Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

American Horror Story

+10
LoveDamon
Dr. John Watson
Nika Kći Zevsova ~
daray
Mehurić
Starlight
chocolateChanel.
MissNothing
Twin.flames
Zla_Sam
14 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3

Go down  Message [Page 3 of 3]

51American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sun 21 Oct 2012, 3:54 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

dap

American Horror Story - Page 3 Tumblr_mc2tlfDTMP1qbjrw4o2_r4_250

Cerek

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

52American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sun 21 Oct 2012, 4:13 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

NAJUPEČATLJIVIJI DEO EPIZODE. I WATCH IT FOR THE PLOT.

53American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sun 21 Oct 2012, 8:47 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Oh EVAN. Kad ga skidoše. :died:

Fali mi Violate, jako jako. Nekako sam se čitavo vrijeme nadala da će izaći negdje.

Enivej, da. Definitivno mi se za sada više sviđa 2. sezona. Ima neke radnje koja je izvan te kuće i to mi je sasvim uredu, i puno bolje nego ranije. I sviđa mi se što je taj kao flashback puno duži, nego samo sadašnje stanje Very Happy

But, Evan. Evan everywhere

http://horizoninblack.tumblr.com

54American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Mon 22 Oct 2012, 6:27 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Jel Ima Adama iz Maroon 5? :O

55American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Mon 22 Oct 2012, 10:22 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ima, samo što ja mislim da je on guest tu, vjerovatno samo za tu prvu epizodu ili eventualno dvije. No vidjet ćemo Very Happy

http://horizoninblack.tumblr.com

56American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Fri 26 Oct 2012, 7:58 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Jao onda ću morati da odgledam te 2 :O

57American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Fri 02 Nov 2012, 6:43 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Omfg... kad je krenula druga sezona?! I koliko je do sada izaslo? Ne mogu da verujem da sam propustila...

Boze, Adam fucking Levine. ♥

58American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Fri 02 Nov 2012, 8:15 pm

jelena-ketrin

jelena-ketrin
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Obozavam ovu seriju pratim je od pocetka.
Malo mi se nesvidja druga sesona nema one porodice i one uzasne kuce one maske,violet i tako.

http://vampires.rs

59American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Fri 02 Nov 2012, 9:13 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Em (: wrote:Omfg... kad je krenula druga sezona?! I koliko je do sada izaslo? Ne mogu da verujem da sam propustila...

Boze, Adam fucking Levine. ♥️

MY POINT EMA. sara

60American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sat 03 Nov 2012, 1:04 am

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Skinula sam obe epizode. :3 Znaci, sutra gledam. ♥

61American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sat 03 Nov 2012, 8:18 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Upravo pogledah 2x03. Dobro je, možda čak i bolje od prve sezone. Ali ... prosto nema dušu. Nije to to. Veliku su grešku napravili što su uzeli pojedine glumce iz prve sezone. Meni će Evan zauvjek biti Tate, džabe. A Kit nije ni približno fascinantan lik. Evan čak nema ni priliku da se iskaže. Znam da bih trebala prosto da zaboravim na tu prvu sezonu i da prihvatim činjenicu da je s02 potpuno druga
priča ali ...

American Horror Story - Page 3 Tumblr_lwqxd0r2MD1qerkbeo1_250 American Horror Story - Page 3 Tumblr_lwqxd0r2MD1qerkbeo2_250 American Horror Story - Page 3 Tumblr_lwqxd0r2MD1qerkbeo3_250
American Horror Story - Page 3 Tumblr_lwqxd0r2MD1qerkbeo4_250 American Horror Story - Page 3 Tumblr_lwqxd0r2MD1qerkbeo5_250 American Horror Story - Page 3 Tumblr_lwqxd0r2MD1qerkbeo6_250
American Horror Story - Page 3 Tumblr_lwqxd0r2MD1qerkbeo7_250 American Horror Story - Page 3 Tumblr_lwqxd0r2MD1qerkbeo8_250 American Horror Story - Page 3 Tumblr_lwqxd0r2MD1qerkbeo9_250

kako da zaboravim ova dva debila? Tuzni Kaja razumje moj bol. </3

Enivej, za drugu sezonu još više važi ona čuvena:

I fell like Ryan Murphy got sick of people bitching about Glee not making sense and was all "I'll show them not making sense". And thus American Horror Story was born.


haha

Ali sister Jude je najveća pobjeda u istoriji pobjeda! Laughing Zbog nje se gleda, i naravno Zacharyja. Cerek

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

62American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sun 04 Nov 2012, 12:19 am

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

Violate Tuzni što ti kažeš, druga sezona nema dušu. objektivno priča u drugoj sezoni je sto puta bolja nego u prvoj. ja sam prvu sezonu pratila isključivo zbog Violate. sada me sve zanima.

Zacharyju treba da se naprav oltar obožavanja. ono što čovek radi još od Heroesa i prenosi gde god se pojavi. od Skylera, koji je tolko genijalan, do sad, do ovog doktora koji, istina, nije ništa specijalno, ali Zachary pravi od njega specijalno.

meni se Kit dopada. realno nije kompleksan kao Tate, ali može da se voli. Evan je Evan.

63American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sun 04 Nov 2012, 10:43 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Ja nisam ni znala jbt da je pola glumaca ovde preneseno, i odusevila se kad sam videla. Inace, ja prva nisam volela Tejta (don't kill me, nije mi bio bas tako nekako, bio je i vise nego zanimljiv ali mi nekako blah ne umem da opisem) dok mi se njegov lik ovde jako jako dopada!

64American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sun 25 Nov 2012, 11:52 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Omg, ovih zadnjih par epizoda. Shocked Shocked Shocked Znala sam da je Dr. Thredson Bloody Face, ZNALA SAM. Bilo je malo očigledno s obzirom da lik apsolutno nije imao poentu prije toga. Jadna Lana. Ona scena dojenja. Shocked Zachary. Cerek A onaj drugi doktor je Mengele. haha Okej, nije bukvalno Mengele ali rađen je po uzoru na njega hahahaha ZNALA SAM. A tek Ana Frank. haha Ova sezona je luda da luđa ne može biti. Cerek

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

65American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sun 25 Nov 2012, 12:40 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Zachary je tako sjajan glumac. Njemu toliko leze ovi bolesni, psihopatski likovi.

66American Horror Story - Page 3 Empty Re: American Horror Story Sun 25 Nov 2012, 2:21 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja bi Zacharyju izgradila oltar obožavanja. bože ako ovako nastavi, završiće ko Benicio Del Toro, glumeći one najodvratnije psihopate koji uvek zasene sve ostale likove i bez kojih film ili serija ne bi imala poente, a treba da predstavljaju negativce. štaviše, već je to postao. bože kad se setim Sylera u Heroes-ima, pa sad Bloody Face. udaću se za njega.

ova sezona je toliko dobra i nelogična da i zaista dodje da povučem sve što sam rekla nakon finala prve sezone. mada znam da će Murphy sve ovo pokvariti u finalu. gospode svi likovi su ludački, zaista se divim svima koji su pisali ovu sezonu. ok jedino bi da on doktor umre u nekim strašnim mukama i da mi to vidimo. zadavila bi ga.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 3 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum