Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

19. Heart Of Darkness

+10
Filip
Delena.Eternal.Love
<3 Originals <3
daray
Rose ♥
¿coka?
Em (:
Crazy Lady (:
Warrior Princess
chocolateChanel.
14 posters

Go to page : Previous  1, 2

Go down  Message [Page 2 of 2]

2619. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Wed 04 Apr 2012, 7:33 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

hahahahhahahahha that evil thought crossed my mind Twisted Evil

http://horizoninblack.tumblr.com

2719. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Wed 04 Apr 2012, 8:04 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

London ♥️ wrote:
Spoiler:

haha
Hahahaa, bilo bi vrha! haha

2819. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Wed 04 Apr 2012, 9:38 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

hahahahahahah a bas bi bio fazon Very Happy

2919. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Sat 07 Apr 2012, 12:07 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

I ajmo, opet da izmlatimo Dejmona, kakve bre veeeze ima. >.<

3019. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Thu 12 Apr 2012, 2:37 pm

Delena.Eternal.Love

Delena.Eternal.Love
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

U ovoj situaciji ne bi da ubiju nikoga. Klaus mi je sad super za Caroline, a Elijah mi se također umilio pa nebi ni njega mrtvog... Ali jedva čekam ponovni susret Caroline i Klausa - GO KLAROLINE !!! 199 Ali jedina velika zamjerka TVD-u su te nonstop pauze od 2 tjedna ili više !!! Ponekad mi se čini da prije sljedeće godine neću do kraja pogledati 3. sezonu Mad

3119. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Thu 12 Apr 2012, 2:39 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Samo opusteno... nema vise pauza. Barem sto se tice trece sezone.. Razz Wink
A joooj, uskoro nova epizoda! 199

3219. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Sat 14 Apr 2012, 8:26 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

I ja jedva cekam Very Happy

3319. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Mon 16 Apr 2012, 7:37 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

19. Heart Of Darkness - Page 2 155425_366054320103466_106345739407660_996268_1002206218_n
Hell yeah! D0sta smo se mucili! Very Happy 199

3419. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Mon 16 Apr 2012, 7:43 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Mkay.
Svi glumci su najavili isto.
Otprilike ćemo biti uništeni.

3519. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Fri 20 Apr 2012, 1:33 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Okej, mogu da sumiram epizodu u samo jednoj reči, mislim da će biti dovoljno: DELENA.

3619. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Fri 20 Apr 2012, 5:15 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Em (: wrote:Okej, mogu da sumiram epizodu u samo jednoj reči, mislim da će biti dovoljno: DELENA.
Same here. Prepuna sam emocija, ne mogu da se kontrolisem!

3719. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Fri 20 Apr 2012, 5:15 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Em (: wrote:Okej, mogu da sumiram epizodu u samo jednoj reči, mislim da će biti dovoljno: DELENA.
Same here. Prepuna sam emocija, ne mogu da se kontrolisem!

3819. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Fri 20 Apr 2012, 8:46 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Ja ne znam ni sta se desavalo sa ostalima!Jos ne mogu sebi da dodjem!!

3919. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Fri 20 Apr 2012, 9:40 am

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Pre svega, htela bih da naglasim da su mi se u vezi ove epizode jedino svidele Delena scene i Rose scene. kao i one sa Kolom( iako ih je bilo samo 2). Ostalo... tu i tamo. Razz

Mebekah: Iako je Matt samo pokusavao da joj skrene paznju, bila mi je slatka ona scena kad je odvezao Rebeku kuci. Ipak je ona u dubini duse dobra devojka sa zeljom da je neko voli. Nadam se da joj Matt nece povrediti.

Rebekah & Esther: Kako samo mrzim tu zenu! Odmah sam znala da ce hteti da je iskoristi. Njene price o tome kako ih voli me doticu koliko i lanjski sneg! Dodje mi da je zadavim! Krivo mi je sto je Rebekah pala na njene lazi. Nadam se da je to nece kostai njenog zivota ili zivota njene porodice.

Klefan: Hm, ocekivala sam nesto vise. Nije nista mimonarod, osim sto Klaus jos uvek gaji nade da ce mu se vratiti njegov nekadasnji najbolji prijatelj. Simpaticno mi je sto on jos uvek veruje u njihovo prijateljstvo.

Stalaric: Ni to mi nije nesto. Sta vise, bilo mi je dosadno. Toliko.

Kol: Moja duuusa! Iako je imao samo 2 scene, meni se cinilo kao da ih je 10. Bilo mi je vrh kad je mlatnuo Damona, pa onda je Damon ''ubio'' njega. Jadnicak. Na jedan trenutak sam se bila razocarala, jer sam mislila da je to to, ali hvala bogu, nisam bila u pravu! Ubio je onu, kako li se vec zove...em.. Mary! Prebio Damona, ali malkice i Elenu. Minus za Elenu Kol. Tako se ne tretira dama! Ali oprosticu ti. Mada, iako on nije nesto emotivan, videlo se da je bio besan sto su mu ubili brata. Nije on ipak od kamena.

Jeremy & Rose: Jeremy je moja druga dusaa! Kakve je samo grimase pravio u toku epizode. I to sve zbog Delene. I onaj njegov razgovor sa Rose... neprocenjivo! Savrsenstvo! Nedostajala mi je. I da ne zaboravimo da je Rose Team Delena, tako da joj je to bonus!

Forwood: Divna sexy scena, nema sta. Moram priznati. I ono kako su posle sexa lezali, bilo je bas simpaticno. Tyler se bas prolepsao ili je to zato sto ga odavno nisam videla. Bilo mi je krivo sto se naljutio zbog Klausovog crteza, ali priznjem da mi je bilo i drago. Sta da kazem, postala sam opsednuta sa Klaroline!

Delena: Moje dve duse! Kako su mi samo divni! Drago mi je sto je Elena preuzela inicijativu. Ko zna do cega bi doslo da Jeremy nije naisao. *shit* Kako ga je Elena samo merkala onako polugolog, kako sedi i pije pice. Vidi se da joj nije bilo svejedno. I jos kako se unervozila kad je uhvatio za ruk Bukvalno nije mogla da dise. Oh yeah! Team Delena bitches! he


4019. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Fri 20 Apr 2012, 11:03 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

pa dobro .. umrla sam i tako to.

*EBENO SAM MRTVA.

DELENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Cerek

“Its not just that she makes him a better person, but he changes her too… Damon challenges her, surprises her, he makes her question her life, beliefs…Stefan is different, his love is pure and he's always good for her.
But Damon is either the best thing for her or the worst.”


Bolje nije mogla reci. xD

Komentarisacu kad budem mogla da disem.

4119. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Fri 20 Apr 2012, 10:15 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

pre svega, EPIZODA JE BILA FANTASTIČNA. TVD skoro nije imao ovako dobru epizodu, i to ne kažem samo zbog DE scena. bilo je svega. a takve epizode su najbolje.

meni Alaric bio čudan od početka epizode. sve vreme sam imala trip da je Alarica obuzeo alter ego još na početku, a ne onda kada ga je Stefan naterao. nekako mi je Alaric bio previše hladan.

osmesi koje su razmenili Jeremy i Elena kad su se ponovo videli. zaista su mi falili. Damon je relativno lako savladao Kola. to je bilo malo jadno, mislim sad ispada da se vampiri mogu lako nositi sa Originalima, a sa druge strane se predstavljaju kao nepobediva stvorenja. pffff. Damon koji podjebava Jeremyja za prijateljstva haha ovakve scene me podsete na divne scene koje su upravo njih dvojica imali u prvoj sezoni. Damon koji se zajebava sa informacijama o Rose Cerek opet podsećanje na to koliko su on i Rose imali divne scene. bili su dobri prijatelji. baš mi je bilo drago što ponovo vidimo Rose.

bože, zaplakala sam na Cyler reunion. ti njihovi pogledi i Carolinin osmeh pre nego što se osmehnula. i način na koji je rekao koliko mu je nedostajala :')

Matt i Rebekah u kolima. zaista imaju potencijala. i vidi se da se on njoj stvarno svidja. mada ne bi rekla ni da je on ravnodušan.

i sasvim je normalno što se Jeremyju ne svidja ideja o Damonu i Eleni. zaštitnički je nastrojen i nakon svega što se desilo, mislim da ne bi baš spremno prihvatio ni da se Elena pomiri sa Stefanom.

i onda 2 najbolje DE scene ikada. 2 savršene scene bez ikakvih zamerki (osim nekih tipa kad je pre Elena uspela da se obuje ako je samo izletela iz sobe itd). 2 scene koje su me psihički uništile i kojima planiram da se silujem do 4.sezone. prvo, Damon izlazi iz kupatila, Elena otvara oči i posmatra ga. zamišljen je, pije viski, ne radi ništa specijalno, jednostavno je Damon, ali elenin izraz se menja - postaje opčinjena. Damon postaje svestan njenog pogleda, ona posramljena, nastavlja da se pravi da spava. on se osmehne, ponovo se radja mala nada koja je napuštena još u 15.epizodi. Elena ne može da izdrži, otvara oči i ponovo ga gleda. i ponovo, taj opčinjen pogled samo sada sa dozom opreznosti. pre nego što Damon ustane, na njemu se vidi čežnja, on toliko želi da i ona njega voli, to je sve što mu treba. ne treba mu nikakav, znak, reč i to je njihova lepota. mogla bih svake nedelje da gledam 45 min u kojima se oni samo gledaju i ništa ne rade. reči im više nisu potrebne. Damon polako leže kraj nje. Elena ne uzmiče, uprkos tome što joj je maločas bilo neprijatno što ju je on uhvatio kako ga gleda, to sada nestaje. hemija pršti, ali je prijatno. i Elena postavlja pitanje koje joj se ceo dan motalo u glavi. njemu nije problem da joj kaže da je se to nije ticalo, a ona se nije uvredila - nasmešila se. al onda postaje neprijatno. oseća se onaj nespokoj pred poljubac, Eleni se ubrza disanje, Damon je previše blizu. ona uzmiče, on je nežno uhvati za ruku. Elena oseća da gubi kontrolu i radi isto ono što je radila prethodne 3 sezone - beži. ispred vrata vidimo koliko on u stvari deluje na nju. nema nazad, nema više potiskivanja, sve emocije su sada tu na površini. on kreće za njom. a onda Elena spušta gard. u tom trenutku, nije bilo poente bežati ponovo. on je tu, vršlja joj po glavi, ne može da ga izbaci, i sve što želi jeste da ga poljubi, a bori se protiv toga. a za tim borba prestaje. Elena poleti ka njemu, poljubi ga, on spremno uzvraća, pribija je uza zid i tada se sve rasplamsa i sve naša maštanja se ispune. lično, bolje je nego što sam očekivala. JEBENO JE BOLJE NEGO ŠTO BI IKADA MOGLA ZAMISLITI. pomislila sam, sad će sigurno da idu do kraja i tad se ja ne bih pobunila. pobogu kako bi iko mogao da stane nakon onoga. a onda ih Jeremy prekine. ljut je naravno, boji se da bi Damon mogao loše da utiče na Elenu. kada Elena ostane sama, svesna je koliko joj se svidelo. SUVIŠE joj se svidelo. jebeno je uživala i ubedjena sam da će je to PROGANJATI do finala.

i da, Kol je bio fenomenalan tokom te 2 scene koje je imao. jeste prebio Damona, bio grub prema Eleni, ali mene je Kol kupio i gotovo sad. čovek ima harizmu i podlogu da bude sjajan lik, nadam se da će pisci to iskoristiti. mogao bi da prodje kao prvi tip u Mistyc Falls-u koji se ne bi ispostavio kao neka romantična duša ili nešto slično i ja bi bila ok sa tim. treba nam takav lik. Kol odgurne elenu, Damon se zaleće ka njemu i ta pretnja u njegovim očima kada kaže "Don't touch her." ja se nikad neću anvići na količinu ljubavi koju on oseća prema Eleni. i jedan malo unreal momenat. znači Kol se osvetio Damonu za smrt brata tako što ga je par puta udario bejzbol palicom? um, lol? ne kažem da želim da vidim neku okrutnu Kolovu osvetu, daleko do toga, al brate ovo je bilo smešno. Damon dodirne Elenu, ona se ukruti i samo što ne odgurne njegovu ruku. e to baš nije bilo u redu. on je i dalje pod utiskom, medjutim Elena vraća staru masku i tada kreće Damonov fenomenalan nastup. on je pita šta pokušava, a ona se napravi nevešta. JEBOTE, PA DA LI JE MOGUĆE. šta jel htela da se napravi da nisu pre samo 20 minuta zamalo pojebali? i onda ona opet kaže "ne znam." pa to tako stvarno ne može. i sve joj je lepo rekao. ovo je bio Elenin najgori, najodvratniji i najsebičniji nastup od početka serije. ona mu je otvoreno PREBACILA zato što nije napravio neko sranje. nakon što ga je upitala zašto ne dozvoljava da drugi vide dobro u njemu, ona mu kaže da je to njegova glavna stvar - da pravi sranja. PA KAKO JE NIJE SRAMOTA. i dalje mislim da ona ne treba da odabere Damona na kraju sezone. niti njega, niti Stefana. jednostavno rano je. kasno je da se vraća Stefanu, a rano je da bude sa Damonom. nadam se da i Julie tako misli, u suprotnom, teško nama.

kolko god da sam volela početak sezone i taj Klefan odnos u početku, sada za njega više nema mesta. nema više osnova za njihovo prijateljstvo, a nema ni poente. i naravno da su opet napravili sranje u Stefanovom liku. šta, njemu su bile potrebne 2 situacije u kojima je bio na ivici da uzme krv onih od kojih ne treba da bi "prihvatio" mračnu stranu sebe protiv koje se borio preko 100 godina? um, no.

i sve ono što je Rose rekla o DE. bukvalno je progovorio glas fandoma. i mislim da je Jeremy konačno razumeo. ne verujem da će odobravati, ali će bar razumeti i valjda se neće protiviti. u ovoj epizodi se ponašao kao da je on stariji brat, a ne mladji haha

"Tyler, I just got you back. I'm not losing you again." baš lepa scena i u njenim očima se sve videlo. a Tylerova reakcija za crtež je bila preterana. ajde da je Caroline sakrila crtež, a Tyler slučajno pronašao i da je ona bila nervozna i pokušala da se izvuče. Caroline se ni u jednom trenutku nije zbunila zbog toga, njoj to nije bitno uopšte, sačuvala ga je, al mislim da je to više uradila zbog sujete. 1000 godina star vampir koji je SVE video i proživeo je impresioniran sa njom, devojkom od 18 godina koja tek upoznaje život i naslikao je njen sopstveni portret. ne verujem da je ona pala na njegov šarm, ali je sigurno lepo znati koliko si zapravo poželjan. kapiram da je Tyler zabrinut, nije ga bilo neko vreme i boji se da možda gubi Caroline, al ako ništa drugo bar je taj dan trebalo da ga ubedi u suprotno. a i osim toga, Caroline je Caroline. ona se nikad ne bi igrala sa njim.

i naravno opet klifhenger na kraju. KOJI PREOKRET. šokirala sam se. nadam se da će Rebekah preživeti jer sam je zaista zavolela. a i nadam se da će se dobro završiti po Alarica priča sa alter egom, kao i da će svi preostali Originali preživeti. svi. ne dam nijednog.

4219. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Sat 21 Apr 2012, 1:09 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Starlight wrote:
i onda 2 najbolje DE scene ikada. 2 savršene scene bez ikakvih zamerki (osim nekih tipa kad je pre Elena uspela da se obuje ako je samo izletela iz sobe itd). 2 scene koje su me psihički uništile i kojima planiram da se silujem do 4.sezone. prvo, Damon izlazi iz kupatila, Elena otvara oči i posmatra ga. zamišljen je, pije viski, ne radi ništa specijalno, jednostavno je Damon, ali elenin izraz se menja - postaje opčinjena. Damon postaje svestan njenog pogleda, ona posramljena, nastavlja da se pravi da spava. on se osmehne, ponovo se radja mala nada koja je napuštena još u 15.epizodi. Elena ne može da izdrži, otvara oči i ponovo ga gleda. i ponovo, taj opčinjen pogled samo sada sa dozom opreznosti. pre nego što Damon ustane, na njemu se vidi čežnja, on toliko želi da i ona njega voli, to je sve što mu treba. ne treba mu nikakav, znak, reč i to je njihova lepota. mogla bih svake nedelje da gledam 45 min u kojima se oni samo gledaju i ništa ne rade. reči im više nisu potrebne. Damon polako leže kraj nje. Elena ne uzmiče, uprkos tome što joj je maločas bilo neprijatno što ju je on uhvatio kako ga gleda, to sada nestaje. hemija pršti, ali je prijatno. i Elena postavlja pitanje koje joj se ceo dan motalo u glavi. njemu nije problem da joj kaže da je se to nije ticalo, a ona se nije uvredila - nasmešila se. al onda postaje neprijatno. oseća se onaj nespokoj pred poljubac, Eleni se ubrza disanje, Damon je previše blizu. ona uzmiče, on je nežno uhvati za ruku. Elena oseća da gubi kontrolu i radi isto ono što je radila prethodne 3 sezone - beži. ispred vrata vidimo koliko on u stvari deluje na nju. nema nazad, nema više potiskivanja, sve emocije su sada tu na površini. on kreće za njom. a onda Elena spušta gard. u tom trenutku, nije bilo poente bežati ponovo. on je tu, vršlja joj po glavi, ne može da ga izbaci, i sve što želi jeste da ga poljubi, a bori se protiv toga. a za tim borba prestaje. Elena poleti ka njemu, poljubi ga, on spremno uzvraća, pribija je uza zid i tada se sve rasplamsa i sve naša maštanja se ispune. lično, bolje je nego što sam očekivala. JEBENO JE BOLJE NEGO ŠTO BI IKADA MOGLA ZAMISLITI. pomislila sam, sad će sigurno da idu do kraja i tad se ja ne bih pobunila. pobogu kako bi iko mogao da stane nakon onoga. a onda ih Jeremy prekine. ljut je naravno, boji se da bi Damon mogao loše da utiče na Elenu. kada Elena ostane sama, svesna je koliko joj se svidelo. SUVIŠE joj se svidelo. jebeno je uživala i ubedjena sam da će je to PROGANJATI do finala.

Plačem. Rasplakala si me. Sad Bolje nisi mogla da sročiš ovo.
♥️.
Ne znam više šta tu reći... prosto... ne postoji ništa...

4319. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Sat 21 Apr 2012, 8:22 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Starlight wrote:pre svega, EPIZODA JE BILA FANTASTIČNA. TVD skoro nije imao ovako dobru epizodu, i to ne kažem samo zbog DE scena. bilo je svega. a takve epizode su najbolje.

meni Alaric bio čudan od početka epizode. sve vreme sam imala trip da je Alarica obuzeo alter ego još na početku, a ne onda kada ga je Stefan naterao. nekako mi je Alaric bio previše hladan.

osmesi koje su razmenili Jeremy i Elena kad su se ponovo videli. zaista su mi falili. Damon je relativno lako savladao Kola. to je bilo malo jadno, mislim sad ispada da se vampiri mogu lako nositi sa Originalima, a sa druge strane se predstavljaju kao nepobediva stvorenja. pffff. Damon koji podjebava Jeremyja za prijateljstva haha ovakve scene me podsete na divne scene koje su upravo njih dvojica imali u prvoj sezoni. Damon koji se zajebava sa informacijama o Rose Cerek opet podsećanje na to koliko su on i Rose imali divne scene. bili su dobri prijatelji. baš mi je bilo drago što ponovo vidimo Rose.

bože, zaplakala sam na Cyler reunion. ti njihovi pogledi i Carolinin osmeh pre nego što se osmehnula. i način na koji je rekao koliko mu je nedostajala :')

Matt i Rebekah u kolima. zaista imaju potencijala. i vidi se da se on njoj stvarno svidja. mada ne bi rekla ni da je on ravnodušan.

i sasvim je normalno što se Jeremyju ne svidja ideja o Damonu i Eleni. zaštitnički je nastrojen i nakon svega što se desilo, mislim da ne bi baš spremno prihvatio ni da se Elena pomiri sa Stefanom.

i onda 2 najbolje DE scene ikada. 2 savršene scene bez ikakvih zamerki (osim nekih tipa kad je pre Elena uspela da se obuje ako je samo izletela iz sobe itd). 2 scene koje su me psihički uništile i kojima planiram da se silujem do 4.sezone. prvo, Damon izlazi iz kupatila, Elena otvara oči i posmatra ga. zamišljen je, pije viski, ne radi ništa specijalno, jednostavno je Damon, ali elenin izraz se menja - postaje opčinjena. Damon postaje svestan njenog pogleda, ona posramljena, nastavlja da se pravi da spava. on se osmehne, ponovo se radja mala nada koja je napuštena još u 15.epizodi. Elena ne može da izdrži, otvara oči i ponovo ga gleda. i ponovo, taj opčinjen pogled samo sada sa dozom opreznosti. pre nego što Damon ustane, na njemu se vidi čežnja, on toliko želi da i ona njega voli, to je sve što mu treba. ne treba mu nikakav, znak, reč i to je njihova lepota. mogla bih svake nedelje da gledam 45 min u kojima se oni samo gledaju i ništa ne rade. reči im više nisu potrebne. Damon polako leže kraj nje. Elena ne uzmiče, uprkos tome što joj je maločas bilo neprijatno što ju je on uhvatio kako ga gleda, to sada nestaje. hemija pršti, ali je prijatno. i Elena postavlja pitanje koje joj se ceo dan motalo u glavi. njemu nije problem da joj kaže da je se to nije ticalo, a ona se nije uvredila - nasmešila se. al onda postaje neprijatno. oseća se onaj nespokoj pred poljubac, Eleni se ubrza disanje, Damon je previše blizu. ona uzmiče, on je nežno uhvati za ruku. Elena oseća da gubi kontrolu i radi isto ono što je radila prethodne 3 sezone - beži. ispred vrata vidimo koliko on u stvari deluje na nju. nema nazad, nema više potiskivanja, sve emocije su sada tu na površini. on kreće za njom. a onda Elena spušta gard. u tom trenutku, nije bilo poente bežati ponovo. on je tu, vršlja joj po glavi, ne može da ga izbaci, i sve što želi jeste da ga poljubi, a bori se protiv toga. a za tim borba prestaje. Elena poleti ka njemu, poljubi ga, on spremno uzvraća, pribija je uza zid i tada se sve rasplamsa i sve naša maštanja se ispune. lično, bolje je nego što sam očekivala. JEBENO JE BOLJE NEGO ŠTO BI IKADA MOGLA ZAMISLITI. pomislila sam, sad će sigurno da idu do kraja i tad se ja ne bih pobunila. pobogu kako bi iko mogao da stane nakon onoga. a onda ih Jeremy prekine. ljut je naravno, boji se da bi Damon mogao loše da utiče na Elenu. kada Elena ostane sama, svesna je koliko joj se svidelo. SUVIŠE joj se svidelo. jebeno je uživala i ubedjena sam da će je to PROGANJATI do finala.

i da, Kol je bio fenomenalan tokom te 2 scene koje je imao. jeste prebio Damona, bio grub prema Eleni, ali mene je Kol kupio i gotovo sad. čovek ima harizmu i podlogu da bude sjajan lik, nadam se da će pisci to iskoristiti. mogao bi da prodje kao prvi tip u Mistyc Falls-u koji se ne bi ispostavio kao neka romantična duša ili nešto slično i ja bi bila ok sa tim. treba nam takav lik. Kol odgurne elenu, Damon se zaleće ka njemu i ta pretnja u njegovim očima kada kaže "Don't touch her." ja se nikad neću anvići na količinu ljubavi koju on oseća prema Eleni. i jedan malo unreal momenat. znači Kol se osvetio Damonu za smrt brata tako što ga je par puta udario bejzbol palicom? um, lol? ne kažem da želim da vidim neku okrutnu Kolovu osvetu, daleko do toga, al brate ovo je bilo smešno. Damon dodirne Elenu, ona se ukruti i samo što ne odgurne njegovu ruku. e to baš nije bilo u redu. on je i dalje pod utiskom, medjutim Elena vraća staru masku i tada kreće Damonov fenomenalan nastup. on je pita šta pokušava, a ona se napravi nevešta. JEBOTE, PA DA LI JE MOGUĆE. šta jel htela da se napravi da nisu pre samo 20 minuta zamalo pojebali? i onda ona opet kaže "ne znam." pa to tako stvarno ne može. i sve joj je lepo rekao. ovo je bio Elenin najgori, najodvratniji i najsebičniji nastup od početka serije. ona mu je otvoreno PREBACILA zato što nije napravio neko sranje. nakon što ga je upitala zašto ne dozvoljava da drugi vide dobro u njemu, ona mu kaže da je to njegova glavna stvar - da pravi sranja. PA KAKO JE NIJE SRAMOTA. i dalje mislim da ona ne treba da odabere Damona na kraju sezone. niti njega, niti Stefana. jednostavno rano je. kasno je da se vraća Stefanu, a rano je da bude sa Damonom. nadam se da i Julie tako misli, u suprotnom, teško nama.

kolko god da sam volela početak sezone i taj Klefan odnos u početku, sada za njega više nema mesta. nema više osnova za njihovo prijateljstvo, a nema ni poente. i naravno da su opet napravili sranje u Stefanovom liku. šta, njemu su bile potrebne 2 situacije u kojima je bio na ivici da uzme krv onih od kojih ne treba da bi "prihvatio" mračnu stranu sebe protiv koje se borio preko 100 godina? um, no.

i sve ono što je Rose rekla o DE. bukvalno je progovorio glas fandoma. i mislim da je Jeremy konačno razumeo. ne verujem da će odobravati, ali će bar razumeti i valjda se neće protiviti. u ovoj epizodi se ponašao kao da je on stariji brat, a ne mladji haha

"Tyler, I just got you back. I'm not losing you again." baš lepa scena i u njenim očima se sve videlo. a Tylerova reakcija za crtež je bila preterana. ajde da je Caroline sakrila crtež, a Tyler slučajno pronašao i da je ona bila nervozna i pokušala da se izvuče. Caroline se ni u jednom trenutku nije zbunila zbog toga, njoj to nije bitno uopšte, sačuvala ga je, al mislim da je to više uradila zbog sujete. 1000 godina star vampir koji je SVE video i proživeo je impresioniran sa njom, devojkom od 18 godina koja tek upoznaje život i naslikao je njen sopstveni portret. ne verujem da je ona pala na njegov šarm, ali je sigurno lepo znati koliko si zapravo poželjan. kapiram da je Tyler zabrinut, nije ga bilo neko vreme i boji se da možda gubi Caroline, al ako ništa drugo bar je taj dan trebalo da ga ubedi u suprotno. a i osim toga, Caroline je Caroline. ona se nikad ne bi igrala sa njim.

i naravno opet klifhenger na kraju. KOJI PREOKRET. šokirala sam se. nadam se da će Rebekah preživeti jer sam je zaista zavolela. a i nadam se da će se dobro završiti po Alarica priča sa alter egom, kao i da će svi preostali Originali preživeti. svi. ne dam nijednog.

ubila si me Smile amin za apsoutno svako slovo, a za opis DE scene Klanja Se Klanja Se Klanja Se Klanja Se

Kajo just .....19. Heart Of Darkness - Page 2 Tumblr_m2sov326Sl1rtzho7o1_500

4419. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Sat 21 Apr 2012, 12:15 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Ema, Jelena :')

4519. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Sat 21 Apr 2012, 12:25 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Epizoda je bila fenomenalna, iz vise razloga:
Prvo zbog odlicnih citata Very Happy ni u jednog epizodi se ne secam da su rekli "toliko istine".
Onda, moram priznati, da su Delena scene bile pre predobre. Ona scena u krevetu i kad ga je Elena poljubila, OMG. Znam da su ovim sveli izglede za Stelenu na minimum, ali najzad je Elena "pukla" i sad vise ne moze da se pretvara da je ne zanima, mada ona i dalje tvrdi da ne zna sta oseca, jel to zbog grize savesti prema Stefanu ili sta, ali je glupo.
Salaric scene <3 jao, ako ovako nastave, postce moj o. bromance Very Happy Stefan Very Happy u ovoj epizodi je bio savrsen. Svidja mi se kako je poslao Elenu s Damonom da preispita svoja osecanja prema njemu, mada se videlo da mu nije bilo suejedno kad je cuo da su odseli u motelu. Jadnicak Sad a kako se suprotstavio Klausu Very Happy i bilo je vreme. Sve u svemu, isplatilo se cekati dve nedelje.

http://rbdandtvd.nstars.org

4619. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Sat 21 Apr 2012, 12:55 pm

Filip

Filip
Invited in
Invited in

Epizoda je bila fenomenalna Very Happy
Od svega sto se desilo najvise me je odusevila Ester i KOL Very Happy
I znao sam da Ester nikada ne odlazi kao gubitnik ,,,, smislila je drugi plan Laughing Odavno nisamo gledali bolju epikicu ...

4719. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Sat 21 Apr 2012, 8:39 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Epizoda je pokidala, literally. Chris Grismer je Klanja Se Klanja Se
Em sam se ismejala, em sam se istopila, i plakala..i sve. Chris FTW! <3

Kajo.... amen za svaku reč. 10 10 10 Zaplakala sam na DE opisu. <3
Sem za Kola-ne volim ga. Nikako. Ali - to je definitivno bilo vird. Pogotovo kad je rekao "Sad smo jednaki" WTF? Ubili su ti brata. Doduše, nije Dejmon, ali you know what I mean. xD Potpuno nerealno, al' ajde. I ovako sam dovoljno vrištala na njega svaki put kad ga je udario. I kad je bacio Elenu - totalno NE džentlmenski. Ali, ok je imati jednog takvog lika. I ima Kol mnogo potencijala, ali ne više u ovoj seriji. PREVIŠE JE LIKOVA! I gotovo sve likove volimo. Ja glasam za to da se Kol ubije. ŽELIM DA OSTANE REBEKA.
I BRING KATHERINE BACK!

Još jedan vird trenutak: Ester definitivno nije vampir ni u Rebekinom telu, msm može da uđe u onu pećinu. Kako je onda ona izvukla alarika i dovukla ga do i kroz vrata? xD Msm, tad je samo obična žena koja živi od veštičjeg duha, ili whatever.

REBEKA: <3 let me love you. Ne želim da je ubiju. Njen osmeh kad izađe iz Metovih kola. Agh, so sweet. I Met sigurno nije ravnodušan prema njoj.I upravo kako je Rebeka rekla: on je džentlmen. Ono što je ona oduvek tražila. Kad je rekla "But I have no lived at all." srce mi je puklo. Bukvalno sam plakala sa njom. Rebeka stvarno zaslužuje da bude srećna. Znnam da je bila odvratna prema Dejmonu u prošloj epizodi, ali to je verovatno jedini razlog zašto je ne bi volela. A, ima toliko drugih zašto bih. Rebeka je lik koji zaslužuje da bude u TVD-u i ja se još nadam da nije potpuno mrtva. It's TVD. <3
A Ester: nema reči za nju. KOLIKO JE ODVRATNA. Bukvalno je mrzim. Zašto je toliko roditelja u ovoj seriji tako debilno? Kako je samo iskoristila Rebeku. Kako je ISKORISTiLA sve njene slabosti da bi dobila ono što želi. I nije ni marila. KAKO MOŽE? Stvarno sam plakala sa Rebekom kada joj je sve govorila, a koliko je to šok bio kad sam shvatila da je to sve samo bilo da bi je iskoristila....wow.

I slažem se u potpunosti sa Kajom oko Forwood. Mnogo ih volim i šipujem, ali Tajlerova reakcija za crtež O.o wtf? PREVIŠE. Vidi se da sada pisci potenciraju Klaroline relationship [čak je i Rebeka rekla "I don't know what my brother sees in you." ili tako nešto]. Ali, ne želim da mi unište Forwood nelogičnom dešavanjima. "Have I mentioned how much I've missed you?" Cerek Tako su slatki. :')
I raduje me što znam da će biti ok u sled. epizodi zbog onih slika. xD

Inače, Kerolajnino "Damon doesn't care" je stvarno bilo nepotrebno I KRAJNJE GLUPO! Jer koliko ja znam, STEFAN je taj koji više od ičega želi da ubije Klausa, ne Dejmon. -.- Tu sam poludela, al' je sledila THE scena Cerek tako da sam brzo prešla preko toga. No, sad se vraćam. xD
JEDINO OBJAŠNJENJE [mada ni to nije dovoljno] - jeste da potenciraju i na Steroline priči, pa kao Kerolajn brani Stefana. xD Ali, ne..ni to nije dovoljno. -.-


O DE ne mogu više da govorim. Sve što bih rekla bilo bi premalo. PERFECTION!
Najdivnijih pet minuta u seriji. Eto. Cerek I Rouz. I Džeremi. Volim ih. Previše. ♥️
I srce mi je puklo na "Do you?" sceni, ali...Kaja je sve rekla.

Julie, Chris, Nancy... Klanja Se

4819. Heart Of Darkness - Page 2 Empty Re: 19. Heart Of Darkness Sat 21 Apr 2012, 11:37 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

jao Jovana Cerek

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 2]

Go to page : Previous  1, 2

Similar topics

-

» 03x19: Heart of Darkness

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum