Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

19. Klaus

+28
Ket ♥
Angi93
LostInWonderland
phoenix00
Dr. John Watson
pendragons
Zla_Sam
eatmyfeelings
Starlight
Endzi
Little.Star.On.The.Sky
Lady Autumn
Twin.flames
DEstiny :3
Damon<3Elena
selena salvatore
Mrs.Somerhalder
TheVampOne
chocolateChanel.
I.Love.You
Kiss me or Kill me
Mαяi♥
♥_Vampire_in_love_♥
Warrior Princess
<3 Originals <3
Little J
Em (:
Nika Kći Zevsova ~
32 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down  Message [Page 4 of 5]

7619. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 8:56 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Damon's Soul wrote:
D-Savior. wrote:

e moram jos nesto da napisem-teorija je suluda xDD ali aj` da cujem vase misljenje...
neki ljudi misle da je Damon takodje "hibrid" tj misle da je njegova majka imala aferu sa neki od Lokvuda,tako da bi u sebi nosio i taj gen...ako Klaus prekine kletvu,onda bi to uticalo i na Damona,tako neki objasnjavaju spoilere iz zadnje epizode [Damonovo cudno ponasanja,halucinacije,sta vec]...plus svi znamo da ga otac nije voleo,to ne govori nista ali eto....bas sam htela da napisem cisto da vidim sta mislite [licno ne verujem u ovo xDD mada kako nas sokiraju svakog puta...]

Nije loša teorija!

E vidis stvarno nije. Slazem se. :DD

7719. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 9:06 am

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

nije loša teorija ali razmišljala sam i nemože biti točna jer se on nije niti jednom za puni mjesec preobrazio, a ubio je tone ljudi

inače moj review xD

Dakle stalno gledam iznova i iznova onaj "Go to hell" dio...aaa kako mi ga je bilo žao i onaj pogled *___________________*
Stefan je bio tako glup s onim "I will allways protect her" i "I have her respect", jer je sve namjerno "trljao" Damonu u lice.

Elijah...aaaa kako sam ga zavoljela poslje ove epizode.. obožavam ga..on i Kath su bili baš slatki.

Kath je bila prejaka ono kada je plesala po kući xD.
Klaus je legendaran i ono vukodlak- vampir im je baš dobra ideja


Dakle ako Elena i Stefan nastave da se onako ponašaju prema Damonu..službeno ih hejtujem (pogotovo Stefana)

7819. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 9:34 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Stvar je u tome da nije ni mogao da se preobrati do sad posto kletva nije prekinuta,ista stvar je i sa Klausom...ma ovo verovatno nije tacno,videcemo.

http://destinedtobe.tumblr.com/

7919. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 10:31 am

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Ako bi to bilo tacno onda bi bilo previse komplikovano.I ovako pola nisam po'vatala. xD
Zamislite koliko cemo pitanja tek tada imati.

http://twitter.com/MayaError

8019. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 11:46 am

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Okej,nisam misliio komentarisati,ali mi jedna stvar nije jasna.
Stavimo sa strane da sam team Stelena,Stefan itd whatever.
Od pocetka serije,svi govore da je Stefan dosadan lik.Da ne nabrajam sve,postoji dosta argumenata kako su scene sa njim dosadne,vecina ga mrzi i tako dalje.Uglavnom za razliku od Damona,za vecinu je dosadan.U ovoj epizodi bio je sve sem dosadan.Čak je imao i vise scena nego Damon i bile su interesantnije.(Sa Jennom,Klausom i Damonom.)On i Elena su imali otprilike jednu zajednicku scenu,od par sekundi.Znaci nije bilo ni "dosadnih" SE scena.
Dalje,rekao je Damonu,tih par recenica,posvadjali su se,da.Mozda je nekima to bilo glupo,izgubili postovanje itd.Ali sjetite se Damona.U skoro cjeloj prvoj sezoni je vrijedjao Stefana,provocirao,pogotovo sto se tice Elene.
Svugdje se mogu vidjeti komentari tipa: Izugbili smo postovanje prema Stefanu ili prema Damonu.Jesam ja nesto propustio?Zasto?Obojica su postupili ispravno.Stefan konacno(hvala bogu) pustio Elenu,da uradi nesto po svome,a da je ne stiti stalno.Damon se naravno suprostavio,mislio je da je njegov nacin bolji.Sto potpuno odobravam.Nisam izgubio postovanje ni prema jednom,obojica su bili super u ovoj epizodi.Nmg sad citirati svakoga,ali neki su rekli kako im se vise svidja angry Stefan.Slazem se,ovako je bolje.
Sto se tice ljubavi prema Eleni,obojica je vole.A ona glupača ce se valjda odluciti do kraja serije,ako su uopste pocne dvoumiti.
Razvukao sam ovo,ali morao sam :S
Katherine i Elijah su predobri.Kao i Elena i Elijah.Svidja mi se sva ova pometnja oko kletve,konacno su unijeli malo takvih momenata,da ne budu samo ljubavne scene.
Iznenadilo me je ono za bracu,super.Sad cekam ostalih 7 lol
Jenna je bila super.Ona mi je jedan od omiljenih likova.Nema Caorline,to je velika zamjerka -.-
Sve u svemu,super mi je epizoda.I da,vec mrzim onu novu vjesticu xD

8119. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 12:40 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Stephan Halliwell wrote:Okej,nisam misliio komentarisati,ali mi jedna stvar nije jasna.
Stavimo sa strane da sam team Stelena,Stefan itd whatever.
Od pocetka serije,svi govore da je Stefan dosadan lik.Da ne nabrajam sve,postoji dosta argumenata kako su scene sa njim dosadne,vecina ga mrzi i tako dalje.Uglavnom za razliku od Damona,za vecinu je dosadan.U ovoj epizodi bio je sve sem dosadan.Čak je imao i vise scena nego Damon i bile su interesantnije.(Sa Jennom,Klausom i Damonom.)On i Elena su imali otprilike jednu zajednicku scenu,od par sekundi.Znaci nije bilo ni "dosadnih" SE scena.
Dalje,rekao je Damonu,tih par recenica,posvadjali su se,da.Mozda je nekima to bilo glupo,izgubili postovanje itd.Ali sjetite se Damona.U skoro cjeloj prvoj sezoni je vrijedjao Stefana,provocirao,pogotovo sto se tice Elene.
Svugdje se mogu vidjeti komentari tipa: Izugbili smo postovanje prema Stefanu ili prema Damonu.Jesam ja nesto propustio?Zasto?Obojica su postupili ispravno.Stefan konacno(hvala bogu) pustio Elenu,da uradi nesto po svome,a da je ne stiti stalno.Damon se naravno suprostavio,mislio je da je njegov nacin bolji.Sto potpuno odobravam.Nisam izgubio postovanje ni prema jednom,obojica su bili super u ovoj epizodi.Nmg sad citirati svakoga,ali neki su rekli kako im se vise svidja angry Stefan.Slazem se,ovako je bolje.
Sto se tice ljubavi prema Eleni,obojica je vole.A ona glupača ce se valjda odluciti do kraja serije,ako su uopste pocne dvoumiti.
Razvukao sam ovo,ali morao sam :S
Katherine i Elijah su predobri.Kao i Elena i Elijah.Svidja mi se sva ova pometnja oko kletve,konacno su unijeli malo takvih momenata,da ne budu samo ljubavne scene.
Iznenadilo me je ono za bracu,super.Sad cekam ostalih 7 lol
Jenna je bila super.Ona mi je jedan od omiljenih likova.Nema Caorline,to je velika zamjerka -.-
Sve u svemu,super mi je epizoda.I da,vec mrzim onu novu vjesticu xD

O tome pricam. Na kraju nisu krivi ni Stefan i Damon, vec samo Elena. A ne bi me cudilo da na kraju zavrsi sa nekim trecim-.-

8219. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 1:03 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

Što mrzim kad ljudi nazivaju Elenu glupačom, ona je sve osim toga. POTPUNO je razumem. Team Elena, na kraju krajeva.

8319. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 2:11 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Pa dobro morao i Stefan malo da bude bad Twisted Evil

Alu
i sve u svemu sve je zbrkano,tako da nikog ne osudjujem posto su svi emotivno posizeli. LOL

8419. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 4:16 pm

Lady Autumn

Lady Autumn
Invited in
Invited in

Al' stvar je u tome što bi oni sada (kada je situacija teška),
trebali da budu složni, a Stefan nabija Damonu na nos Elenino poštovanje!
Tu sam pukla! -.-
OMG.

http://www.newmoon-balkan.com/forum

8519. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 4:24 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Damon's Soul wrote:Al' stvar je u tome što bi oni sada (kada je situacija teška),
trebali da budu složni, a Stefan nabija Damonu na nos Elenino poštovanje!
Tu sam pukla! -.-
OMG.


Takodje -.-

I, da. Em, okej, to je tvoje misljenje. Meni je Nina prelepa glumica, al je pocela da me iritira kao Elena. Glumi neku zrtvu a obojicu ih vrti oko malog prsta. Smile

8619. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 5:13 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Wwinner wrote:
Damon's Soul wrote:Al' stvar je u tome što bi oni sada (kada je situacija teška),
trebali da budu složni, a Stefan nabija Damonu na nos Elenino poštovanje!
Tu sam pukla! -.-
OMG.


Takodje -.-

I, da. Em, okej, to je tvoje misljenje. Meni je Nina prelepa glumica, al je pocela da me iritira kao Elena. Glumi neku zrtvu a obojicu ih vrti oko malog prsta. Smile

Slazem se,Stefan je izabrao bas pogresno vreme.

8719. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 5:36 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Dobra epizoda.
Elijah Klanja Se Oduševio me skorz. Podseća me na Damona. Zamalo sam pala kad sam čula da mu je Klaus brat. I cela priča je sjajno odradjena, ja ništa nisam očekivala od svega onoga.
Za Stefana ste već sve rekli. Ja ga iskreno nisam primetila u ovih 19 epizoda, sada je, eto dobio malo veću ulogu, iznervirao Damona, koji je 10000 puta bolji čovek od njega i misli da je frajer. -.-
Elena kao Elena. Napokon je počela da razmišlja svojom glavom. Svidja mi se to što iako ima pomoć ovih na svojoj strani, ona je odlučila da se sama izbori za sebe. Po meni to nije glupo, već je dokazala da je hrabra i da joj je stalo do porodice. A polako, shvatiće ona već ko je za nju. Nadam se da će možda Elijah da joj pomogne u tome.
I svidja mi se teorija da je Damon hibrid, ali mislim da je malo verovatna.

8819. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 7:24 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Ja ne mislim da je Elena glupaca, daleko od toga O.o
Sto se tice Damona i Stefana, razumem ih oboje. Oboje je vole i oboje se bore za nju, sto je opet tesko jer su braca.
Jedino mislim da je Stefan mogao da nadje bolji trenutak da mu sve nabije na nos O.o
Damon je ionako stalno na ivici izmedju onog Damona koji se bori da bude bolji i onog iz prve sezone. Elena mu sve to previse otezava time sto ga konstantno odbija, sto ga sigurno ubija u pojam !!! Jos i Stefan! Dobro je sto i nije ubio Andie Sad
Teorija da je Damon hibrid mi ne ide u glavu Razz Previse bi ga zakomplikovali kada bi to ubacili u pricu.

8919. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 7:34 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Da,svakako je malo pogresno vrijeme,ali mu ne zamjeram,jer je i vecina postupaka bilo kojeg lika(najvise Damona)bila u pogresno vrijeme i nepromisljena.
Ja sam rekao glupaca,jer sam je smatrao krivom,zbog svadje izmedju njih.Ali je vise volim od Stefana i Damona.Njena uloga u drugoj sezoni je savrsena.

9019. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 8:45 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Stephan Halliwell wrote:Da,svakako je malo pogresno vrijeme,ali mu ne zamjeram,jer je i vecina postupaka bilo kojeg lika(najvise Damona)bila u pogresno vrijeme i nepromisljena.
Ja sam rekao glupaca,jer sam je smatrao krivom,zbog svadje izmedju njih.Ali je vise volim od Stefana i Damona.Njena uloga u drugoj sezoni je savrsena.

Daleko od toga da je ne volim. Ali definitivno mi nije omiljeni lik.

9119. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 9:17 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Slazem se.
Ja gotivim Elenu,ali u poslednje vreme me strasno nervira jer povredjuje Damona.Pocinje da bude kao Kath,jedina razlika je sto ih oboje voli.Kath je volela samo Stefana,a bila je sa obojicom.To mi smeta!
A sto se tice Stefana,mislim da je u ovoj epizodi pokazao ljubomoru.A tu ljubomori,pored sve te pometnje,mesta nije bilo.To me je iznerviralo.Elena i Elijah smisljaju plan kako da ubiju Klausa,a Stefan frajer dokazuje Damonu kako ima Elenino postovanje.Ma kida.
No dobro. Razz

http://twitter.com/MayaError

9219. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 9:26 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Upravo to. Stefan je shvatio da je njegova veza s Elenom pljuljana jer je i on primetio Delena odnos Wink
potpuno se slazem s marijom^^

9319. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sat 23 Apr 2011, 9:50 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

epizoda je zesci mindfuck.......odgledala sam je juce al sam jos uvek bez komentara

previse informacija,misljenja i osecanja.......reci cu samo da je epizoda razvalila

9419. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sun 24 Apr 2011, 8:00 am

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Odgledala sam je po 2 put O.o Sta da radim kada moram necim da ispunim vreme izmedju epizoda !!

9519. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sun 24 Apr 2011, 8:11 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Mαяi♥️ wrote:Odgledala sam je po 2 put O.o Sta da radim kada moram necim da ispunim vreme izmedju epizoda !!

Ahahah. Ja cu za letnji da ponovo ogledam obe sezone Very Happy

9619. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sun 24 Apr 2011, 11:00 am

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Što se tiče onog sa Stefanom, on je meni drag ali ono sa Eleninim poštovanjem je bilo glupo, ali opet meni je bilo baš prejako kada su se potukli.. xD

9719. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sun 24 Apr 2011, 4:09 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

♥_Vampire_in_love_♥ wrote:Što se tiče onog sa Stefanom, on je meni drag ali ono sa Eleninim poštovanjem je bilo glupo, ali opet meni je bilo baš prejako kada su se potukli.. xD

Bila je to sexy fight. xD Mada ne odobravam stefanovo papucarstvo xD

9819. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Sun 24 Apr 2011, 4:51 pm

Mrs.Somerhalder

Mrs.Somerhalder
First Bite
First Bite

Slazem se sa Sarom.

http://twitter.com/MayaError

9919. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Mon 25 Apr 2011, 12:25 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Wwinner wrote:
Mαяi♥️ wrote:Odgledala sam je po 2 put O.o Sta da radim kada moram necim da ispunim vreme izmedju epizoda !!

Ahahah. Ja cu za letnji da ponovo ogledam obe sezone Very Happy

to se podrazumeva Smile) pa sta drugo da radim do trece sezone xD

10019. Klaus - Page 4 Empty Re: 19. Klaus Mon 25 Apr 2011, 12:56 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Queen Of Shadows wrote:epizoda je zesci mindfuck.......odgledala sam je juce al sam jos uvek bez komentara

previse informacija,misljenja i osecanja.......reci cu samo da je epizoda razvalila

Nisam baš juče, nego u petak, ali ono... Wow. Nemam komentar, oduvala me je. Prosto sam tol'ko navučena na seriju i sva komlikovana dešavanja da je to nemoguće. xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 4 of 5]

Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum