Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

Caroline & Tyler

+57
Angi93
♥ DelenaDiaries ♥
Delena ❥
*Jelna*
|Evanna|
ElenaGilbert
little red bird.
¿coka?
ElenaDamon
Ket ♥
Spirit Crusher
LadyNina
Rose ♥
the child of vamire
discobaby
Dr. John Watson
•Katherine•
uckvondy
.CrAzY.B!tCh.
Crazy Lady (:
**Miss Salvatore**
LostInWonderland
MissNothing
fearless.
Lady Autumn
Shelly Stoudes
Mehurić
Little.Star.On.The.Sky
Bojana Winchaster
snow white
Twin.flames
Lidija
Mαяi♥
Mrs.Somerhalder
♥_Vampire_in_love_♥
Little J
LoveSucks
TheVampOne
Bite_me_Damon
Zox (:
Endzi
<3 Originals <3
chocolateChanel.
Nika Kći Zevsova ~
RebelleFleur.
eatmyfeelings
Angel From Hell
DEstiny :3
Elena Gilbert
Em (:
Starlight
Warrior Princess
pendragons
Zla_Sam
daray
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Fire Bomb*93
61 posters

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Go down  Message [Page 18 of 24]

426Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 12:22 am

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

Meni je baš drago što su "raskinuli",možda ih ponovo počnem shippovati.Kad joj je ušao u sobu mislio sam da će to biti još jedna u nizu scena kada se onda pomire i da ne kažem šta,kad ono iznenadjenje.
I ja osudjujem Tylera,ne nju.On je ugrozio njene prijatelje bukvalno,a šta je momak u poredjenju sa prijateljem.On me sad nervira i čini mi se da se neće moći boriti protiv toga,bar nije tačno definisano,zašto se hibridi tako ponašaju,ali eto.A Caroline je ionako doživjela dovoljno s*anja da bi još njega trpila <3

427Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 12:21 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

I ja osudjujem Tylera,ne nju.On je ugrozio njene prijatelje bukvalno,a šta je momak u poredjenju sa prijateljem.On me sad nervira i čini mi se da se neće moći boriti protiv toga,bar nije tačno definisano,zašto se hibridi tako ponašaju,ali eto.A Caroline je ionako doživjela dovoljno s*anja da bi još njega trpila <3

opet se slažem sa tobom

Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lrqftkxOjS1qdg1yho1_500
Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lro9n6Pm5A1qhycu9o1_250Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lro9n6Pm5A1qhycu9o2_250
Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lro9n6Pm5A1qhycu9o3_250Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lro9n6Pm5A1qhycu9o4_250
Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lro9n6Pm5A1qhycu9o5_250Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lro9n6Pm5A1qhycu9o6_250

428Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 12:33 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

I on je prošao kroz toliko sranja i nema nikoga, samo nju, sad nema ni nju .. A ponaša se kako se ponaša jer ne može protiv toga. Meni je drago što su raskinuli [no me gusta koliko su ih ubrzali, i mnogo su mi iritantni postali], ali ona je mogla bar da pokuša da razumije.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

429Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 12:41 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lrf8iqN5EU1qg2ergo1_500
Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lpli28z0zU1qzhbz1o1_500



Last edited by uckvondy on Sun 13 Nov 2011, 12:42 pm; edited 1 time in total

430Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 12:41 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Zla_Sam wrote:I on je prošao kroz toliko sranja i nema nikoga, samo nju, sad nema ni nju .. A ponaša se kako se ponaša jer ne može protiv toga. Meni je drago što su raskinuli [no me gusta koliko su ih ubrzali, i mnogo su mi iritantni postali], ali ona je mogla bar da pokuša da razumije.
Ja sam iskreno od svih ljudi ocekivala da ce ga Caroline shvatiti,ali izgleda da sam pogresila.. Razz

431Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 12:47 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Princess Of Darkness wrote:
Zla_Sam wrote:I on je prošao kroz toliko sranja i nema nikoga, samo nju, sad nema ni nju .. A ponaša se kako se ponaša jer ne može protiv toga. Meni je drago što su raskinuli [no me gusta koliko su ih ubrzali, i mnogo su mi iritantni postali], ali ona je mogla bar da pokuša da razumije.
Ja sam iskreno od svih ljudi ocekivala da ce ga Caroline shvatiti,ali izgleda da sam pogresila.. Razz

I ja sam očekivala. Kao poljubiće ga i rećiće mu da je uvek tu za njega. ALI.

432Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 12:58 pm

uckvondy

uckvondy
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lp1yi5EMiC1qdg1yho1_500

433Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 2:24 pm

Dr. John Watson

Dr. John Watson
Invited in
Invited in

I on je prošao kroz toliko sranja i nema nikoga, samo nju, sad nema ni nju .. A ponaša se kako se ponaša jer ne može protiv toga. Meni je drago što su raskinuli [no me gusta koliko su ih ubrzali, i mnogo su mi iritantni postali], ali ona je mogla bar da pokuša da razumije.

Pa istina da jeste.Oprostiće ona njemu tj. razumjeće,ali bolje da nije odma.Kao što si rekla ionako su ih previše ubrzali,uopšte nemam želju da ih gledam zajedno.Sad očekujem da se Tyler nauči boriti protiv toga,jer uvjek me njegovo kretensko ponašanje nerviralo.

434Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 3:26 pm

daray

daray
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

Sranje je bilo što su ih previše ubrzali, ali malo samse iznenadila što od svih ljudi Caorline nije čak ni pokušala da ga shvati.
Ali ipak nadam se da se neće pomiriti barem u sljedeće 2 epizode jer bi bilo glupo
ali želim ih zajedno, samo što sada želim da se svaki djelić razvije, a nije da ona voli samo kad je on fin i dražestan.

http://horizoninblack.tumblr.com

435Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 13 Nov 2011, 11:37 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Upropastili su ih i mnogo mi je krivo. Stvarno sam ih jako shipovala i jos mi je tesko da ih 'pustim', da tako kazem, da odustanem od njih al' ono .. vreme je. xD

I dalje ne mogu da verujem da ga Caroline odbacuje i da nije tu za njega, kad on prolazi kroz isto ono kroz sta je i ona. On nije hteo da postane hibrid ali jeste. Ni ona nije htela da postane vampir, ali jeste. I sama je znala da joj nije bilo Stefana da ko zna gde bi bila. I takodje zna koliko ju je povredilo to sto je otac nije prihvatao jer je vampir, a ona to isto sad radi Tyleru. Iii on je nju spasio se one zurke i uradio sve sto je mogao da ne bi nastradala. To znaci da je onaj Tyler koji je voli jos tu i da se nije promenio. Normalno je sto ce ceniti i slusati Klausa donekle jer mu je on pomogao da ne prolazi kroz onaj isti bol iznova.

Tako da ono .. stvarno su ih upropastili.

436Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Mon 14 Nov 2011, 12:02 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Damon♥ wrote:Iii on je nju spasio se one zurke i uradio sve sto je mogao da ne bi nastradala. To znaci da je onaj Tyler koji je voli jos tu i da se nije promenio.

To je ono o čemu ja pričam. Pokušavam da je opravdam.. Ali, ne mogu.

437Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Mon 14 Nov 2011, 1:51 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Jovana! Klanja Se

Nego, jesam ja dobro shvatila da Tyler prosto NE MOŽE da se odupre tome, da prosto ima nagon da štiti Klausa i bude na njegovoj strani?

Voljela bih da je barem pokušala da razumije pa da je rekla okej shvatam ali ne možemo da budemo zajedno, tada je ne bih osuđivala ali ono .. Ne znam. Ipak je to naša Caro Cerek Eleni sam oprostila toliko toga i Caroline ću. Ali me jeste razočarala.

Caroline & Tyler - Page 18 Tumblr_lnlzi9Ogwp1qhycu9o1_500

Remember this? Kada su bili savršeni Cerek

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

438Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Mon 14 Nov 2011, 8:46 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Jovana! Klanja Se

Nego, jesam ja dobro shvatila da Tyler prosto NE MOŽE da se odupre tome, da prosto ima nagon da štiti Klausa i bude na njegovoj strani?


Milice. srce

Pa ne moze. U tome je poenta. Slicno je kao i iz TB izmedju makera i 'novorodjenog' vampira. xD Nije da ga neka sila tera, ali prosto oseca potrebu da uradi to sto mu Klaus kaze i oseca postovanje prema njemu. I ja to u potpunosti razumem. Klaus mu je dao veliki dar. Stvarno se iskreno nadam da ce i Caroline shvatiti da je pogresila jer sve do onog trenutka (ako taj trenutak ikada dodje) kada Tyler postane skroz los i kada bi pre izabrao da spase Klausa nego nju ili nekoga drugog koga voli, nema razloga da ga ostavlja i napusta.

439Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Mon 14 Nov 2011, 9:37 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ja se baš nerviram oko Caroline. ne mogu da razumem kako je mogla da predje preko toga što je Tyler maltene dozvolio onim vukodlacima da je ubije, a ne može da mu oprosti nešto što od njega uopšte ne zavisi. nerviraću se ja ovako do 5.januara.

440Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Tue 15 Nov 2011, 7:56 pm

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Kaya wrote:ja se baš nerviram oko Caroline. ne mogu da razumem kako je mogla da predje preko toga što je Tyler maltene dozvolio onim vukodlacima da je ubije, a ne može da mu oprosti nešto što od njega uopšte ne zavisi. nerviraću se ja ovako do 5.januara.

Ako se ovako njihov odnos završii. Stvarno.
Ne znam. Glupo je što su uopšte počinjali to nešto.

441Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Tue 15 Nov 2011, 9:17 pm

Starlight

Starlight
Moderator
Moderator

ako ih opet uopšte ne bude kao što je bilo u 2.delu 2.sezone stvarno ću popizdeti.taman sam počela da ih hardcore shipujem. prvo mi uništiše Maroline, pa zatim Cyler. nije pošteno.

442Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Wed 16 Nov 2011, 10:01 am

<3 Originals <3

<3 Originals <3
Wearing Your Pro Infinitio Rings.
Wearing Your Pro Infinitio Rings.

ja njih obozavam od prvog trenutka i shipujem ih daleko vise od Delene ...predivan ma savrsen su par i ne mogu ovo da mi urade ://// MORAJU da se pomire :S ako su vec sve moguce veze u seriji unistili mogu bar ovu da nam ostave Sad(

443Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Thu 17 Nov 2011, 9:53 am

chocolateChanel.

chocolateChanel.
Administrator
Administrator

Queen Of Shadows wrote:ja njih obozavam od prvog trenutka i shipujem ih daleko vise od Delene ...predivan ma savrsen su par i ne mogu ovo da mi urade ://// MORAJU da se pomire :S ako su vec sve moguce veze u seriji unistili mogu bar ovu da nam ostave Sad(

JES.
Msm čemu sve ono ako će ovako da se završi? pointless.

444Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Thu 17 Nov 2011, 9:56 pm

Little.Star.On.The.Sky

Little.Star.On.The.Sky
Original Vampire
Original Vampire

ne sme ovako da se zavrsi .. mislim cisto sumnjam pomirice se oni u narednim epizodama al do tad trebamo da cekamo ihaha ... Razz

445Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Tue 13 Dec 2011, 11:52 am

discobaby

discobaby
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Bas su mi uvek bili hooot.Ali mislim da je upravo to i poenta celog odnosa bila...da se naglasi razlika medju "vrstama"..mada nisam ocekivala vernost Klausu,mislila sam da ce se bas onda vise pribliziti Caroline...

446Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Thu 15 Dec 2011, 1:28 pm

the child of vamire

the child of vamire
At Mystic Grills
At Mystic Grills

Napocetku kad je Caroline pocela da se brine o Tayleru,kad je saznala da je vukodlak,cinilo mi se kao da tu nrsto moze biti....Ali kad sam videla daa je muce a Tylor ne cini nista shvatila sam da su oni mogli biti samo prijatellji,a sad vise ni to nisu...Tyler je napravio ogromnu gresku

Tyler:Are you ok?
Caroline:I'm fine
Tyler:I'm sory..
Caroline:NO!It's to late...Because we're not friends anymore!

447Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Thu 15 Dec 2011, 2:21 pm

Rose ♥

Rose ♥
Your Best Friend is a Witch
Your Best Friend is a Witch

Oni su stvoreni jedno za drugo!
Toliku strast odavno nisam videla kod nekoga. Very Happy
Verujem da će se pomiriti i na kraju zavšriti zajendo. ^^

448Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Thu 15 Dec 2011, 3:37 pm

LadyNina

LadyNina
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Oni su po meni prelep par.

Omiljena scene: Very Happy

http://planeta.forumsr.net/

449Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 01 Jan 2012, 10:00 am

Spirit Crusher

Spirit Crusher
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Super su par Very Happy

http://www.photoshop-tn.com/

450Caroline & Tyler - Page 18 Empty Re: Caroline & Tyler Sun 01 Jan 2012, 2:41 pm

Ket ♥

Ket ♥
Dear Diary ...
Dear Diary ...



uhh njih dvoje su mi omiljeni par
divno kombinuju strast i romantiku
bas mi je bilo zao kad su raskinuli
zelim ih opet

Sponsored content



Back to top  Message [Page 18 of 24]

Go to page : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 24  Next

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum