Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Alaric & Meredith

+20
Fifth Marauder ϟ
Klaroline_♥
¿coka?
Twin.flames
Em (:
Crazy Lady (:
<3 Originals <3
Mehurić
Nika Kći Zevsova ~
phoenix00
DEstiny :3
Warrior Princess
*Jelna*
Issi
|Evanna|
daray
Kol Mikaelsen
Rose ♥
fearless.
chocolateChanel.
24 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Sat 11 Feb 2012, 10:48 am

¿coka?

¿coka?
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Svidjaju mi se kao par... Very Happy

52Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Sat 18 Feb 2012, 11:53 am

Klaroline_♥

Klaroline_♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ne volim ih kao par nikako. U Tree Hillu je glumila ludaču sad je i ovdje glumi.
Ne volim nju,ali Alarica gotivim.

53Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Sat 18 Feb 2012, 12:27 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Iskreno se nadam da ipak ima nade iako kraj poslednje epizode nije bio ohrabrujuci..

54Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Sat 18 Feb 2012, 1:46 pm

Fifth Marauder ϟ

Fifth Marauder ϟ
Dear Diary ...
Dear Diary ...

A mozda je sanjao he
Da li sam ja jedini optimista ovde narode?? Wink

http://www.twitter.com/Fifth_Marauder

55Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Sat 18 Feb 2012, 2:07 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

San sigurno nije... xD

56Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Sat 18 Feb 2012, 8:10 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Sanjchyx3 wrote:A mozda je sanjao he
Da li sam ja jedini optimista ovde narode?? Wink

nisi... Wink... ja ne želim da vjerujem da su mi Meredit uništili i da je Alarik takav baksuz... Very Happy

https://twitter.com/#!/

57Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Sat 18 Feb 2012, 9:59 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Ni ja... Bas mi se svidjaju njihove scene u ovoj epci. Jednostavno ne verujem da je Meredith zla. Ajde, da je ubila ex-a, ali ono sa Billom i Alaricom sam sigurna da nije njeno delo. A ne mogu da verujem ni da je ubila Alarica. Bas sam ih zavolela i ne prihvatam da ih uniste.

http://rbdandtvd.nstars.org

58Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Sat 18 Feb 2012, 10:00 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Bolje bi im bilo da imaju dobar izgovor za njeno ponasanje..

59Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Sat 18 Feb 2012, 10:30 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

BITCH.
Ako se nešto desi Ric-u, ja ću, ja ću... Da umrem Sad

60Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Thu 23 Feb 2012, 6:05 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Meredith mi je tako prokleto odvratna. Alaric zaslužuje bar malo sreće u životu. Samo mu dajte nekoga ko će da ga voli aman više. Zar nisu ovu psiho kučku mogli da nakače, ne znam, Mattu ili bilo kome drugome?

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

61Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Thu 23 Feb 2012, 7:19 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Zla_Sam wrote:Meredith mi je tako prokleto odvratna. Alaric zaslužuje bar malo sreće u životu. Samo mu dajte nekoga ko će da ga voli aman više. Zar nisu ovu psiho kučku mogli da nakače, ne znam, Mattu ili bilo kome drugome?

AAA nee. Matt isto zaslužuje srećuu.

62Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Thu 23 Feb 2012, 7:25 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

#hopelessRomantic wrote:
Zla_Sam wrote:Meredith mi je tako prokleto odvratna. Alaric zaslužuje bar malo sreće u životu. Samo mu dajte nekoga ko će da ga voli aman više. Zar nisu ovu psiho kučku mogli da nakače, ne znam, Mattu ili bilo kome drugome?

AAA nee. Matt isto zaslužuje srećuu.

I KNOOOW.
Ali, iskreno, uvalila bih Meredith Mattu ako to znači da će Alaric da dobije malo sreće u životu.

Enivej, može li Damon da rokne ovu psiho glupaču, pretty please TVD writers? moli

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

63Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Thu 23 Feb 2012, 7:26 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Enivej, može li Damon da rokne ovu psiho glupaču, pretty please TVD writers?

Oh da joj izvadi srce or smth:D

64Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Fri 24 Feb 2012, 4:04 pm

Aimee Liam

Aimee Liam
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ne sviđaju mi se skupa nikako. Vjerujem da su ih spojili eto samo onaklo da Alaric bude s nekim.
Stvarno, dajte čovjeku neku normalnu već jednom.


http://aimee-liam.tumblr.com/

65Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Fri 24 Feb 2012, 10:18 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Zla_Sam wrote:
#hopelessRomantic wrote:
Zla_Sam wrote:Meredith mi je tako prokleto odvratna. Alaric zaslužuje bar malo sreće u životu. Samo mu dajte nekoga ko će da ga voli aman više. Zar nisu ovu psiho kučku mogli da nakače, ne znam, Mattu ili bilo kome drugome?

AAA nee. Matt isto zaslužuje srećuu.

I KNOOOW.
Ali, iskreno, uvalila bih Meredith Mattu ako to znači da će Alaric da dobije malo sreće u životu.

Enivej, može li Damon da rokne ovu psiho glupaču, pretty please TVD writers? moli
Ja bih je rado roknula da mogu. xD sniper sniper sniper

66Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Fri 24 Feb 2012, 10:45 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Pa verovatno i hoce Smile To ce mu biti dobra prilika da dokaze da je opet bad boy Razz

67Alaric & Meredith - Page 3 Empty Re: Alaric & Meredith Fri 24 Feb 2012, 10:47 pm

White Unicorn

White Unicorn
Invited in
Invited in

Nek je bilo ko ubije samo da ne muči jadnog Rica više.
Ovi pisci obožavaju da muče sve likove redom.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum