanticno mesto na krovu i milijardu divnih i romanticnih recenica da razmene i kazu jedno drugom i OPET su sranje scene. I opet su sranje par. I opet njih dvoje just don't make sense.

Jedva cekam da vidim kako ce vampire Elena da izgleda. :3


2301. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Fri 12 Oct 2012, 9:01 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Jovana, volim te što si rekla da mrziš Klausa. I ja isto. A mislim, realno, da smo jedne od retkih.

Dakle, omg... dočekali smo i tu premijeru konačno, baš me zanima gledanost s obzirom da Jonas Brothers koncert. -.-

Anyway, mogu reći da sam apsolutno zadovoljna! Rekla bih da smo dobili DE trenutak koji smo želeli - NJENO SEĆANJE KOJE SE VRAĆA JE GENIJALNO ODRAĐENO - najveći highlight epizode (iako je realno bilo mnogo, mnogo više SE, pa se zato nadam da će 4x02 biti u znaku DE) i PREPONOSNA sam na Elenicu. ♥

Team Elena ftw.

Njen transition je super i realno prikazan i jedva čekam tek da vidim njene borbe sa krvlju itd. Promo obećava. Bebica divna.

Sve propratne priče su mi bile slightly blah, ne znam O.o Pogotovu sva frka sa Boni...

Onaj pastor mi se čini kao dobar zaplet, šta li se desilo na kraju O.o

Sve u svemu, imao je TVD boljih epizoda svakako, ali i ova je apsolutno zadovoljavajuća za početak.

2401. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Fri 12 Oct 2012, 9:37 am

Amsterdam

Amsterdam
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Cetiri meseca cekanja i docekam celu epizodu u duhu SE patetike i isfoliranosti, doduse vredelo je gledati Dejmonovu genijalnost i u ovoj epizodi...

2501. Growing Pains Empty Re: 01. Growing Pains Fri 12 Oct 2012, 9:42 am

VampireFreak

VampireFreak
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Epizoda je za početak bila dobra. Počinje Eleninim buđenjem, zatim objašnjavanjem šta se desilo i njenim razočarenjem što saznaje da se menja u vampira. Nina Dobrev kao i obično je odlično odigrala Elenu, pogotovo dobro prikazala njene emocije i odlično se snašla u zahtevajućim situacijama. Epizoda je dobro urađena time što su dodali onog pastora i krenuli da zarobljavaju vampire po gradu i pune ga vrbenom. Konačno malo akcije ali eto na kraju su se svi izvukli živi i zdravi. Klaus je ponovo vraćen po ko zna koji put što je totalno glupo, ili će ga ubiti ili neće, nek se odluče. Džeremi je totalno beskoristan lik bio u epizodi, ništa ne radi, svugde prati Boni i pokušava da joj pomogne. Rebeka je bila najbolja sa svojim scenama sarkazma i definitivno je jedna od mojih omiljenih likova. Zadnja scena gde Elena i Stefan sede na krovu i gledaju u praskozorje me je definitivno podsetila na Sumrak, ali je lepo urađena. Iakođe mi Elena i Stefan nisu neki par u seriji ali ovde su jako dobro izgledali. Sasvim dobar početak, nadam se da će nastaviti ka boljem.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Similar topics

-

» 04x01: Growing Pains

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum