Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

You are not connected. Please login or register

07. Masquerade

+27
LostInWonderland
Little J
<3Ian<3
Anette
Mαяi♥
TheVampOne
Blexy Vampire
chocolateChanel.
FirstLove-LastLove
LoveSucks
Dr. John Watson
selena salvatore
marw
*Ian*
I.Love.You
Warrior Princess
♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Endzi
Elena Gilbert
DEstiny :3
Katherine Pierce
daray
Fire Bomb*93
Zla_Sam
pendragons
Em (:
Nika Kći Zevsova ~
31 posters

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Message [Page 2 of 3]

2607. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 12:28 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Aaaaaaa, koja epizodaaa!
Bonnie je bila super <3 Da li ce se ona to spandjati sa Jeremy-em? Nesto su bas bliski bili u ovoj epizodi.. Very Happy
Tyler je vukodlak, sad me bas zanima sta ce se dogoditi..
A Damon .. 07. Masquerade - Page 2 5822 Ne mogu da ga se nagledam. Uplasila sam se da ce oklevati da zatvori Katherine, ali.. Dokazao je da neverovatan 07. Masquerade - Page 2 911963
A ko je to oteo Elenu na kraju? Verovatno je to Katherine isplanirala, ona sve planira.
A sta ce biti sa K nije mi jasno, nece valjda ostati tamo do kraja? Jedino nekako da pobegne, ali skroz je zarobljena.. Uhh.. Odlicna je bila epizoda! 07. Masquerade - Page 2 900629

2707. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 12:32 pm

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Odgledala upravo.
WOOOOOOOOOOOOOW.
WOOOOOOOOOOOOOOOOOW.
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW.
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW.
Am ne znam da li je potrebno jos jedno WOW,ali evo WOOOOOOOOOOOOW.
Odusevljena sam.Toliko obrta toliko,uh svega.
Pre svega pohvale za Bonnie.Stvarno je bila dobra u ovoj epizodi.Izgleda da se stara Bonnie vraca.I ova Lucy pomogla joj je da shvati da nije lose biti u sredini.Luciin lik se nasao u seriji u pravo vreme.Jeremy & Bonnie Cerek Jako su mi slatki.Ako od njih naprave par,bice to pun pogodak. Very Happy
I da,Lucy je okej.Mogli bismo da je vidimo jos po koji put,cisto ako Bonnie poludi da je vrati u normalu.Iiii da otkad je Jeremy ovako hot? U ovoj epizodi mi je bio nesto posebno,huh. <3 Uvek sam ga smatrala,znate vec,mlakonja,al zato u ovoj epizodi. xD Osim sto je kao lik super od pocetka druge sezone jos se i prolepsao. xD

Tyler vukodlaak. WOW *.*
Tek sada radnja pocinje.Inace,znali smo da Matt nece umreti.Bilo je isuvise ocigledno. xD Carol & Tyler - definitivno je imalo nekih vibracija. <3 Nisam bila za,ali sada,HELL YEAH! Very Happy Mozda novi trougao bude Tyler-Carol- Matt ^^ We'll see. Very Happy
I moram da pomenem jednu stvar : MICHAEL JE PREPREPRPEPREPRPEPRPERPEPPREEEEEEEEEEEELEEEEEEEEEEEEEEEEP! Basbasbaas.Bar meni. xD

Pripreme za ubistvo Katica-Jako su se dobro organizovali.Carol je super bila kada je prevarila K.Al dobro,to je nasa Carol.Nisam ni ocekivala da bude losa <3
Cerek I jos jednom stvarno svaka im cast.I oruzje ono.I Bonnie sa onom knjigom. xD I Alaric. xD Svi likovi serije odjednom zajedno rade *.*
Damon & Stefan-OBOZAVAM IH ZAJEDNO!
Stemon <3
Scena borbe u onoj sobi,WOW.Bas mocno.I uopste sve sto su izgovorili u onoj sobi,i sve sto se tamo desavalo bilo je jako zanimljivo.
Ali ubedljivo najjaci obrt je da su Elena & K. povezane.Usta su mi se otvorila do poda od soka.Kao i uvek,neocekivano.That's the power of Kath. Very Happy
"When did you get so hot?"
^^
Stefan & Elena-Hvala Bogu nisu se pomirili.Iskreno uplasih se malo da ce se pomiriti.

Katherine & Damon- GROBNICA.
WOOOOOOW.
Toliko je mocna scena.TOLIKO je mocna scena.Ian i Nina su je savrseno uradili.Toliko je mocna da su meni oci bile pune suza,kada ju je zatvorio. xD
Katherine: Why do you think I haven’t killed her? Because she’s the doppelganger, she needs to be protected.
"THEN I'LL PROTECT HER".
Of course you will. <3 Sve on ovo radi zbog nje.Ne da je voli,nego se ubi covek od ljubavi.Ako ona ostane posle svega ovoga sa Stefanom,UH.
Ali sta je Katherine mislila kad je rekla sve ovo? Znaci Elena nije najobicnija osoba.Sad je i ona nesto,ha? xd Kul. xD
I njegova faca nakon sto zatvori grobnicu,WOW.
Ianova i Ninina gluma je kao sto vec rekoh perfektna. Klanja Se Klanja Se Klanja Se
I naravnooo epizodu zavrsavaju toliko,hm,zagonetno da mi crknemo do sledece.Nakon Eleninog kidnapovanja ja sam samo vikala : "Nononononno.I want next episode,right now. xD"
Jedva cekam sledecu.Ova epizoda je bila WOW. xD

PS:Ne mogu da verujem da je Katica zatvorena,nestala,unistena.Mislim ono,zar ovo nije "the year of Kath"?Proslo je tek 7 epizoda,to nije year xD. Nemoguce.Ne verujem. xD Izvucice se ona bre iz one grobnice uskoro. xD

I najbolja scena u epizodi (ako ne i u sezoni,za sada) za kraj:




srce

2807. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 12:46 pm

*Ian*

*Ian*
Dear Diary ...
Dear Diary ...

Alaaaa epzode... vrhunska, samo cu to reci.. Smile A na neki nacin mi je bas zao Ketrin...

2907. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 12:51 pm

Elena Gilbert

Elena Gilbert
Compelled
Compelled

Uh, počela gledati. Pa da počnemo:
Caroline & Katherine. Ne sviđa mi se ovo. Mrzim kako je Kat iskorištava, totalno je bitch. "Tell Damon and Stafan, that I want the moon stone, or I'll rip this town apart until it rains blood." - BITCH once again... :/

"No! Katherine is not getting dick!" - jel to rekao?! A duuuša xD
"Don't give me that goodie, doogie crap!" - "Your not gonna kill her, couse I am" Buahahahahaha <3 Steeefaaaaan <3

And here goes Katherine... Veštica?! Omg, još jedna veštica?! Kul Smile
A druže, kako ja ne kontam ništa u vezi Moon stone-a? Kakvu kletvu da razbije? Aaaaa xD

I Bonnie ide u akciju "killing Katherine" xD Jedva čekam <3

Katherine izgleda baš gotivno. I mrzim što to radi Mattu. Što baš njemu?!?! Sad

Pa, Kath i Stefan imaju dobru vibru xD "Dance with me" Very Happy Ali Stelena <3 Very Happy

"I got your back" - VOLIM DAAAMONAAA, tako je dooobar Very Happy

Aaaa Bonnie i Jeremy? WTF?! Ne Bože, molim teeeeeee xD
A Caroline je prelepa u crvenoj haljini. Tako joj dobro stoji! Smile A onda ispada glupača. Jbt zašto mora sve da izbrblja?!?!?!?!?!?!?!

OMG OMG OMG! Elena i Kath su povezane?! Nmg da verujem. O moj Bože. Šta je sledeće????!!!
Druže, jes ih cura tuče. Hahahahha xD
A kako Kath isfurava Damona bree xD
"Kiss me Damon, she wiill feel that 2." BITCH xD
I onda MAtt i Ty. Ako ga ubije... Uhh! :////
JEL UMRLA ONAA???? JEL UMRLA??? xD
NE MOGU DA VERUJEM! Jadan Ty. Duša moja :S

Kath je kuja. Što mi muči Stefana? xD

"I want some of those." - "Right away, miss Katherine" AAAA, što je nije ubio jebeš Elenu xD

Ouh jea, nek ju je srušila. I sad me baš zanima šta će da bude xD Ali znam da neće umreti. Ne bi bilo zabavno -.- Šteta.
Opet Bonnie i Jeremy. Wtf? xD

Stelena scena. Opet sam plakala. Sad Ajoooj, kako ih... Uhh, šta je Eleni? Jadan moj Stefan Sad((

"I'll protect her" - aaaah od ove ep volim Damona, sigurno! xD
Plakala sam i na Kat i Damon scenu. Nekako mi je žao. Mada znam da će se osloboditi nekako Very Happy I videlo se kako Damon pati za njom. Videlo se!

OMG! ELENA! Ko je ono iza nje bio?!?!

Epizoda je fantastična. Još sam pod uticajem. Znači jaooo... Vrišti mi se! Smile

http://www.twilightboys-serbia.com/forum.htm

3007. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 12:58 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Rachel Berry ♥️ wrote:Odgledala upravo.
WOOOOOOOOOOOOOW.
WOOOOOOOOOOOOOOOOOW.
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW.
WOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOW.
Carol & Tyler - definitivno je imalo nekih vibracija. <3 Nisam bila za,ali sada,HELL YEAH! Very Happy Mozda novi trougao bude Tyler-Carol- Matt ^^ We'll see. Very Happy
Stemon <3
Scena borbe u onoj sobi,WOW.Bas mocno.I uopste sve sto su izgovorili u onoj sobi,i sve sto se tamo desavalo bilo je jako zanimljivo.
Ali ubedljivo najjaci obrt je da su Elena & K. povezane.Usta su mi se otvorila do poda od soka.Kao i uvek,neocekivano.Toliko je mocna scena.TOLIKO je mocna scena.Ian i Nina su je savrseno uradili.Toliko je mocna da su meni oci bile pune suza,kada ju je zatvorio. xD
Katherine: Why do you think I haven’t killed her? Because she’s the doppelganger, she needs to be protected.
"THEN I'LL PROTECT HER".
I njegova faca nakon sto zatvori grobnicu,WOW.

Jaoo, da, Tyler-Carol-Matt trougao, jaoo.. To sam i ja pomislila.
Plus, ono kad je Jeremy prisao K, nazvao je 'Elena' a pricao s njom znajuci da je Katherine je bilo ..jaoo! Jeremy je bio odlicam, i mnoooogo je lepsi i zgodniji sad. ♥️Bonnie & Jeremy♥️ daj boze da naprave par od njih.
Jedino mi je zao sto nema Delena scene u ovoj epizodi, nisu se ni sreli, ni pricali, nista.. Ima da nadognade to. xD Ali u sledecoj epizodi se pojavljuje ta Rose, a ona ce se izgleda spandjati s Damon (tako sam procitala na Wikipedii) , a ja hocu Delenu da budu zajedno! Jaoo..
Od kad sam pogledala epizodu, samo govorim jaoo.. xD Zadivljena sam.. Hocu sledecuuu, odmah! xD Very Happy Very Happy

3107. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 1:47 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

E, ajmo sad .. gledanje po drugi put.

Inače, ja sam propustila prvih pet minuta. -.-
Sad gledam, MNOGO je dobro!

Caroline je totalno luda. xDD "Skip the teen drama." Hahaha. xD

Stefan: "You're not going to kill her."
Damon: "Don't give me that goody goody crap."
Stefan: "You're not going to kill her, because I am."

I onda se Damon osmjehne .. mislim da je bio vrlo ponosan na Stefana u tom trenutku. ^^

"I walked into a knife. How does somebody do that?" Seriously? SERIOUSLY?!! HAHAHA. xD

HAHAHA, Kata pegla kosu. A jaaao. xD Genijalni su! xD
"I’m impersonating my dull-as-dishwater doppelganger Elena. She has the worst taste." xD

Kako je strava što svi, Stefan, Damon, Alaric, Caroline, Jeremy & Bonnie rade zajedno! *.*

"Tonight Katherine gets a stake through her heart." - Hah, umalo.

Aw, imamo taj momenat između Tylera i njegove mame .. <3

Kathrine: "God, you're hot. Now go away." AHAHA, da je imala vremena i Matta bi povalila. xDD

Onaj momenat kada Damon kaže: "I won't hesitate." - bila sam milion posto ubjeđena da će Damon da uradi nešto što će im pokvariti plan. Bome sam se prevarila ..

Moram da kažem da je Bonnie vrlo, vrlo lijepa. ^^

Hm .. Bonnie može da osjeti i vještice? Kul. Very Happy

Katherine: "Dance with me."
Stefan: "No." LOOOL.

Amy Bradley je TAKO GLUPA, ide mi na dikčinu i drago mi je što ju je Kata roknula.

"I got your back!" STEMON! <3

"Sex spell or something." AHAHA. xDD Dobro bre, kada je Jeremy postao ovako AWESOME? xD

I Bonnie .. KAKO JE LIJEPA! *.*

Aaaa ... kako je Caro prevarila Katu! xD
Joooj, što je volim. <3

NINA! Nina TAKO dobro glumi bol. *.*

Aw, Jeremy daje prsten Eleni. :')

"And the evil slut vampire who only loved herself." - DAMON JE G.E.N.I.J.E!

Hm .. TYLER!
Iskreno, mislila sam da će ubiti nekog ... značajnijeg. :O
Al' dobro .. HAHA, kako je Caroline prebila Matta! xD

Khm. Trevino treba da dobije Emmy za svoju izvednu u ovoj epizodi. Znači, ne zanima me, oni pederi što nominuju ima njega i Iana da nominuju da im ja ne bih dolazila tamo.

"God, you're hot. When did you get so hot?" DOBRO ŽENO IMAŠ LI TI OČI? Ah, da. Ona voli Stefana .. clearly not.

Oke, ja hoću .. HOĆU da se Tyler & Caroline spetljaju. ODMAH. SAD.
Stelena scenu sam preskočila .. ne mogu ponovo da gledam tu patetiku. Al' nisu se pomirili!!! juhuu

Čim nema puno Stelene i Elene odmah je epizoda bolja. xD



SCENA SEZONE!!!

"I'll protect her, while you rot in hell." ♥️ !
Tako MOĆAN momenat. Tako BITAN momenat za Damona. Naježim se svaki put kad gledam. Mislim da nam je sada SVIMA jasno KOLIKO MNOGO Damon voli Elenu. Um, moram da ponovim ovo: IANU AUTOMACKI DA SE DA EMMY! Znači, ODMAH.

Dok sam gledala imala sam osjećaj kao da je finale sezone! xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

3207. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 3:59 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Aaa,mene je ova epizoda rasplakala...Sad Pocela sam da placem kad je Bonnie shvatila da moze da veruje Lucy...a onda i kad je uvidela da ima nekog,da nije sama. Kao i vi,promenila sam misljenje o njoj,ali ne sad...tj sad sam promenila misljenje o njoj u vezi njenog ponasanja cele sezone. Ona je jednostavno neshvacena,usamljena i oseca se kao visak. Jako mi je drago sto ce spojiti nju i Jeremya jer su njih dvoje oboje tako lonely,neshvaceni...I naravno,drago mi je sto sada ima i Lucy. Uglavnom,Bonnie...I like you again. Smile
Haha,Caroline je zeznula Katherine,kraljica. I ona je konacno bitan deo price,i zbog toga sam jako srecna. Ali najsrecnija sam bila zbog Cyler trenutka. Bas su jedno za drugo,tako bukvalno totalne suprotnosti. Ne zelim je sa Mattom,on nekako nema licnost,oduvek mi je visak u celoj prici. Caroline treba neko jak,ne mlakonja kao Matt. A Tyleru opet treba neko malo slabiji zbog koga bi se ponasao kao Damon prema Eleni-zastitnicki. U Matt/Caroline slucaju,ona bi stitila njega i to bi bilo malo dosadno.
Zaboravih da spomenem koliko mi je bilo super kad su svi u Salvatore vili kovali plan da uniste Kath,kad su svi saradjivali. To je bas bila lepa,nekako friendly scena.
Stefan mi se svidjao u ovoj sezoni. Imao je dosta dobrih recenica. On i Katherine-neverovatni. Zaista imaju hemiju i to beetween love'n'hate mi je jako dobro. Ipak,najbolje od svega-Stefanov i Damonov odnos. Konacno se ponasaju kao ono sto jesu-braca. Obozavam ih zajedno.
Stelena scena-bila mi je nekako bolja od njihovog raskida. Pomislih ''Jao ne,vec sad ce se pomiriti'',ali hvala Bogu,nisu.
Katherine-kraljica,like always. Kako ih sve zeza,ahahah. Ali bilo mi je jako zao kad joj je Lucy dala kamen i kad je ova pala. A tek kad je Damon zatvorio u grobnicu,ajao. Nadam se da ce se vratiti.
Elena...dosadna kao i uvek. Bilo mi je bas drago kad su proboli Kath i kad je i ona pala. Sto se tice otmice-nadam se da ce je Damon spasiti.
No Delena-aaaaaaa...Sad Kakva steta.
I najbolje za kraj-Damon. Ne verujem koliko ga volim. ''Da gdjice Katherine''-ahahha...glas kojim je to rekao,ahahahha. Scena kada zatvara Kath-tugaaa...Sad
Uglavnom,predobra epizoda,kao sto sam i ocekivala. Mnoooggoooo je bolja sezona od prve i svaki put postaje sve uzbudljivije i izbudljivije. TVD,definitivno najbolja serija koju sam gledala u poslednje vreme. Cool

3307. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 4:38 pm

I.Love.You

I.Love.You
Compelled
Compelled

Slazem se,ova sezona je definitivno bolja.
A jako mi se dopalo sto svi rade zajedno. i Bonnie, Alaric, Jeremy, Caroline, Stemon, veooma lajkujem to. I Tyler i Caroline su savrseni zajedno, Matt je uvek van svega, nikad nista ne zna, ni u cemu ne ucestvuje. :S Njoj treba neko ko moze da joj parira, da drzi korak s njom.
A Stefan i Katherine zrace necim kad su zajedno.. Bas bi bilo zanimljivo kad bi S i K bili zajedno, i D i E.
A u ovoj epizodi nije bilo Delena scena.. Mada Damon sa recenicom : ''I'll protect her, while you rot in hell'' je najbolji! Svaka epizoda je sve zanimljivija! Very Happy

3407. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 5:05 pm

Katherine Pierce

Katherine Pierce
Someone's New in Your World
Someone's New in Your World

Meni je tako zao Katherine,ja sam pola epizode za Katherine plakala,mene to nešto rasplace.
I tako mi je zao ,da Bogda se izvukla iz groba i pobila ih ko zečeve.
Jeremy je precool u ovoj epizodi.
Bonnei -dosadna.
Taylor awwwwww kak je hot.
Na ovo troje crkavam:

"Sex spell or something
"And the evil slut vampire who only loved herself
’m impersonating my dull-as-dishwater doppelganger Elena. She has the worst taste.

fenomenalna epizoda

3507. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 6:29 pm

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥

♥qυєєη σƒ sнα∂σωѕ♥
Werewolf in Town
Werewolf in Town

Znam da ne bi trebalo, ali i meni je zao Katherine. ^^ :/

ODLICNA EPIZODA. srce
Prvo - maske su prelepe. <3

07. Masquerade - Page 2 Tumblr_lb1xayIhpM1qzvucto1_500

Mnogo mi je drago sto je Tyler postao vukodlak. Konacno! Smile
On i Caroline su mi preslatki. <3

07. Masquerade - Page 2 Tumblr_lb1txg97o71qzh6wzo1_500

07. Masquerade - Page 2 Tumblr_lb28sb1x881qcnwl8

^^ <3

07. Masquerade - Page 2 Tumblr_lb27rc29HI1qcnwl8
Katherine: Dance with me.
Stefan: No.
Katherine: Then tell me who I should kill.

I posle kad je ubila onu devojku! O.O Mnogo dobra scena. devilish

07. Masquerade - Page 2 Tumblr_lb256lLTVA1qdo7fyo1_500

Kucka. -.- Obozavam je. ^^ srce

3607. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 6:43 pm

marw


At Mystic Grills
At Mystic Grills

dakle ...

pochetak epizode je vec obecavao sa onim stefanovim ( o.O )ja cu je ubiti ^^
iskreno sumnjala sam da ce uraditi bilo shta povodom tog pitanja jer je ketrin kuchka u pravom smislu te rechi. zla i pametna. znala sam da nece dozvoliti da je na bilo koji fazon za*ebu ... hm ...

boni i dzeremi. AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. zashto imam katastrofalni predosecaj? ne brate. -.-'

iznenadile su me one chini i ona nova veshtica ... totalno neochekivano ... i ono udruzhenje protiv kretrin ... inache svidjali su mi se kad su sve ono planirali ... cela ekipa ^^

iskreno, mislila sam da ce elena da za*ebe neshto, kao po obichaju.
naravno da met nije umro. kao shto sam i rekla da ce biti. msm zashto bi pobogu bozhe njega ubili? pff.

na samom kraju. dejmon. ♥
znachi ne mogu da zamislim tu snagu koju je on imao tada kad je zatvorio vrata grobnice. zaista ne mogu. sve shto cu reci je: divim mu se. zaista.
fenomenalno.

i da. naravno da je bio josh neko u igri. iskreno ne zanima me pretereno ko je oteo elenu. previshe me je dejmon zasenio ^^

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000528852734

3707. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 7:48 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Najbolja epizoda ikad!Sve iznenadjenje do iznenadjenja.
Nadala sam se da Tyler nece ubiti nikoga,ali nazalost nije bilo tako.
Caroline me je bas iznenadila kad je prevarila Katherine.Ponosna sam na nju!
Nisam ocekivala da ce bol koji Kat trpi,trpeti i Elena.Vidi se da ona nije od juce.
Scena kad Damon zatvara Katherine mi je najbolja.kako mi je bilo zao Damona.Vidi se da mu nije bilo lako.Ipak je voleo.I ucinelo mi se da je bio na ivici suza kad je zatvorio.
Zadnja scena....Bas me zanima ko je oteo Elenu.

3807. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Fri 29 Oct 2010, 8:23 pm

Em (:

Em (:
Moderator
Moderator

E da, da dodam: i ja sam imala osećaj da gledam finale sezone (slično uzbuđenje sam osetila gledajući Founder's Day, ali nije ni prineti ovom sad!) ♥

3907. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 12:04 am

pendragons

pendragons
Klaus' Bloody Hybrid.
Klaus' Bloody Hybrid.

Slazem se sa vama,nemam sta da dodam.Very Happy

Inace ovo mi je zanimljivo: 145 godina je Damon pokusavao da izbavi Katherine iz grobnice,a sad ju je on sam zatvorio Shocked eto,ovo je definitivno bilo closure sto se njega i Katherine tice.
Elena konacno oslobodjena od Stefana,SVOJOM VOLJOM.To sam cekala.

http://destinedtobe.tumblr.com/

4007. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 7:33 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

[Twin.Flames] wrote:Slazem se sa vama,nemam sta da dodam.Very Happy

Inace ovo mi je zanimljivo: 145 godina je Damon pokusavao da izbavi Katherine iz grobnice,a sad ju je on sam zatvorio Shocked eto,ovo je definitivno bilo closure sto se njega i Katherine tice.
Elena konacno oslobodjena od Stefana,SVOJOM VOLJOM.To sam cekala.

Daaaaaaaaaaa Very Happy
Sada je otvoren put Deleni.
I jos u sledecoj epizodi Damon i Stefan idu da je spasavaju.
Ako su K & J planirali nesto sa Delenom u ovoj sezoni,bilo bi lepo da je Damon spase i uradi i kaze nesto divno sto ce uciniti da mu ova skroz oprosti i tako to Very Happy Mada dobro treba da budemo malo strpljiviji.U prvoj sezoni tek od 11 epizode su pocele Delena scene. Very Happy

4107. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 10:22 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Je li iko drugi sem mene bio razočaran s činjenicom da je Tyler ubio Sarah-u (ili kako li se već zove ona glupača). Msm, TOLIKA se buka digla oko toga .. i na kraju on ubije onu glupaču za koju nas sve boli Q. -.- Ja sam očekivala da će da ubije nekog značajnijeg. Na primer, svoju majku. Grozna sam, znam .. Al' to bi baš izazvalo šok i emocije kod publike .. a ovako .. njah.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4207. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 10:33 am

DEstiny :3

DEstiny :3
Love Sucks
Love Sucks

Am ja nisam razocarana.
Svejedno mi je koga je ubio,bitno je da je ubio. Very Happy

4307. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 11:42 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Pa, jeste da se prevelika buka digla. xD

Al brate. I oni stavljaju previše tih wow momenata, što plaši.

Barem nije niko značajniji bio.


BTW.
Caroline mi je tako suuuuuper bila Klanja Se
Pomislila sam stvarno da će sve upropastiti, ali bila je tako dobra fora. Very Happy

A i Bonnie je dobra bila. Very Happy

4407. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 11:48 am

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Caroline. Cerek
Bonnie je bila strava! Klanja Se
Al' se sve bojim da će u sledećoj epzodi početi da mi ide na živce .. opet. -.- xD

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4507. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 11:57 am

Nika Kći Zevsova ~

Nika Kći Zevsova ~
Administrator
Administrator

Ali sa Jeremyjem...
Kad će više Luka. xD

Ko zna. Ipak su to Julie i Kevin. :kašlje:

4607. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 12:02 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

Ne znam šta da mislim o toj kombinaciji. (Bonnie & Jeremy)
Hemije ima. Bonnie se s njim čak i nasmijala. Scene su bile dobre.

ALI, brate, on je mlađi od nje! Ja se strašno groznim od tih veza gdje je žensko starije od muškog. To mi je tako nekako ljigavo.

Msm, nije velika razlika .. al' koliko se sjećam on ima 15 godina. Ew. Ne znam .. ne mogu da objasnim zašto mi je ta činjenica toliko odbojna. scratch

PLUS, on je Elenin brat. Mlađi brat. Khm.

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

4707. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 12:09 pm

Warrior Princess

Warrior Princess
Original Vampire
Original Vampire

Ja mislim da bi Bonnie i Jeremy bili sladak par!

4807. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 12:15 pm

Fire Bomb*93

Fire Bomb*93
Invited in
Invited in

Ne meni se ne svidja to sto je on mladji od nje,ali dobro. Ipak su mi slatki zajedno...Smile

4907. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 12:27 pm

*Ian*

*Ian*
Dear Diary ...
Dear Diary ...

07. Masquerade - Page 2 Ketrin10

Hocu njene stikle Smile Premocne su bounce bounce bounce

5007. Masquerade - Page 2 Empty Re: 07. Masquerade Sat 30 Oct 2010, 12:29 pm

Zla_Sam

Zla_Sam
Administrator
Administrator

*Ian* wrote:07. Masquerade - Page 2 Ketrin10

ŽELIM IH! ŽELIM IH! *.*

http://willyoudothisforme.tumblr.com/

Sponsored content



Back to top  Message [Page 2 of 3]

Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Similar topics

-

» 02x07: Masquerade

Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum