Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Vampirska Akademija - Rišel Mid

+16
<3 Originals <3
daray
Angi93
little red bird.
Spirit Crusher
DmitriAndRoseForLife
Mehurić
fearless.
Little.Star.On.The.Sky
♥_Vampire_in_love_♥
Rottie
I.Love.You
Little J
DEstiny :3
Mαяi♥
Nika Kći Zevsova ~
20 posters

Go to page : 1, 2  Next

Go down  Message [Page 1 of 2]

1Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Vampirska Akademija - Rišel Mid Tue 08 Feb 2011, 7:12 pm

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Vampirska Akademija - Rišel Mid  1414

Posle dve godine slobode, Rouz i Lisa uhvaćene su i odvučene natrag na Akademiju svetog Vladimira, školu za vampirsko plemstvo i njihove buduće čuvare, skrivenu u gustim šumama Montane. Ali unutar gvozdenih kapija, život je još opasniji... a strigoji su uvek u blizini.

Rouz i Lisa snalaze se učeći kako da opstanu u ovom opasnom svetu, da se suoče sa iskušenjima zabranjene ljubavi i da pri tom uvek budu na oprezu, kako zli nemrtvi ne bi zauvek pretvorili Lisu u jednu od njih...


Vampirska Akademija - Rišel Mid  1519

Druga knjiga iz serijala Vampirska akademija.
Spoiler:


Vampirska Akademija - Rišel Mid  1619

Treća knjiga iz serijala Vampirska akademija.

Spoiler:


Vampirska Akademija - Rišel Mid  1697

Četvrta knjiga iz serijala Vampirska akademija.

Spoiler:



Last edited by Nika Kći Zevsova ~ on Fri 12 Aug 2011, 11:48 am; edited 1 time in total

2Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Tue 08 Feb 2011, 8:36 pm

Mαяi♥

Mαяi♥
First Bite
First Bite

Ovu knjigu jos odavno planiram da procitam i nikako Razz Sad si me podsetila...Smile

3Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Wed 16 Feb 2011, 8:55 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Upravo sam htela da otvorim ovu temu kad eto, vec je otvorena.
Ovih dana kad nisam imala Net-a drugarica mi je dala ovu knjigu.
Na polovini sam druge knjige i stvarno,ali STVARNO sam odusevljena.
Fenomenalna je knjiga.Svaki lik mi se svidja.
Takodje moram da napomenem da mi je ova vampriska prica,iz ove knjige,najbolje uradjena vampirska prica uopste. Very Happy
Omiljeni likovi su mi Rose i Dimtri.
Omiljeni par su mi Rose i Dimitri.
Sve sto ima veze sa Rose i Dimitrijem mi je omiljeno. xDD
Kristijan mi je isto kul.Lisa je okej.
Sve ih ja volim. ♥️

I sad moram da idem,ali vraticu se ja da pisem jos koliko sam odusevljena. xDD

4Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Wed 16 Feb 2011, 9:14 pm

Little J

Little J
Invited in
Invited in

Planiram da kupim knjigu za koji dan. ^-^
Svi kazu da je odlicna.

http://littlejhunter.blogspot.com/

5Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Sun 22 May 2011, 1:20 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Citala. Very Happy
Prepreprezadovoljna! Radnja je odlicna! Likovi su odlicni! Svidja mi se kako je sve uklopljeno i smisljeno. I sami dampiri i moroji... Sve je odlicno!

Rose i Dimitri su naj! Ne znam koga vise volim. he
Lisa mi nije nista posebno, ne gotivim je nesto preterano, sasvim obicna, Kristijan mi je.. Njega definitivno volim vise od Lise.
I Adrian mi je kul. Very Happy Njega isto mnogo volim! Very Happy ^_______^ Very Happy

6Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Sun 05 Jun 2011, 5:20 pm

Rottie

Rottie
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Ja upravo citam 5. knjigu.. I odusevljena sam, obozavam sve!

Roza... <3 Savrsen mi je lik =D Dimitri <3 e tek je to savrsenstvo potrebno opisati...

Naradno tu su i Adrijan, Kristijan i Lisa =DDDDD

Opisi, nacin razmisljanja, ovo je jedna od najboljih knjiga (sto se tice fantastike) koje sam procitala.

Spoiler:

Sto se tice filma, cujem da ce ga snimate tek za dve godine... =3 Ne mogu da docekam =3

http://twitter.com/DraganaKolakx3

7Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Mon 06 Jun 2011, 5:01 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

aa obožavam!!!!!
Rose i Dimitrij su savršeni jedno za drugo..iako ne smiju biti skupa.
Od ostalih su mi najdraži Kristijan i Lisa.

Knjige su jednostavno super, baš se uživiš kada ih čitaš

8Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Sat 11 Jun 2011, 12:09 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Uskoro cu da pocnem trecu i jedva cekam.
Kupila sam je, ali ne mogu zbog prijemnog sad da stignem sve. ^^
Prve dve su stvarno fenomenalne i svima preporucujem da procitaju. ^^

Rose & Dimitri. Cerek
Adrian. Cerek
Lisa & Christian. Cerek

9Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Tue 28 Jun 2011, 6:35 pm

♥_Vampire_in_love_♥

♥_Vampire_in_love_♥
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

I ja ću sada treću u omiljene likove dodajem i Adriana, legenda Very Happy

10Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Tue 28 Jun 2011, 7:26 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ja ovo još nisam čitala kupiću ovog leta knjige i pročitati ˘˘

11Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Mon 08 Aug 2011, 5:17 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Procitala sad i trecu knjigu. Za jedan dan.
Nemam reci da opisem koliko su savrsene. Najbolji knjige koje sam citala sto se tice vampira. Pregenijalno. Cerek

12Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Fri 12 Aug 2011, 11:57 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Dodala sam za treću i četvrtu sinopsis i to. Very Happy

Vidim svi ste oduševljeni. xD
Možda i ja počnem. Sad me baš zanima, posebno zbog Jovaninog komentara da su najbolje knjige o vampirima. xD

13Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Fri 12 Aug 2011, 12:59 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Nika Kći Zevsova ~ wrote:Sad me baš zanima, posebno zbog Jovaninog komentara da su najbolje knjige o vampirima. xD

Haha. Neces se pokajati. Definitivno su najbolje knjige. Cerek

14Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Sun 18 Sep 2011, 1:11 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

Upravo sam zavrsila 1.knjigu i odusevljena sam!
Prica je odlicna!
Volim sve likove. Omiljeni par su mi Lisa i Kristijan.
Jedva cekam da nadjem drugu knjigu.

15Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Mon 19 Sep 2011, 6:44 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

sutra mi daje drugarica prve tri knjige .. ˘˘ jedva čekam da počnem ih čitam Very Happy

16Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Mon 07 Nov 2011, 1:36 pm

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Sam ja jedina koja baš ne voli Rose? :O
Adrian 355

17Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Mon 07 Nov 2011, 6:54 pm

fearless.

fearless.
You Are in Love With a Vampire
You Are in Love With a Vampire

La Rousse wrote: Sam ja jedina koja baš ne voli Rose? :O
Adrian 355
Nisi. Very Happy Ja vise volim Lisu i Adrijana od Rouz i Dmitrija. Very Happy

18Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Tue 06 Dec 2011, 9:18 am

Mehurić

Mehurić
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Lisa i Adrijan su mi fenomenalni.
ne volim Dimitrija kao Adriana,ne mogu znači ne mogu.

Spoiler:

19Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Fri 30 Dec 2011, 7:13 pm

DmitriAndRoseForLife

DmitriAndRoseForLife
Only Human
Only Human

Drugarica mi je preporucila knjigu OBOZAVAM JE! xD
Htela sam da pitam,da li neko zna gde da kupim 5 deo knjige...ako je uopste izasla kod nas..xD
You Rock

20Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Fri 30 Dec 2011, 7:46 pm

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Ovo bih volela da citam,ali nigde ne mogu da nadjem ovu knjigu. >.>

http://www.photoshop-tn.com/

21Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Thu 12 Jan 2012, 4:52 pm

little red bird.

little red bird.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Nikada se nisam ovoliko vezala za neku sagu, pored HP.
Počela sam pre 10 dana da čitam. Sad krećem 4 deo.
Svaka od ovih knjiga me oduševila.
najbolja priča o vampirima ikada.
Rose&Dimitri su mi opsesija. Vrištim, plačem, skačem, gubim se kad čitam njihove scene. I naravno, omiljeni su mi likovi.
Pored njih volim Lissu, Masona, Christiana, Adriana, Eddiea i mamu od Rose, Janine? :3
Ne podnosim Tatjanu, ni direktorku, ni Taashu. --'
Treći deo mi je do sada najzanimljiviji. I crkla sam kad su se borili protiv strigoja. Kao i za svaki drugi deo. O:)

22Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Sat 21 Jan 2012, 2:33 pm

Angi93

Angi93
First Bite
First Bite

Procitala sam sve 4 knjige koje su izasle i ne mogu da docekam 5. Obozavam Dmitrija <3 Ostali su mi manje-vise ok, Rose, Lisa, Kristijan, Mia, Adrijan.

http://rbdandtvd.nstars.org

23Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Tue 24 Jan 2012, 12:12 pm

little red bird.

little red bird.
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Pročitala sam svih 6. Very Happy
I...pa.. ne znam. Ne sviđa mi se kako se završava. Ali sve je savršeno. Very Happy
Tatianu sam jako zgotivila i poludela sam kad sam čula ko ju je ubio. Sumnjala sam na Daniellu, ali... ne pogodim ja baš uvek.
Abe mi je pored Dimitrija, Adriana, Christiana i Eddiea omiljeni muški lik. Kad bi takav bio i moj otac,... obožavala bih ga.
Sviđa mi se šta se sve dešava sa Rozom i Dimitrijem. Šta su sve prošli... prosto su me ubili. Ali hvala im na tome.
...ne znam šta da kažem, sem da je ovo, pored Harry Pottera, najbolja saga ikada. Very Happy

24Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Tue 24 Jan 2012, 12:50 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Sidney and Adrian <3
Obožavam ih, ja sam pročitala i onu prvu knjigu iz spin-off series, na ljeto čini mi se izlazi i druga ^^

anyway, ja obožavam Rose i Dimitrija, Lisa me često iznervira, ali dobro, volim ja i nju.
Ali Adrian, radi njega sam plakala, ali nisam ga željela sa Rose, bili su divni, ali nije to bilo to.

http://horizoninblack.tumblr.com

25Vampirska Akademija - Rišel Mid  Empty Re: Vampirska Akademija - Rišel Mid Thu 26 Jan 2012, 12:55 pm

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Ma da li ste me ubedili da procitam Smile)) Skinula sam svih 6 delova pa se bacam na citanje ovih dana xD

Sponsored content



Back to top  Message [Page 1 of 2]

Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum