Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Filmografija i Televizija

+26
♥Stelena♥
Elena Gilbert
chocolateChanel.
Tasha'94
ILoveVampires
Twin.flames
Delena ♥
Nika Kći Zevsova ~
MorgenStern
Bojana Winchaster
Em (:
<3 Originals <3
MissJeca92
DEstiny :3
Fire Bomb*93
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
*Ian*
Yellow Kitty
Mrs.Somerhalder
pendragons
P. Sawyer
Emilie Freak =]
Zla_Sam
.LoVe.rEaLly.SuCkS.
Nathan's girl.
Undead
30 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Message [Page 5 of 5]

101Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Sat 24 Jul 2010, 9:04 pm

Tasha'94

Tasha'94
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Gledala sam ga u "Pravila privlacnosti", i u tom filmu glumi pedera. x)))
U svakom slucaju, prelep je ! Very Happy
Zato sam i pocela da gledam TVD. Very Happy

102Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Sat 24 Jul 2010, 10:05 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Koja ironija xD Razz

103Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Sat 24 Jul 2010, 10:19 pm

Tasha'94

Tasha'94
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Daa, jos ja pocela da gledam taj film, i odusevila sam se kad sam ga videla, i posle sam se totalno razocarala kad sam izvalila da je gej. x)))

104Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Sat 24 Jul 2010, 10:55 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

hvala Bogu Damon nije gej xD možeš da uživaš sada Very Happy Razz

105Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Sun 25 Jul 2010, 9:53 pm

Tasha'94

Tasha'94
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ahah, da, to je najbitnije. :DD

106Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Wed 28 Jul 2010, 9:29 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

kukuuu^^ nisam znala da je glumio u ovoliko filmova i serija xD

107Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Wed 28 Jul 2010, 11:20 am

Tasha'94

Tasha'94
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Pa to kad u divnoj nam Srbiji nista ne prikazuju...Samo ponavljaju svaki film po 5000x....-.-

108Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Tue 21 Sep 2010, 7:55 am

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Auh, jesam poskocila kad sam procitala da ce da glumi Iana u The Host. Mada pise da nije tacno da je samo glasina >.> Bas bii hteeela <3 Very Happy

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

109Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Sun 12 Dec 2010, 6:04 pm

♥Stelena♥

♥Stelena♥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Gledala sam ga u TVD... I onda sam samo zbog njega nasla epizodu CSI:Miami Very Happy
Predobar je Very Happy

110Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Tue 05 Jul 2011, 12:42 am

Lilith.

Lilith.
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Tolika filmografija, a ja ga primetila tek u VD.
Ne mogu da verujem. o__O
P.S. Kako ste me naplašile od one serije ''Tell me you love me'', ne smem ni da pogledam. xDD

https://www.facebook.com/heartless29

111Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Wed 30 Nov 2011, 9:41 pm

*MiMa*97

*MiMa*97
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Gledala sam ga pre u seriji Lost a sad TVD:)

112Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Fri 02 Dec 2011, 12:25 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Haha,sto vam smeta toliko sto se skinuo,pa boze moj,glumac je,to mu je posao,takva je uloga.Lik iz serije je takav,masna mu kosa i sav je smotan.I u 5. i 8. epizodi se skida isto,a u 8. mozete da vidite i malo vise,osim dupeta Razz

U lostu je bio odlican,ali sam stala sa gledanjem,kada je njegov lik ubijen...bez veze.

U lost cityju je jako lep,film nije nesto,ali ne mozete da ne odgledate,samo zbog njega.

U pravilima privlacnosti je super,mada mi je tu bas klinac...

U Pulsu je odlican,igra nekog hakera i automehanicara(koliko se secam).Bas je sexy,u beloj majici i prljavim farmerkama,sa cigarom.

U Lost Samaritanu je isto jako lep,nije los film,malo je jeftin,ali radnja je dinamicna,jurnjava traje ceo film.

Wake je ok film,zanimljiva prica.Ima dve bas hot,hot scene.Scena u krevetu je super,vidite da je go,ali ima carsav preko sebe,pa scena nije ni malo vulgarna.

Dejmon je za njega idealna uloga i treba da mu daju neki extra skup film i zahtevnu ulogu.Glumac koji je sposoban da iznese Dejmona na pravi nacin,moze da glumi bilo sta...Kao sto su Jonathanu,posle The Tudorsa dali ulogu u Shelteru.Tako nesto treba Ianu

113Filmografija i Televizija - Page 5 Empty Re: Filmografija i Televizija Sun 25 Nov 2012, 2:23 pm

DamonElena

DamonElena
Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Ja sam gledala samo Vampirske dnevnike sa njim..mozete da preporucite neki film? Smile

Sponsored content



Back to top  Message [Page 5 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum