Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Najbolji Filmski Parovi

+8
Spirit Crusher
Delena ❥
Team Daroline
Rose ♥
uckvondy
Crazy Lady (:
•Katherine•
Zla_Sam
12 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Najbolji Filmski Parovi Empty Najbolji Filmski Parovi Wed 16 Feb 2011, 11:56 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Kad već imamo temu za TV parove možemo da imamo i za filmske. xD

Koji su vaši omiljeni parovi iz filmova i zašto? Very Happy

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

2Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Sat 13 Aug 2011, 3:19 pm

•Katherine•


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

Rose & Jack(Titanic)-jer je njihova ljubav neopisiva,on je umro da bi ona mogla zivjeti i ona je odrzala svoja obecanja njemu za ljubav.Jednostavno su njih dvoje najdivniji par ikada,imaju neopisivu kemiju i jednostavno ih obozavam.
Allie & Noah-predivan par,jako ih volim zbog svega sto je Noah ucinio za Allie i zbog citave te price koja je dosta realna.
Jacob & Bella-mozda je to cudno,ali ja ne volim Bellu & Edwarda,oni nisu par koji se voli,ja volim Jacoba & Bellu.Oboje su ljudi(donekle) i oni su srodne duse.Jedni od najdrazih. <3

3Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Thu 15 Sep 2011, 8:07 pm

Crazy Lady (:

Crazy Lady (:
Werewolf in Town
Werewolf in Town

najsladji su mi, definitivno, Beth i Nick iz filma When in Rome... 355 najljepsi i najludji... srce Smile

zatim, tu su Lendon i Jamie (Walk to remember), koji imaju nevjerovatnu pricu Sad

izdvojila bih jos Allie i Noah(Notebook) i Sam i Austin-a iz A Cinderella Story Smile srce

https://twitter.com/#!/

4Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Wed 21 Sep 2011, 4:07 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Nina i Paul

5Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Sun 02 Oct 2011, 1:47 pm

•Katherine•


Welcome to Mystic falls
Welcome to Mystic falls

1.Rose & Jack (Titanic)-predobra kemija,prica,njih dvoje,sve *____* jednostavno SAVRSENI Smile <3
2.Allie & Noah (The Notebook)-nevjerovatno dobra prica,kemija,sve *____* SAVRSENI <3
Ima jos mnogo filmskih parova poput: Babi & Hache(3 metros sobre el cielo),Jamie & Landon(A walk to remember),Marlena & Jacob (Water for Elephants)...

6Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Sun 30 Oct 2011, 5:15 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Will & Elizabeth [POTC], Nemo & Anna [Mr Nobody], Harry & Marion [Requiem for a Dream], Tommy & Kathy [Never Let Me Go], Marla & Tyler (Narrator) [Fight Club].

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

7Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Sat 17 Dec 2011, 4:43 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

1. Jack & Rose (Titanic) - Jednostavno ljubavna priča koja večno živi u svima nama, i prenosi se sa generacije na generaciju, i zauvek će se pamtiti jedni Jack i Rose i njihova ljubav koja nije potonula kad brod jeste. srce
2. Landon & Jamie (A Walk To Remember) - uvek plačem kada ona njemu govori da je bolesna. On kao dečko je savršen..način na koji je svaki dan u njenom životu činio posebnim je epic! (Landon:"Jamie saved my life. She taught me everything. About life, hope and the long journey ahead. I'll always miss her. But our love is like the wind. I can't see it, but I can feel it.") srce
3. Allie & Noah (The Notebook) - tako savršena priča, predivna ljubav. Zauvek zajedno. I u sreći, i u tuzi, i u ljubavi, i u brizi, i u zdravlju, i u bolesti. srce
4. Alex & Kate (The Lake House) - srce jednostavno ih volim! ^^
5. Samantha & Austin (The Cinderella Story) - "And the thing is, I really don't care what people think about me... because I believe in myself. And I know that things are gonna be okay...I know that guy that sent those emails is somewhere inside of you, but I can't wait for him... because waiting for you is like waiting for rain in this drought. Useless and disappointing." http://i2.listal.com/image/1251040/600full-a-cinderella-story-photo.jpg

8Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Tue 03 Jan 2012, 2:29 pm

Team Daroline

Team Daroline
Invited in
Invited in

Romione i Dramione iz Harija Potera, svidja mi se ta hemija Smile

http://darolinebitchez.tumblr.com/

9Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Wed 04 Jan 2012, 1:04 am

Delena ❥

Delena ❥
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Lendon i Jamie (Walk to remember).
Posto ne mogu glasat za Ninu i Iana, jer ne znam da su igdje glumili skupa osim u seriji -_-

10Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Thu 05 Jan 2012, 2:18 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Edward Cullen & Bella Swan (Robert Pattinson & Kristen Stewart) - Twilight
mnogo su slatki zajedno Smile

http://www.photoshop-tn.com/

11Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Wed 11 Jan 2012, 4:36 pm

LoveDamon

LoveDamon
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Najbolji Filmski Parovi 3564345_f520
Ret i Skarlet srce

12Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Thu 19 Jan 2012, 10:01 pm

катерина петрова ~

катерина петрова ~
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Jack & Rose (Titanik)

13Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Sun 22 Jan 2012, 5:00 pm

♥...D...♥

♥...D...♥
Only Human
Only Human

Jack&Rose-Titanic
Holly&Gerry-P.S.I Love You
Allie & Noah-The Notebook

14Najbolji Filmski Parovi Empty Re: Najbolji Filmski Parovi Tue 03 Jul 2012, 1:56 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Za sada:

  • Landon + Jamie [A Walk to Remember]

  • Ron + Hermione [HP]

  • Draco + Hermione [HP]

  • Aragorn + Arwen [LOTR]

  • Patrick + Kat [10 Things I Hate About You]

  • Matt + Lisa [Wicker Park]

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Similar topics

-

» Najbolji TV Parovi

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum