Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Koliba - Vilijem Pol Jang

+5
Endzi
Shelly Stoudes
Twin.flames
phoenix00
Nika Kći Zevsova ~
9 posters

Go down  Message [Page 1 of 1]

1Koliba - Vilijem Pol Jang Empty Koliba - Vilijem Pol Jang Tue 08 Feb 2011, 7:15 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Koliba - Vilijem Pol Jang 1042

Šestogodišnja Misi, najmlađa kći Mekenzija Alena, oteta je za vreme porodičnog letovanja, a dokazi da je verovatno svirepo ubijena pronađeni su u napuštenoj kolibi duboko u divljini Oregona. Četiri godine kasnije, usred svoje Velike tuge, Mek dobija sumnjivu poruku, kojom ga neko, naizgled Bog, poziva da sledećeg vikenda dođe u tu kolibu.
Uprkos zdravom razumu, on u mračno zimsko popodne stiže do kolibe i vraća se u svoj najgori košmar. Ono što će tamo zateći zauvek će ga izmeniti.
U svetu u kom je vera sve nevažnija, Koliba se rve s bezvremenim pitanjem: „Gde je Bog u svetu ispunjenom neizrecivim bolom?“ Odgovori koje će Mek dobiti zapanjiće vas i možda preobraziti kao što su preobrazili njega. Poželećete da svi koje poznajete pročitaju ovu knjigu.

2Koliba - Vilijem Pol Jang Empty Re: Koliba - Vilijem Pol Jang Sun 13 Mar 2011, 5:29 pm

phoenix00

phoenix00
Invited in
Invited in

Nemoguće da je ovo prvi kom. xD
Imam ovu knjigu, i svidela mi se, tragična je ali i poučna. To ne kažem u smislu Bog, ne volim da o tome mnogo razmišljam, već u smislu da nauči čoveka da živi u sadašnjosti, da voli ljude oko sebe i da koristi ono što ima u trenucima dok to još ima, jer kad nestane, tek tad shvatimo da nam je to nešto bilo neophodno. Uh al sam zapetljala. xD Sve u svemu, preporučujem. Very Happy

3Koliba - Vilijem Pol Jang Empty Re: Koliba - Vilijem Pol Jang Sat 09 Apr 2011, 10:37 pm

Twin.flames

Twin.flames
Seeing Ghosts Of Your Past.
Seeing Ghosts Of Your Past.

Jedna od mojih omiljenih knjiga. Koliko mi se pogleda na svet promenio nakon nje. Bukvalno je nisam ispustila iz ruku celu noc. ^^



Last edited by ThePhoenix^^ on Sun 24 Apr 2011, 4:09 pm; edited 1 time in total

4Koliba - Vilijem Pol Jang Empty Re: Koliba - Vilijem Pol Jang Sun 24 Apr 2011, 3:05 pm

Shelly Stoudes

Shelly Stoudes
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Nameravam da je jednom nastavim čitati.. Smile

5Koliba - Vilijem Pol Jang Empty Re: Koliba - Vilijem Pol Jang Sun 24 Apr 2011, 3:10 pm

Endzi

Endzi
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Ne svidja mi se.

6Koliba - Vilijem Pol Jang Empty Re: Koliba - Vilijem Pol Jang Mon 23 May 2011, 7:23 am

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Sviđa mi se ideja knjige,ali me nije oduvala toliko. Ali svako može da se pronađe u njoj.

7Koliba - Vilijem Pol Jang Empty Re: Koliba - Vilijem Pol Jang Fri 03 Feb 2012, 10:39 pm

marw


At Mystic Grills
At Mystic Grills

knjiga ima odlichnu ideju, ali moram priznati da je nisma sa potpunom prazhnjom ispratila ... ima nekih bash udavnih delova i treba biti strpljiv i otvorenog uma pri chitanju ^^

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

8Koliba - Vilijem Pol Jang Empty Re: Koliba - Vilijem Pol Jang Sat 04 Feb 2012, 9:46 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Čula sam od mnogo ljudi da je knjiga totalno bez poente. I odustala sam od čitanja iste.

9Koliba - Vilijem Pol Jang Empty Re: Koliba - Vilijem Pol Jang Wed 15 Feb 2012, 3:16 pm

Rose in the Rain

Rose in the Rain
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Knjiga nije losa ali u svakom slucaju nije bas moj stil...Bas mi je dada posudjivala knjigu.

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 1]

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum