Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Omiljeni citati

+7
mrs. saltzman
♥Stelena♥
Rock Princess
Ivy
snow white
Twin.flames
Zla_Sam
11 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Omiljeni citati Empty Omiljeni citati Mon 17 May 2010, 11:13 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Mon 21 Jun 2010, 10:40 am

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

"Ljubav je jaka kao smrt. Jaka kao pakao. Smrt rastavlja dusu od tela, ali ljubav rastavlja sve stvari od duse. "

3Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Tue 06 Jul 2010, 12:49 pm

snow white

snow white
Invited in
Invited in

I’m in love with you, Bella. Bella, I love you. And I want you to pick me instead of him. I know you don’t feel that way, but I need the truth out there so that you know your options. I wouldn’t want a miscommunication to stand in our way.
Jacob Black
srce

4Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Tue 06 Jul 2010, 2:01 pm

Ivy

Ivy
Only Human
Only Human

"Love isn't what makes the World go round love is what makes the ride worth while"
"Not all who wander are lost"

5Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Sun 25 Jul 2010, 5:42 pm

Rock Princess

Rock Princess
At Mystic Grills
At Mystic Grills

'Neighter one can live until the other one dies'
'The last enemy that shall be destroyed is death'
'I'd rather be hated for who I am than loved for who I'm not'
'Fear is only a state of mind.'

Imam ih još, napisaću kad se setim...

6Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Sat 11 Dec 2010, 10:39 pm

♥Stelena♥

♥Stelena♥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Covjek samo srcem dobro vidi. Sustina je ocima nevidljiva.

"Mali princ"

Sve će proći. Ali kakva je to utjeha? Proći će i radost, proći će i ljubav, proći će i život. Zar je nada u tome da sve prođe?
Dervis i smrt

Time passes. Even when it seems impossible. Even when each tick of the second hand aches like the pulse of blood behind a bruise. It passes unevenly, in strange lurches and dragging lulls, but pass it does. Even for me.
Stephanie Meyer

Ljubav koju nekome podariš, daje toj osobi moć da te slomi.
Stephanie Meyer

Sretni nikad ne razmišljaju o sreći. To je posao za nesretne. Svi primjete sreću u nesreći, a o nesreći u sreći razmišljaju samo blesavi I iskusni.
Djordje Balasevic

... I jos punoo, puno kada mi jos nesto naumpadne ili kada nadjem u sveskama, napisem ih Smile

7Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Fri 12 Aug 2011, 12:37 pm

mrs. saltzman

mrs. saltzman
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Snape: Do you remember me telling you we are practising non-verbal spells, Potter?
Harry: Yes.
Snape: Yes, sir
Harry: There's no need to call me sir, Professor

http://ifellapart.tumblr.com

8Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Sat 10 Sep 2011, 1:21 pm

LostInWonderland

LostInWonderland
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Svaki darovit covek je ludak!
Napoleon Bonaparta.

9Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Sun 30 Oct 2011, 10:56 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

• Samo oni koji se plaše da zauzmu neki stav u životu prihvataju na sebe ulogu dobre duše. Uvek je neuporedivo lakše verovati u sopstvenu dobrotu, nego se sukobiti sa drugima i boriti se za svoja prava. Sigurno je lakše otrpeti uvredu ne uzvrativši je, nego smognuti hrabrost i upustiti se u borbu sa jačim od sebe; uvek možemo reći da nas bačeni kamen nije pogodio, a onda tek noću, u samoći, dok naš sustanar ili supružnik spava, oplakivati, u potaji, svoj kukavičluk. - Paulo Coelho

• Taj pad prema kome se, po mom mišljenju krećeš, to je posebna vrsta pada, užasna vrsta pada. Onome koji pada nije omogućeno da oseti ili čuje kad tresne na dno. On samo pada i pada. Sve je to namenjeno ljudima koji su, u ovo ili ono doba svog života, tražili nešto sto njihova sredina nije mogla da im pruži. Ili su mislili kako njihova sredina to ne može da im pruži. I tako su prestali da traže. Odustali su pre nego što su i počeli. - Jerome David Salinger

• Biti zaljubljen podsećalo me je na Kinu: znao sam da Kina postoji, da je bez sumnje veoma zanimljiva i da su neki ljudi bili tamo, ali da ja nikada neću. Provešću ceo svoj život ne otišavši nikada u Kinu, ali to nije važno, pošto mi ostaje sav ostali svet da ga obiđem. - Philip Pullman

• Kasno je, sjećanja, uzalud se javljate, beskorisne su vaše nemoćne utjehe i podsjećanja na ono što je moglo da bude. A uvijek izgleda lijepo ono sto se nije ostvarilo. Vi ste varka koju radja nezadovoljstvo, varka koju ne mogu i ne želim da otjeram, jer me razoružava i tihom tugom brani od patnje.

• Životom ne vlada volja ili namera. Život je pitanje nerava, vlakana i sporogorećih ćelija u kojima se misao krije a strast doživljava snove. Možda zamišljaš da si bezbedan i smatraš sebe jakim. Međutim, neočekivana nijansa boje u sobi ili na jutarnjem nebu, neki naročiti miris koji si nekada voleo i koji budi divna sećanja, stih iz zaboravljene pesme na koji si nekad naišao, akord iz muzičkog dela koje si prestao da sviraš – kažem ti, Dorijane, od takvih stvari zavisi naš život.

• Ja imam samo san, običan malecki san u kome sam za pedalj bliže ponekoj zvezdi i ptici.

• Čovek samo srcem dobro vidi. Suština je očima nevidljiva.

• I što pogledam sve je pesma, i čega god se taknem sve je bol.

• Upravo mogućnost da se ostavri jedan san život čini zanimljivim.

• Ne postoji ništa skroz pogrešno na svetu. Čak i sat koji ne radi uspe da bude tačan 2 puta dnevno.

• Samo nesrećni znaju šta je sreća.

• Lepša duša dublje jeca.

• Šta radi tvoja žalost dok ti spavaš? - Bdi i čeka. A kad izgubi strpljenje, budi me ...

• Čudno je kako je malo potrebno da budemo srećni, i još čudnije kako nam baš to malo nedostaje.

• Po merdevinama mašte, u mladost hrabro se popni. Tamo te čeka ona lepa, al lukava duga. I živi! Sasvim živi!

• Postoji sigurno neko. Ko me jednom ubio. A zatim otišao. Na vrhovima prstiju. Ne narušivši svoj savršeni ples.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

10Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Thu 03 Nov 2011, 9:18 am

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

* Svi ljudi imaju zvezde, ali one svima ne znače isto.
Za one koji putuju zvezde su vodiči. Za druge, one su samo male svetiljke.
Za naučnike one su problemi. Za mog poslovnog čoveka one su bile zlato.
Ali sve te zvezde tamo gore ćute. Ali ti, ti ćeš imati zvezde kakve niko nema ...
- Šta hoćeš da kažeš ?
- Kada budeš noću gledao u nebo, budući da ću ja živeti na jednoj od njih, budući da ću se ja smejati na jednoj od njih, tebi će se činiti kao da se sve zvezde smeju!
I on ponovo prsnu u smeh.
- A kada se utešiš jer čovek se uvek uteši, bićeš srećan što si me upoznao. Uvek ćeš mi biti prijatelj.
Želećeš da se smeješ sa mnom. I ponekad ćeš otvoriti svoj prozor, tako, iz pukog zadovoljstva ...
A tvoji prijatelji će se čudom čuditi kada vide kako se smeješ gledajući u nebo. Tada ćeš im reći:
- ''Da, zvezde me uvek uveseljavaju!''
A oni će smatrati da si lud. Uvaljivaću te u grdne neprilike ...
I on se ponovo nasmeja.
- To će biti kao da sam ti, umesto zvezda, poklonio hrpu malih praporaca koji umeju da se smeju ...

* Nesklad je prisiljavati nekoga da bude u harmoniji s drugima... Mislim da je prava tragedija siromašnih što ne mogu sebi da priušte ništa drugo osim samoodricanja. Lepi grehovi, kao i lepe stvari, povlastica su bogatih... Verujte mi da nijedan civilizovan čovek nije nikada zažalio zbog uživanja, niti bilo koji necivilizovan čovek zna šta je uživanje...


* Vidim mesec,mesec vidi mene,mesec vidi nekoga koga bih ja voleo da vidim.

* Adam je bio samo čovek - a to objašnjava sve. On nije uzeo jabuku zbog nje same, nego zato što
mu je bila zabranjena. Da mu je bila zabranjena zmija, on bi verovatno i nju pojeo.



11Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Sun 27 Nov 2011, 5:53 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Covjek o cemu moze mastati moze to i ostvariti

12Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Thu 12 Jan 2012, 10:19 pm

vampirekaca

vampirekaca
Dear Diary ...
Dear Diary ...

ARTUR GOLDEN - ''MEMOARI JEDNE GEJSE''

"Iz iskustva sam shvatila opasnost od usredsredjivanja na ono cega nema.
A sta da sam dosla do kraja moga zivota i shvatila da sam svaki dan
protracila, i kakav bi nepodnosljivi zal bio shvatiti da nikada nisam okusila
stvari koje sam jela ili videla mesta na kojima sam bila dok je celi zivot
odlazio od mene..."

13Omiljeni citati Empty Re: Omiljeni citati Wed 15 Feb 2012, 3:12 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Najbolji nacin za spokojan zivot jeste ne biti toliko bogat da ti zavide , ni toliko siromasan da te sazaljevaju.
Iskrenost je jako skup poklon, ne ocekuj ga od jeftinih ljudi


Adam je bio samo čovek - a to objašnjava sve. On nije uzeo jabuku zbog nje same, nego zato što
mu je bila zabranjena. Da mu je bila zabranjena zmija, on bi verovatno i nju pojeo.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum